Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+40
DjordjeVet
grdelin-omiš
Renato.M
CASPER
karlo
xyz
Merlo
lord189
jere
japirko1
bivanzg
toni69
DOMO
zvrcko sen
ssarava1
bocka
ticar
krnjolac
Dax BG
vlado
kreso
PESTI
faganel
Dean
trava
krstokljun
zoranV
komiza
koce
saso78
crv
malinois
zadranin
baltic
Sina BL
Dadoni
Miljenko
Carduel
brabus
MARIN
44 posters

    ŠKOLA PJEVA

    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 57
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by koce ned 9 svi - 0:09

    Mislim da to nije bit,trgovine uvik ima i biti će je,ali to nije za forum,samo ćeš navući nepotrebne probleme.Stvar je u tome da treba doći do onong što želiš,odgojiti kojeg mladog i to je to.

    Koce
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:11

    ALI sad JE DOSTA SPRDANJA DAN i DATUM me ZANIMA GDJE ĆEMO IZNIT SVOJE TIĆE NA BOJNO POLJE PREDLAZEM DA pesti kaO ZNALAC IZNESE SVOJE DA SE MOZEMO RAVNATI MI SMRTNICI STA NISTA NEMAMO ja ĆU IZNIT POSLI NJEGA 2 da VIDIM KO JE TRĆI I KAD I GDJE POZZZZZZZZZZZZ
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:14

    Question
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:15

    Ljudi,nema smisla ovaj tok razgovora,SVATKO DRŽI ŠTA VOLI I ŠTA MOŽE I ŠTA IMA.
    Ja više u životu neću kupiti grdelina,nikad više,ako ne budem mogao sam izvući nešto,odustajem od pjeva,znam šta želim i prema tom ću težiti,a da se nerviram što se drugima to ne sviđa,sigurno neću,zato,udrimo brigu na veselje cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:16

    zadranin je napisao/la:ALI sad JE DOSTA SPRDANJA DAN i DATUM me ZANIMA GDJE ĆEMO IZNIT SVOJE TIĆE NA BOJNO POLJE PREDLAZEM DA pesti kaO ZNALAC IZNESE SVOJE DA SE MOZEMO RAVNATI MI SMRTNICI STA NISTA NEMAMO ja ĆU IZNIT POSLI NJEGA 2 da VIDIM KO JE TRĆI I KAD I GDJE POZZZZZZZZZZZZ


    A po kojem standardu STP ili ZTS ? Very Happy Very Happy Very Happy
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN ned 9 svi - 0:19

    zadranin je napisao/la:JE jE MARINE reka si da bi možda i drža one skartove sta strilavaju ,sta nevaljaju nista one badine , BRZO u poljoapoteku trazi sredstva protiv naljućeg korova vidiš da su ti one zijetine teoriju pomalo poljuljale,nije se lako tome oduprit, zato brzo u POLJOAPOTEKU jer ćeš one strilaDURE PLATITI PO 2 ILJADE EURA pa će ti se ovi sta si ih učija počet rugati....... pozzzzzzzz

    Ovo zahtjeva odgovor.
    Kume moj ti si krivo razumija.Ti bi tako i na sudu reka.Vrati se onamo di sam pisa ,pa će ti biti jasnije.Reka sam da su to tići kakve nisam davno čuja.To bi značilo dosta dobri.Ali da imaju veliku manu i da radi toga ne mogu dobiti pozitivnu ocjenu.Pohvalija sam uz to čovika da se vidi kako zna radit sa tićima.Pravi tičar!
    Isto tako sam reka da bi u ovoj današnjoj neimaštini volija i takvoga imat pa nešto probat napravit.Ali da bi za takvoga iša novce vadit ,NE PADA MI NAPAMET.
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:26

    DOBRO tu smo različiti, ja za ono sta nisam davno čuja i sta bi volija imat, podrazumijevam da to moram platit, jer baš nemam lipe oči , imam 2 metra i 104 kila ,poznavajući situaciju to sta bi vi volili imat morali bi platit 2000EUR minimum, osim ako nemate lipe oči, ili nećete imat to sto bi volili imat pozzzzzz
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:29

    STO se tiče pivanja ja mogu iznit po stp i zts svugdi sam jak za razliku od mnogih a u zts sam strava.....
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:30

    Wink
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:32

    TO je onaj zts koji bi vi volili imat , samo sam ga ja platio pa ga iman u izobilju, i ako vam nije ispod časti mogao bi vam jednog pokloniti pa da opet sa gustom gojite kao sto ste rekli , jer ja gojim sa gustom već 5 godina pozzzzzz
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:34

    zadranin je napisao/la:TO je onaj zts koji bi vi volili imat , samo sam ga ja platio pa ga iman u izobilju, i ako vam nije ispod časti mogao bi vam jednog pokloniti pa da opet sa gustom gojite kao sto ste rekli , jer ja gojim sa gustom već 5 godina pozzzzzz

    Tko to VI?
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by komiza ned 9 svi - 0:37

    Ko to zna ! Pita i odgovara,sve na gomilu.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:39

    Ne shvaćam šta se desilo ,upravo čitam,ali ne znam šta je po srijedi???
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:39

    MISLIM na gospodina MARINA ja se starijima osobama iz učtivosti obraćam sa VI, to je kućni odgoj nemogu protiv toga ...pozzz
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV ned 9 svi - 0:44

    Zadro,ljutiš se bez razloga,svi mi imamo ono šta imamo ,svi bi držali nešto ,samo ni mi sami više ne znamo šta,ja se isto tako ,ponekad nanerviram,ali kad vidim da sa tim mogu naškoditi samo sebi ,onda shvatim da to nema smisla.
    Imaš to šta imaš ,kao i svi mi i ne shvaćam šta se nerviraš?

    Ti kažeš ,idemo na žicu? Ali kako ,tko će suditi,koji pjev će biti,šta će se gledati,čistoća verše,dužina dzije,ispravnost dzije ,boja dzije i šta ja znam šta već još? Daj se smiri,i potrudi se snimiti onu zvijer ,šta si danas slušao Very Happy Very Happy
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN ned 9 svi - 0:47

    zadranin je napisao/la:TO je onaj zts koji bi vi volili imat , samo sam ga ja platio pa ga iman u izobilju, i ako vam nije ispod časti mogao bi vam jednog pokloniti pa da opet sa gustom gojite kao sto ste rekli , jer ja gojim sa gustom već 5 godina pozzzzzz

    I u ovome se razlikujemo.U životu sam samo tri tića kupio.Nisam škrt .Stvar je principa.Pokušavam sam stvoriti tića.Jer kupovati to mi nije "tičarski".Pa i toga Salamu kojeg se ovdje često spominje,u ovih mojih preko 1000 postova nisam nikad spomenuo.Zašto? pa zato što sam ga kupio.Ne kitim se tuđim perjem.
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zadranin ned 9 svi - 0:58

    MARINE nemojmo tirati mak na konac, kad nešto kupis to je tvoje, a ako je došlo do toga ja ću iznit tiće koje sam ja odgojija , znači baš moje, a sto se tiče perja , neki zive na tuđom 20 godina , i još nista nisu stvorili, i nemaju bebe, jer sa tim nisu ništa napravili..... završiću ovaj razgovor jer smo počeli i krvna zrnca brojiti, a to sa pivanjem tića nema veze.... pozzzzz i odgojite nesto sa potpisom MARIN TRADE napokon
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN ned 9 svi - 1:09

    zadranin je napisao/la:MARINE nemojmo tirati mak na konac, kad nešto kupis to je tvoje, a ako je došlo do toga ja ću iznit tiće koje sam ja odgojija , znači baš moje, a sto se tiče perja , neki zive na tuđom 20 godina , i još nista nisu stvorili, i nemaju bebe, jer sa tim nisu ništa napravili..... završiću ovaj razgovor jer smo počeli i krvna zrnca brojiti, a to sa pivanjem tića nema veze.... pozzzzz i odgojite nesto sa potpisom MARIN TRADE napokon

    Što sam imao u proteklih 20 godina znaju samo moji bliski prijatelji .I oni kojima sam tiće poklanjao.Ne idem po kafićima i ne pravim sebi reklamu.Jer tiće ne prodajem .Niti jednog u životu.Poznajem još dosta takvih tičara, a vi uglavnom ovdje pričate o onima koji to rade.Onda ispada kako su ti jedini pravi.Nema veze sa istinom.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Miljenko ned 9 svi - 3:28

    koce je napisao/la:miljenko i zorane po komentarima vidim da smo blizu,to je to,jedino Miljenko,možda sam se ja krivo izrazio,teško je ovako da se ne vidimo raspravljat.Ti kažeš što če mi boja ako je "vrzii",pa tu i nema boje,to je vrzii,to je ništa.Boju zijade daje ispravna izvedba i eksplozivnost u startu zije,penje se ko"raketa",drži iiiiiiii,zatim polako,"padobranom"prelazi iz "iiii"u "juuuu". cheers .Ništa mi ovo nije drago,počeja sam i ja nadugo i na široko o teoriji,a imate već dovoljno predavača.

    Koce
    \
    Koce,

    Puno je postova posli ovoga, pa cu ukratko zavrsiti.

    Ja ti svodim "ovo u vezi boje-duzine-kvalite dzije i pristup prehrani" malo na salu pa se nemoj jidit. Ima tu rezim prehrane utjecaja....ali da se razumijemo...jedno je dovesti grdelina do pjevacke/uzgojne zrelosti...a drugo je zestina (zapravo sasvim drugo po mome sudu).


    Ja sam za tvoga tica rekao da bih ga volio cuti u sestom misecu ( a isto tako tica od Angela, ako ga on ne postavi onda bi trebao Marin, jer je rekao da ce ih ici slusati...a kad ih slusa moze i malo snimiti...). U sestom misecu kad je zreo (ako nije u skuro) i kad mu je pjesma stabilna (batudska).

    Od grdelina ja nemam nista ni blizu STP i ni cistoci pjeva. Prosle godine sam postavio dvi kratke snimke mojih uzgojnih sibirskih, a ove godine nije se nista promjenilo, nista na bolje nego samo na gore.

    Lipo je cut pravu grdelinsku pjesmu uzivo....koja naj je ostala u usima od mladosti.
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 57
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by koce ned 9 svi - 12:34

    Opet ponavljam,Miljenko ti i svi dobronamjerni kad god žele mogu čuti moje grdeline.Ja i sad kad odem širit nikad nisam sam.Ti si izabrao najbolji termin (za oko mjesec dana),onda što pivaju to je to i točka.Imam ih pet,što nije lako raširit,sad više radim nego što guštam.Borim se sa špiritom,bodu itd,ali ipak zapivaju ono što znaju.Kad ih ovo prođe lipo će pivat.Ovo je društveni hobi,volim upoznavati ljude,slušati njihova iskustva,nekad i zapne(nismo svi isti),ali već vidim da ču i ovdje steći par novih prijatelja,i ne ljutim se na nikoga,možda samo tako izgleda u mojim komentarima.

    Koce
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Dax BG pon 10 svi - 8:55

    Sto ja volim taj sex... study a ucim jos
    lol!
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by crv pon 10 svi - 15:39

    Dax BG je napisao/la:Sto ja volim taj sex... study a ucim jos
    lol!
    A neki ga imaju u malom prstu Sleep Dax , tučak i prašnici ...To si ,pretpostavljam savladao flower
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by malinois čet 10 lip - 23:29

    Pozdrav

    Postavit cu makedonsku ocjensku listu (pjev grdelina) pa se moze komentirat

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 P5010023
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN čet 10 lip - 23:34

    Prve tri stavke su nam jasne.To su javljanje,jačina i boja glasa.
    Molio bi Sasa 78 ili nekog drugog da pojasni ove ostale stavke.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN čet 10 lip - 23:40

    Čini mi se puno jednostavnija,prihvatljivija od onog našeg prijedloga.Jer pjesma grdelina je krajnje jednostavna i laka za ocjeniti.Sukladno tome takva bi morala biti i lista.
    Na ovoj listi postoje kazneni bodovi,ali ne vidim navedene greške za diskvalifikaciju.Bio sam prisutan ,na ocjenjivanju,te sam vidio kako je ptica diskvalificirana.I odmah udaljena kako je nebi ostale ptice slušale.

    Sponsored content


    ŠKOLA PJEVA - Page 5 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 29 oľu - 7:46.