Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+63
hajduk
bondza12
sturcla
madmax
stiglica
dragutin rajnović
nedeljkovg
IvoR
Carduel
sestoperac
waterslager
Renato.M
sgobin
krstokljun
BOSKO
seadriver
ERVINO
markozd
turbozd
CUBA
zvrcko sen
crv
imarij71
sasaznas
baki302000
vlada nish
pezo
waterslager bitola
mali maša
komiza
budisic
čajka
MARIN
PESTI
jere
koce
Dean
grujo
ticar
malinobosna
dr.nenad86
Fago
Merlo
malinois
damir64
bocka
ikayke
mutacija
dva grdelina
Vasko-MK
dejanzec1
mišić
faganel
pippo
Boban NA
nebojsav
misko1
vlado
Vrbanja
kreso
korkut
cuban.ue
zoranV
67 posters

    malino kanarinci

    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ERVINO ned 16 sij - 11:13

    ERVINO je napisao/la:Pozdrav, ovaj zapisnik ne odgovara iznesenom na sastanku ..."kratki spoj" je nastao kad je gosp. Marceljak u telefonskom razgovoru sa gosp.Baturom rekao kako ima 17 prijavljenih ptica (posjedujem taj meil)a ptice iz Splita navodno nisu prijavljene zbog greške (neispravnog meila) a to gosp. Marceljak tada nije znao pa su Zadrani nakon telefonskog razgovora Marceljak - Batur odustali od prijave (trebalo je prijaviti ptice u roku ništa od tel. dogovora '')....drugo gosp. Gatolina nije angažirao HOS već netko drugi ??? puno propusta ....i nažalost opet ostajemo kući ...

    Tako sam i ja shvatio ...bilo je još nepravilnosti u zapisniku (izostavljena odluka UO HOS-a da se u Pravilnik o Državnom prvenstvu ugradi odluka da na Državnom prvenstvu temperatura prostorije nesmije biti manja od 10 stupnjeva na prijedlog Podsaveza Slavonije ....itd) razgovarali smo u podsavezu da zatražimo promjenu zapisnika ali smo odustali jer nema smisla???'Ja ne krivim zapisničara jer je gotovo nemoguće pohvatati sadržaj sastanka kod mnogi govore istovremeno ???pozdrav...toliko od mene ...još uvijek sam frustriran i tužan ..ne želim više otvarati tu temu....
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by ikayke ned 16 sij - 13:45

    ERVINO je napisao/la:
    Tako sam i ja shvatio ...bilo je još nepravilnosti u zapisniku (izostavljena odluka UO HOS-a da se u Pravilnik o Državnom prvenstvu ugradi odluka da na Državnom prvenstvu temperatura prostorije nesmije biti manja od 10 stupnjeva na prijedlog Podsaveza Slavonije ....itd) razgovarali smo u podsavezu da zatražimo promjenu zapisnika ali smo odustali jer nema smisla???'Ja ne krivim zapisničara jer je gotovo nemoguće pohvatati sadržaj sastanka kod mnogi govore istovremeno ?


    Rijesenje je doneseno, samo ga nema tko provest u djelo, zar za ovo provest u djelo reba nuklearna fizika LOL


    Izvadak iz:
    ZAPISNIK
    sa izvanredne Skup tine HOS-a, odr ane dana
    11. rujna 2010.god. u Zagrebu (prostorije Udru enja obrtnika) u 10,30 sati



    b) Gosp. Stjepan Marceljak ponjavlja da se vec neko vrijeme razmišlja o nabavci diktafona
    kojim bi se koristio zapisnicar prilikom sjednica Upravnog odbora i Skupstine, a sve vezano uz sto
    tocnije formiranje zapisnika.
    Donesena je odluka kojom se odobrava nabavka diktafona.
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dva grdelina ned 16 sij - 14:00

    imarij71 je napisao/la:gospodo split je prijavio ptice u roku i to na mail predsjednika hosa,je da mu ga nisam otiša u zagreb otvorit i samo zato sam kriv,loše vrime i tako to,za tajnicu nisam zna kao i mnogi drugi u šta sam se uvjerio u zadru,kamoli njezin mail,a još sam manje zna da je HOS familijarna organizacija šta sam isto čuja u zadru,pa gospodo ako je tako neka se tata i ćer dogovore i stave na službene stranice sve mejlove koje otvaraju
    Bravo G.Tajniče,evo i ja tek sad čujem da i Vi imate svoju tajnicu Anu.....lipo Vam je ovaj post sastavila....pozdrav!!!!!!!!!!!! lol!
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 ned 16 sij - 18:17

    Cuvajte to sto imate kuci a to sto ima Spanac to je nesto drugo on samo ove godine je kupio od Jansena 130 ptice i ko zna sta je do sada kupijo i koliko je para dao i koliko je vremena trebalo da dodje do toga i ko zna cije su to ptice mozda su od Jansena.Pozdrav forumasi i kao sto sam mnogo puta rekao ovo je CAROBNI KRUG OD KOGA NEMA IZLAZA MOJI PRIJATELJI
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo ned 16 sij - 19:31

    dejanzec1 je napisao/la:Cuvajte to sto imate kuci a to sto ima Spanac to je nesto drugo on samo ove godine je kupio od Jansena 130 ptice i ko zna sta je do sada kupijo i koliko je para dao i koliko je vremena trebalo da dodje do toga i ko zna cije su to ptice mozda su od Jansena.Pozdrav forumasi i kao sto sam mnogo puta rekao ovo je CAROBNI KRUG OD KOGA NEMA IZLAZA MOJI PRIJATELJI
    Kupio spanac kupicemo i mi nisu nase pare sugave pozdrav.
    damir64
    damir64


    Broj postova : 395
    Age : 59
    Location : Virovitica Hrvatska
    Registration date : 18.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by damir64 ned 16 sij - 20:16

    Može li se sa ovim španjolcima ikako pobijediti Fredija?
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois ned 16 sij - 20:19

    damir64 je napisao/la:Može li se sa ovim španjolcima ikako pobijediti Fredija?


    Fredi je stara


    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 ned 16 sij - 22:00

    pezo je napisao/la:Kupio spanac kupicemo i mi nisu nase pare sugave pozdrav.
    E moj Vlado pre neki dan smo razgovarali sa Jansena i kaze da nema vise extra ptice prodao je sve nesto ostavio za sebe a to sto je ostalo nesto prodaje 1000eura komad a ako hoces extra treba da se rezervira za naredne godine ma sve je to ludost sta misle oni da je kod nas standar kao kod njih kod nas je plata 150eura a sigurno i svigdje je kriza a oni prodaju ptice.Rekao sam da to sto imamo da parimo i da se druzimo i da nema svadje pa ko pobedi nek pobedi i mora neko da pobjedi a drugi da ucestvuju
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo ned 16 sij - 22:25

    dejanzec1 je napisao/la:E moj Vlado pre neki dan smo razgovarali sa Jansena i kaze da nema vise extra ptice prodao je sve nesto ostavio za sebe a to sto je ostalo nesto prodaje 1000eura komad a ako hoces extra treba da se rezervira za naredne godine ma sve je to ludost sta misle oni da je kod nas standar kao kod njih kod nas je plata 150eura a sigurno i svigdje je kriza a oni prodaju ptice.Rekao sam da to sto imamo da parimo i da se druzimo i da nema svadje pa ko pobedi nek pobedi i mora neko da pobjedi a drugi da ucestvuju
    Znam batko koja je cena ove godine idemo da rezervisemo a sledece da kupimo dosta smo tapkali u mestu vreme je da idemo korak dalje.
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 ned 16 sij - 22:40

    Vlado i Vojkan je kupio ptice i ptice pa vidis i sam sta je i kako treba i tamo da se ima nekog prijatelja pa da kupis nesto kao sto treba ne treba vam ocenske liste treba vam ptice a to je tesko naci u Belgiju i ko zna sta ce da se kupi i kod njih pa treba da se pari i da se izvede ceo svet kupuje ptice od njih pa nemaju ptice opet keo sto imaju oni to je sve varka ima odgajivaci sto nisu kupile ptice od Belgije pa imaju dobre ptice nije samo imati treba i umeti Vlado moj prijatelju i ovo je hobi ne treba se dokazivati i svadjati i bacati pare to sam uvideo sam veruj mi.Pozdrav
    pezo
    pezo


    Broj postova : 166
    Age : 46
    Location : sabac
    Registration date : 04.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by pezo ned 16 sij - 22:47

    dejanzec1 je napisao/la:Vlado i Vojkan je kupio ptice i ptice pa vidis i sam sta je i kako treba i tamo da se ima nekog prijatelja pa da kupis nesto kao sto treba ne treba vam ocenske liste treba vam ptice a to je tesko naci u Belgiju i ko zna sta ce da se kupi i kod njih pa treba da se pari i da se izvede ceo svet kupuje ptice od njih pa nemaju ptice opet keo sto imaju oni to je sve varka ima odgajivaci sto nisu kupile ptice od Belgije pa imaju dobre ptice nije samo imati treba i umeti Vlado moj prijatelju i ovo je hobi ne treba se dokazivati i svadjati i bacati pare to sam uvideo sam veruj mi.Pozdrav
    Znam batko sta pricas ptice kupujem iskljucivo kad cujem ako nebude slusanja nema kupovine.
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by malinois ned 16 sij - 22:52

    Nabavka ptica je uvjek VELIKI problem .Mozes imati novca koliko zelis ,otici u Belgiju(ili bilo gdje) nakupovati puno ptica a NE KUPITI KVALITET.

    Ptice za reprodukciju lakse je nabaviti jer cemo im uz kvalitet koji imaju tolerirati i neke sitne necistoce ALI ucitelji su vjeciti problem .

    Kad bi nam dali slusati ptice onda problema nebi bilo a ovako je veliki .Meni ne znaci ocjenska lista 132 boda sve da ima klok 9 bol 6...... ako uz sve to ima ruzne flaute ,riet ,aspiriranje .Puno mi je kroz kucu proslo belgijskih ptica al vjerujte da RIJETKO kad sam vidio negativne bodove a ptice su ih imale .
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 pon 17 sij - 23:01

    Vlado ja mislim da kod odgajivaca sto su na glasu neces slusati ptice samo ocenska lista i toliko bijo sam ja tamo pre 10godina a kod druge sto sam bijo i cuo to je katastrofa.Tacno je i sta kaze Malinois-Aco da mozes kupiti i brdo btica a ne kupiti kvalitet svako od nas ima kuci po nesto svima treba UCITELJI a to je tesko nabaviti mislim na ono sto je stvarno UCITELJ a i da se nabave dobre ptice treba dobre zenke a gde i to nabaviti kad zenke nemozes cuti treba uzeti na poverenju a u koga imati poverenja kad te on nije video u zivotu i briga njega za tebe kad oni gledaju samo pare.Nemojte me pogresno shvatiti svima zelim da kupe extra ptice i da imaju svoje extra sa svojim alkama i da ovde oni dolaze i kupuju ptice.Veliki pozdrav i srecno svima koji idu u nabavku na ptice i lakse je meni da dodjem do extra ptice i blize do sviju vas nego negde tamo daleko
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by Merlo uto 18 sij - 0:08

    Momci mislim da vas vecina grjesi i to na veliko a odnosi se na nabavku ili kupnju tica.Nije tesko kupit dobru ili jos bolje receno super ticu.Problem je sta, kako i koliko napravit sa tom ticom.
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 uto 18 sij - 9:17

    Merlo je napisao/la:Momci mislim da vas vecina grjesi i to na veliko a odnosi se na nabavku ili kupnju tica.Nije tesko kupit dobru ili jos bolje receno super ticu.Problem je sta, kako i koliko napravit sa tom ticom.
    Kolega mnogo je tesko kupiti dobru a jos teze super pticu i jedna lasta ne cini peolece.I kad recimo kupis pticu po svoju meru tu si u pravu problem je sta onda sa kojom zenku pariti ili zenkama za takvog muskarca treba extra zenkice i kad izvedes posle idu broblemi znate i sami sve je kao sto treba i kad dodje ocenjivanje nema nista i opet gde sam pogresijo pa opet po ptice i opet stara prica krivi sudije pa ovo ono.Pozdrav
    avatar
    mišić


    Broj postova : 118
    Location : Šabac,Srbija
    Registration date : 22.11.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by mišić uto 18 sij - 11:13

    U pravu si batko,kada kupiš dobru pticu tek onda si u problemu.Da li je pariti?, ili ostaviti za učitelja?Najbolje je kupiti 5 dobrih pa je onda lako!Ako ne može za pare ,može za mnogo pare.Kada sve dobro odradiš,i izvedeš mlade,onda prstenje ne stigne (kao kod nas )na vreme pa možeš da se slikaš.Pozdrav Very Happy
    avatar
    dejanzec1


    Broj postova : 199
    Age : 52
    Location : macedonija kumanovo
    Registration date : 24.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by dejanzec1 uto 18 sij - 21:37

    Mozes da kupis i 20 ptica ali za sve to treba da se sklope kockice mislim ako hoces da izvedes super ptice treba uslovi za to nisu samo ptice u pitanju da se kupe.Sada cu nesto da ispricam za u moj grad Kumanovo i za odgajivaca malinoa kod 99% uslovi su slabi ispod proseka da bi se izveli dobre ptice treba puno toga da bude kao sto treba a to znate svi
    damir64
    damir64


    Broj postova : 395
    Age : 59
    Location : Virovitica Hrvatska
    Registration date : 18.02.2010

    malino kanarinci - Page 21 Empty Re: malino kanarinci

    Postaj by damir64 pet 21 sij - 0:34