Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+49
Renato.M
cuban.ue
dr.nenad86
PiiPS
zijada
koce
evmolp
Merlo
Branimir
crv
bocka
sasaznas
dragutin rajnović
Vrbanja
PESTI
nedeljkovg
baki302000
misko1
Miljenko
vlada nish
seadriver
čajka
Carduel
Fago
ikayke
waterslager
sgobin
zvrcko sen
MIROSLAV 79
IvoR
krstokljun
vlado
grujo
faganel
Boban NA
MARIN
klokkende
mali maša
korkut
pezo
damir64
ticar
pippo
waterslager bitola
budisic
Vasko-MK
dejanzec1
kreso
malinois
53 posters

    malino kanarinci

    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:28

    Aco ptice od Furlana nemaju iii ali i da imaju to nije negativna tura znas ti a treba da odlucimo dali cemo da cuvamo ptice za uvo ili za takmicenje.Tacno da ptice od furlana amaju iii i ranije je imao rijet koji je nasledio od Pestrina ali je to pocistijo koliko ja znam a ranije i kod mene se javljela po neka ptica sa rijetom ali to je to nema drvo bez grane i malino bez mane i tu je ta majstorija prikriti to.Aco vidimo svi mi da bez Belgije nema nista svi trce tamo
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:28

    pezo je napisao/la:
    dejanzec1 je napisao/la:Aco ovo sto cujem sada je stvarno strasno u vezi vode slusam je 2,3puta ali ptica desno gore mislim da bi otisla u capkanje kako vi zovete znas na sta mislim a ptica dole desno nema stalton a da slusamo 20 minuta kao sto vi slusate mozda ima jos nesto ali niko nije savrsen i mislim da bi svako od nas voleo da ima ovakve ptice.Ja sam uzeo dve super ptice od Furlana ove godine imaju i dve bol 6 a klok jedna 6 a druga 7 ali ovo je nesto drugo sto slusamo u vezi vode.Treba raditi sa pticama ove neznam od dakle su ptice pise nesto gore spanija ali mislim da je sve to Belgija
    Batko Furlanove ptice su komplentnije od ovih Spanaca znas to i sam mada mnogi poricu to i kada se Furlanove ptice pomenu na forumu mnogi se najeze.

    Very Happy Very Happy Very Happy

    Pezo zasto mislis da se neko jezi na furlanove ptice?
    Pa sve da je i tako ,Furlan je clan foruma i on moze dati komentar.
    Nikome nisu potrebni odvjetnici (advokati) .Ja mogu reci za sebe ,do sad nisam nikoga uvrijedio niti omalovazavao na ovom forumu .
    Ako se ptice i komentiraju ne vidim zasto bi to nekom smetalo .Evo da bi bilo lakse ,ja imam lose ptice i nisam ih stavio na forum jer nevaljaju Very Happy .Zadovoljan?

    neboj se ,kupio si dobre ptice .Ne treba to dokazivati
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:31

    dejanzec1 je napisao/la:Aco ptice od Furlana nemaju iii ali i da imaju to nije negativna tura znas ti a treba da odlucimo dali cemo da cuvamo ptice za uvo ili za takmicenje.Tacno da ptice od furlana amaju iii i ranije je imao rijet koji je nasledio od Pestrina ali je to pocistijo koliko ja znam a ranije i kod mene se javljela po neka ptica sa rijetom ali to je to nema drvo bez grane i malino bez mane i tu je ta majstorija prikriti to.Aco vidimo svi mi da bez Belgije nema nista svi trce tamo

    U pravu si prijatelju .Put pod noge i Belgija .Ove godine idem i ja malo u nabavku .Treba biti oprezan .U Belgiji mozes kupiti super pticu ali i uzas.Problem je sto prodaju liste a ne ptice
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:31

    budisic je napisao/la:vladimire pa proslo je laku noc deco Very Happy
    Budisicu jos je rano za spavanje ja volim da se druzim Very Happy .Kad dolazis na kobasicu i suvo meso?? Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:34

    milose svi mi znamo da je Furlan odlican odgajivac i da ima extra ptice vidi se i po takmicenju i po osvojenih medalja bio je i Sv.PRVAK isto i Aco i svako sto je bio sampion skidamo kapu svi ali bolje je da kupimo ptice od furlana ili italijana ili od Ace nego od Belgijanaca to sto nam prodaju a da kupimo to sto bi mi zeleli ili nije na prodaju ili je extra skupo znamo svi mi to
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:35

    malinois je napisao/la:
    pezo je napisao/la:
    dejanzec1 je napisao/la:Aco ovo sto cujem sada je stvarno strasno u vezi vode slusam je 2,3puta ali ptica desno gore mislim da bi otisla u capkanje kako vi zovete znas na sta mislim a ptica dole desno nema stalton a da slusamo 20 minuta kao sto vi slusate mozda ima jos nesto ali niko nije savrsen i mislim da bi svako od nas voleo da ima ovakve ptice.Ja sam uzeo dve super ptice od Furlana ove godine imaju i dve bol 6 a klok jedna 6 a druga 7 ali ovo je nesto drugo sto slusamo u vezi vode.Treba raditi sa pticama ove neznam od dakle su ptice pise nesto gore spanija ali mislim da je sve to Belgija
    Batko Furlanove ptice su komplentnije od ovih Spanaca znas to i sam mada mnogi poricu to i kada se Furlanove ptice pomenu na forumu mnogi se najeze.

    Very Happy Very Happy Very Happy

    Pezo zasto mislis da se neko jezi na furlanove ptice?
    Pa sve da je i tako ,Furlan je clan foruma i on moze dati komentar.
    Nikome nisu potrebni odvjetnici (advokati) .Ja mogu reci za sebe ,do sad nisam nikoga uvrijedio niti omalovazavao na ovom forumu .
    Ako se ptice i komentiraju ne vidim zasto bi to nekom smetalo .Evo da bi bilo lakse ,ja imam lose ptice i nisam ih stavio na forum jer nevaljaju Very Happy .Zadovoljan?

    neboj se ,kupio si dobre ptice .Ne treba to dokazivati
    Kao prvo nisam niciji advokat kao drugo nisam rekao da imas lose ptice kao trece ptice od Furlana kupujem sledece godine jer sam ove god zakasnio .
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:36

    Vlado mafijo pa gde si a mene ne zoves na kobasice i pivo
    budisic
    budisic


    Broj postova : 254
    Age : 42
    Location : sabac
    Registration date : 18.05.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by budisic čet 25 vel - 1:37

    ajde,ajde sta se bez potrebe cackate
    evo ko god nema dobre ptice od mene ce dobiti jednu zenku da ga malo pojacam...(ali sledece godine) Very Happy

    inace ja nisam zadovoljan dobrim?a gde su onda vrlo dobre,odlicne,super i ekstra..... Very Happy
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:37

    Pezo nek ti je sa SRECOM nabavka Very Happy .
    budisic
    budisic


    Broj postova : 254
    Age : 42
    Location : sabac
    Registration date : 18.05.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by budisic čet 25 vel - 1:38

    malinois je napisao/la:
    dejanzec1 je napisao/la:Aco ptice od Furlana nemaju iii ali i da imaju to nije negativna tura znas ti a treba da odlucimo dali cemo da cuvamo ptice za uvo ili za takmicenje.Tacno da ptice od furlana amaju iii i ranije je imao rijet koji je nasledio od Pestrina ali je to pocistijo koliko ja znam a ranije i kod mene se javljela po neka ptica sa rijetom ali to je to nema drvo bez grane i malino bez mane i tu je ta majstorija prikriti to.Aco vidimo svi mi da bez Belgije nema nista svi trce tamo

    U pravu si prijatelju .Put pod noge i Belgija .Ove godine idem i ja malo u nabavku .Treba biti oprezan .U Belgiji mozes kupiti super pticu ali i uzas.Problem je sto prodaju liste a ne ptice

    ja sam kupio i pticu i listu... Very Happy
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:40

    Milose ,ti znas koliko je Vojkan donio ptica .Bilo je tu extra primjeraka ali sigurno je bilo i onih koji nisu bas zasluzili listu sa kojom su kupljeni.
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:40

    Aco to je poenta ides u belgiji i kupis listu a kod furlana slusas ptice ako hoces i 3 dana pa odluci isto i kod italijana a u belgiji nema toga
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:41

    dejanzec1 je napisao/la:Vlado mafijo pa gde si a mene ne zoves na kobasice i pivo
    Batko pozvan si i ti na kobasicu suvo meso a moze i kulen . A pozvan je i sudija Aleksandar Arsic . A ti Budisicu sto se tice prelaznog roka za sledecu god upisi me za dve zenke .
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:42

    malinois je napisao/la:Pezo nek ti je sa SRECOM nabavka Very Happy .
    HVALA PUNO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    budisic
    budisic


    Broj postova : 254
    Age : 42
    Location : sabac
    Registration date : 18.05.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by budisic čet 25 vel - 1:42

    dejanzec1 je napisao/la:Vlado mafijo pa gde si a mene ne zoves na kobasice i pivo

    e moj Dejane ako budemo cekali kod njega klopu umrecemo od gladi.... Very Happy
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:43

    Tako je Aco Vojkan je kupio ptice ali muskarce ali nije uzeo extra zenke trbao je da kupi zenke od tebe od Furlana pa da dobije to sto trazi a dobar muskarac bez dobre zenke je nula
    budisic
    budisic


    Broj postova : 254
    Age : 42
    Location : sabac
    Registration date : 18.05.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by budisic čet 25 vel - 1:44

    malinois je napisao/la:Milose ,ti znas koliko je Vojkan donio ptica .Bilo je tu extra primjeraka ali sigurno je bilo i onih koji nisu bas zasluzili listu sa kojom su kupljeni.
    salim se ,naravno bilo je....
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:44

    Zec,dugo sam u ovom hobiju,bas dugo .Za sebe mogu reci jedno ,volim ptice .Nastranu rezultati koje sam napravio i pravim i dalje.

    Jedno sam zakljucio i ZNAM da sam u pravu .Malo je dobrih ptica .Lista neznaci nista .Ako je ptica i bila extra OSNOVNO je da to i ostane .E tu je problem .Napisao sam jednom za ptice KVARLJIVA ROBA ,forumasi su poludili ,a posebno jedan Very Happy .Ptica MORA ostati dobra i nakon takmicenja .
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:45

    MOMCI JEL CEMO DA SPAVAMO ILI DA POCNEMO SA DISKUSIJOM
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois čet 25 vel - 1:47

    Pezo ,hvala na pozivu .Kad bih prolazio kroz Sabac BUDI SIGURAN da bih se javio .Isto bi mi bilo drago da svi nekad svratite do mene.
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:49

    malinois je napisao/la:Zec,dugo sam u ovom hobiju,bas dugo .Za sebe mogu reci jedno ,volim ptice .Nastranu rezultati koje sam napravio i pravim i dalje.

    Jedno sam zakljucio i ZNAM da sam u pravu .Malo je dobrih ptica .Lista neznaci nista .Ako je ptica i bila extra OSNOVNO je da to i ostane .E tu je problem .Napisao sam jednom za ptice KVARLJIVA ROBA ,forumasi su poludili ,a posebno jedan Very Happy .Ptica MORA ostati dobra i nakon takmicenja .
    TO SI U PRAVU TREBA GA ODRZATI U FORMI .
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:51

    Aco znam za koga mislis to je i moj prijatelj i ja sam uzeo od njega ptice i sam napravio to sto sam napravio i ti si njegov prijatelj i spustite loptu nego se udruzite i sjebite belgijance pa nam skratite muke da ne idemo u belgiju neko u KLEK I SEZANE.Svi mi znamo ko sta ima i sata cuva i kakve su ptice tamo ovamo ali nemozemo nigde da kupimo bolje ptice bolje i za te pare znas i sam
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo čet 25 vel - 1:51

    malinois je napisao/la:Pezo ,hvala na pozivu .Kad bih prolazio kroz Sabac BUDI SIGURAN da bih se javio .Isto bi mi bilo drago da svi nekad svratite do mene.
    Obavezno da svratis.
    budisic
    budisic


    Broj postova : 254
    Age : 42
    Location : sabac
    Registration date : 18.05.2009

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by budisic čet 25 vel - 1:53

    pezo je napisao/la:
    malinois je napisao/la:Zec,dugo sam u ovom hobiju,bas dugo .Za sebe mogu reci jedno ,volim ptice .Nastranu rezultati koje sam napravio i pravim i dalje.

    Jedno sam zakljucio i ZNAM da sam u pravu .Malo je dobrih ptica .Lista neznaci nista .Ako je ptica i bila extra OSNOVNO je da to i ostane .E tu je problem .Napisao sam jednom za ptice KVARLJIVA ROBA ,forumasi su poludili ,a posebno jedan Very Happy .Ptica MORA ostati dobra i nakon takmicenja .
    TO SI U PRAVU TREBA GA ODRZATI U FORMI .

    nijedna ptica se nemoze drzati konstantno u formi tokom cele godine,kao i sportista i ptica ima uspona i padova,ali je najbitnije da ima u sebi to da moze da otpeva....
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 čet 25 vel - 1:54

    Aco reci ti meni dali mozes da kupis u Belgiji pticu od 120 poena nagore za 150 eura i da ti dozvoli da je slusas

    Sponsored content


    malino kanarinci - Page 3 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon 13 svi - 6:05.