Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+64
bivanzg
karlo
grdelin-omiš
ERVINO
čajka
pippo
malinois
zadranin
crv
vlado
Siskin
koce
komiza
brabus
zoranV
krstokljun
korkut
Ad3l
franc92
zlaja11
DAMIAN
DOMO
Dule
Dax BG
refa95
tefik1
kekic123
MilanNish
baltic
dr.nenad86
Carduel
topaz
PESTI
Belobradi
Miljenko
MARIN
krnjolac
krele
Petar
plafonko
Branimir
franeperuzovic
sgrguro3
sestoperac
riberi
vansal
japirko1
kreso
Merlo
zvrcko sen
Fago
lord189
bocka
Zvrcko
Sina BL
seadriver
ikayke
Dean
Lazar
DjordjeVet
steva318
ticar
saso78
xyz
68 posters

    Video Klipovi

    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zadranin pet 25 lip - 23:33

    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee au av ziju trrrrrr pozzzz svima nije me bilo dugo lipi dizertacija ima a vidim ima jos novi znalaca sta sve znaju, samo napridtako će te do grdelina doć sto posto, pozzzz od zadarskog striladura
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV pet 25 lip - 23:37

    Evo nam i Zadre,kuće stare cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost pet 25 lip - 23:54

    PESTI, meni daju i bez tvog blagoslova,a jesam li stavljao ista,to sad nema veze "jer svejedno daju" Cool

    @Carduel,ono sto kazes o glasnogovornicima,nadam se ja nespadam tu,a i prije neki dan sam objasnio razliku tica koji su vec 3 mjeseca sa zenkama u paru, i onih koji nisu nikad ni vidili zenke. Ja nemam sta staviti,ali bice.

    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by DjordjeVet sub 26 lip - 0:01

    PESTI je napisao/la:Balta je jedini na ovom forumu što na temu pjevanja stavlja video grdelina što piva , stvorio je maticu sličnih ptica što je za svaku pohvalu .
    Balta i tebi , SVAKA TI DALA . Very Happy cheers

    stavio sam i ja, niste jedini lol!
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by vlado sub 26 lip - 0:06

    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by krstokljun sub 26 lip - 0:09

    Ja nisam postavio nista jer nemam sto.
    A i da imam ne umijem.

    Ali bih bez obzira na to rado bih primio slican blagoslov!


    Zadnja promjena: krstokljun; sub 26 lip - 0:10; ukupno mijenjano 1 put.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI sub 26 lip - 0:10

    DjordjeVet , ha ha , Tebe neka iscjede kao limun (zamisli sam kako to želiš).
    Ovo je super , možda do jutra i bude kakav novi video klip , ako bude želim mu kao i svima ranije. cheers
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 0:14

    Pa mislim da su više manje svi nešto stavili.Naravno od onih koji su tu česti gosti.
    Osim Damiana ,Zadranina i možda još ponekog koga se sad ne mogu sjetiti.
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by malinois sub 26 lip - 0:15

    PESTI je napisao/la:DjordjeVet , ha ha , Tebe neka iscjede kao limun (zamisli sam kako to želiš).
    Ovo je super , možda do jutra i bude kakav novi video klip , ako bude želim mu kao i svima ranije. cheers

    DANAS SU U KLEK STIGLA 2 AUTOBUSA MEDICINSKIH SESTARA (POLJAKINJE ) na godisnji odmor kako mi se cini blagoslov nece trebat
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 0:18

    malinois je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:DjordjeVet , ha ha , Tebe neka iscjede kao limun (zamisli sam kako to želiš).
    Ovo je super , možda do jutra i bude kakav novi video klip , ako bude želim mu kao i svima ranije. cheers

    DANAS SU U KLEK STIGLA 2 AUTOBUSA MEDICINSKIH SESTARA (POLJAKINJE ) na godisnji odmor kako mi se cini blagoslov nece trebat

    a joj ovo me uzdrmalo, stavio sam se u mislima u tvoju poziciju, Klek mali,a njih toliko, stalno su na "udaru" , to je za pozavidit... cheers
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by krstokljun sub 26 lip - 0:19

    Dobar ti je marketing malinois,
    obezbijedio si 100% pune kapacitete za ovu sezonu. cheers
    Na ovakvu udicu svi se kace.
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by malinois sub 26 lip - 0:24

    krstokljun je napisao/la:Dobar ti je marketing malinois,
    obezbijedio si 100% pune kapacitete za ovu sezonu. cheers
    Na ovakvu udicu svi se kace.

    nisam razmisljao na taj nacin ALI nije ti losa ideja .A sto se Poljakinja tice ISTINA JE.

    Narednih 10 dana uzivajte u video klipovima a ja cu POKUSAT ispitat kako pivaju poljske grdelinuse .
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zadranin sub 26 lip - 0:27

    gosp MARIN kod mene su bili ovu sezonu desetci ljudi slusati tice , svi su bili počasćeni i dočekani i svaki put nisam isao raditi da bih mogao dočekati ljude,video klip sam mislio postaviti ali neću jer se tako konji drze u neizvjesnosti, a moje dvoriste je uvijek otvoreno pa i kad se tice do krvi razbiju, i čak nogu slome, zadro visa na brukvu,,,,, pozzzz komentatorima moj broj telefona imaju mnogi pa molim lijepo, ja sam ovu godinu isao slusati na 10 mjesta, pozzzz zadar nije daleko, a ako neko mene poziva neka kaze dan i sat kad da doiđem
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 0:32

    A neće ti bit lako.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 0:34

    EUMOx je napisao/la:PESTI, meni daju i bez tvog blagoslova,a jesam li stavljao ista,to sad nema veze "jer svejedno daju" Cool

    @Carduel,ono sto kazes o glasnogovornicima,nadam se ja nespadam tu,a i prije neki dan sam objasnio razliku tica koji su vec 3 mjeseca sa zenkama u paru, i onih koji nisu nikad ni vidili zenke. Ja nemam sta staviti,ali bice.


    EUMOx, mislim da nije to tvoj stil! Svaka čast na uspjesima, drago mi je da te ide i da si zadovoljan.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 0:46

    zadranin je napisao/la:gosp MARIN kod mene su bili ovu sezonu desetci ljudi slusati tice , svi su bili počasćeni i dočekani i svaki put nisam isao raditi da bih mogao dočekati ljude,video klip sam mislio postaviti ali neću jer se tako konji drze u neizvjesnosti, a moje dvoriste je uvijek otvoreno pa i kad se tice do krvi razbiju, i čak nogu slome, zadro visa na brukvu,,,,, pozzzz komentatorima moj broj telefona imaju mnogi pa molim lijepo, ja sam ovu godinu isao slusati na 10 mjesta, pozzzz zadar nije daleko, a ako neko mene poziva neka kaze dan i sat kad da doiđem
    Zadranin!
    Prvo moram reći kako mi je iznenađujući tvoj način komunikacije.Prvo me oslovljavaš sa gospodine,a onda svrstavaš u konje.Hmmm...Ali neka svašta živ čovjek doživi.
    Spomenuo sam te jer si bio jedan od glasnijih kad je trebalo hvaliti i braniti svoje tiće.Tu na forumu.Pa si onda taj forum mogao i iskoristiti da nakom snimkom to i argumentiraš.Ali ne.Da je to stvarno tako dobro sigurno bi postavio.Pa da i svi mi (konji)možemo malo guštat.Čini mi se da je problem u tome što nemaš što staviti.Valjda si shvatio da si bacio pare u vitar.
    P.S.Ako si stručnjak kakvim se prikazuješ iskomentiraj onog tića što ga je postavio Carduel.Kad već neće Baltić.A možete i dat zajednički komentar.
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zadranin sub 26 lip - 0:56

    ja uopće nisam stručnjak, ako ste se u postu nasli pod onima koji su u neizvjesnosti to je vas problem, od prisutni na forumu kod mene su bili DOMO ZORAN V , VINKO , DAMIJAN, PESTI , i mnogi drugi potegnu do mog dvorista, sta već nesto samo po sebi govori, a sa sigurnošću tvrdim da mnogi nemaju ono sta ja imam, a da tići imaju mana imaju, ali kad bi vi iznili samnom na livadu ispali bi ko u emisiji NAJSLABIJA KARIKA nebi bas briljirali u tom krugu siguran sam,,,, pozzzzzz
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 1:11

    [b] jedna zamolba : kad snimate ptice pogotovo pjesmu nemojte snimati sa 10 metara i to ptice koje skaču po kavezu a pisma rastura jer to naprosto nije baš autentično .svi znamo gard gardelina u pjesmi!!!
    Video Klipovi - Page 33 Ancegr2.th

    Uploaded with ImageShack.us

    pozdrav
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Siskin sub 26 lip - 1:27

    malinois je napisao/la:DANAS SU U KLEK STIGLA 2 AUTOBUSA MEDICINSKIH SESTARA (POLJAKINJE ) na godisnji odmor kako mi se cini blagoslov nece trebat

    Ima li igdje u blizini slobodnih soba da se uzmu pod najam dok taj odmor prođe, i primaju li KM Very Happy cheers Very Happy cheers Very Happy cheers


    zgrgas3 je napisao/la:Video Klipovi - Page 33 Ancegr2.th

    Kao da ovaj ima problema sa nekim oboljenjem na ovoj lijevoj nozi?
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 1:33

    Vjerujem da su neki i bili u tvom dvorištu.Jer koliko si hvalio tiće ljude je zaintrigiralo.Kakve dojmove nose trebalo bi njih pitati.Ono što je došlo do mene je kako to ne valja ništa.To sam i predpostavljao.
    I sam kažeš da nisi stručnjak.Pa niko od nas nema diplomu ,ali imamo uši.A ti se ipak ne usuđuješ komentirati.Nisi siguran u ono što čuješ.Pa kako onda znaš da imaš dobre?Jeli ti netko rekao da su dobri?Pa valjda onaj koji ti ih je prodao.
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by saso78 sub 26 lip - 1:35

    Mnogo postova ima gde se govori vakva zija ili onakva sve to postujem i postujem STP kolko sto ja poznajem sta STP trazi Smile.
    Ima u prirodi zije onakve kakva trazi STP ili nema?Evo jedan video klip koji je snimio jedan ljubitelj stiglica i njihove pjesme, ali mislim da se ne razume u pjevu stiglica,vazno je da ih voli.
    Molim vas kakva je ovo zija?
    Nije mi bitno kakvo je pletivo jeli strilandur ili neznam sto,ispred zije nista samo interesuje me komentar za zije...


    Snimljeno 22.05 2010god.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 1:41

    saso78 je napisao/la:Mnogo postova ima gde se govori vakva zija ili onakva sve to postujem i postujem STP kolko sto ja poznajem sta STP trazi Smile.
    Ima u prirodi zije onakve kakva trazi STP ili nema?Evo jedan video klip koji je snimio jedan ljubitelj stiglica i njihove pjesme, ali mislim da se ne razume u pjevu stiglica,vazno je da ih voli.
    Molim vas kakva je ovo zija?
    Nije mi bitno kakvo je pletivo jeli strilandur ili neznam sto,ispred zije nista samo interesuje me komentar za zije...


    Snimljeno 22.05 2010god.
    Rado ću prokomentirati dziju ,ali kasnije.Prvenstvo za komentar dajem ovdje prisutnim znalcima,ako se usude.
    Baš me interesira koliko će ih dat komentar.Znam tko neće.
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 1:46

    Marine, pozdravljam te i poštujem te, na krivu si stranu 1oo posto otišao,ja sam prvo tri mjeseca čitao ovaj forum, pa sam se počeo dopisivati s vama. Onaj što ga nema je koce, on je prvi koliko se sjećam(ako griješim slobodno me ispravite) upotrebio, u opisu zijade iglene uši i da zija mora teći kao mliko.... bilo je veliko obraćanje-predstavljanje i da on ima ,mislim na prezime 5oo god.tradicije Varoš... jesi li sada povezao?A pošto je ovaj post navedeni izbrisan, ponovo ga spominje Baltic u 747.Samo sam ti to htio primjetiti, usput ne znam M.M., te nisam uopće spominjao ni Split ni zijade.Mislim da si glede mene sve krivo povezao.
    P.S. U Splitu je o6.o6.2o1o.godine bilo treće natjecanje pjeva grdelina, a isti dan prošle 2oo9.godine je pobijedio čovjek iz Zagreba, sa pticom koja je imala pletivo(zijadu izgubila u ožujku iste godine, znači imala je ptica zijadu), a ISTA JE NAUČENA SAMO NA CD, bez šporkice...........i u Zg ptice učimo na CD.
    Vjeruj mi da ima jakih ptičara i u Zg.U Drnišu je jak, po meni tičar, isto radi sa CDovima....
    Pošto vidim da puno tog znaš, molim te provijeri mi jedan(ako ti ne znaš) podatak vezan za Zg, u bivšoj Yu, dva NAJVEĆA po medaljama u (mislim na svijetska prvenstva) ptičarstvu su OBA IZ ZAGREBA: pok.Uroš Pavić i Ivo Žitnik u cijeloj Jugoslaviji???????????? molim provijeri mi pa me ispravi, unaprijed zahvalan.
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 1:53

    saso78 je napisao/la:Mnogo postova ima gde se govori vakva zija ili onakva sve to postujem i postujem STP kolko sto ja poznajem sta STP trazi Smile.
    Ima u prirodi zije onakve kakva trazi STP ili nema?Evo jedan video klip koji je snimio jedan ljubitelj stiglica i njihove pjesme, ali mislim da se ne razume u pjevu stiglica,vazno je da ih voli.
    Molim vas kakva je ovo zija?
    Nije mi bitno kakvo je pletivo jeli strilandur ili neznam sto,ispred zije nista samo interesuje me komentar za zije...


    Snimljeno 22.05 2010god.

    svidja mi se pletivo,bilo bi to fino cuti u zatvorenom prostoru i kad je u punoj formi, ova zija sto se cuje na 24/25 me prilicno dodiruje,prvu je skratio, bitno da nijedna nije "glatka" kao kod "glatkodzijasa" sigurno je i jaca, vidi se sa koje je daljine snimano, glatkodzijasi kad bi snimali sa ove daljine nadjacao bi im komarac tica lol!

    @bizar,tacno, jeste Koce prvi rekao da mora "kroz iglene usice",a ja sam rekao da to nije moje,i da mora iskriviti iglu...I ljudi ajd skinite Kocetu ban ako vec niste,neka covjek dodje,nije nikog usmrtio.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 1:59

    bizar.zg je napisao/la:Marine, pozdravljam te i poštujem te, na krivu si stranu 1oo posto otišao,ja sam prvo tri mjeseca čitao ovaj forum, pa sam se počeo dopisivati s vama. Onaj što ga nema je koce, on je prvi koliko se sjećam(ako griješim slobodno me ispravite) upotrebio, u opisu zijade iglene uši i da zija mora teći kao mliko.... bilo je veliko obraćanje-predstavljanje i da on ima ,mislim na prezime 5oo god.tradicije Varoš... jesi li sada povezao?A pošto je ovaj post navedeni izbrisan, ponovo ga spominje Baltic u 747.Samo sam ti to htio primjetiti, usput ne znam M.M., te nisam uopće spominjao ni Split ni zijade.Mislim da si glede mene sve krivo povezao.
    P.S. U Splitu je o6.o6.2o1o.godine bilo treće natjecanje pjeva grdelina, a isti dan prošle 2oo9.godine je pobijedio čovjek iz Zagreba, sa pticom koja je imala pletivo(zijadu izgubila u ožujku iste godine, znači imala je ptica zijadu), a ISTA JE NAUČENA SAMO NA CD, bez šporkice...........i u Zg ptice učimo na CD.
    Vjeruj mi da ima jakih ptičara i u Zg.U Drnišu je jak, po meni tičar, isto radi sa CDovima....
    Pošto vidim da puno tog znaš, molim te provijeri mi jedan(ako ti ne znaš) podatak vezan za Zg, u bivšoj Yu, dva NAJVEĆA po medaljama u (mislim na svijetska prvenstva) ptičarstvu su OBA IZ ZAGREBA: pok.Uroš Pavić i Ivo Žitnik u cijeloj Jugoslaviji???????????? molim provijeri mi pa me ispravi, unaprijed zahvalan.

    Pozzz Bizar!
    Nesporazum je nastao što sam mislio da aludiraš na Marija Marasovića(onaj kojeg više nema).A ja sam i napisao kako mislim da su termini koji se u zadnje vrime spominju nastali u Kalaharija.
    Što se tiče gospode Žitnika i Pavića vjerovatno si u pravu.Ali možemo provjeriti.Međutim oni su baštarderi.Koliko je meni poznato nikad se nisu bavili pjevom.Pa ne znam zašto ih stavljaš u ovaj kontekst?

    Sponsored content


    Video Klipovi - Page 33 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 14:41.