Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+36
saso78
bivanzg
Carduel
damir64
zadranin
zvrcko sen
riberi
klapa-sinj
Pardillo
Miljenko
euzebio
kreso
Dax BG
Said_the_great
baltic
vlado
zoke007
crv
malinois
pavao
PESTI
DOMO
tomi.st
pippa
brabus
Sina BL
ikayke
Zoran
bizar
MARIN
komiza
zijada
xyz
krnjolac
zoranV
lord189
40 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by ikayke sub 15 sij - 19:39

    bizar je napisao/la:KOCE poštovani, danas mi je dan počeo kao i svaki radni dan(čitaj glupo) radio sam do 12.oo sati, a onda (pojeo burek i jogurt ) došao g.Čudina i počmemo slušati ptice.
    Odjednom nam dan postane ljep i sunčan.Šimundža se raspiva.
    Da skratim, JA i TI imamo okladu-dogovor-dvoboj-natjecanje o1.o6.2011.godine, a izazivam te i VEČERAS, donesi snimku u Kalaharija, neka tičari vide s kim raspolažemo-pritimo-šta imamo, neka Kalaharisti sude.
    Ti uvik voliš šušur, neka, evo malo šušura..... ti znaš da ja nikad ne komentiram ptice, ali kompjuter kaže da je moja (Šimundžina )zijada duplo duža od tvoje(Mesijeve),a vezano za glatkoću,poliranje, grezoću,mliko (inače ja više volim jogurt, kao što sam već napisao) to ti molim komentiraj.
    ps
    Također sam izazvao ( sa Lajkom) na dvoboj-natjecanje g.Jogija u jedanaestom mjesecu 2010.godine, nije mi smio izać na megdan,...znam da ste veliki prijatelji, ali, molim, nemoj se povuć kao Jogi.
    Hahahaaaaa do večeras u Kalaharija (znači dvoboj snimkama).


    hahaha, da sam bar malo blize da vidim te diskusije u tom Kalahariju , nadam se da imate ondje besplatno pice koliko ga se reklamira Smile cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 sub 15 sij - 20:01

    bizar je napisao/la:KOCE poštovani, danas mi je dan počeo kao i svaki radni dan(čitaj glupo) radio sam do 12.oo sati, a onda (pojeo burek i jogurt ) došao g.Čudina i počmemo slušati ptice.
    Odjednom nam dan postane ljep i sunčan.Šimundža se raspiva.
    Da skratim, JA i TI imamo okladu-dogovor-dvoboj-natjecanje o1.o6.2011.godine, a izazivam te i VEČERAS, donesi snimku u Kalaharija, neka tičari vide s kim raspolažemo-pritimo-šta imamo, neka Kalaharisti sude.
    Ti uvik voliš šušur, neka, evo malo šušura..... ti znaš da ja nikad ne komentiram ptice, ali kompjuter kaže da je moja (Šimundžina )zijada duplo duža od tvoje(Mesijeve),a vezano za glatkoću,poliranje, grezoću,mliko (inače ja više volim jogurt, kao što sam već napisao) to ti molim komentiraj.
    ps
    Također sam izazvao ( sa Lajkom) na dvoboj-natjecanje g.Jogija u jedanaestom mjesecu 2010.godine, nije mi smio izać na megdan,...znam da ste veliki prijatelji, ali, molim, nemoj se povuć kao Jogi.
    Hahahaaaaa do večeras u Kalaharija (znači dvoboj snimkama).

    koce ja bi ovo prihvatija bez razmišljanja jer šta te košta tura pića i vječna slava AKO pobjediš lol! lol! lol!
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sina BL sub 15 sij - 20:49

    lord189 je napisao/la:

    koce ja bi ovo prihvatija bez razmišljanja jer šta te košta tura pića i vječna slava AKO pobjediš lol! lol! lol!

    Hehe, nasmija me Lord sa ovim "vjecna slava", haha. A sta ako izgubi Lorde, kako bi onda to nazvao? I to vjerovatno ostaje vjecno, ili samo dogodine, pa udri ponovo? scratch
    Zoran
    Zoran
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 4
    Age : 65
    Location : kazanj-herceg-novi
    Registration date : 08.01.2011

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Zoran sub 15 sij - 20:56

    jeste,ja mislim isto,ptica bez mane na oko.krila ugalj,osam bijelih pera u rep,glavu vidis,taman,prsat.molo sam ga cim je zapjevao.zao mi je sto nisam snimio nevjerovatno pletivo koje nisam cuo za 40 godina.imam i njega na sliku.postavit cu ga sutra na avatar da ga vidis.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar ned 16 sij - 0:06

    bizar je napisao/la:KOCE poštovani, danas mi je dan počeo kao i svaki radni dan(čitaj glupo) radio sam do 12.oo sati, a onda (pojeo burek i jogurt ) došao g.Čudina i počmemo slušati ptice.
    Odjednom nam dan postane ljep i sunčan.Šimundža se raspiva.
    Da skratim, JA i TI imamo okladu-dogovor-dvoboj-natjecanje o1.o6.2011.godine, a izazivam te i VEČERAS, donesi snimku u Kalaharija, neka tičari vide s kim raspolažemo-pritimo-šta imamo, neka Kalaharisti sude.
    Ti uvik voliš šušur, neka, evo malo šušura..... ti znaš da ja nikad ne komentiram ptice, ali kompjuter kaže da je moja (Šimundžina )zijada duplo duža od tvoje(Mesijeve),a vezano za glatkoću,poliranje, grezoću,mliko (inače ja više volim jogurt, kao što sam već napisao) to ti molim komentiraj.
    ps
    Također sam izazvao ( sa Lajkom) na dvoboj-natjecanje g.Jogija u jedanaestom mjesecu 2010.godine, nije mi smio izać na megdan,...znam da ste veliki prijatelji, ali, molim, nemoj se povuć kao Jogi.
    Hahahaaaaa do večeras u Kalaharija (znači dvoboj snimkama).



    - Na početku da se izvinim svim forumašima, ovo nije moj stil, mislim na qurčenje, reklamiranje itd, ali sam bio izazvan s dosadnim provokacijama g.Zijade, koji govori da nemamo ništa, da nismo u stanju ni baštardu uzgojiti....
    - Također, bih naveo da smo u jednoj "gluhoj" situaciji, ja sam na ovom forumu (nemam volju ići na novi forum, jer je tamo već g.Zijada), a gospodin Koce je na novom forumu.
    U svakom slučaju smo došli, kako i priliči, kako sam i rekao-obećao u Kalaharija u 19.oo sati (četri stola puna tičara), g.Čudina pustio snimku...... g.Koce nije pustio snimku.
    Moja PONUDA VRIJEDI VJEČNO za g.Kocu.
    Nadam se da sam s ovim mojim qurčenjem zatvorio NAPOKON "zla usta" gospodina Zijade.
    Više o ovoj temi ne želim pričati, vratit ću se svojoj skromnosti i NE reklamiranju, do slijedeće provokacije.
    Bit ću dostojanstven i u pobjedi.
    Pozdrav g."glatkom" Koci, od GMO-a Bizara.
    ps
    WD 40, prijatelju ako ih ti ne satareš ,ja sam tu.GMO je budućnost, neka oni idu u želandu, mi nećemo.
    Također ti JAVNO nudim da ti g.Čudina napravi novi "frizirani-prilagođeni" CD, da puštaš svojim pticama, ali (molim shvati nas ) da ta snimka ni u ludilu ne dođe u ruke naših "neprijatelja", ako pristaneš bit će nam drago.
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by brabus ned 16 sij - 0:13

    baš mi je krivo što večeras nisam bio u kalaša,čujem da je bilo veselo (šušur) Crying or Very sad
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sina BL ned 16 sij - 0:25

    I ja kad ovo citam zalim sto nisam blize pa da dodjem. Zivota mi, dodje mi i da na avion sjednem Shocked samo da ima direktno, ali morao bih presjedati 3 aviona a to bas ne mogu!
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada ned 16 sij - 1:35

    bizar je napisao/la:



    - Na početku da se izvinim svim forumašima, ovo nije moj stil, mislim na qurčenje, reklamiranje itd, ali sam bio izazvan s dosadnim provokacijama g.Zijade, koji govori da nemamo ništa, da nismo u stanju ni baštardu uzgojiti....
    - Također, bih naveo da smo u jednoj "gluhoj" situaciji, ja sam na ovom forumu (nemam volju ići na novi forum, jer je tamo već g.Zijada), a gospodin Koce je na novom forumu.
    U svakom slučaju smo došli, kako i priliči, kako sam i rekao-obećao u Kalaharija u 19.oo sati (četri stola puna tičara), g.Čudina pustio snimku...... g.Koce nije pustio snimku.
    Moja PONUDA VRIJEDI VJEČNO za g.Kocu.
    Nadam se da sam s ovim mojim qurčenjem zatvorio NAPOKON "zla usta" gospodina Zijade.
    Više o ovoj temi ne želim pričati, vratit ću se svojoj skromnosti i NE reklamiranju, do slijedeće provokacije.
    Bit ću dostojanstven i u pobjedi.
    Pozdrav g."glatkom" Koci, od GMO-a Bizara.
    ps
    WD 40, prijatelju ako ih ti ne satareš ,ja sam tu.GMO je budućnost, neka oni idu u želandu, mi nećemo.
    Također ti JAVNO nudim da ti g.Čudina napravi novi "frizirani-prilagođeni" CD, da puštaš svojim pticama, ali (molim shvati nas ) da ta snimka ni u ludilu ne dođe u ruke naših "neprijatelja", ako pristaneš bit će nam drago.
    g.Bizar neznam šta mislite reć sa tim zatvorija usta g.Zijadi ono šta sam reka stojim iza svake svoje rijeći i imam vam dosta toga za reć.Molim ako ste neku ticu naučili prezentiraj te to na video klipove i jedino na taj naćin mi možete začepit usta.Za vašu informaciju moja tica je na video klipu i svi forumaši su je mogli vidit i čut dok to za vas se ne može potvrdit.Pozdrav od Zijade...
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 ned 16 sij - 12:35

    Sina BL je napisao/la:

    Hehe, nasmija me Lord sa ovim "vjecna slava", haha. A sta ako izgubi Lorde, kako bi onda to nazvao? I to vjerovatno ostaje vjecno, ili samo dogodine, pa udri ponovo? scratch
    a srcati onaj ko izgubi taj se zanemaruje,pa još nikad nisan vidija da neko slavi gubitnika pored pobjednika ili ga spominje ,jedino se spominje u kontekstu "on je izgubija od onoga"
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 ned 16 sij - 12:36

    Zoran je napisao/la:jeste,ja mislim isto,ptica bez mane na oko.krila ugalj,osam bijelih pera u rep,glavu vidis,taman,prsat.molo sam ga cim je zapjevao.zao mi je sto nisam snimio nevjerovatno pletivo koje nisam cuo za 40 godina.imam i njega na sliku.postavit cu ga sutra na avatar da ga vidis.

    tić je naoko dobar al slabo se opet vidi ee sad da je bilo čut ta pletiva pa da mi dalmatinci pohrlimo u rusiju u oćake Smile

    ajde pošalji kojega reci mu moju adresu i nek doleti kad su tako lipi heh
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 pon 17 sij - 16:12

    otkrija san di je kalahari ove subote na kavu I love you What a Face lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 17 sij - 17:39

    Da, bilo je i vrime više. Napokon cheers cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 pon 17 sij - 19:49

    drazenxp je napisao/la:Da, bilo je i vrime više. Napokon cheers cheers

    dražene ima li tebe tamo.....
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 17 sij - 20:07

    Moj lorde neman ni doma vrimena popit kavu koliko obaveza iman.. Sad
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 pon 17 sij - 20:13

    drazenxp je napisao/la:Moj lorde neman ni doma vrimena popit kavu koliko obaveza iman.. Sad
    ee steta
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 17 sij - 20:18

    Morat ćemo jedanput sa Nikolom u Solin zasist
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar sri 19 sij - 0:17

    lord189 je napisao/la:otkrija san di je kalahari ove subote na kavu I love you What a Face lol!

    Ura (druženja )ti je od 17.00 pa do 20.oo (razbiže se u 20.oo, prava radnička klasa, sutra se svi rano dižu), a najžešće ti je oko 19.oo sati.....Navedeno ti je sada zimi, ljeti se stoji do 23.oo sati, ponekad u Mendule.
    To i traje do o1.03. ili najdalje 15.o3. onda ti prestaju zimske zijade, nema više zimskih zijada, nema više nadmudrivanja.....počinje tuga i lagano korizma.
    Danas je došao Mile iz Vranjica, stariji čovjek, vlasnik poznatog "Lirskog" grdelina , imao je dobro Murtersko pjevanje....imao je... imao je......imao je ..imali su.....
    Nedjeljom ti Kalahari ne radi, pa se skupimo u Leonarda (ispod Prime III)ista ura.
    Evo sam ti dao osnovne kordinate-smjernice. Pozzzzzz
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 sri 19 sij - 16:32

    a bižo ti sve računaš sve pratiš ki da je želanda i kad ko di šta leti Smile svaka čast
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost čet 20 sij - 12:21

    bizar je napisao/la:

    Ura (druženja )ti je od 17.00 pa do 20.oo (razbiže se u 20.oo, prava radnička klasa, sutra se svi rano dižu), a najžešće ti je oko 19.oo sati.....Navedeno ti je sada zimi, ljeti se stoji do 23.oo sati, ponekad u Mendule.
    To i traje do o1.03. ili najdalje 15.o3. onda ti prestaju zimske zijade, nema više zimskih zijada, nema više nadmudrivanja.....počinje tuga i lagano korizma.
    Danas je došao Mile iz Vranjica, stariji čovjek, vlasnik poznatog "Lirskog" grdelina , imao je dobro Murtersko pjevanje....imao je... imao je......imao je ..imali su.....
    Nedjeljom ti Kalahari ne radi, pa se skupimo u Leonarda (ispod Prime III)ista ura.
    Evo sam ti dao osnovne kordinate-smjernice. Pozzzzzz

    Počinje tuga i korizma AHAHAAH lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Pizdarije v

    Postaj by Gost pet 21 sij - 16:04

    drazenxp je napisao/la:Euzebio ljudi su bili, nažalost navikli, na svakakve tehničke smicalice i montaže, bilo je čak i toga da tić plete, plete, a onda kad treba doć zijada magarac zareve... da ne spominjem snimku tića koji ne otvara kljun niti mu grlo radi, a zije padaju do poda..

    zato nemoj da te čudi to nepovjerenje, stvari idu na bolje i nadam se da su takvi ljudi iza nas, hvala Bogu da je napokon tako.

    Meni je konkretno zija od tvog tića odlična, samo je malo hrapava, rašpana u luku. Svaka čast na snimci i trudu - i na tiću.


    Ja san se pripozna u ovom Draženovom postu,tj. u montiranju snimki,kao i da svoju pravu nikad nisan stavija,a niti ću ikad stavit.A pogotovo ono- di magarac reve,i ta snimka je moj uradak.U nedostatku svoga,a pošto se razumijem u tehniku...stavljam svašta...a ovisno o dobu dana(dan,večer).
    Ipak me je Dražene ovo iznenadilo,moga si slobodno reć,o kom se radi,jer znam da znaš,i znaš da znam,znači - znamo.Iznenadija si me.
    U našoj komunikaciji preko pp nisam steka dojam da ,kako si reka,citiram:
    " su takvi ljudi iza nas, hvala Bogu da je napokon tako"
    I još samo ovo:
    tvrdiš li još da se ne može minjat sadržaj postova korisnika(ono šta si ti meni radija)...hahahhahaa....
    nemoj više pokušavat o tom govorit,u međuvremenu sam se zainteresirao za besplatne forume...i sazna puno toga..
    Neboj se ,neću ti bit konkurencija...hahahaa....
    Moš me sad slobodno i izbrisat,kao korisnika....u adminpanel....users options....hahahahaha



    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pet 21 sij - 16:29

    Puno je lipo šta ima besplatnih foruma.. gospodine izbrišite se sami, imate tu mogućnost. Hasta la vista Wink
    pippa
    pippa


    Broj postova : 25
    Location : Mostar
    Registration date : 23.12.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by pippa pet 21 sij - 16:33

    drazenxp je napisao/la:Puno je lipo šta ima besplatnih foruma.. gospodine izbrišite se sami, imate tu mogućnost. Hasta la vista Wink
    propade nabava u primorskom docu
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 21 sij - 16:35

    drazenxp je napisao/la:Puno je lipo šta ima besplatnih foruma.. gospodine izbrišite se sami, imate tu mogućnost. Hasta la vista Wink

    Znam meštre...uočija sam to poodavno...ali prepuštam vama taj užitak....
    Još jednom ću ti reći...nisam očekiva ovakvo licemjerstvo od tebe...
    Konkretniji odgovor nisam ni očekiva.....i to je u skladu sa mojim očekivanjima....
    (mislim na ono minjanje postova)...

    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 40
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st pet 21 sij - 22:42

    Evo i postolju za ZLATNU BROKVU je gotovo



    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Postoljezabrokvu

    avatar
    DOMO
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 68
    Age : 47
    Location : KAŠTELA
    Registration date : 27.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by DOMO pet 21 sij - 23:22

    pa nemogu virovat da ste ovako brzi,a u ostalom tko je to uspija slikat s obzirom da je vlasnik postolja reka da se maknu mobiteli.Taj kalahari je stvarno opasan!!!

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 6:04.