Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost ned 17 lis - 20:27

    Dax BG je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:
    Dax BG je napisao/la:Rekao bi da je meni najlakse. Ni ptica, ni muke, ni prozivke...


    Dax BG ,pozzz ,nije ni to lako kad voliš čuti grdelina a nemaš nijednog zbog posla ili drugog razloga .Tko nebi volio uživati uz kavicu slušati par grdelina...haha Very Happy.
    Grdelinaši se uvjek osječaju prozvanima ,malo je realnih ljudi pa če svoje ptice opisati stvarnima kakve jesu ,večinom su od takvih čudo prirode ali kad ih dodješ čuti , ili ne pjevaju ili čuješ svega i svačega.
    Grdelin nije CD u polici pa kad ga želimo čuti on kao robot ,a očito se to očekuje od njega .Čuju se male dzije u drugih a one u vlastitoj kuči ne,...itd.....da ne nabrajam jer se odmah nadje netko prozvan a nemam razloga upirati prstom u nikog.
    Druze,za mesec dana bi trebao kuci i sve stoji spremno kao nekada...Moram izaci u polje bar DVA PUTA jer cu crci ljudi moji! Nisam isao u polje vec 4 godine, a volio bi cuti uzivo cvrku i tucu kada se pocnu spustati na hladnoci. Pa neka me hapse ali moram. Valjda me vi ovde razumete.

    hahahahha....evala ti....luđi si od ovog mog puzdrekana (sin mi),danas po kiši,
    on i još jedan ka i on,okrenilo nevrime,ja po njih,mobitel ispod bošketa,ja im govorin pa mobitel će van skvasit...a oni da ko ga jebe........kad san ih ugleda šćućurene ispod zida umra san od smija....a oni mislili da ću ja vikat...ma di ću vikat...odma san se sitija sebe.....hahahha......
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zoranV ned 17 lis - 20:31

    E moj Vinko,ima nas još takvih,meni ruke još mrznu od jutros Very Happy Very Happy .

    P.S. Jučer u jutro u 6 sati sam kosio tuđu njivu,bila velika trava Twisted Evil cheers
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sina BL ned 17 lis - 21:31

    VINKO je napisao/la:
    Dax BG je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:
    Dax BG je napisao/la:Rekao bi da je meni najlakse. Ni ptica, ni muke, ni prozivke...


    Dax BG ,pozzz ,nije ni to lako kad voliš čuti grdelina a nemaš nijednog zbog posla ili drugog razloga .Tko nebi volio uživati uz kavicu slušati par grdelina...haha Very Happy.
    Grdelinaši se uvjek osječaju prozvanima ,malo je realnih ljudi pa če svoje ptice opisati stvarnima kakve jesu ,večinom su od takvih čudo prirode ali kad ih dodješ čuti , ili ne pjevaju ili čuješ svega i svačega.
    Grdelin nije CD u polici pa kad ga želimo čuti on kao robot ,a očito se to očekuje od njega .Čuju se male dzije u drugih a one u vlastitoj kuči ne,...itd.....da ne nabrajam jer se odmah nadje netko prozvan a nemam razloga upirati prstom u nikog.
    Druze,za mesec dana bi trebao kuci i sve stoji spremno kao nekada...Moram izaci u polje bar DVA PUTA jer cu crci ljudi moji! Nisam isao u polje vec 4 godine, a volio bi cuti uzivo cvrku i tucu kada se pocnu spustati na hladnoci. Pa neka me hapse ali moram. Valjda me vi ovde razumete.

    hahahahha....evala ti....luđi si od ovog mog puzdrekana (sin mi),danas po kiši,
    on i još jedan ka i on,okrenilo nevrime,ja po njih,mobitel ispod bošketa,ja im govorin pa mobitel će van skvasit...a oni da ko ga jebe........kad san ih ugleda šćućurene ispod zida umra san od smija....a oni mislili da ću ja vikat...ma di ću vikat...odma san se sitija sebe.....hahahha......

    Hahaha, e bas sam se lijepo nasmijao lol!
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada ned 17 lis - 22:25

    [quote="koce"]
    bizar je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Ja nevidim ništa loše da netko stvori grdelina (živu pticu)preko CD ,mnogima to ne uspjeva ni sa živim učiteljima .
    Ipak se tu radi da treba grdelina uzgojiti , ručno ili drugačije othraniti ,vrtiti mu puste CD-e i puniti glavu pivanjem po želji, i puno,puno toga još .
    Sada grdelini koliko mogu pročitati pivaju iza mitarenja ,dzijade lirske ,duge , fine , meke ko duša ......sve super ,a u 6 misecu nitko nema ništa , kako to???????????
    Bar takve grdeline ne muči gradivo sa CD.
    Možda se netko zainati pa stvori nešto ,CD vs živi grdelin.

    Petsi poštovani, prošle si godine (za vrijeme izložbe u Splitu) slušao pjesmu od g.Čudine na kameri..... ove godine to možeš i u živo.
    Bože zdravlje, bilo bi nam drago, ako dođeš u Split, da se javiš...... Pozzzz

    Svim srcem navijam da održite to što imate,treba pregrmit ovaj stadij zimskih zijadi (lipih,šesnih,mekih,lirskih....),da se ne pretvore do 6.mj.,u rizle,žerbe,natezace,potezace,grope i trope,i da svi skupa slušamo i guštamo "uživo".

    Vaš Koce
    g.Koce zaboravili ste stavit sepzijadu sad sam se sitija onoga grdelina šta ste ga vi tako nazvali.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pon 18 lis - 21:26

    [quote="zijada"]
    koce je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Ja nevidim ništa loše da netko stvori grdelina (živu pticu)preko CD ,mnogima to ne uspjeva ni sa živim učiteljima .
    Ipak se tu radi da treba grdelina uzgojiti , ručno ili drugačije othraniti ,vrtiti mu puste CD-e i puniti glavu pivanjem po želji, i puno,puno toga još .
    Sada grdelini koliko mogu pročitati pivaju iza mitarenja ,dzijade lirske ,duge , fine , meke ko duša ......sve super ,a u 6 misecu nitko nema ništa , kako to???????????
    Bar takve grdeline ne muči gradivo sa CD.
    Možda se netko zainati pa stvori nešto ,CD vs živi grdelin.

    Petsi poštovani, prošle si godine (za vrijeme izložbe u Splitu) slušao pjesmu od g.Čudine na kameri..... ove godine to možeš i u živo.
    Bože zdravlje, bilo bi nam drago, ako dođeš u Split, da se javiš...... Pozzzz

    Svim srcem navijam da održite to što imate,treba pregrmit ovaj stadij zimskih zijadi (lipih,šesnih,mekih,lirskih....),da se ne pretvore do 6.mj.,u rizle,žerbe,natezace,potezace,grope i trope,i da svi skupa slušamo i guštamo "uživo".

    Vaš Koce
    g.Koce zaboravili ste stavit sepzijadu sad sam se sitija onoga grdelina šta ste ga vi tako nazvali.



    ajde koce stavi nešto znaš i sam da će više bit oni koji pivaju na usta nego šta će izvadit tića da piva....
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce pon 18 lis - 22:17

    WD,za tebe cu odmah stavit novi video,cim se predstaviš,može i P.P.Meni je "Koce"skracenica od prezimena,možda je i tebi WD-40.
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce pon 18 lis - 22:35

    Ljudi moji,danas je 18.10.Sv.Luka,centar svih splitskih ticarskih zbivanja od pamtivjeka ovoga ludoga grada.Naš pokojni Miljenko Smoje je lipo napisa:svaki splicanin koji imalo drži do sebe,u mladosti je igra fuzbal i odija u tice.U ovo doba sve bi stalo,na svaki kantun rano ujutro se moga vidit fagot,autobusi su bili puni zelenih paketi,a iz njih su grdelini tukli batude bota bota,vrduni su strilavali,a faganeli cenili.A tek miris falca(cudna zeleno-kafena smjesa),ti vonj mi je osta u nosu za cili život,inace jutarnji mirisi zore,koromaca,burina i friškece u deseti misec,neponovljivo.Znam da je to prošlo,druga su vrimena i vratit se više nece,ali mora sam napisat jer me uvati neka cudna tuga,nemojte zamirit.
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Merlo pon 18 lis - 22:55

    Ovo zadnje mi pricas iz duse a i tilo moje se najezi svaki put kad se positim dana i lipote Crying or Very sad
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by kreso pon 18 lis - 22:57

    cili ticarski gusti su u tvom postu Koce!!!
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar uto 19 lis - 0:38

    koce je napisao/la:Ljudi moji,danas je 18.10.Sv.Luka,centar svih splitskih ticarskih zbivanja od pamtivjeka ovoga ludoga grada.Naš pokojni Miljenko Smoje je lipo napisa:svaki splicanin koji imalo drži do sebe,u mladosti je igra fuzbal i odija u tice.U ovo doba sve bi stalo,na svaki kantun rano ujutro se moga vidit fagot,autobusi su bili puni zelenih paketi,a iz njih su grdelini tukli batude bota bota,vrduni su strilavali,a faganeli cenili.A tek miris falca(cudna zeleno-kafena smjesa),ti vonj mi je osta u nosu za cili život,inace jutarnji mirisi zore,koromaca,burina i friškece u deseti misec,neponovljivo.Znam da je to prošlo,druga su vrimena i vratit se više nece,ali mora sam napisat jer me uvati neka cudna tuga,nemojte zamirit.


    Koce, lipo si ovo napisao, a ako te baniraju (zbog napisanog) prebaci kaznu na mene, zaslužija je taj tvoj tekst.....
    Vezabo za gospodina WD, ponudio sam mu da mi može poslušat tiće ako se predstavi, nezgodno je zvat neznanca u kuću...
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by PESTI uto 19 lis - 9:27

    Koce ,probudio si lipa sjećanja .To je obilježilo i moje djetinjstvo ,nositi fagot u autobus a oni iz njega udri ,kao na livadi.Neugodno bi mi znalo biti jer bi se ljudi okretali ,pitali da pogledaju....,dani za pamčenje.
    Više nema čuti ni da pivaju sad grdelini ,a prije bi u ovo doba najjači bili.Sve se prominilo .Uzgoj , školovanje mladih i širenje su mi postali zamjena za to sve.
    Siguran sam da je to vrime prošlost ,vratiti se nemože ali tako to izgleda mora biti , ugasilo se kao analogni signal.

    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 19 lis - 11:17

    bizar je napisao/la:
    koce je napisao/la:Ljudi moji,danas je 18.10.Sv.Luka,centar svih splitskih ticarskih zbivanja od pamtivjeka ovoga ludoga grada.Naš pokojni Miljenko Smoje je lipo napisa:svaki splicanin koji imalo drži do sebe,u mladosti je igra fuzbal i odija u tice.U ovo doba sve bi stalo,na svaki kantun rano ujutro se moga vidit fagot,autobusi su bili puni zelenih paketi,a iz njih su grdelini tukli batude bota bota,vrduni su strilavali,a faganeli cenili.A tek miris falca(cudna zeleno-kafena smjesa),ti vonj mi je osta u nosu za cili život,inace jutarnji mirisi zore,koromaca,burina i friškece u deseti misec,neponovljivo.Znam da je to prošlo,druga su vrimena i vratit se više nece,ali mora sam napisat jer me uvati neka cudna tuga,nemojte zamirit.


    Koce, lipo si ovo napisao, a ako te baniraju (zbog napisanog) prebaci kaznu na mene, zaslužija je taj tvoj tekst.....
    Vezabo za gospodina WD, ponudio sam mu da mi može poslušat tiće ako se predstavi, nezgodno je zvat neznanca u kuću...

    šjor Bizar poznamo se mi dobro jer u ovom gradu neznat nekog grdelinaša haha to bi bilo smišno srest ćemo se mi na kavi u Kalahari ili Mendulia možda i na novoj lokaciji čuja san da van tamo puštaju jaku glazbu da vas se riješe haha uvik problemi s grdelinašima kad ih se oće riješit puštaju im glazbu tako je bilo i u Legisa kad su nas izbacivali posli tučnjave grdelinaša haha...
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN uto 19 lis - 11:31

    Ajde ljudi nemojte me bacat u depru!
    Ma šta ugasilo? Ma šta prošlo?
    J... me samo ovo grubo vrime.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 19 lis - 11:39

    MARIN je napisao/la:Ajde ljudi nemojte me bacat u depru!
    Ma šta ugasilo? Ma šta prošlo?
    J... me samo ovo grubo vrime.

    nedaj se Marine sad su izložbe putovanja pa će odma past u
    zaborav ova vrimena aj ti navrati popodne mogli bi na kavu i piće da
    malo prorešetamo STP u Splitu...haha
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce uto 19 lis - 14:41

    MARIN je napisao/la:Ajde ljudi nemojte me bacat u depru!
    Ma šta ugasilo? Ma šta prošlo?
    J... me samo ovo grubo vrime.
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zadranin uto 19 lis - 14:48

    ljudi moji sve mi se pari da bi triba poslat ovog svog mladca na super talent sou,,,,, affraid
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by dva grdelina uto 19 lis - 14:51

    G.Willson-WD-40godina-prazna vam je nešto ta krigla........ Sleep
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN uto 19 lis - 17:34

    dva grdelina je napisao/la:G.Willson-WD-40godina-prazna vam je nešto ta krigla........ Sleep




    Lako li ih je napunit.
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by dva grdelina uto 19 lis - 18:36

    Bravo Alfrede...... Basketball
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 19 lis - 22:07

    dva grdelina je napisao/la:Bravo Alfrede...... Basketball

    Auuuu šta smo malo prije uz šeherezaduuuuuuu........
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by krnjolac sri 20 lis - 9:10

    pa jedino pijan to i možeš gledat.... Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz sri 20 lis - 13:50

    Ima jedna luđa sapunica, svako popodne na Novoj, neka s cigarom i puškom ide okolo i puca ko velika, a za njom ide neki munja indijanac ubojica.. Bože sačuvaj.. affraid
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by krnjolac sri 20 lis - 13:52

    tu bar ima akcije! Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz sri 20 lis - 13:55

    Da akcije, ta je luda skroz, luđa ne može bit!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sri 20 lis - 17:50

    drazenxp je napisao/la:Ima jedna luđa sapunica, svako popodne na Novoj, neka s cigarom i puškom ide okolo i puca ko velika, a za njom ide neki munja indijanac ubojica.. Bože sačuvaj.. affraid

    Najbolja serija...al stas,ubilo je indijanca...

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 29 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 9 svi - 12:35.