Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+60
Jack Sparrow
zlajozd
emirgrdelin
kovac rupa
Mutacije Danilo
picolet
sgobin
waterslager bitola
Vrbanja
echeberija
patrik
pero
Vasko-MK
hercegovac
zoranV
Renato.M
crv
faganel
mutacija
ivanu
vlado
Boban NA
PESTI
ERVINO
Dule
seadriver
MARIN
komiza
many
Carduel
Dax BG
zoran ptice pjevice
krnjolac
carduelismo
mipticar
kekic123
opalnaissus
dr.nenad86
topaz
krepat ma ne molat
klokkende
sestoperac
kreso
Miljenko
malinois
bocka
xyz
instantbrain
ikayke
riberi
Fago
steva318
zvrcko sen
žalacST
Branimir
lord189
vladan bg
saso78
Dean
ticar
64 posters

    paraziti kod ptica

    avatar
    Gost
    Gost


    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Gost sub 14 stu - 10:56

    zvrcko sen je napisao/la:many a zašto paziti


    možda da ne ugazim na bočicu pa se ne strmopizdim digod.....
    daj malo stani na balun

    imaš 34 godine a toliko si ovdje toga napisa da čisto sumnjam u obim tvog znanja....


    frontlajn upotrebljavam 10tak godina i nemam nikakvih nus faktora.... mislim da gore tvoja izjava samo zbunjuje....i ne odgovara istini.

    Isto toliko ga upotrebljavam i slažem se sa zvrčkom.Ma meni se čini da je u zadnje vrime manje djelotvoran.
    Šta ti misliš zvrčko,da ne bi šta tribalo prominit,da se beštijice nisu navikle na njega zbog duge upotrebe,da ne bi tribalo šta drugo prominit.Čuja san za panmectin5.Šta ti misliš ?Ima li šta drugo, a da je dobro,djelotvorno?
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Carduel sub 14 stu - 17:07

    angel je napisao/la:
    zvrcko sen je napisao/la:many a zašto paziti


    možda da ne ugazim na bočicu pa se ne strmopizdim digod.....
    daj malo stani na balun

    imaš 34 godine a toliko si ovdje toga napisa da čisto sumnjam u obim tvog znanja....


    frontlajn upotrebljavam 10tak godina i nemam nikakvih nus faktora.... mislim da gore tvoja izjava samo zbunjuje....i ne odgovara istini.

    Isto toliko ga upotrebljavam i slažem se sa zvrčkom.Ma meni se čini da je u zadnje vrime manje djelotvoran.
    Šta ti misliš zvrčko,da ne bi šta tribalo prominit,da se beštijice nisu navikle na njega zbog duge upotrebe,da ne bi tribalo šta drugo prominit.Čuja san za panmectin5.Šta ti misliš ?Ima li šta drugo, a da je dobro,djelotvorno?

    http://www.pantex.net/index2.html
    avatar
    Gost
    Gost


    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Gost sub 14 stu - 18:48

    Carduel je napisao/la:
    angel je napisao/la:
    zvrcko sen je napisao/la:many a zašto paziti


    možda da ne ugazim na bočicu pa se ne strmopizdim digod.....
    daj malo stani na balun

    imaš 34 godine a toliko si ovdje toga napisa da čisto sumnjam u obim tvog znanja....


    frontlajn upotrebljavam 10tak godina i nemam nikakvih nus faktora.... mislim da gore tvoja izjava samo zbunjuje....i ne odgovara istini.

    Isto toliko ga upotrebljavam i slažem se sa zvrčkom.Ma meni se čini da je u zadnje vrime manje djelotvoran.
    Šta ti misliš zvrčko,da ne bi šta tribalo prominit,da se beštijice nisu navikle na njega zbog duge upotrebe,da ne bi tribalo šta drugo prominit.Čuja san za panmectin5.Šta ti misliš ?Ima li šta drugo, a da je dobro,djelotvorno?

    http://www.pantex.net/index2.html

    Ma znam za tu njihovu stranicu tko ga proizvodi i sastav i kako se daje,samo ne znam di ga ima nabavit.Kod nas u Splitu i okolici nema nigdi,po veterinarnicama se čude,da nisu nikad čuli.Netko mi je reka da u Srbiji ima.Ima li kod vas u hercegovini?
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Carduel sub 14 stu - 19:36

    angel je napisao/la:

    Ma znam za tu njihovu stranicu tko ga proizvodi i sastav i kako se daje,samo ne znam di ga ima nabavit.Kod nas u Splitu i okolici nema nigdi,po veterinarnicama se čude,da nisu nikad čuli.Netko mi je reka da u Srbiji ima.Ima li kod vas u hercegovini?

    Mislim da ga nema nabaviti kod nas! I ovaj preparat je na bazi Ivermectine-a pa mislim da bi mogao pomoći Beaphar-ov anti-parasite spot on u kojem se također nalazi ivermectin.
    avatar
    Gost
    Gost


    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Gost sub 14 stu - 19:43

    Carduel je napisao/la:
    angel je napisao/la:

    Ma znam za tu njihovu stranicu tko ga proizvodi i sastav i kako se daje,samo ne znam di ga ima nabavit.Kod nas u Splitu i okolici nema nigdi,po veterinarnicama se čude,da nisu nikad čuli.Netko mi je reka da u Srbiji ima.Ima li kod vas u hercegovini?

    Mislim da ga nema nabaviti kod nas! I ovaj preparat je na bazi Ivermectine-a pa mislim da bi mogao pomoći Beaphar-ov anti-parasite spot on u kojem se također nalazi ivermectin.

    Znam ima njih više na bazi ivermectina,ali sam čuja baš za panmectin5 da je prava stvar, i baš bi volija nać njega.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Carduel sub 14 stu - 20:10

    angel je napisao/la:Znam ima njih više na bazi ivermectina,ali sam čuja baš za panmectin5 da je prava stvar, i baš bi volija nać njega.

    Ako ga pronađem javim ti! Na stranici ima samo Panmectine Poultry - Panmectrin 10.
    carduelismo
    carduelismo


    Broj postova : 94
    Age : 54
    Location : Stockholm-Mostar
    Registration date : 17.10.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by carduelismo ned 15 stu - 19:03

    angel je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    angel je napisao/la:

    Ma znam za tu njihovu stranicu tko ga proizvodi i sastav i kako se daje,samo ne znam di ga ima nabavit.Kod nas u Splitu i okolici nema nigdi,po veterinarnicama se čude,da nisu nikad čuli.Netko mi je reka da u Srbiji ima.Ima li kod vas u hercegovini?

    Mislim da ga nema nabaviti kod nas! I ovaj preparat je na bazi Ivermectine-a pa mislim da bi mogao pomoći Beaphar-ov anti-parasite spot on u kojem se također nalazi ivermectin.

    Znam ima njih više na bazi ivermectina,ali sam čuja baš za panmectin5 da je prava stvar, i baš bi volija nać njega.
    Panmectine 5 imas narucit preko interneta, brza isporuka kosta 15£
    https://www.pigeonracingmeds.com/
    ima ovdje kupiti i lijek koji je zamjena za esb , zove se chevi-kok
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by komiza uto 2 vel - 0:12

    Molin Vas oće mi neko reć di bi moga kupit Frontline u Splitu ? Sutra se moram nešto zaletit u St.pa san ga mislio uzest. Ako itko zna bilo bi mi drago .
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by MARIN uto 2 vel - 0:14

    Ima u svakog veterinara .
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by seadriver uto 2 vel - 0:15

    pokusaj u zoo Barbie u Splitu. mali ducan na kantunu, krizanje dubrovacke i velebitske
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by komiza uto 2 vel - 12:07

    Zahvaljujem ! Laughing
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dean čet 11 vel - 18:15

    majke mu ga, danas hvatam u ruku jednu staru pticu koja nešto ne stoji dobro, da je malo pogledam kad ono more tekuti na njoj... malo sam se zagledao po gajbi, bogami auto strada ???? otkud sad tekuti i to u sred bijela dana...i to samo oko te ptice...grrrr a neki dan sam se hvalio kako več godinama nemam tekuti....
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by ikayke čet 11 vel - 19:10

    Frontline u ruke i nema tekuti

    ali cudi me sada tekuti... nije bas pretoplo..Smile
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Branimir čet 11 vel - 19:17

    To mora da su neke moderne čim idu po ovoj hladnoči! Very Happy ili im je dobro kod Deana!
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dean čet 11 vel - 19:39

    ikayke je napisao/la:Frontline u ruke i nema tekuti

    ali cudi me sada tekuti... nije bas pretoplo..Smile

    odmah sam ih pošpricao (skoro utopio) sa frontlineom, sutra idem po ampulu Sad ni meni nije jasno ot kud su se sada pojavili No No
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dule čet 11 vel - 19:56

    Deane kod mene imaš frontlajn combo skoro pola velike ampule.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dean čet 11 vel - 21:11

    tooo Dule, zazvat cu te na mob pa čemo se dogovorit da napravimo jedan tretman kod mene sutra ako si slobodan..
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dule čet 11 vel - 21:21

    Važi Deane.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dean pet 12 vel - 18:14

    eto ja i dr. Dule smo započeli ljuti boj sa tim malim smradovima, naime ne radi se o tekutima koi piju krv nego o onim malim crnim koji jedu perje grrrr...kod one jedne ptice koja je stajala loše na njoj ih je bilo millllionnnn, na ostalim pticama ih nema, tu pticu koja je stajala loše sam najprije (jučer) pokapao sa ivomecom, kad to niej djelovalo onda sam ga pošpricao sa frontlineom nakon toga kap frontlina za vrat, pa opet špricanje frontlineom - ništa ne djeluje neke uginu ali još ih ima po ptici, na kraju sam pticu strpao u vrečicu i bacio u smeče i nju i te šugave tikuti.

    to je ovo sranje:

    http://www.apdcanari.com/index.php?post/2008/11/21/295-poux-gris

    vidjet ću dali če ih sutra još biti po gajbama, i ako se stvarno naljutim sve ču razmontirati i oprati u varikini majku im Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by ERVINO pet 12 vel - 18:25

    Užas Deane to kod tebe nikad nije bilo pa sve je prije mjesec dana ofarbano i sve nove gajbe ?????? to je donešeno sa pticom nakon neke izložbe ????? i Renato mi se žalio ???ali u svemu tome dobro je što si primjetio prije parenja i vručina pozzzzz.....
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by malinois pet 12 vel - 18:53

    Dean je napisao/la:eto ja i dr. Dule smo započeli ljuti boj sa tim malim smradovima, naime ne radi se o tekutima koi piju krv nego o onim malim crnim koji jedu perje grrrr...kod one jedne ptice koja je stajala loše na njoj ih je bilo millllionnnn, na ostalim pticama ih nema, tu pticu koja je stajala loše sam najprije (jučer) pokapao sa ivomecom, kad to niej djelovalo onda sam ga pošpricao sa frontlineom nakon toga kap frontlina za vrat, pa opet špricanje frontlineom - ništa ne djeluje neke uginu ali još ih ima po ptici, na kraju sam pticu strpao u vrečicu i bacio u smeče i nju i te šugave tikuti.

    to je ovo sranje:

    http://www.apdcanari.com/index.php?post/2008/11/21/295-poux-gris

    vidjet ću dali če ih sutra još biti po gajbama, i ako se stvarno naljutim sve ču razmontirati i oprati u varikini majku im Evil or Very Mad Evil or Very Mad

    Pozdrav
    Malo si pretjerao sa tretiranjem te ptice IVOMEC-FTONTLINE-FRONTLINE -FRONTLINE.Od ovakvog tretmana svaka ptica ce uginuti .
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by PESTI pet 12 vel - 18:57

    Deane , vidio sam svašta ali ovo me je iznenadilo do NEMOGUČE
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by ticar pet 12 vel - 19:06

    PESTI je napisao/la:Deane , vidio sam svašta ali ovo me je iznenadilo do NEMOGUČE

    pa dobro nije ih sad baš ovoliko bilo kod deana,ja se nadam.

    meni je prije 2 godine ispod kante za smeće bio neki roj koji je izgledao ko sitna piljevina,ja stvarno mislio da je miš nešto izgrizao.kad sam dodirnuo ono se micalo.e sad što je bilo neznam.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Dean pet 12 vel - 19:47

    nije, nije, baš toliko :-), ali interesantno je da su napali samo jednu pticu, ma dobro sad kad sam se suočio sa problemom ...ptice su pokapane sa frontlineom, to znači da bi trebale biti zaštićene - sutra je vikend pa če pasti pranje baterije, samo ja bi i prostoriju cijelu dezinficirao dali neko zna kako točno ono ide sa sumporenjem prostora.

    a ot kuda sam ih pokupio stvarno nebi znao... Crying or Very sad Crying or Very sad
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by malinois pet 12 vel - 19:52

    Dean je napisao/la:nije, nije, baš toliko :-), ali interesantno je da su napali samo jednu pticu, ma dobro sad kad sam se suočio sa problemom ...ptice su pokapane sa frontlineom, to znači da bi trebale biti zaštićene - sutra je vikend pa če pasti pranje baterije, samo ja bi i prostoriju cijelu dezinficirao dali neko zna kako točno ono ide sa sumporenjem prostora.

    a ot kuda sam ih pokupio stvarno nebi znao... Crying or Very sad Crying or Very sad

    Izbaci ptice iz prostora .Na neki lim stavi 2-3 case sumpora .Upali ga ,izadi a sve dobro zatvori .Sljedeci dan prozraci i vrati ptice .

    Sponsored content


    paraziti kod ptica - Page 7 Empty Re: paraziti kod ptica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 13:14.