Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+67
Jack Sparrow
krepat ma ne molat
zelandur
skopski maestro
Mozaik
many
gramofon
sanchez33
colic
Starac_Mostarac
brunomarko
evmolp
dva grdelina
echeberija
Sina BL
matija
BOSKO
pavao
bizar
veso09
zijada
batke
brabus
Antonio-Kovac
toni69
Ranko Labovic
dr.nenad86
zoranV
ERVINO
Dule
damir64
MARIN
malinois
carduelismo
mutacija
Carduel
komiza
refa95
PESTI
kreso
Merlo
zoran ptice pjevice
krnjolac
crv
Miljenko
Zac16
Dax BG
deny
vansal
sestoperac
armin71
zvrcko sen
kemo89
žalacST
steva318
Zvrcko
bocka
lord189
Fago
ikayke
saso78
seadriver
milos0205
xyz
ticar
DjordjeVet
Dean
71 posters

    priprema grdelina za parenje

    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost pet 19 oľu - 0:10

    kreso je napisao/la:
    pleya je napisao/la:e lorde bio sam ti blizu kuće prije par dana ja sam malo više u brdskom području a i parim samo 2 para grdelina pa još ništa zanimljivo nema Sleep a prvi je put pa ko zna oće li i biti No
    a di si Pleya koje si misto mozda smo blizu

    drniš nešto mi govori da si ti oko sinja cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by kreso pet 19 oľu - 0:17

    uda se u Neoric
    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost pet 19 oľu - 0:28

    eto ti sriće vidim ja lipog mesa suvoga lol! ajd neka evo ja se nažestio na ovo parenje grdelina pa sam sebe spizi od priprema kakve sam kurc.. sriće neš jaja ma od kokoši lol!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by kreso pet 19 oľu - 0:35

    oce oce pomalo imas tu Pestija za divlje i za bastardiranje i jos par iskusnih ticara tih vrsta koji ce ti sve objasnit kako i sta samo strpljenje je bitno i mene nece bas kako je krenilo al ne dan se idemo pomalo dalje hehe duga je jos sezona
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by PESTI pet 19 oľu - 0:44

    kreso je napisao/la:oce oce pomalo imas tu Pestija za divlje i za bastardiranje i jos par iskusnih ticara tih vrsta koji ce ti sve objasnit kako i sta samo strpljenje je bitno i mene nece bas kako je krenilo al ne dan se idemo pomalo dalje hehe duga je jos sezona


    Ma , slikati ču ja i moje pršute... Laughing
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by MARIN pet 19 oľu - 0:56



    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by MARIN pet 19 oľu - 0:58

    njam njam
    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost pet 19 oľu - 16:29

    ma nema pršuta do drniških ljudi moji valjda vam je to jasno lol! a upoznao sam zvrcka sen. tj ćorića i mogu reću tu pred svima da je taj čovjek za svaku pohvalu, obožava tiće a ljudina je ipo šta god triba rado će pomoći i učiniti nije mudrac neki kakve sam znao susretati zvrcko je king
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by MARIN pet 19 oľu - 16:38

    pleya je napisao/la:ma nema pršuta do drniških ljudi moji valjda vam je to jasno lol! a upoznao sam zvrcka sen. tj ćorića i mogu reću tu pred svima da je taj čovjek za svaku pohvalu, obožava tiće a ljudina je ipo šta god triba rado će pomoći i učiniti nije mudrac neki kakve sam znao susretati zvrcko je king

    A dragi su mu i pršuti.
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by crv sub 20 oľu - 1:01

    Društvo za uzgoj i zaštitu ptica ,,Baška Voda,, zahvaljuje gospodinu Leu Ceraju iz Dubrovnika na donaciji češljugara iz vlastitog uzgoja.Uz uredne papire dobili smo i usmeno uputstva za upotrebu.Zaista nesebično.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 sub 20 oľu - 11:56

    na mom mjestu neko bi ženku izvadija iz kaveza i zavrnija vraton ili bi sve ćibule pokiša i obeštima sve po spisku no odlučija san ostata smiren jer ženka opet leže jaja na pod sa bogami dobre visine pa se tato i razbijaju od tri jaja uspija san ćapat 1.!!! možda puno vridno
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by ticar sub 20 oľu - 13:35

    lord189 je napisao/la:na mom mjestu neko bi ženku izvadija iz kaveza i zavrnija vraton ili bi sve ćibule pokiša i obeštima sve po spisku no odlučija san ostata smiren jer ženka opet leže jaja na pod sa bogami dobre visine pa se tato i razbijaju od tri jaja uspija san ćapat 1.!!! možda puno vridno

    lorde kako onaj drži kanarinku da je grdelin pari tako je ti drži da ti snese jaje u ruci, priprema grdelina za parenje - Page 11 Icon_lol priprema grdelina za parenje - Page 11 Icon_lol
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 sub 20 oľu - 16:22

    a majku joj njenu a napravija san ja izum neće više po podu srat jaja ja joj kažen Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad lol!
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by PESTI sub 20 oľu - 19:33

    Lorde , nedaj se !
    Lovi jaja , spuštaj štapice , pjesak na dno ...........vataj jaja u letu ..

    Samo naprid biti če nešto.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 sub 20 oľu - 19:39

    ee sad riješili smo problem šta se tiče vatanja jaja al nema ko ležat na njima e to je sljedeći VELIKI..!!! problem
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Dule sub 20 oľu - 19:51

    Napravi inkubator Laughing
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 sub 20 oľu - 19:56

    Dule je napisao/la:Napravi inkubator Laughing

    A kako..??
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Dule sub 20 oľu - 20:20

    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost sub 20 oľu - 21:00

    ma ima sam ja i bolje inkubatore lorde za piliće pa je bilo sranja s postotkom izleženih jaja pa ti kako oćeš triba to ovlaživat i sto sranja ne riskiraj jajca lol!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 ned 21 oľu - 12:41

    o javlu tamo triba tu i uložit nešto a recesija suša ko će dat ma već ćemo mi smislit štagod

    a bože moj čuvan ja jajca nebrini se ti lol! Laughing Laughing
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by ticar ned 21 oľu - 15:24

    pošalji meni jaja buson. priprema grdelina za parenje - Page 11 Icon_lol
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by xyz ned 21 oľu - 19:00

    Moj Lorde dobro imaš volje s njom.

    Točno se sićam da ti je prošle godine radila iste probleme, očigledno se neće nikad promjenit.

    Zašto je nisi škarta, i pita u zajedničkog nam prijatelja jednu kujicu.. na svježem zraku obukla bi se za misec dana, moga bi je dovest u spremu do 6. miseca, i prije..
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 ned 21 oľu - 19:16

    heh kolega moj iman ja već dvi spremne čekaju u rezervi...ma prošle je godine zadnju turu radila u gnjizdu i od 5 jaja svih pet plodno a ove godine sve iz početka a bogami nešto joj smeta a ja moran nać šta
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by xyz ned 21 oľu - 19:49

    Da joj ne smetaju drugi šta pivaju oko njih?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 pon 22 oľu - 11:52

    a more bit i to jer tu ima cili arsenal mladaca sta pivaju u toj prostoriji

    Sponsored content


    priprema grdelina za parenje - Page 11 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 12 svi - 10:20.