Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+64
bivanzg
karlo
grdelin-omiš
ERVINO
čajka
pippo
malinois
zadranin
crv
vlado
Siskin
koce
komiza
brabus
zoranV
krstokljun
korkut
Ad3l
franc92
zlaja11
DAMIAN
DOMO
Dule
Dax BG
refa95
tefik1
kekic123
MilanNish
baltic
dr.nenad86
Carduel
topaz
PESTI
Belobradi
Miljenko
MARIN
krnjolac
krele
Petar
plafonko
Branimir
franeperuzovic
sgrguro3
sestoperac
riberi
vansal
japirko1
kreso
Merlo
zvrcko sen
Fago
lord189
bocka
Zvrcko
Sina BL
seadriver
ikayke
Dean
Lazar
DjordjeVet
steva318
ticar
saso78
xyz
68 posters

    Video Klipovi

    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 2:14

    Koliko je i meni poznato, nisu se bavili pijevom ali su se ipak bavili pticama, i bili NAJVEĆI u SFRJ( ili kako bi je već nazvao).Znači kontekst je bio ZG-ptice...... nema veze.
    Kad bi samo znao kako se dečki u Zg trude da naprave pticu, ..... istinu na volju u Zg je 30 posto dalamtinaca i svi su oni ili iz Dalmacije ( čitaj Dalmatinci) ili genetski, ili porijeklom....... možda rodbinski kao ja.
    Molim provijeri mi navedeno, navodno je rame uz rame neki iz Dugog Rata sa I.Žitnikom, mislim da bi bilo neloše da netko i tu temu otvori ( ne mislim samo na pijev) nego OPĆENITO ptice-priznanja (državna) svijetska. Ipak je ovo forum o pticama, a tih se ljudi ne bi trebali sramit?????????
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by vlado sub 26 lip - 10:06

    zgrgas3 je napisao/la:[b] jedna zamolba : kad snimate ptice pogotovo pjesmu nemojte snimati sa 10 metara i to ptice koje skaču po kavezu a pisma rastura jer to naprosto nije baš autentično .svi znamo gard gardelina u pjesmi!!!
    Video Klipovi - Page 34 Ancegr2.th

    Uploaded with ImageShack.us

    pozdrav

    Ma u pravu si ti ali nemogu sve tri odjednom snimit a kad bi im doša bliže nebi ni glasa pustile.
    Nego evo vidim da neće niko da komentira pjesmu pa nevidim razloga da ubuduće išta stavljam.
    Ili se možda nisam dovoljno nikome zamjerija da bi mi komentirali tića???????????

    Pozdrav svim Grdelinašima koji imaju srca da stave tića pa kakav god da je.
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 26 lip - 11:15

    saso78 je napisao/la:Mnogo postova ima gde se govori vakva zija ili onakva sve to postujem i postujem STP kolko sto ja poznajem sta STP trazi Smile.
    Ima u prirodi zije onakve kakva trazi STP ili nema?Evo jedan video klip koji je snimio jedan ljubitelj stiglica i njihove pjesme, ali mislim da se ne razume u pjevu stiglica,vazno je da ih voli.
    Molim vas kakva je ovo zija?
    Nije mi bitno kakvo je pletivo jeli strilandur ili neznam sto,ispred zije nista samo interesuje me komentar za zije...


    Snimljeno 22.05 2010god.

    Moje je misljenje da zija nema pocetka i cjelom duzinom struze.

    Al mislim bolje ce ti reci ovi sto imaju zijometar i slovometar to su majstori o strugacke zije takve oni vole .
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 11:27

    Neka malo i struze,tic je malo promuko od silne pisme Cool , duzina druge je vise nego solidna i jeste da nije u ocekivajucem vinklu ali treba uzeti u obzir promjenu tona na snikmu u razdaljini od nekih 15 metara ako ne i vise.

    Evo neka Carduel kaze svoje misljenje,prvenstveno o gubitku tonova kad se radi o snimanju sa ovakve razdaljine.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 15:26

    EUMOx je napisao/la:Neka malo i struze,tic je malo promuko od silne pisme Cool , duzina druge je vise nego solidna i jeste da nije u ocekivajucem vinklu ali treba uzeti u obzir promjenu tona na snikmu u razdaljini od nekih 15 metara ako ne i vise.

    Evo neka Carduel kaze svoje misljenje,prvenstveno o gubitku tonova kad se radi o snimanju sa ovakve razdaljine.

    Šuti, dobro se čuje ikako! cheers

    Početak izostavljen, uzlazni luk izostavljen, silaznog kao da ima nešto, slova fali i to dosta i osjeti se greza u izvedbi a nije ni čudo kad je tica upaljena i htjela bi nešto lol! a nama do idealne dzije. cheers
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN sub 26 lip - 15:30

    bizar.zg je napisao/la:Koliko je i meni poznato, nisu se bavili pijevom ali su se ipak bavili pticama, i bili NAJVEĆI u SFRJ( ili kako bi je već nazvao).Znači kontekst je bio ZG-ptice...... nema veze.
    Kad bi samo znao kako se dečki u Zg trude da naprave pticu, ..... istinu na volju u Zg je 30 posto dalamtinaca i svi su oni ili iz Dalmacije ( čitaj Dalmatinci) ili genetski, ili porijeklom....... možda rodbinski kao ja.
    Molim provijeri mi navedeno, navodno je rame uz rame neki iz Dugog Rata sa I.Žitnikom, mislim da bi bilo neloše da netko i tu temu otvori ( ne mislim samo na pijev) nego OPĆENITO ptice-priznanja (državna) svijetska. Ipak je ovo forum o pticama, a tih se ljudi ne bi trebali sramit?????????

    Taj treći je Željko Čudina.Slažem se da su to vrlo vjerovatno tri najuspješnija uzgajivača sa ovih prostora.Ako kao kriterij uzmemo rezultate na svjetskim prvenstvima.Sva tri su velika i šteta je što makar ova dvojica živućih
    nisu tu prisutni i podijele sa nama poneko iskustvo.Tema "hibridi,križanci,baštardi" bila bi znatno bogatija i interesantnija.
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 26 lip - 16:02

    Carduel je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:Neka malo i struze,tic je malo promuko od silne pisme Cool , duzina druge je vise nego solidna i jeste da nije u ocekivajucem vinklu ali treba uzeti u obzir promjenu tona na snikmu u razdaljini od nekih 15 metara ako ne i vise.

    Evo neka Carduel kaze svoje misljenje,prvenstveno o gubitku tonova kad se radi o snimanju sa ovakve razdaljine.

    Šuti, dobro se čuje ikako! cheers

    Početak izostavljen, uzlazni luk izostavljen, silaznog kao da ima nešto, slova fali i to dosta i osjeti se greza u izvedbi a nije ni čudo kad je tica upaljena i htjela bi nešto lol! a nama do idealne dzije. cheers

    u vinklu svakako nije,ali sve je bolje nego da je umjesto nje stavio trrrrrr , zije prvo treba da ima i tek onda se moze pricati o finesama, poznato je sta je dosada sve poslusano, sve je to tu negdje ...ovdje fali ovo ovdje ono..ali bitno da nefali sama zija...i jos da dodam "samo da nije glatka" Cool
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV sub 26 lip - 16:21

    saso78 je napisao/la:Mnogo postova ima gde se govori vakva zija ili onakva sve to postujem i postujem STP kolko sto ja poznajem sta STP trazi Smile.
    Ima u prirodi zije onakve kakva trazi STP ili nema?Evo jedan video klip koji je snimio jedan ljubitelj stiglica i njihove pjesme, ali mislim da se ne razume u pjevu stiglica,vazno je da ih voli.
    Molim vas kakva je ovo zija?
    Nije mi bitno kakvo je pletivo jeli strilandur ili neznam sto,ispred zije nista samo interesuje me komentar za zije...


    Snimljeno 22.05 2010god.

    Saso,rado bi iskomentirao ovog grdelina,ali pošto si rekao da te zanima samo zija ,onda ću ipak ostaviti to za malo poslije,pošto ću prvo snimiti svog grdelina,pa ću onda dati komentar na ovog tvog.Snimit ću jednog grdelina,kojeg je učio moj pokojni lovac(onaj šta se ubio ,kad je došla zmija) ,pticu sam ostavio samo zato ,pošto je bio prežestok i na svaku pticu pjeva i zove.Njega nosim za Livno i poklonit ću ga Antoniju.Sad ga idem snimiti i stavit ću ga na forum.lijepo bi bilo da svi učesnici stave video klipove i da svi skupa komentiramo.Ujedno ću vam snimiti i Kebinog i mog mladog ,koje liječim od Megabakterije ,tako da vidite da ptice nisu za pjesmu,iako se nadam da će se i oni čuti do kraja ljeta,jer je sutra zadnji dan terapija cheers cheers cheers
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 26 lip - 16:30

    Carduel je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:

    @Carduel, po tvom misljenju jel ono na balticovom videu ta prava zija? Za mene je prava zija,ona koju sam vec objasnio,a MARIN potvrdio da je i po STP-u ok,ona se razlikuje od balticove izvedbe i zija mog tica je po istom tom gustu (na moju srecu i veselje)

    Što se tiče dzije koju je Balta postavio mišljenja sam da joj fali slova i ima nepravilan kolombar. Druga stvar koja mi upada u oči cijelo ovo vrijeme je činjenica da Balta svaki put ponešto postavi na forum a glasnogovornici još svoje tiće drže u "škuricama".

    Balta, još jednom čestitke na trudu.

    Hvala na cestitkama .

    Ali bi volio da mi jos objasnis koja to fale slova u kolumbaru i zasto je kolumbar nepravilan?

    Evo sta ja cujem kod svog tica .

    Zija ima dobru duzinu .

    Ima pocetak koji je eksplozivan.
    Ima sredinu koja nije nategnuta.
    Ima i kraj

    Cuje se jasno VICIIIJUUU


    Boja je odlicna znaci nigdje ne zasruze ni sekunde .
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 16:44

    baltic je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:

    @Carduel, po tvom misljenju jel ono na balticovom videu ta prava zija? Za mene je prava zija,ona koju sam vec objasnio,a MARIN potvrdio da je i po STP-u ok,ona se razlikuje od balticove izvedbe i zija mog tica je po istom tom gustu (na moju srecu i veselje)

    Što se tiče dzije koju je Balta postavio mišljenja sam da joj fali slova i ima nepravilan kolombar. Druga stvar koja mi upada u oči cijelo ovo vrijeme je činjenica da Balta svaki put ponešto postavi na forum a glasnogovornici još svoje tiće drže u "škuricama".

    Balta, još jednom čestitke na trudu.

    Hvala na cestitkama .

    Ali bi volio da mi jos objasnis koja to fale slova u kolumbaru i zasto je kolumbar nepravilan?

    Evo sta ja cujem kod svog tica .

    Zija ima dobru duzinu .

    Ima pocetak koji je eksplozivan.
    Ima sredinu koja nije nategnuta.
    Ima i kraj

    Cuje se jasno VICIIIJUUU


    Boja je odlicna znaci nigdje ne zasruze ni sekunde .

    Komentar je bio na post 739, da li o istom razmjenjujemo mišljenja?
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 26 lip - 16:54

    Carduel je napisao/la:
    baltic je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:

    @Carduel, po tvom misljenju jel ono na balticovom videu ta prava zija? Za mene je prava zija,ona koju sam vec objasnio,a MARIN potvrdio da je i po STP-u ok,ona se razlikuje od balticove izvedbe i zija mog tica je po istom tom gustu (na moju srecu i veselje)

    Što se tiče dzije koju je Balta postavio mišljenja sam da joj fali slova i ima nepravilan kolombar. Druga stvar koja mi upada u oči cijelo ovo vrijeme je činjenica da Balta svaki put ponešto postavi na forum a glasnogovornici još svoje tiće drže u "škuricama".

    Balta, još jednom čestitke na trudu.

    Hvala na cestitkama .

    Ali bi volio da mi jos objasnis koja to fale slova u kolumbaru i zasto je kolumbar nepravilan?

    Evo sta ja cujem kod svog tica .

    Zija ima dobru duzinu .

    Ima pocetak koji je eksplozivan.
    Ima sredinu koja nije nategnuta.
    Ima i kraj

    Cuje se jasno VICIIIJUUU


    Boja je odlicna znaci nigdje ne zasruze ni sekunde .

    Komentar je bio na post 739, da li o istom razmjenjujemo mišljenja?


    Da to je 1 od mojih tica a zija je indeticna kod oba tica.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 17:21

    baltic je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    baltic je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:

    @Carduel, po tvom misljenju jel ono na balticovom videu ta prava zija? Za mene je prava zija,ona koju sam vec objasnio,a MARIN potvrdio da je i po STP-u ok,ona se razlikuje od balticove izvedbe i zija mog tica je po istom tom gustu (na moju srecu i veselje)

    Što se tiče dzije koju je Balta postavio mišljenja sam da joj fali slova i ima nepravilan kolombar. Druga stvar koja mi upada u oči cijelo ovo vrijeme je činjenica da Balta svaki put ponešto postavi na forum a glasnogovornici još svoje tiće drže u "škuricama".

    Balta, još jednom čestitke na trudu.

    Hvala na cestitkama .

    Ali bi volio da mi jos objasnis koja to fale slova u kolumbaru i zasto je kolumbar nepravilan?

    Evo sta ja cujem kod svog tica .

    Zija ima dobru duzinu .

    Ima pocetak koji je eksplozivan.
    Ima sredinu koja nije nategnuta.
    Ima i kraj

    Cuje se jasno VICIIIJUUU


    Boja je odlicna znaci nigdje ne zasruze ni sekunde .

    Komentar je bio na post 739, da li o istom razmjenjujemo mišljenja?


    Da to je 1 od mojih tica a zija je indeticna kod oba tica.

    Istina je da ima eksplozivan početak, sredinu i kraj ali način izvedbe tj. naglasci su na krivim mjestima što se tiče kolombara. Evo postavit ću usporedbu dzije tvog i mog tića gdje se fino može vidjeti a naravno i važnije čuti na snimcima kako zvuči kolombar u ove dvije izvedbe.

    Baltin tić

    Video Klipovi - Page 34 Balta-dzija

    Carduelov tić

    Video Klipovi - Page 34 Carduel-dzija
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 26 lip - 17:47

    Hehe kakve su to riblje kosti.

    Svaka cast GOLEMO
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI sub 26 lip - 18:03

    baltic je napisao/la:Hehe kakve su to riblje kosti.

    Svaka cast GOLEMO

    Balta , ovo je ZIJOMETAR Laughing
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV sub 26 lip - 18:13

    Cardeul,Sve mi je jasno ,samo mi jedno nije jasno ,zašto ne snimite i stavite grdelina,da se jasno vidi tko pjeva i šta pjeva?

    Prije 4-5 dana sam proveo 15-tak sati u studiju ,jer sam radio CD ,za učenje mladih bastardi i tek tad sam vidio šta se sve može napraviti u studiju.Onaj moj pokojni pletadur je dobio ziju ,da se sad probudi,pao bbi na guzicu Very Happy Very Happy .

    Ja skidam kapu svima i nije mi drago komentirati tuđe ptice,ali mi ih je drago čuti.Baltićev grdelin pjeva i vidi se da on to pjeva ,a ovo ostalo hmmmmm.
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 26 lip - 18:15

    PESTI je napisao/la:
    baltic je napisao/la:Hehe kakve su to riblje kosti.

    Svaka cast GOLEMO

    Balta , ovo je ZIJOMETAR Laughing

    Hehe a bogme izgleda kod mene veca riba hahaha.

    Nije tehnicar al je golema hahaha.


    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by vlado sub 26 lip - 18:17

    Dajte momci još koji snimak pa nećemo samo jedan komentirat cijeli mjesec.


    Zadnja promjena: vlado; sub 26 lip - 23:08; ukupno mijenjano 1 put.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 20:44

    zoranV je napisao/la:Cardeul,Sve mi je jasno ,samo mi jedno nije jasno ,zašto ne snimite i stavite grdelina,da se jasno vidi tko pjeva i šta pjeva?

    Prije 4-5 dana sam proveo 15-tak sati u studiju ,jer sam radio CD ,za učenje mladih bastardi i tek tad sam vidio šta se sve može napraviti u studiju.Onaj moj pokojni pletadur je dobio ziju ,da se sad probudi,pao bbi na guzicu Very Happy Very Happy .

    Ja skidam kapu svima i nije mi drago komentirati tuđe ptice,ali mi ih je drago čuti.Baltićev grdelin pjeva i vidi se da on to pjeva ,a ovo ostalo hmmmmm.

    Zorane, slažem se s tobom!
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by DjordjeVet sub 26 lip - 22:13

    ovaj trejler sam nasao na Youtubu, ali nikako ne mogu da nadjem citav film...

    https://www.youtube.com/watch?v=nC0MQLWPXAs

    ako neko od forumasa moze da nadje cijeli film, i okaci ovdje link, bio bih mu vrrrrlo zahvalan..
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by DjordjeVet sub 26 lip - 23:28

    kao sto sam davno obecao, ide snimak Ramskog pobjednika...sniman je nekih desetak dana ranije u odnosu na takmicenje, ocekujem komentar...


    https://www.youtube.com/watch?v=11968T6eQnY
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by krstokljun sub 26 lip - 23:41

    Nema malinoisa ni za lijek, cini mi se da su one grdelinke iz Poljske pocele ulaziti u gnijezdo. Wink
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel sub 26 lip - 23:41

    DjordjeVet je napisao/la:kao sto sam davno obecao, ide snimak Ramskog pobjednika...sniman je nekih desetak dana ranije u odnosu na takmicenje, ocekujem komentar...


    https://www.youtube.com/watch?v=11968T6eQnY

    Pošto nisam bio ne znam po kojim kriterijima se ocjenjivalo pa bi zamolio nekoga da nešto više kaže o tome od učesnika. Ova ptica je pravi pletadur (dvostruka prije dzije, i trostruka kroz veršu). Lijepa ptica.
    echeberija
    echeberija


    Broj postova : 209
    Age : 35
    Location : Leskovac
    Registration date : 07.06.2009

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by echeberija ned 27 lip - 0:27

    DjordjeVet je napisao/la:ovaj trejler sam nasao na Youtubu, ali nikako ne mogu da nadjem citav film...

    https://www.youtube.com/watch?v=nC0MQLWPXAs

    ako neko od forumasa moze da nadje cijeli film, i okaci ovdje link, bio bih mu vrrrrlo zahvalan..

    Moram da ti priznam da si me zaintrigirao sa ovim trailerom, nije mi dugo trebalo da nadjem film , samo na spanskom googlu i na prvoj strani je izbacio film. Evo dajem ti link sajta , pri dnu ces naci 13 linkova sa rapidshare. Moram da se ogradim da ne znam kakvi su linkovi jer ih i ja u trenutku skidam . A vrlo je verovatno da mozda zip ima i password. Naravno da se moramo zadovoljiti Engleskim titlom. Pozdrav

    sajt
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by saso78 ned 27 lip - 0:32

    Carduel je napisao/la:
    DjordjeVet je napisao/la:kao sto sam davno obecao, ide snimak Ramskog pobjednika...sniman je nekih desetak dana ranije u odnosu na takmicenje, ocekujem komentar...


    https://www.youtube.com/watch?v=11968T6eQnY

    Pošto nisam bio ne znam po kojim kriterijima se ocjenjivalo pa bi zamolio nekoga da nešto više kaže o tome od učesnika. Ova ptica je pravi pletadur (dvostruka prije dzije, i trostruka kroz veršu). Lijepa ptica.

    I ja bih zamolio da neki kaze kako se ocenjivalo na ramsko.
    Ovaj stiglic nema tacke posle zije, ima cjacjavanje.
    Spored nase kriterijume bio bi diskfalifikuvan,a jedino sto bi dobio kao poene spored ocenske liste dobio bi samo za versu.
    Ovo je spored nas kriterijum,a spored drugi mozda bi bio ono sto i je prvak.
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost ned 27 lip - 0:43

    saso78 je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    DjordjeVet je napisao/la:kao sto sam davno obecao, ide snimak Ramskog pobjednika...sniman je nekih desetak dana ranije u odnosu na takmicenje, ocekujem komentar...


    https://www.youtube.com/watch?v=11968T6eQnY

    Pošto nisam bio ne znam po kojim kriterijima se ocjenjivalo pa bi zamolio nekoga da nešto više kaže o tome od učesnika. Ova ptica je pravi pletadur (dvostruka prije dzije, i trostruka kroz veršu). Lijepa ptica.

    I ja bih zamolio da neki kaze kako se ocenjivalo na ramsko.
    Ovaj stiglic nema tacke posle zije, ima cjacjavanje.
    Spored nase kriterijume bio bi diskfalifikuvan,a jedino sto bi dobio kao poene spored ocenske liste dobio bi samo za versu.
    Ovo je spored nas kriterijum,a spored drugi mozda bi bio ono sto i je prvak.

    Saso, tic ima lijepa i neobicna pletiva a to sto zoves zija je samo "z" od (z)ije pa se ona i nemoze uzimati u obzir,nema tacke jer nema ni zije nego samo "z",cak bi mozda bolje bilo da nema ni to "z",tic pravi minimalne greske i prilicno je cist pa je sigurno i zasluzio pobjedu.

    Sponsored content


    Video Klipovi - Page 34 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 18:10.