Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+63
hajduk
bondza12
sturcla
madmax
stiglica
dragutin rajnović
nedeljkovg
IvoR
Carduel
sestoperac
waterslager
Renato.M
sgobin
krstokljun
BOSKO
seadriver
ERVINO
markozd
turbozd
CUBA
zvrcko sen
crv
imarij71
sasaznas
baki302000
vlada nish
pezo
waterslager bitola
mali maša
komiza
budisic
čajka
MARIN
PESTI
jere
koce
Dean
grujo
ticar
malinobosna
dr.nenad86
Fago
Merlo
malinois
damir64
bocka
ikayke
mutacija
dva grdelina
Vasko-MK
dejanzec1
mišić
faganel
pippo
Boban NA
nebojsav
misko1
vlado
Vrbanja
kreso
korkut
cuban.ue
zoranV
67 posters

    malino kanarinci

    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 58
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by imarij71 sub 18 pro - 2:00

    dva grdelina je napisao/la:Tajniče spavaj ne bavi se p.ko je ko na ovoj slici??????

    a oni ti se minjaju,nema veze ko je donji
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 58
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by imarij71 sub 18 pro - 2:03

    imarij71 je napisao/la:
    dva grdelina je napisao/la:Tajniče spavaj ne bavi se p.ko je ko na ovoj slici??????

    a oni ti se minjaju,nema veze ko je donji

    valjda znaš šta je bastardiranje,ako neznaš pitaj stručnjake šta može ispast
    pippo
    pippo


    Broj postova : 362
    Registration date : 01.09.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pippo sub 18 pro - 2:36

    HVALA SVIMA lol! cat cat cat cheers lol!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by bocka sub 18 pro - 12:19

    imarij71 je napisao/la:a proće još koja godinica,kad meni nokat naraste na njemu onda ćemo mi na SP

    imarij, nedaj bože da trebaš iči na operaciju, bolovi su opasni kad se skida nokat affraid
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 58
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by imarij71 sub 18 pro - 14:25

    bocka je napisao/la:
    imarij71 je napisao/la:a proće još koja godinica,kad meni nokat naraste na njemu onda ćemo mi na SP

    imarij, nedaj bože da trebaš iči na operaciju, bolovi su opasni kad se skida nokat affraid

    kako sa čega
    faganel
    faganel


    Broj postova : 177
    Location : SPLIT
    Registration date : 06.06.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by faganel sub 18 pro - 15:22

    Marine,Marine,tvojim pticama sa onakvim rezultatima na državnom prvenstvu svakako je mjesto na Samitu malinoa u Gradištu. Među 3 zlatne medalje sa sv.prvenstava, sa jednim Vasićem i Vujčičem, među ostalim vrhunskim uzgajivačima.
    Pticama iz Beća, Slovenije ili iz Kleka nije ništa lakše ili ništa teže. Ne treba prelaziti granicu Ev.Unije.
    A i ova blesava ciklona naglo odmiće i očekuje se zatopljenje.......
    Svi mi navijamo za Malinois i Marina.
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by čajka sub 18 pro - 15:23

    mutacija je napisao/la:
    zvrcko sen je napisao/la:Mutacija da te napomenem S.Periš je jedan od tih funkcioner toga saveza po kojem ti pljucaš i još neki koji je mogao nešto učiniti....

    alooo koji digresija sramota ............................................

    Dragi moji svi zapisnici su javni sve skupštine su javne zna se gdje se neke stvari riješavaju...... isto tako nije sve onako kako se prikazuje nažalost...

    dragi moji prije što poseremo nekog trebamo se zapitati dali smo mi osobno učinili sve da to funkcionira. I da vam iskreno rečem i ja bi htio nać neku budalu koja će sve radit a ja ću se gospodarit.

    S.Peris je uzgajivac koji je vjerovao da HOS moze ovu avanturu odradit do kraja,funkcioner koji nije na funkciji i koji moze nesto predlozit ili dignit ruku.Funkcioner koji nikad nije organizirao odlazak na svjetsko prvenstvo,funkcijoner kojeg nije sram uciti od iskusnijih,funkcioner kojeg nije sram priznat pogreske.
    Uzgoj ptica mi je puno,puno ispred ponosa,a ni na kraj pameti mi nije hranit ego putem ovog medija.
    To sta sam ja mogao nesto napravit mozes objesit macku o ...
    Ponavljam ja sam samo vjerovao da odlazak na mundijal moze sprijeciti neki famozni ¨papir¨,vjerovao sam da ce presjednik savjesno odradit(ovlastit ljude koji rade na tome,vjerovao sam da ce stariji (iskusniji)poput tebe znati u pravom trenutku uvidjeti i reci TO NEVALJA,TREBA OVAKO !!!


    Slazem se da je tesko naci covjeka koji ce KRVARIT za savez (jer ce mu i ako je sve savrseno uvijek neko nesto naci i reci nevalja)ili ga nazvat budalom!

    Smatram da je ovo pravo mjesto za rec da je SRAMOTA da Hrvatska ne odlazi na mondijal,ma koliko ovaj hobi bio VOLONTERSKI.
    bravo srđane napokon da neko kaže onako iskreno iz duše,upravo onako kako i ovi funkcijoneri saveza i zaslužuju, dosta je praznih obećanja i svakojakih izgovora ako nemožete ništa napraviti u pogledu svjetskog prvenstva dugi niz godina .... molim ostupite vjerovatno će se naći netko ko će i tu našu želju pretvoriti u stvarnost mislim na sve ljude koji imaju iti malo želje da se pojave na svjetskom prvenstvu
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by čajka sub 18 pro - 16:13

    faganel je napisao/la:Sve čestitke istinskom šampionu naše države Marinu.
    Od 2007.god.suvereno vlada u svim kategorijama. Posebno veseli stalni napredak u kvaliteti. Kolekcije.2007 god.426 bodova,2008. bodova 465,2009. bodova 481 i 2010. bodova 483.I sigurno se ne radi o različitim kriterijima različitih sudaca. Sve 4 godine sudija je isti sudac: naš Malinois.
    Biti će interesantan sudar u Gradištu naša 2 velikana: Marina i Malinois.
    iskrene čestitke na postignutim rezultatima prijatelju MARINU
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by zvrcko sen pon 20 pro - 0:49

    e danas je bio sastanak UO HOS-a
    zaključak probijeni svi rokovi koje smo usvojili prijave
    na zadnji rok prijavljene 51 ptica.....
    Krivci osoba koja je bila zadužena u Hos-u (30%), ali bogme i uzgajivači (70%)...

    Riješenje: 1- držat se zadanih rokova
    2-imenovati službenog konvojera koji ima zadatak : napraviti kompletnu organizaciju i papirologiju. prijedlog u pismenoj formi dostaviti predsjedniku.....................................................................................

    kako rekao jedan sudionik ovog sastanka"Rušila se brda rodio se miš"
    Potpuno se slažem sa Srđanom da je ovo "SRAMOTA za Hrvatske uzgajivače"
    markozd
    markozd


    Broj postova : 111
    Age : 53
    Location : zadar
    Registration date : 09.02.2010

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by markozd pon 20 pro - 2:01

    Ma bravo Srki , svaka čast !
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by turbozd pon 20 pro - 2:19

    Ja bi malo prominija odnos krivice odnosno neažurnosti i to na suprotnu stranu....
    Bija sam prisutan na sastanku koliko su mi druge obaveze dozvoljavale,ali o ovoj temi imao sam i upit HOS-a što je sa prijavnicama Zadra.Po mom zaključku i obavjestima koje smo primali iz vrha saveza radilo se o tome da se sve napravi da se ne ode na SP.
    Zar jedna krovna organizacija nebi trebala podupirati tičarsko pučanstvo i izazivati ga,motivirati,medijski ga poticati da da prijavnicu i da otiđe na svjetsku smotru,a ne odgovarat na pozive "Pa čujte ima samo tri prijavnice i devet ptica od tog nebu ništa".
    I na kraju možda jedino dobro što se danas reklo je da se donesu neki novi pravilnici možda i izmjene statuta o državnim prvenstvima i odlascima na SP.Možda ipak to ova rukovodeća garnitura HOS-a odradi kako valja za vrime svog mandata i nekim novim čelnicima saveza bar malo olakša budući posao u radnim tijelima HOS-a,a vrimena je ostalo jako malo.Neka odrade bar to i uđu u povijest bar kao neki novi pokretači svijetlije budućnosti nas uzgaivača ptica.
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ERVINO pon 20 pro - 13:26

    Razočaran sam i tužan...upravo pišem ostavku na članstvo u UO HOS-a kao moralni čin ...iako se ne osjećam krivim...a tko je kriv ???? navodno neki meil nije primio Splitske ptice pa je ispalo da ima samo 17 prijavljenih ptica pa je Zadar odustao od prijave...pravi horor...žalosno....nadam se da će članovi UO mog saveza prihvatiti moju ostavku,,,pozdrav svima
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by zvrcko sen pon 20 pro - 17:06

    jadan ti sam pisao po ure pa slučajno izbrisao sve,,,,,pa ajd sad ti ponovo

    ajmo secirati
    1 Rok koji smo si sami dali -probijen
    2 Čim je rok probijen i nije ispoštovan dogovor Predsjednik je tribao poslati svima obavjest da pošto je prošao rok i nema dovoljno zainteresiranih Hos neće organizirati slanje ptica na Svjetsko.
    Ali Štef popušta i prolongira rok i u tom roku imamo 51 uredno prijavljenu pticu, s time da je zadnji dan prijave prijavljeno tridesetak ptica iz Splita.
    Vjerujem da je Batur imao 40 tica za svjetsko , ali vjerujemi da je iste prijavo da bi Štef uspio dokraje organizirati slanje i papirologiju . Sve ostalo su insinuacije.
    Isto kako za ozbilnje razgovor trebaimat argumente. Ijako nesumljam u Baturove riječi trebao je donjeti ispunjene prijavnice te bi njegove izjave dobile na težini.
    Razgovori tipa "on mi je rekaja sam mislija" nemogu proć, znamo kako se prijavljuje .
    Kako vidimo svi da nešto treba minjat ja sam si dao truda i razgovara sa par ljudi koji su voljni svu organizaciju slanja ptica uzet na sebe. Znači sve od papirologije do odnošenja i vraćanja. prijedlog ću u pisanom obliku dostaviti Predsjedniku koji če to prosljedit svim podsavezima sa pozivom za IS HOS-a tako da to odma usvojimo.
    Ervino ovo je jedino moralno popraviti ili bar pokušati napraviti nešto.

    e da znaš ostavka ti se ne usvaja iz moralnih razloga
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ikayke uto 21 pro - 13:58

    malino kanarinci - Page 12 2961468859_1_5_tWjV5ryA
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ERVINO uto 21 pro - 22:49

    - Predsjedniku HOS-a
    - Članovima UO HOS-a
    - Članovima UO Istre,Primorja i Like
    - Predsjednicima udruga Saveza Istre,Primorja i Like




    O S T A V K A




    Poštovana Gospodo podnosim ostavku na članstvo UO HOS-a zbog neodlaska ptica na Svjetsko prvenstvo.

    Ostavku podnosim kao moralni čin jer smatram da svi zajedno nismo učinili dovoljno da prisustvujemo najvećoj Svjetskoj izloži ptica te da smo time unazadili uzgoj ptica u Hrvatskoj.


    Želim Vam puno uspjeha u daljnjem radu.
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 58
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by imarij71 sri 22 pro - 0:59

    Ervino osobno smatram da je tvoja gesta po pitanju čina ostavke časna i poštena ,no uzalud je to kad se drugi kunu u "NEDIGA SE JA SA OVE STOLICE",svi časni i pošteni i usput sposobni
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by turbozd sri 22 pro - 1:14

    Dobra kletva "NEDIGA SE JA SA OVE STOLICE"koda imaju imovinsku karticu bivšeg šefa.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by seadriver sri 22 pro - 1:22

    pa dobro nije smak svijeta sto se nije otislo na svjetsko, ici ce se u najmanju ruku onda kad udjemo u EU. mozda tad uzastopnim pojavljivanjima dobijemo jednom i domacinstvo
    BOSKO
    BOSKO


    Broj postova : 165
    Location : Dubrovnik
    Registration date : 02.09.2010

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by BOSKO sri 22 pro - 10:54

    Seadriver,nije smak svijeta,ali traje predugo.Radi se samo o letargiji ljudi,koji su izabrani da budu sve,osim letargični.

    ERVINO,SVAKA TI ČAST !
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by vlado sri 22 pro - 13:23

    ERVINO je napisao/la:- Predsjedniku HOS-a
    - Članovima UO HOS-a
    - Članovima UO Istre,Primorja i Like
    - Predsjednicima udruga Saveza Istre,Primorja i Like




    O S T A V K A




    Poštovana Gospodo podnosim ostavku na članstvo UO HOS-a zbog neodlaska ptica na Svjetsko prvenstvo.

    Ostavku podnosim kao moralni čin jer smatram da svi zajedno nismo učinili dovoljno da prisustvujemo najvećoj Svjetskoj izloži ptica te da smo time unazadili uzgoj ptica u Hrvatskoj.


    Želim Vam puno uspjeha u daljnjem radu.

    Ne napuštaj brod već ga dovezi u pristanište najsigurnijim putem i pomozi da se popravi u što kraćem roku.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by krstokljun sri 22 pro - 16:10

    Vlado i ja sam siguran da taj brod bez njega nije niti barka.
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by Fago sri 22 pro - 16:18

    ERVINO je napisao/la:- Predsjedniku HOS-a
    - Članovima UO HOS-a
    - Članovima UO Istre,Primorja i Like
    - Predsjednicima udruga Saveza Istre,Primorja i Like




    O S T A V K A




    Poštovana Gospodo podnosim ostavku na članstvo UO HOS-a zbog neodlaska ptica na Svjetsko prvenstvo.

    Ostavku podnosim kao moralni čin jer smatram da svi zajedno nismo učinili dovoljno da prisustvujemo najvećoj Svjetskoj izloži ptica te da smo time unazadili uzgoj ptica u Hrvatskoj.


    Želim Vam puno uspjeha u daljnjem radu.

    Ervino,
    ti si nažalost zadnji koji treba ponuditi ostavku. Tvoj čin mi je logičan i od tebe se nije moglo ništa drugo očekivati.

    Tako je to kod nas. Uvijek 'krivi' ljudi odlaze. Podržavam te prijetelju, a razlog i obrazloženje u ovom slučaju samo je kap koja je prelila čašu. To je očito. Nažalost.

    Do neke nove kritične mase,
    pozdrav,
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by krstokljun sri 22 pro - 16:27

    Putnicima u Gradište srećan put i dobre rezultate želim.
    U uspjeh ne sumnjam Very Happy cheers
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ERVINO sri 22 pro - 18:56

    Evo reakcije tajnice HOS-a gđe. Mihaele Marceljak - Ilić ... NO COMENT


    Poštovani,

    Vaša ostavka je Vaš osobni izbori stvar Vašeg mišljenja , no s 50 prijavljenih ptica ne može se ići na Svijetsko prvenstvo! Zašto Vaša regija nije prijavila niti jednu pticu ?????

    Moje moralno mišljenje na Vašu ostavkuje sljedeće: Kako Vas nije sram da u doba opće recesije i neimaštine kada neke obitelji ne znaju da li će imati što dati djeci jesti za Božić Vi imenujete svoju ostavku kao moralni čin jer nećemo sudjelovatina na najvećoj Svjetskoj izložbi ptica i da smo time unazadili uzgoja ptica u Hrvatskoj ! Sramota Vas može biti ! Neki ljudi stvarno ne znaju što bi s vremenom i novcem!

    s poštovaljem

    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by sgobin sri 22 pro - 19:21

    Ervino ,
    prevelika šteta za sve nas da si se odlučio na ostavku jer si pokazao svu najbolju volju i svoje znanje kako bi se na neki način stvari postavile na pravo mjesto.
    Odgovor od strane tajnice HOS-a nebi komentirao jer to ne zaslužuje ....stvarno prejadno.

    Prijatelju , moja podrška iz Zadra.

    Sponsored content


    malino kanarinci - Page 12 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 17 svi - 15:01.