Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 18:57

    Ljudi, dali se zna ko trenutno ima najbolje istrenirane grdeline pjevace sa sto manje gresaka u pjesmi ? Mislim na korisnike ovog foruma. Danas sam bas nesto o tome razmisljao,znam da ima puno majstora za pjev ali volio bih znati koji su po vasem misljenju na vrhu ljestvice.
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by brabus pet 4 pro - 19:29

    eh hebiga,ja znam jednog ali nije na forumu...kaze da se nema kad forumisati... Smile ali taj samo goni pjev i covik je "bolesnik" od toga,reka mi je jednom prilikom da slučajno ne idem njegovim stopama,jer da cu otici u k... i da mi ni jedan grdelin nece biti dobar pjevač.uvik traži nesto vise i bolje...picajzla...
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 19:41

    brabus, taj ti je neki carduelis fanatikos Cool
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by brabus pet 4 pro - 20:21

    a neznam kako bih ga nazvao, fanatikos je bas idealna riječ za njega...da mi ga nagovoriti da snimimo neku pismu (video klip) pa da stavi ovde... a bice ta jos neka "brokva" u splitu u 6 mj dogodine,pa ce se nesto i snimiti valjda. Cool
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko pet 4 pro - 21:28

    angel je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Ma jeste li raspisali.Čim se žensko pojavilo.Ostavljali bi se duvana ,odili na noge ,pa kotrljali se i nabivali rebra.Što je sljedeći korak.?Ić u teretanu,bildat mišiće i na kraju ostavit se tići ,ić u šetnju?Ajme jadni li smo mi muški.Ajde otriznite se!

    A, nisi ni ti dugo izdrzao. Uvatija si se i ti na visc!

    Oli si i ti proba ono bilo s mjehuricima? Rolling Eyes

    E,e dobro si reka.Marti nas je malo razdrmala.Ma meni u ovoj mojo pripizdini di živin ,nestade sinoć struje,a struju dobivan iz Trogira.Inače ne bi ja još bija sta "pričat",nekako mi je baš bili ugodilo,neman pojma zašto.Ma odma mi je pa palo na pamet da Marti nema koga u elektri trogir i zovnila da Docu isključe struju,a marti.....

    Malo me pritisnuo posal ( a bolje bi bilo da i meni iskljuce struju),...pa da se ukljucim.

    Ne bih ja tako zakljucio za Marti? Prije bih reka da je to Marin zva elektru u Trogiru. " Ajde, otriznite se" Priboja se on, nedaj Boze, da s faganelima i grdelini ne zavrse u Trogiru. Virujem da on jedva ceka prolice da navrati u Dolac slusat grdeline.

    PS: A i meni je bilo ugodno malu cakulat!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 21:44

    Miljenko je napisao/la:
    angel je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Ma jeste li raspisali.Čim se žensko pojavilo.Ostavljali bi se duvana ,odili na noge ,pa kotrljali se i nabivali rebra.Što je sljedeći korak.?Ić u teretanu,bildat mišiće i na kraju ostavit se tići ,ić u šetnju?Ajme jadni li smo mi muški.Ajde otriznite se!

    A, nisi ni ti dugo izdrzao. Uvatija si se i ti na visc!

    Oli si i ti proba ono bilo s mjehuricima? Rolling Eyes

    E,e dobro si reka.Marti nas je malo razdrmala.Ma meni u ovoj mojo pripizdini di živin ,nestade sinoć struje,a struju dobivan iz Trogira.Inače ne bi ja još bija sta "pričat",nekako mi je baš bili ugodilo,neman pojma zašto.Ma odma mi je pa palo na pamet da Marti nema koga u elektri trogir i zovnila da Docu isključe struju,a marti.....

    Malo me pritisnuo posal ( a bolje bi bilo da i meni iskljuce struju),...pa da se ukljucim.

    Ne bih ja tako zakljucio za Marti? Prije bih reka da je to Marin zva elektru u Trogiru. " Ajde, otriznite se" Priboja se on, nedaj Boze, da s faganelima i grdelini ne zavrse u Trogiru. Virujem da on jedva ceka prolice da navrati u Dolac slusat grdeline.

    PS: A i meni je bilo ugodno malu cakulat!

    Ne virujen Miljenko.Marin je ozbiljan čovik,koliko san ga uspija ocjenit po postovima na forumu,ne služi se on pizdarijama(ka i mi ).Zašto se priboja,ja njemu koliko se sićan nisan ništa obeća,niti ga čuja niti vidija.A šta se tiče dolaska u Dolac čut tiće ,može i on ka i svatko drugi;,ne pivan ja ,pivaju oni,ako valjaju -valjaju,ako ne valjaju-ništa.Nekom će valjat,nekom neće,ka i svaka stvar u životu,uostalom ka i mi ljudi.Ajme ti je onom tko je svakom dobar.

    PS
    kamo sriće da i faganeli i moj oćak završi u trogiru(ne bi tija da me se krivo shvati)
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 22:08

    angel je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:
    angel je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Ma jeste li raspisali.Čim se žensko pojavilo.Ostavljali bi se duvana ,odili na noge ,pa kotrljali se i nabivali rebra.Što je sljedeći korak.?Ić u teretanu,bildat mišiće i na kraju ostavit se tići ,ić u šetnju?Ajme jadni li smo mi muški.Ajde otriznite se!

    A, nisi ni ti dugo izdrzao. Uvatija si se i ti na visc!

    Oli si i ti proba ono bilo s mjehuricima? Rolling Eyes

    E,e dobro si reka.Marti nas je malo razdrmala.Ma meni u ovoj mojo pripizdini di živin ,nestade sinoć struje,a struju dobivan iz Trogira.Inače ne bi ja još bija sta "pričat",nekako mi je baš bili ugodilo,neman pojma zašto.Ma odma mi je pa palo na pamet da Marti nema koga u elektri trogir i zovnila da Docu isključe struju,a marti.....

    Malo me pritisnuo posal ( a bolje bi bilo da i meni iskljuce struju),...pa da se ukljucim.

    Ne bih ja tako zakljucio za Marti? Prije bih reka da je to Marin zva elektru u Trogiru. " Ajde, otriznite se" Priboja se on, nedaj Boze, da s faganelima i grdelini ne zavrse u Trogiru. Virujem da on jedva ceka prolice da navrati u Dolac slusat grdeline.

    PS: A i meni je bilo ugodno malu cakulat!

    Ne virujen Miljenko.Marin je ozbiljan čovik,koliko san ga uspija ocjenit po postovima na forumu,ne služi se on pizdarijama(ka i mi ).Zašto se priboja,ja njemu koliko se sićan nisan ništa obeća,niti ga čuja niti vidija.A šta se tiče dolaska u Dolac čut tiće ,može i on ka i svatko drugi;,ne pivan ja ,pivaju oni,ako valjaju -valjaju,ako ne valjaju-ništa.Nekom će valjat,nekom neće,ka i svaka stvar u životu,uostalom ka i mi ljudi.Ajme ti je onom tko je svakom dobar.

    PS
    kamo sriće da i faganeli i moj oćak završi u trogiru(ne bi tija da me se krivo shvati)


    večer svima. čini se da naša suradnja (a i suradnja izmedju vas) ide dosta dobro. nisam mislila ( kao što neki misle) skrenuti vas s puta i odvući vas od vaših ptica, ali malo šale nije na odmet. ne možemo non-stop pričati o pticama jer onda svi izgledamo zatucani. pozdravljam sve forumaše, a posebno marina...on je nekako uvik na mojoj strani... Wink
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko pet 4 pro - 22:24

    EUMOx je napisao/la:

    Miljenko, procitaj post na koji sam to odgovorio,on nema veze sa diskusijom,i parenje stiglica i faganela nije maciji kasalj pa da svako zamjeni stiglica takvim bastardom,a uvazeni gospodin mi se obraca i kaze kako bi to svako uradio za cas posla i jos se treba uozbiljit,posto je bastard stiglica i faganela cista sprdnja itd.. od onolikog yutube-a nema nijednog primjera ni za lijeka,to govori o tezini materije...i sta drugo da kazem uvazenom gospodinu nego da ga pustim da bude u pravu.

    Kad si ti to bio nepravedan prema meni ? Podsjeti me da ti uzvratim Smile

    Meni nije bitno dali je neko pravedan prema MENI ili ne, nego dali je u pravu ili ne ...

    Eumox me je upozorio na pm, da nisam "public" odgovorio na : Kad si to bio nepravedan prema meni?

    Kako sam uvijek dosljedan istini i otvorenosti, probat cu to odgovorit ovdje;

    Eumox, u mnogim tvojim prijasnjim ( a i novijim) postovima, kad je tema pjev grdelina, dosta si kontraverzan, zbunjujuci, nedorecen. Mislim da su to i drugi primjetili. Tesko je zakljucit sto zelis reci. Sto mislis. Na mene si ostavio dojam da nemas svoj osobni stav (svoje ja) kad se govori o kvaliteti pjeva grdelina-dalmatinska tradicija, tj, potvrdjivao si misljenja drugih s foruma. Ja sam reagirao s dvije recenice (koje su rektroaktivno gledane...uvrijedjujuce):

    1." nemas ti pojma o pjevu grdelina", i
    2. "A ovo za Eumox, ne znam bi li plaka ili se smija. Dodje mi na isto. Nacekat ces se ti (i ja, i bilo ko drugi) dok te on "ubode sa majorom"!"

    Prvi komentar je bio vezan za ocjenjivanje pjeva spanskog grdelina (Tema: Ocjenite mog stiglica), dok je drugi komentar vezan za moj skepticizam oko tvog uzgoja majora-pjeva (odgovor Angelu).

    Prvi komentar je bio neukusan. Bez obzira koje je moje misljenje, takav odgovor nije prikladan. Postoji kulturniji nacin da se misljenja komentiraju. Vjerujem da sam zasluzio baniranje za ovaj nacin komuniciranja, pa moderatori to jos uvijek mogu odraditi. JA SE NECU PROTIVITI.

    Za drugi komentar vec sam napisao ispriku na temi, te se ne trebam ponavljati. Iako sa i dalje skeptican da ce biti tesko uzgojiti mojora-mutacije s pjevom po nasem (dalmatinskom) gustu, sam uzgoj majora-mutacije je vrijedan svake pohvale. Vjerojatno su moguce i neke nove mutacije.

    Eto toliko o mom "nepravedan prema tebi".

    Sada da te nesto pitam? Vidim da pokazujes dodatni interes za pjev. Da li to navjescuje da ces se (djelomicno) posvetiti uzgoju majora-pjesme?
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 22:45

    [quote="Miljenko"]
    EUMOx je napisao/la:



    Sada da te nesto pitam? Vidim da pokazujes dodatni interes za pjev. Da li to navjescuje da ces se (djelomicno) posvetiti uzgoju majora-pjesme?

    Nego šta će,neće ih valjda držat ka kokoši da mu nose jaja.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko pet 4 pro - 23:21

    Vecer Marti, ...i u Marinovo ime...

    Angel, na relaciji Renato-Marin (mislim dok si ti bio baniran), Marin je izrazio zelju (ako me memorija ne vara) da bi volio uzivo poslusati ocaka. A ko nebi? A, kako je Marin vec prije pokazao karakteristike "Za Dom (Tice) Spremni", ja sam, eto, pomislio....mazda krivo...
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 23:30

    Miljenko je napisao/la:Vecer Marti, ...i u Marinovo ime...

    Angel, na relaciji Renato-Marin (mislim dok si ti bio baniran), Marin je izrazio zelju (ako me memorija ne vara) da bi volio uzivo poslusati ocaka. A ko nebi? A, kako je Marin vec prije pokazao karakteristike "Za Dom (Tice) Spremni", ja sam, eto, pomislio....mazda krivo...

    Ha je, Renato- Marin.Može Marin u svako doba doć,ne mora čekat proliće.Još bi volija kad bi i ti sa njim moga doć,i ćibe bi te čekale.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN pet 4 pro - 23:40

    Pozdrav svima,a naročito jedinoj predstavnici ljepšeg spola,gospođici Marti!

    Nemoj ti Miljenko pozdravljat umisto mene.Pa nisam ni ja mutav i slip da ne vidim pisat.
    Trogirka,38 godina,voli tiće.Mora bit da je to žena i po.Nije čudo da je sve izludila i pobudila maštu.Svaka čast!

    A što se očaka tiče neće ni on uteć.Poć ću ja njega čut ,kad bude vrime.Imam već davno taj zadatak spremljen u memoriju ,pod obvezno.
    Jedino ako me Angel puškom ne otira.A nadam se da neće.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko pet 4 pro - 23:50

    Mora bit da sam pod prismotrom moderatora (ili me laptop zafrkava u zdrav mozak), nikako ne mogu vidit nove postove???? Evo, ovo vec nekoliko dana????
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 4 pro - 23:53

    MARIN je napisao/la:Pozdrav svima,a naročito jedinoj predstavnici ljepšeg spola,gospođici Marti!

    Nemoj ti Miljenko pozdravljat umisto mene.Pa nisam ni ja mutav i slip da ne vidim pisat.
    Trogirka,38 godina,voli tiće.Mora bit da je to žena i po.Nije čudo da je sve izludila i pobudila maštu.Svaka čast!

    A što se očaka tiče neće ni on uteć.Poć ću ja njega čut ,kad bude vrime.Imam već davno taj zadatak spremljen u memoriju ,pod obvezno.
    Jedino ako me Angel puškom ne otira.A nadam se da neće.

    Još bi samo nadoda,da je opće poznata činjenica da žene tičara ne vole tiće.
    Ma kojem to tičaru ne bi razbudila maštu.Mogu samo zamislit kakve bi tiće izbijali .....,bolje da ne mislim ,ooooode moja mašta .......


    PS
    Marine puškom ne mogu da i oću - jer je i nemam
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN pet 4 pro - 23:56

    Ako nema puške onda nema ni problema.

    Ma čuja bi ja njega da je i puška.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko sub 5 pro - 0:32

    MARIN je napisao/la:Pozdrav svima,a naročito jedinoj predstavnici ljepšeg spola,gospođici Marti!

    Nemoj ti Miljenko pozdravljat umisto mene.Pa nisam ni ja mutav i slip da ne vidim pisat.
    Trogirka,38 godina,voli tiće.Mora bit da je to žena i po.Nije čudo da je sve izludila i pobudila maštu.Svaka čast!

    A što se očaka tiče neće ni on uteć.Poć ću ja njega čut ,kad bude vrime.Imam već davno taj zadatak spremljen u memoriju ,pod obvezno.
    Jedino ako me Angel puškom ne otira.A nadam se da neće.

    Marine, to sam ja od ljubomore tebe imenova, tebe je posebno spomenula...

    Dobro si ti reka, treba se otriznit! (ma ne odmah, lipo je malo pijan biti.... drunken )
    A da ni Marti oni inspektor iz Zagreba? scratch
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 5 pro - 0:36

    Miljenko je napisao/la:

    Eumox me je upozorio na pm, da nisam "public" odgovorio na : Kad si to bio nepravedan prema meni?

    Kako sam uvijek dosljedan istini i otvorenosti, probat cu to odgovorit ovdje;

    Eumox, u mnogim tvojim prijasnjim ( a i novijim) postovima, kad je tema pjev grdelina, dosta si kontraverzan, zbunjujuci, nedorecen. Mislim da su to i drugi primjetili. Tesko je zakljucit sto zelis reci. Sto mislis. Na mene si ostavio dojam da nemas svoj osobni stav (svoje ja) kad se govori o kvaliteti pjeva grdelina-dalmatinska tradicija, tj, potvrdjivao si misljenja drugih s foruma. Ja sam reagirao s dvije recenice (koje su rektroaktivno gledane...uvrijedjujuce):

    1." nemas ti pojma o pjevu grdelina", i
    2. "A ovo za Eumox, ne znam bi li plaka ili se smija. Dodje mi na isto. Nacekat ces se ti (i ja, i bilo ko drugi) dok te on "ubode sa majorom"!"

    Prvi komentar je bio vezan za ocjenjivanje pjeva spanskog grdelina (Tema: Ocjenite mog stiglica), dok je drugi komentar vezan za moj skepticizam oko tvog uzgoja majora-pjeva (odgovor Angelu).

    Prvi komentar je bio neukusan. Bez obzira koje je moje misljenje, takav odgovor nije prikladan. Postoji kulturniji nacin da se misljenja komentiraju. Vjerujem da sam zasluzio baniranje za ovaj nacin komuniciranja, pa moderatori to jos uvijek mogu odraditi. JA SE NECU PROTIVITI.

    Za drugi komentar vec sam napisao ispriku na temi, te se ne trebam ponavljati. Iako sa i dalje skeptican da ce biti tesko uzgojiti mojora-mutacije s pjevom po nasem (dalmatinskom) gustu, sam uzgoj majora-mutacije je vrijedan svake pohvale. Vjerojatno su moguce i neke nove mutacije.

    Eto toliko o mom "nepravedan prema tebi".

    Miljenko, hvala ti na toliko utrosenog truda u odgovor,samo ja inace pitanje postavljeno na public odgovaram
    public a pm na pm, a ti kontra ali nema veze Smile . Nego kad si vec ka sto san reka postrosio toliko truda
    da to sve lipo ispises, ja se moran slozit sa tobom i na ono pod 1 i pod 2 , ako ce ti tako biti lakse, al ti se nesmin zaklet u tocnost podataka.

    Sada da te nesto pitam? Vidim da pokazujes dodatni interes za pjev. Da li to navjescuje da ces se (djelomicno) posvetiti uzgoju majora-pjesme?

    hocu,nesto cu raditi (ako naucim ovo gore pod br. 1 i 2 Smile ),ali na onom pjevu koji sam do sada vec opisivao,znaci uz pletiva i zije,jos tura koje ja smatram lijepim za cut. To kad kazes majori pa jos mutacije, pa pjev, zvuci kao nesto nemoguce,kao da cu kozu ucit da pjeva serenade i plese becki valcer,mada se ja sa tim uobste neslazem, boja perja nema veze sa pjesmom. Moj cilj je zapecatiti bastardiranje
    sa grdelinXfaganel , to sam i sinoc rekao Marinu na pm, volio bih to uraditi,a i da vidimo sta je ta ptica u stanju odpjevati. Majori su u stanju sve,jedino sto im moze biti drugacije je da su im pletiva sporija od npr. c.parve, a mene parvin pjev i neipersionira bas,nisam rodjen sa tom pjesmom nego sa drugom,kad ga slusam kao da slusam naseg bastarda.

    angel je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:



    Sada da te nesto pitam? Vidim da pokazujes dodatni interes za pjev. Da li to navjescuje da ces se (djelomicno) posvetiti uzgoju majora-pjesme?

    Nego šta će,neće ih valjda držat ka kokoši da mu nose jaja.

    i da tako ostane,svako je jaje zlata vridno , a dobro si reka, radit ce mo malo na tome da nebude samo nosenje jaja
    i stavljanje na zlatnu vagu Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 5 pro - 0:58

    Miljenko je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Pozdrav svima,a naročito jedinoj predstavnici ljepšeg spola,gospođici Marti!

    Nemoj ti Miljenko pozdravljat umisto mene.Pa nisam ni ja mutav i slip da ne vidim pisat.
    Trogirka,38 godina,voli tiće.Mora bit da je to žena i po.Nije čudo da je sve izludila i pobudila maštu.Svaka čast!

    A što se očaka tiče neće ni on uteć.Poć ću ja njega čut ,kad bude vrime.Imam već davno taj zadatak spremljen u memoriju ,pod obvezno.
    Jedino ako me Angel puškom ne otira.A nadam se da neće.

    Marine, to sam ja od ljubomore tebe imenova, tebe je posebno spomenula...

    Dobro si ti reka, treba se otriznit! (ma ne odmah, lipo je malo pijan biti.... drunken )
    A da ni Marti oni inspektor iz Zagreba? scratch

    E bravo Miljenko,vidiš pametna čovika,ma kako se ja toga nisan sitija.I ona bi usput ma zamisli ti - usput),skupila u mene faganele.Stvarno mi muški kad vidimo žensko (ja govorin za sebe),letimo glavom bez obzira.Nisu,nisu ti više faganeli kod mene .
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic sub 5 pro - 1:11

    EUMOx je napisao/la:Ljudi, dali se zna ko trenutno ima najbolje istrenirane grdeline pjevace sa sto manje gresaka u pjesmi ? Mislim na korisnike ovog foruma. Danas sam bas nesto o tome razmisljao,znam da ima puno majstora za pjev ali volio bih znati koji su po vasem misljenju na vrhu ljestvice.

    Sto se tice grdelina na forumu ne vjerujem da ima iko jaci od renatovog bivseg prijatelja. Question
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by seadriver sub 5 pro - 1:17

    [quote="angel"]
    Miljenko je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:



    Sada da te nesto pitam? Vidim da pokazujes dodatni interes za pjev. Da li to navjescuje da ces se (djelomicno) posvetiti uzgoju majora-pjesme?

    Nego šta će,neće ih valjda držat ka kokoši da mu nose jaja.


    Angel ti ocito uporno ali krivo percipiras odredjene stvari. Ne mogu virovat da mozes napisat takvu recenicu. Koliko sam primjetio iz dosadasnjeg pisanja ti drzis iskljucivo grdeline, tako da ne znas sta je to imati kanarinca boje. Ti kanarinca boje nemas jer on ne piva kako ti mislis da bi triba. Znaci ponavljamo gradivo, ako covjek ima majore kao sta je to ovde eumox onda se zna zasto ih ima i zasto ih cijeni i zasto su to kako bi on reka "svjetske ptice". Ti na sve to skupa dosad receno pises " NECE IH VALJDA DRZAT KA KOKOŠI DA MU NOSE JAJA" Rolling Eyes . Majori se drze iz drugih razloga nego sta je pjev kao sta je velicina, oblik, boja, mutacija i zato svi oni vrhunski ticari sta ganjaju pjev grdelina nemaju majore nego balcanicu jer koliko god ti ganjao major nikad nece tako pjevati. Ako netko i nabavi majora od onih sta ganjaju pjev onda ga iducu godinu kriza sa balcanicom te tako dobije mutaciju a opet zadrzi odredjenu genetiku za pjev i nije ga briga koliko ce punata uvatit na izlozbi a nece puno. Tako da bi te molio da ubuduce malo razlikujes te stvari i zasto odredjenu vrstu koji uzgajivac posjeduje. To je identicno kao da ja napisem ma sta ovaj drzi golubove da mu nesu jaja ka kokosi ili sta ovaj drzi papige da mu nesu jaja ka kokosi ili sta ovaj drzi zebe itd itd.


    Zadnja promjena: seadriver; sub 5 pro - 1:19; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 5 pro - 1:18

    baltic je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:Ljudi, dali se zna ko trenutno ima najbolje istrenirane grdeline pjevace sa sto manje gresaka u pjesmi ? Mislim na korisnike ovog foruma. Danas sam bas nesto o tome razmisljao,znam da ima puno majstora za pjev ali volio bih znati koji su po vasem misljenju na vrhu ljestvice.

    Sto se tice grdelina na forumu ne vjerujem da ima iko jaci od renatovog bivseg prijatelja. Question

    reci mi na pm ko je to.

    ps. ljudi to za marti, moglo bi i biti istina, samo se ljepi na vas da vas navuce i pregleda vam prstenove od tica,vidi da sam ja van granice Smile
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic sub 5 pro - 1:25

    Odlicne tice ima tefik cinimise da je iz makedonije samo sto ih niko nije komentariso a treba dobro poslusat.Naj vjerovatnije je to ocak pa je mnogo zanimljiv cheers
    Video klipovi 28 strana hm da mi je takvog Sad
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 5 pro - 1:36

    baltic,i ovde ima gresaka,ima strila i czzzz, ovo drugo mi vise para usi nego strilanje, pletivo je ok a moglo bi i bolje,nazalost nezavrsava se jakom zijom, ovo komentarisem prvi video
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic sub 5 pro - 1:41

    Pa ti najdi koji je bolji video od tog bez da je obradjivano?Pa da usporedimo.Bar sto se tice na forumu sta se moze cuti.Aluzmi u obzir da je to naj vjerovatnije ocak!
    vidimo se sutra Razz
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by crv sub 5 pro - 2:24

    Pozdrav svim ovisnicima o carduelisu i njegovim derivatima. Šjor Eumox , jutros sam u Makarskoj gleda a i čuo tića bastarda grdelin x faganel , koja je tri miseca provela uz učitelja c. balcanica.Za tri miseca nije ni pisnija pa ga je vlasnik sumnjajući u zdravlje iznio uvanjsku volijeru. Za tri ure vrimena skinio je pismu majora i ponavlja je ka lud. Na žalost radi se o Parus majoru oliti velikoj sjenici. Cicibel cicibel do besvjesti.

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 11 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 9 svi - 7:48.