Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+36
saso78
bivanzg
Carduel
damir64
zadranin
zvrcko sen
riberi
klapa-sinj
Pardillo
Miljenko
euzebio
kreso
Dax BG
Said_the_great
baltic
vlado
zoke007
crv
malinois
pavao
PESTI
DOMO
tomi.st
pippa
brabus
Sina BL
ikayke
Zoran
bizar
MARIN
komiza
zijada
xyz
krnjolac
zoranV
lord189
40 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by vlado sub 22 sij - 18:57

    EUMOx je napisao/la:Citam post od bizara gdje pominje neki novi forum,neznam bas o cemu se radi ali sam razumio da se osnovao neki novi forum koji bi trebao po mogucnosti da zamjeni ovaj. Neznam ko su osnivaci, jer kakvi osnivaci takav i forum, a predpostavljam kakvi su kada su se "odlucili" odvojiti sa ovog foruma koji je daleko najposjeceniji forum EX-YU prostora i ima svoja cvrsta pravila. Mozda nekome neodgovaraju pravila,pa se ljuti kada dobije ban ili opomenu, evo i ja imam opomenu i neljutim se. Nemoze se dozvoliti anarhija i vrijedjanje po forumima,podcjenjivanje korisnika,ismijavanje, pljuvanje po moderatorima koji odrzavaju forum itd.. Ovo sto ZoranV pise slazem se sa tim 100%,kao i sa postom od @pavao .

    Pravim ljudima drugi i uredniji forum netreba! < u ovoj recenici je sve receno
    Ako zasluzim slobodno me izbacite,drzite do reda, i to tako treba i mora da bude.

    U potpunosti se slažem sa ovim postom.
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by komiza sub 22 sij - 19:59

    Slažem se sa svima Vama,mojim kolegama forumašima. Mogu vam reč da vas svih smatram prijateljima i dobrim ljudima. Nema loših ljudi,svak je dobar od nas (u to sam uvjeren),samo što nama upravljaju naši strahovi,frustracije,ljubomora,zavist itd...U dubini duše svaki čovik je dobar,a za rat je uvik potrebno dvoje ! Ako se neko sa nekim zakači,neka upita i sam sebe šta bi on moga učinit,a ne samo drugoga optuživat,nije drugi za sve kriv. Ja se ne sičam da sam se sa nekim ovdje zakačio,možda jedino sa Bizarom malo prepucavanja,ali nije zlonamjerno. Ko zna,da se sutra sretnemo ja i on možda bi se skompali i postali dobri prijatelji,da smo u ratu,možda bi mi spasio život,ili ja njemu. Ko zna. Najlakše je etiketirat odma čovika i onda zatucano držat do toga,bez obzira šta on rekao ili učinio.Trebalo bi gledat u čovika ko u čovika i slušat. Mnogi od nas ne slušaju,nego dok drugi prića već misle šta će mu odgovorit !!! Bog nam je da dva uha i jedna usta,da manje govorima a više slušamo(to sam negdi proćita). Ja za sebe mogu reč da na ovome forumu slušam. Od kad sam se registrira,toliko sam toga o tićima naućio da je to za ne virovat. I o uzgoju i pjesmi grdelina. Grdelina držim od djetinjstva,a ka dite sam ima i grdeline,faganele,frižuline,verdune,lugarine. Bilo je perioda kad sam sve te tiće ima doma odjedanput,i po nekoliko komada. Grdelina uvik najviše,normalno.Ali za pismu grdelinovu nismo imali kriterije ko po Splitu,Sinju i drugim našim mistima. Da sam živio u Splitu sigurno bi bio fanatik pisme i STP-a,jer kad nešto infišan iden do kraja. I o STP-u sam sve ovde naučio i pari mi da mogu pripoznat pravu pismu,iako je za to potribno godine staža. Meni je prije cjacja kod grdelina bilo ok,a sad kad to čujem nevalja. Ka šta je reka jedan moj prijatelj iz kž.koji je iša živit u st.14 godina i tamo se skompa sa ekipon grdelinaša. Prije mu je grdelina bilo gušt vidit,a sad mu se gadi jer već zna šta će zapivat i da to ne valja.
    Ma dobro,šta san se ja raspisa ovoliko,nije mi jasno. Predlažen da se otvore dvi teme,jedna u kojoj će se moć komentirat,u drugoj ne.
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada sub 22 sij - 22:32

    komiža je napisao/la:Slažem se sa svima Vama,mojim kolegama forumašima. Mogu vam reč da vas svih smatram prijateljima i dobrim ljudima. Nema loših ljudi,svak je dobar od nas (u to sam uvjeren),samo što nama upravljaju naši strahovi,frustracije,ljubomora,zavist itd...U dubini duše svaki čovik je dobar,a za rat je uvik potrebno dvoje ! Ako se neko sa nekim zakači,neka upita i sam sebe šta bi on moga učinit,a ne samo drugoga optuživat,nije drugi za sve kriv. Ja se ne sičam da sam se sa nekim ovdje zakačio,možda jedino sa Bizarom malo prepucavanja,ali nije zlonamjerno. Ko zna,da se sutra sretnemo ja i on možda bi se skompali i postali dobri prijatelji,da smo u ratu,možda bi mi spasio život,ili ja njemu. Ko zna. Najlakše je etiketirat odma čovika i onda zatucano držat do toga,bez obzira šta on rekao ili učinio.Trebalo bi gledat u čovika ko u čovika i slušat. Mnogi od nas ne slušaju,nego dok drugi prića već misle šta će mu odgovorit !!! Bog nam je da dva uha i jedna usta,da manje govorima a više slušamo(to sam negdi proćita). Ja za sebe mogu reč da na ovome forumu slušam. Od kad sam se registrira,toliko sam toga o tićima naućio da je to za ne virovat. I o uzgoju i pjesmi grdelina. Grdelina držim od djetinjstva,a ka dite sam ima i grdeline,faganele,frižuline,verdune,lugarine. Bilo je perioda kad sam sve te tiće ima doma odjedanput,i po nekoliko komada. Grdelina uvik najviše,normalno.Ali za pismu grdelinovu nismo imali kriterije ko po Splitu,Sinju i drugim našim mistima. Da sam živio u Splitu sigurno bi bio fanatik pisme i STP-a,jer kad nešto infišan iden do kraja. I o STP-u sam sve ovde naučio i pari mi da mogu pripoznat pravu pismu,iako je za to potribno godine staža. Meni je prije cjacja kod grdelina bilo ok,a sad kad to čujem nevalja. Ka šta je reka jedan moj prijatelj iz kž.koji je iša živit u st.14 godina i tamo se skompa sa ekipon grdelinaša. Prije mu je grdelina bilo gušt vidit,a sad mu se gadi jer već zna šta će zapivat i da to ne valja.
    Ma dobro,šta san se ja raspisa ovoliko,nije mi jasno. Predlažen da se otvore dvi teme,jedna u kojoj će se moć komentirat,u drugoj ne.

    Komiža prijatelju to je sigurno naš stari prijatelj Mladen zvani Viški dobar momak vodija sam ga uzgajat par puti.Ala koji je to smij bija sa njim malo smotan falilo mu je iskustva.
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by komiza sub 22 sij - 23:53

    Je Zijada,Mladen je to,opet se vratija na otok živit. Biće ispalija jer nije moga nać pravoga grdelina ! Smile
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Kalahari 12

    Postaj by baltic ned 23 sij - 13:32

    vlado je napisao/la:

    Nisam mislija na ovog već na onog što zareve kad bi triba zijadu ubacit.

    Vlado nije ti to problem samo umjeso zije stavis magarca ali mislim da je bolje staviti ovcu posto one nisu opasne .

    Mislio sm prilikom snimanja da nebi se ovo desilo snimatelju https://www.youtube.com/watch?v=N7eTVNYXqTs Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost ned 23 sij - 17:21

    bizar je napisao/la:


    Na početku naglašavam da su osnivači OK,ideja je bila dobra i poštena, ali, ali....vezano za sve ostalo:

    Poštovani Eumox, POTPUNO SI U KRIVU, da obijasnim, to je super grupa, veoma se trude, a najsmješnije mi je da su se(kopir logirali ) logirali svaki po s nekoliko imena pa se međusobno hvale. Hahahaaa
    Kao vidi koliko nas ima, baš nam je super,baš su ti super ptice, ljepo se družimo...
    Hahahaaaaa, stvarno ih treba podržati i čekati da se stave prve video snimke (ovo je tek zagrijavanje).
    Ja ih osobno podržavam, neka to su pravi ljudi na pravom mjestu, samo da nas ovdije ne provociraju.
    -Sad se samo smijem, prije me je smetalo,sad me više ne smeta "Gebelsova škola propagande", hahahahaaa
    -Ili šta kad te na (novom ) forumu "optuži-napadne" čovjek koji osnove abecede, veliko malo slovo, zarez.. nije savladao. Jeli mu trebam odgovoriti, ljutiti se????
    Pozzz svim članovima, svih foruma, i bez ljutnje molim hahahahaaaaa

    Ako je tako,onda je to nesto drugo. Ja sam mislio da je glavni razlog odvajanja sa ovog foruma to sto su ovdje pravila malo ostrija i svako izbijanje incidenata se brzo regulise,dali zakljucavanjem teme ili baniranjem saucesnika. Znaci,mislio sam da su ljudi zbog ljutnje "baniranja,opomena itd." odlucili promjeniti i osnovati novi forum,gdje ce olabaviti pravila i dozvoliti da se ljudi medjusobno vrijedjaju. Ti kazes da sam u krivu,i onda mi je drago sto sam bio u krivu i zelim im sve najbolje.

    I meni se desavalo na ovom forumu kod logiranja, "banirani ste, % toliko dana", ali nije problem.
    Registrovan sam na jos jednom forumu (pixforum) vec neko vrijeme jer sam ga slucajno uocio na netu,a tamo sam vidio dosta poznatih sa ovog foruma i registrovao se,mada sam vise na ovom nego bilo kojem drugom forumu.
    Said_the_great
    Said_the_great


    Broj postova : 97
    Age : 43
    Location : B i H (HNK)
    Registration date : 17.01.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Said_the_great ned 23 sij - 17:48

    hahahaha sto ga naguzi hahahahaha Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz ned 23 sij - 19:48

    baltic je napisao/la:

    Vlado nije ti to problem samo umjeso zije stavis magarca ali mislim da je bolje staviti ovcu posto one nisu opasne .

    Mislio sm prilikom snimanja da nebi se ovo desilo snimatelju https://www.youtube.com/watch?v=N7eTVNYXqTs Smile

    Taj je sigurno iša postavit mikrofon da mu magarac otpiva zijadu posli pletiva, pa mu je magarac tija dat zijadu, u luku, i jako glatku lol!
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by vlado ned 23 sij - 20:47

    baltic je napisao/la:

    Vlado nije ti to problem samo umjeso zije stavis magarca ali mislim da je bolje staviti ovcu posto one nisu opasne .

    Mislio sm prilikom snimanja da nebi se ovo desilo snimatelju https://www.youtube.com/watch?v=N7eTVNYXqTs Smile


    Uh Balta izgleda da si nadrlja ovaj put, ali bar se kasnije nisi mora naprezat na wc školjci.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by vlado ned 23 sij - 20:48

    Ali vi okreniste na šalu a ja sam stvarno tija snimak sa revanjem na kraju da se malo zezam sa svojim tičarima.
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 40
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st ned 23 sij - 21:11

    Evo i kako će izgledati "ZLATNA BROKVA" ,samo što je od inoxa

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Dsc00031ag

    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost ned 23 sij - 21:52

    tomi.st je napisao/la:Evo i kako će izgledati "ZLATNA BROKVA" ,samo što je od inoxa

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Dsc00031ag


    A vidi bizara hahahaaaa lol! elephant flower
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada ned 23 sij - 22:47

    markoxp je napisao/la:

    A vidi bizara hahahaaaa lol! elephant flower

    Bizo legendo svaka ti čast na takvoj izvedbi prijelaznog pehara.Obavezno stavit ploćicu sa natpisom B.Dvornika osvajača prošlogodišnjeg turnira ZLATNA BROKVA...Pozdrav od Zijade... cheers Very Happy sunny
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz ned 23 sij - 23:15

    Bogami bi pehar moga proć ka hladno oružje, i to 1. klase Wink
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 ned 23 sij - 23:25

    bizar pari ubojca vampira i u ruci drži dasku za rizat pancetu i ostale domaće suhomesnate proizvode hehehe
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost ned 23 sij - 23:32

    drazenxp je napisao/la:Bogami bi pehar moga proć ka hladno oružje, i to 1. klase Wink

    moze posluziti ko indijanski thomahawk iz kaubojskih filmova

    drazene ako svratim ove godine do splita idemo ja ti i seadriver na kafu u kalahari,mozda ustimam odmor pored splita,u podstrani ili sl. a mozda i ekstra da uzmem koji dan za obilazak dzijasa Cool
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada ned 23 sij - 23:54

    EUMOx je napisao/la:

    moze posluziti ko indijanski thomahawk iz kaubojskih filmova

    drazene ako svratim ove godine do splita idemo ja ti i seadriver na kafu u kalahari,mozda ustimam odmor pored splita,u podstrani ili sl. a mozda i ekstra da uzmem koji dan za obilazak dzijasa Cool

    Može EUMOX KALAHARI je za sve otvoren i svi skupa se lipo družimo,treba doživit taj tičarski temperament.Pozdrav od Zijade... cheers
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada pon 24 sij - 0:01

    komiža je napisao/la:Je Zijada,Mladen je to,opet se vratija na otok živit. Biće ispalija jer nije moga nać pravoga grdelina ! Smile

    Pozdravi nam puno našega prijatelja Mladena i poruči mu da bi ga svi skupa volili vidit neka se bar nekome javi da ga čujemo. Wink
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by komiza pon 24 sij - 0:08

    zijada je napisao/la:

    Pozdravi nam puno našega prijatelja Mladena i poruči mu da bi ga svi skupa volili vidit neka se bar nekome javi da ga čujemo. Wink
    Reću mu Zijada,pozdrav...
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 24 sij - 0:55

    Može Eumox, sa zadovoljstvom, samo neka ova gadna zima prođe.. Cool
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dax BG pon 24 sij - 22:22

    Verujem da su se svi prebacili na novi forum tako da je postalo pusto na ovome. Cujem da je sva ekipa tamo, samo pod drugim imenima. Valjda ce tamo uspeti da iskoluju bolje i izlegu vise. scratch Nema veze, ostanite mi zdravo.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 25 sij - 11:13

    Ako je interes bjezanje jednih od drugih,ili mimoilazenje,onda je sve uredu,inace svi (nasi) forumi koje sam dosada vidio pa cak i ovaj,koriste besplatnu uslugu tj. forum sa baner-rotatorima za marketing stvarnog vlasnika foruma koji hosta forum. Mislim da svi mogu imati bolju organizaciju stim sto bi svi bili na privatnom forumu,gdje bi se npr. nalazilo nekoliko foruma na jednom mjestu. Razlika izmedju privatnog installiranog foruma i foruma koji se trenutno koriste je velika,na ovome raspolazes ono sta ti se ponudi i sta glavni administratori dozvole ili instaliraju,dok na privatnom imas beskonacne mogucnosti instaliranja modova,plugina,stylova,tema,recodiranja itd...

    Ja lako mogu da napravim i hostam privatni forum sa svim potrebnim modovima za sve. Svako bi mogao imati svoj forum,kako zeli,ali bi sve to bilo na jednom panelu i na nasim jezicima npr:

    Opsti forum BHS za sve ptice
    Forum Dalmacija - Stiglic,Grdelin
    Forum Srbija
    Forum Makedonija
    Forum od Hase i Huse
    Forum od Mirka i Slavka
    Forum ovaj
    Forum onaj

    Moguce je beskonacno foruma,i podkategorija,svaki osnivac je svoj administrator i postavlja svoja pravila i moderatore. Forum bi bio hostan na mom vlastitom serveru od moje vlastite firme i imao bi svoju domenu,tj. dao bi ja svoju sub-domenu od *.carduelismajor.* . Ja cu ovo prvo napraviti,da vidim na sta ce da lici,a ko bude smatrao prijedlog interesantnim rjesenjem neka se ukljuci, da to sve napravim treba mi 5-10min a da pobrisem 1min. Cool
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 40
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st sri 26 sij - 22:14

    evo dva velika ptičara ,i dva protivnika u pjevu tića .Bizar i Koce


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 42705737

    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by komiza sri 26 sij - 22:44

    A jebemu miša,pa koji mobitel imaš kad su ovake slike,a baš san tija vidit kako Koce izgleda. Doša bi ispri kalaharija za fermat Kocu,pa san tija vidit kako pari da ga pripoznam. Ne smin unutra da me Bizar ne probode onon brokvon u prsi !!! affraid
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada sri 26 sij - 23:05

    tomi.st je napisao/la:evo dva velika ptičara ,i dva protivnika u pjevu tića .Bizar i Koce


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 42705737


    To se zove veliko prijateljstvo svaka vam čast momci.Ova slika pokaziva dva velika rivala u tičima, a bez tića da ipak mogu bit prijatelji. sunny Very Happy

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 4 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 26 tra - 21:02.