Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+28
crv
bocka
krstokljun
dragutin rajnović
mutacija
žalacST
faganel
zvrcko sen
dr.nenad86
ELVIR ALIDZANOVIC
Santa
Branimir
sestoperac
MARIN
zoranV
ERVINO
PESTI
ikayke
bembo
srdjan nis
many
ticar
Fago
Dean
refa95
dzemal_sa
malinois
sgobin
32 posters

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by zoranV čet 22 tra - 13:19

    ja sam pričao sa Elvirom,prije 2 dana,nema puno mladih,sam o nekih 450,a otac ,Enver tek ,nekih 300,ali šta je to ,kad su uzeli 1500 prstenova Very Happy Very Happy Very Happy . Svaka im čast,to su najjači uzgajivači i treba im skinuti kapu.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by krstokljun čet 22 tra - 22:46

    U pravu si, treba im skinuti kapu, toliko ljubavi i truda ulazu u to, a svjesni smo da kod nas to nemoze biti biznis.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by Branimir pet 23 tra - 13:56

    Stvarno impresivne brojke! Shocked
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by bocka pet 23 tra - 20:49

    Naše največe društvo u Makedoniju nabavlja prstene kao i porodica Aliđanović, pa sad mogu shvatiti o kakvi ptičarima se radi.
    Jednostavno nemam reći za dalji komentar. Bravo !
    Pozdrav Bocka
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by krstokljun sub 24 tra - 0:10

    Dago mi je sto sam malo ozivio ovu temu, pa ovom prilikom pozivam Elvira koji je takodje clan foruma da nam se malo cesce pridruzuje i podijeli sa nama malo vremena.
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin sub 24 tra - 0:51

    Pozdrav svima,
    eto imam sriću da su gospoda Alidžanovići ćlanovi mog društva a i nismo daleko jedan od drugoga pa ćešće znam otići da posjetim to ptićje carstvo.Eto mogu vam samo obećati da ću pokušati fotkati što je moguće veći broj ptica kako bi i vi mogli uživati u tome (ako baterija aparata to izdrži).
    Very Happy U svakom pogledu kapa do poda za istinske ljubitelje ptica.
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by crv sub 24 tra - 0:58

    sgobin je napisao/la:Pozdrav svima,
    eto imam sriću da su gospoda Alidžanovići ćlanovi mog društva a i nismo daleko jedan od drugoga pa ćešće znam otići da posjetim to ptićje carstvo.Eto mogu vam samo obećati da ću pokušati fotkati što je moguće veći broj ptica kako bi i vi mogli uživati u tome (ako baterija aparata to izdrži).
    Very Happy U svakom pogledu kapa do poda za istinske ljubitelje ptica.
    Zavidim ti Embarassed Shocked
    srdjan nis
    srdjan nis


    Broj postova : 98
    Age : 49
    Location : niš
    Registration date : 06.05.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by srdjan nis sub 24 tra - 1:29

    sgobin je napisao/la:Pozdrav svima,
    eto imam sriću da su gospoda Alidžanovići ćlanovi mog društva a i nismo daleko jedan od drugoga pa ćešće znam otići da posjetim to ptićje carstvo.Eto mogu vam samo obećati da ću pokušati fotkati što je moguće veći broj ptica kako bi i vi mogli uživati u tome (ako baterija aparata to izdrži).
    Very Happy U svakom pogledu kapa do poda za istinske ljubitelje ptica.

    Šime,raspali po fotkama što pre.Iako ne držim melaninske ptice kad god se spomenu gospoda Alidžanovići vidim KOBALTE iz Osjeka.Nigde nisam video takav kvalitet i u tolikom broju ptica,iskreno gospodi Alidžanović svaka čast.
    Veliki pozdrav !!!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by bocka sub 24 tra - 17:51

    refa95 je napisao/la:ma ljudi pare sve rade kad imas para sve mozes a ja nista ne osporavam u Elvirovo/Enverovo znanje oko kanarinaca ali ljudi imaju para a Bogami i prostora,a i vremena za ptice samo meni bi bilo ovo puno za odrzavati i voditi evidencije oko uzgoja

    A njegova evindaciona sveska za jednu sezonu izgleda isto knjiga NA DRINU CUPRIJA Very Happy Very Happy Very Happy affraid affraid affraid

    Refa pare možeš imati koliko hočeš ako nemaš merak i volju za ptice đaba ti je sve.
    Normalno trebaš biti i pametan da znaš šta češ odgajati i kakvim uslovima.
    Aliđanovići sve ove preduslove poseđuju i uspeh je neminovan.
    Neka nama svima budu uzor u ptičarstvo.
    Pozdrav Bocka
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin sub 24 tra - 19:16

    Pozdrav,
    danas smo u velikom broju nakon sjednice HOS-a uz veliko odobravanje gospodina Envera posjetili njega i njegovu uzgajivačnicu.
    Tom prilikom sam napravio par fotki pa evo ljudi guštajte ..... fotke me podsjećaju na eskurzije iz osnovne škole Very Happy

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010973.th
    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010972.th
    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010971.th
    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010969.th
    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010963.th
    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010960.th
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin sub 24 tra - 19:21

    Jedno kviz pitanje...dali prepoznajete ovu dvojicu junaka s fotke?

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010968

    Uploaded with ImageShack.us
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by krstokljun sub 24 tra - 19:41

    sgobin, vidim da je bilo dobro kod Alidzanovica, slike su ti odlicne, mada ti "zamjeram" sto nisi vise obratio paznju na tice, negoli na "privatnost".
    Very Happy Very Happy scratch
    pozdrav ovome kojega sam prepoznao, nadam se da me nece oprati cheers
    A i ako oce. Wink
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin sub 24 tra - 20:02

    Pozdrav krstokljun,
    u toj gužvi je bilo teško same ptice fotkati ..... s gospodinom Enverom sam dogovorio ponovit posjet za nekoliko dana pa će stić i fotke tica cheers
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by Branimir sub 24 tra - 20:49

    Dobre slike i nadam se da če još biti slika sa sljedečeg posjeta, jer ljudi su legende!
    mrzlo mliko
    mrzlo mliko


    Broj postova : 47
    Age : 66
    Location : Zadar
    Registration date : 08.03.2010

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by mrzlo mliko sub 24 tra - 22:43

    dobre guze jedna naprid a druga otraga .
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by ikayke sub 24 tra - 23:07

    cheers
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin sub 24 tra - 23:38

    sgobin je napisao/la:Jedno kviz pitanje...dali prepoznajete ovu dvojicu junaka s fotke?

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010968

    Uploaded with ImageShack.us

    Za sve one koji ih ne poznaju (ako ih ima) danas su nam zvrcko sen i mrzlo mliko glumili Stania i Olia i zabavljali nas do suza.

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 24042010966.th jocolor
    avatar
    CUBA


    Broj postova : 92
    Location : Split
    Registration date : 26.04.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by CUBA ned 25 tra - 19:41

    Enver ima uistinu puno ptica, ima i dobar dio kvalitetnih ptica, kao osoba koliko sam ga mogao upoznat u ovom kratkom susretu je jako dobar prijatan i ugodan, još kad bi imao adekvatnu logistiku u izboru i sastavljanju parova rezultati bi bili daleko bolji.

    Što se tiče broja ptica uistinu je najveći uzgajivač u Hrvatskoj.

    Pozdrav Enveru i svima vama.
    mrzlo mliko
    mrzlo mliko


    Broj postova : 47
    Age : 66
    Location : Zadar
    Registration date : 08.03.2010

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by mrzlo mliko ned 25 tra - 21:58

    čuba logistika več dvi godine neke stvari govori ali on po svome .
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by sgobin ned 25 tra - 22:23

    CUBA je napisao/la:Enver ima uistinu puno ptica, ima i dobar dio kvalitetnih ptica, kao osoba koliko sam ga mogao upoznat u ovom kratkom susretu je jako dobar prijatan i ugodan, još kad bi imao adekvatnu logistiku u izboru i sastavljanju parova rezultati bi bili daleko bolji.

    Što se tiče broja ptica uistinu je najveći uzgajivač u Hrvatskoj.

    Pozdrav Enveru i svima vama.

    Veliki pozdrav Čuba tebi i svima koji su bili jučer prisutni u Zadru.Nadam da ste se svi u Zadru ugodno i prijatno osječali jer smo se se doista potrudili da sve bude kako treba.
    Iznimno te cijenim kao vrhunskog sudca i stručnjaka u uzgoju i poznavanju ptica ali ne mogu premućati ovaj tvoj navod o zadarskoj logistici i stručnosti mojih kolega uzgajatelja i tvojih i mojih kolega sudaca od kojih i ja učim pa tako i gospodin Enver a redovito ga posječujemo .Pa i sam si jučer čuo što ti je Vremenko rekao ali to nisi naveo da je gospodin Enver pomalo i svojeglav čovijek....
    Mislim da ti to nije uredu ako ništa drugo onda naspram svojim kolegama sudcima iz Zadra a svi znamo da za Vremenka onako u šali kažemo da je u duši spličanin upravo radi vašeg prijateljstva i neka je tako.
    Također mislim da se na ovaj način dolazi do nepotrebnog stvaranja antagonizma između spličana i zadrana što nema nikakvog smisla niti veze s stvarnošću jer kad god se nađemo uvijek se dobro provedemo i zabavimo i dišemo kao jedan.
    Na kraju te molim da se ne osječaš uvrijeđenim radi ovog mog odgovora ali jednostavno sam morao ovo napisati iako sa velikim žalom u sebi kao čovijek ,zadranin i ljubitelj ptica i dobrog društva.
    Pozdrav
    ELVIR ALIDZANOVIC
    ELVIR ALIDZANOVIC


    Broj postova : 73
    Age : 49
    Location : Bosanska Krupa Bosna i hercegovina
    Registration date : 16.01.2010

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by ELVIR ALIDZANOVIC ned 2 svi - 12:03

    Nase postovanje uvazene kolege i svi ljubitelji kanarinaca i ptica .Kao sto sam mogao procitati u ovim vasim komentarima imamo i pohvala i kritika.Mi se neljutimo na vas dragi nasi prijatelji sto ktitizirate tako nas uzgoj kanarinaca.Mi bih vas molili da nam se pridruzite u nasam uzgoju i razvijanju kanari kulture kako u hrvatskoj pa i u cijeloj regiji i susjednim nam zemljama.Mi samo zelimo da lezemo kanarince lipohromske i melaninske te razne mutacije i novitete koje dolaze iz stranih zemalja.Da i mi izadzemo na izlozbe ptica na evropskom i svjetskom nivou ,da konacno i mi uzgajivaci ptica sa balkana pokazemo da znamo uzgojiti ptice jako velikog kvaliteta.Ovo je prije svega druzenje i prijateljstvo uzgajati i tretirati ptice koje posjedujemo. Stoga vas zelimo zbliziti i uciniti uspjesnim u uzgoju ptica uopce.Puno pozdrava svim uzgajivacima i ljubiteljima ptica od sportskih uzgajivaca kanarinaca.
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by crv ned 2 svi - 13:28

    ELVIR ALIDZANOVIC je napisao/la:Nase postovanje uvazene kolege i svi ljubitelji kanarinaca i ptica .Kao sto sam mogao procitati u ovim vasim komentarima imamo i pohvala i kritika.Mi se neljutimo na vas dragi nasi prijatelji sto ktitizirate tako nas uzgoj kanarinaca.Mi bih vas molili da nam se pridruzite u nasam uzgoju i razvijanju kanari kulture kako u hrvatskoj pa i u cijeloj regiji i susjednim nam zemljama.Mi samo zelimo da lezemo kanarince lipohromske i melaninske te razne mutacije i novitete koje dolaze iz stranih zemalja.Da i mi izadzemo na izlozbe ptica na evropskom i svjetskom nivou ,da konacno i mi uzgajivaci ptica sa balkana pokazemo da znamo uzgojiti ptice jako velikog kvaliteta.Ovo je prije svega druzenje i prijateljstvo uzgajati i tretirati ptice koje posjedujemo. Stoga vas zelimo zbliziti i uciniti uspjesnim u uzgoju ptica uopce.Puno pozdrava svim uzgajivacima i ljubiteljima ptica od sportskih uzgajivaca kanarinaca.


    cheers
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by refa95 ned 2 svi - 17:56

    Very Happy
    ELVIR ALIDZANOVIC
    ELVIR ALIDZANOVIC


    Broj postova : 73
    Age : 49
    Location : Bosanska Krupa Bosna i hercegovina
    Registration date : 16.01.2010

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by ELVIR ALIDZANOVIC sri 5 svi - 14:55

    Nesto ste se umirili dragi moji prijatelji.POZDRAV
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by malinois sri 5 svi - 14:57

    pozdrav Elvire

    Stavi koju sliku na forum

    Sponsored content


    Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću - Page 4 Empty Re: Posjet šampionu gosp. Enveru Alidžanoviću

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 15:58.