Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+28
sestoperac
Dean
CUBA
bembo
bocka
gramofon
turbozd
sgobin
miki zg
damir64
BOSKO
čajka
faganel
MARIN
ERVINO
komiza
ticar
Fago
pippo
crv
Merlo
markozd
Faeton
IvoR
dr.nenad86
malinois
zoranV
ikayke
32 posters

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by čajka sub 31 pro - 18:50

    markozd je napisao/la:Žalosno ,jako jako žalosno ,pa ta izložba se nikako nemože tretirati kao SVJETSKA ,HRVATSKA je, koliko mi je poznato iz zemlopisa, uvijek bila dio SVIJETA !!!!!! Gospodo organizatori SVJETSKE izložbe, globuse u ruke i vidite da smo tu , tu u istom SVIJETU di i vi !
    Marko prijatelju,sve ovo je točno što si napisao, vrati se samo koju godinu unazad i reci mi šta se dešavalo 90-ih koga je bilo briga za jednu malu HRVATSKU u vrime agresije onih što su htjeli nešto što nikako nemože biti njihovo ali još u hrvatskom čoviku ima "ulja" izdrža je on i gore stvari pa će i ovaj neodlazak na svjetsko iako živimo kako si sam rekao u istom svijetu!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ticar pet 6 sij - 1:49

    a vidite ove podatke,hrvatska izlaže na svijetskom 111 ptica

    mamu im.....

    http://81.img.v4.skyrock.net/815/diegogarcia71/pics/3059847961_2_3_NRKUj3AS.jpg
    BOSKO
    BOSKO


    Broj postova : 165
    Location : Dubrovnik
    Registration date : 02.09.2010

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by BOSKO pet 6 sij - 13:25

    A baš me zanima jesu li za Tursku,Maroko,a naročito za Švicarsku,vrijedila ista pravila,ko za nas.
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ERVINO pet 6 sij - 18:20

    Evo zadnji e-mail od Španjolaca,,,važni smo za "budučnost" COM Razz ????...pozzdrav

    Dear friends.

    We are very happy for the inscriptions of the Worldchampionship. Unfortunately there are countries that could not participate due to veterinary matters. That must be one of the main issues to be resolved by the COM in the future.With our best wishes for the new year 2012.

    Bernardino Yeves-Valero



    BOSKO
    BOSKO


    Broj postova : 165
    Location : Dubrovnik
    Registration date : 02.09.2010

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by BOSKO pet 6 sij - 20:25

    Koliko sam ja razumio ovo je bio Worldchampionship,a ne EU championship,tako da te europske pizdarije,ne drže vodu.Bogu hvala,Hrvatska će uskoro u Europu,a u međuvremenu,na Bistrini se gradi Šengenski granični prelaz.Jug Hrvatske,očito neće,tako lako u Europu.
    Dubrovnik i okolica su,ionako,uvjek bili nešto posebno.
    Tješi me,slavna Đodanova izjava, "kad je Dubrovnik bio država,na Manhatanu su pasle koze"
    damir64
    damir64


    Broj postova : 395
    Age : 59
    Location : Virovitica Hrvatska
    Registration date : 18.02.2010

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by damir64 pet 6 sij - 21:11

    Boško kapa dole
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by čajka sub 7 sij - 22:53

    BOŠKO je napisao/la:Koliko sam ja razumio ovo je bio Worldchampionship,a ne EU championship,tako da te europske pizdarije,ne drže vodu.Bogu hvala,Hrvatska će uskoro u Europu,a u međuvremenu,na Bistrini se gradi Šengenski granični prelaz.Jug Hrvatske,očito neće,tako lako u Europu.
    Dubrovnik i okolica su,ionako,uvjek bili nešto posebno.
    Tješi me,slavna Đodanova izjava, "kad je Dubrovnik bio država,na Manhatanu su pasle koze"
    svaka čast Đordanu , Šime bi svakome rekao ono što bi i zaslužio tako bi i mi trebali postupati s ovima iz EU
    pippo
    pippo


    Broj postova : 362
    Registration date : 01.09.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by pippo pet 13 sij - 1:48

    ALMERIA 2012 ŠPANJOLSKA
    oficialno web site
    http://www.com-espana.org/com/concursos.php
    koliko alevatori uzgajava svaka kategoria
    http://www.com-espana.org/com/listado_inscritos.php?esp=0
    cat cat cat Sad confused
    miki zg
    miki zg


    Broj postova : 25
    Registration date : 16.11.2011

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by miki zg ned 15 sij - 15:07

    Ljudi kakav EU ništa oni nisu krvi,isključivi krivac je nesposobnost presednika i tajnika Hrvatskog saveza koji moraju dati svoj mandat jer ptice nisu otišle.Još jednom propisi EU nisu krivi jer smo mi kao ptičarsko društvo već u EU i neka se ne vade na to problem je nesposobnost vodstva što ptice nisu otišle. Evil or Very Mad
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by sgobin ned 15 sij - 19:14

    Miki ne pričaj nebuloze , osobno sam upoznat sa svim detaljima i tijekom događanja oko odlaska naših predstavnika na svjetsko prvenstvo i sigurno se nije nikad ažurnije odradio posao od pronalaska konvojera (sakupljanja ponuda) pa do prikupljanja raznoraznih potvrda potrebnih za odlazak.
    Na žalost uvik se nađe netko ko pljuca po tuđem radu. Mad
    Da stvar bude još žalosnija sav taj rad se bazira na dobroj volji pojedinaca.
    miki zg
    miki zg


    Broj postova : 25
    Registration date : 16.11.2011

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by miki zg ned 15 sij - 19:28

    Pa kad ste tako radili pa zašto nisu ptice otišle?Uvjek nam je kriv netko drugi i dalje tvrdim da ništa niste radili jer da ste radili onda bi i naše ptice bile na izložbi.Točno se zna kakve su papire ptice trebale imat i koji su bili uvjeti od strane domaćina izložbe vezano za karantenu.I još nešto osobno idem sa konjima na trke po cjeloj EU pa znam što i kako sa papirima treba a ptice su mala beba za kopitare van EU ko je.Prema tome savez nije odradio svoj poso i ne pljujem po ničijem radu jer rada nije ni bilo pa da se može pljuvat po njemu.I prestanite optuživat druge već treba delat košto kaže gos.Banditić.
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by sgobin ned 15 sij - 19:46

    Vidim da nema smisla ulazit u daljne komentare pa te molim da se obratiš predsjedniku svoga društva nek te upozna s činjenicama koje na žalost moramo prihvatiti.
    POzzz...
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by turbozd ned 15 sij - 20:26

    Ovo miki zg baca kontru... pravda svoje od prošlih godina...

    Ovdje i od ovih "nesposobnih" predsjednika i tajnika smo bar dobili odgovore i obrazloženja,a prošlih godina dobili smo "KITU" i samo krivnju i to samo nas uzgaivača...
    Zato čovik moj razmisli što pišeš ili te neko pumpa pogrešnim informacijama ili neznaš situaciju... Twisted Evil
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ticar ned 15 sij - 21:00

    turbozd je napisao/la:Ovo miki zg baca kontru... pravda svoje od prošlih godina...

    Ovdje i od ovih "nesposobnih" predsjednika i tajnika smo bar dobili odgovore i obrazloženja,a prošlih godina dobili smo "KITU" i samo krivnju i to samo nas uzgaivača...
    Zato čovik moj razmisli što pišeš ili te neko pumpa pogrešnim informacijama ili neznaš situaciju... Twisted Evil

    ja mislim da samo za nas vridi ta karantena i ostale pizdarije a za zemlje eu to uopće nije potribno,i to se lako sazna.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ticar ned 15 sij - 21:11

    evo ja sad priča sa 2 čovika,jedan iz njemačke jedan iz slovenije i oni kažu da njima ne traže apsolutno ništa.nikakve karantene ni klamidije ni nikakve bolesti.samo plati kavezninu i donesi ptice.
    kaže da nama traže jer nismo još u europskoj uniji.a što se tiče klamidije jedini mi to još imamo,kod njih to više ne postoji.
    eto ipak je razlog to što nismo u europskoj uniji.

    i ne baljezgajte gluposti kad neznate. study
    miki zg
    miki zg


    Broj postova : 25
    Registration date : 16.11.2011

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by miki zg ned 15 sij - 21:23

    Turbozd koji su to tvoji?Moji su svi iz cjele Hrvatske i ne držim ničiju stranu već sam konstatiram da nije problem u EU već u nama.Drugo ako želiš diskutirat nemoraš da pišeš riječi koje nisu primjerene na ovom forumu.Zašto ne pročitate malo propise Hrvatske pa onda da pričamo o tome mnogi ste uvozili ptice pa što nam rade carinici i veterinari.Pozdrav
    miki zg
    miki zg


    Broj postova : 25
    Registration date : 16.11.2011

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by miki zg ned 15 sij - 21:29

    ticar je napisao/la:evo ja sad priča sa 2 čovika,jedan iz njemačke jedan iz slovenije i oni kažu da njima ne traže apsolutno ništa.nikakve karantene ni klamidije ni nikakve bolesti.samo plati kavezninu i donesi ptice.
    kaže da nama traže jer nismo još u europskoj uniji.a što se tiče klamidije jedini mi to još imamo,kod njih to više ne postoji.
    eto ipak je razlog to što nismo u europskoj uniji.

    i ne baljezgajte gluposti kad neznate. study
    OD KAD SU MAROK,ŠVICARSKA,RUSIJA U EVROPSKOJ UNIJI!!!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ticar ned 15 sij - 21:30

    miki zg je napisao/la:Turbozd koji su to tvoji?Moji su svi iz cjele Hrvatske i ne držim ničiju stranu već sam konstatiram da nije problem u EU već u nama.Drugo ako želiš diskutirat nemoraš da pišeš riječi koje nisu primjerene na ovom forumu.Zašto ne pročitate malo propise Hrvatske pa onda da pričamo o tome mnogi ste uvozili ptice pa što nam rade carinici i veterinari.Pozdrav

    miki jesi pročita što sam ja napisa,samo nas zaje... .zašto ,zato što nismo u eu i za nas vride druga pravila.
    a ljudi su se dobro potrudili ove godine i prijavili 111 tica na svijetsku,te ptice su čak tamo upisane ali nismo u eu i napravit će sve da neodemo na svijetsku,što su i napravili sa ovim uvjetima.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ticar ned 15 sij - 21:36

    miki zg je napisao/la:OD KAD SU MAROK,ŠVICARSKA,RUSIJA U EVROPSKOJ UNIJI!!!

    koliko ja znam rusija nije prijavila tice,pričao sam sa ljudima i što su mi rekli to sam prenio i tu.jesi li siguran da će maroko i turci doniti ptice,to ćemo još viditi.ćuo sam da su i turcima tražili ono što i nama.

    do ove godine nikad nismo ni prijavili tice na svijetsku,ove smo to napravili.dogodine ja se nadam ćemo i sudjelovati,

    evo pa vidi prijavu tica

    http://81.img.v4.skyrock.net/815/diegogarcia71/pics/3059847961_2_3_NRKUj3AS.jpg
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by Merlo ned 15 sij - 21:45

    Momci moji ja cu dodat jos malo ulja u vatru da bolje gori.Moje osobno misljenje u vezi neodlaska na svjecko su samo novci,pare,soldi,pinezi ili po domaci Kune.Da se imalo bar malo od ovog navedenog moglo je se sve sredit !!!
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by turbozd ned 15 sij - 22:07

    Ja imam prijatelje iz cile Hrvatske i nema kod mene sjever i jug.Pod ono "svoje" sam mislio na bivše rukovodstvo HOS-a,a zna se iz kojeg su dijela države.Osobno sam imao loših iskustava sa prošlom vladom HOS-a.

    Svi imaju problema sa EU i oni koji su u njoj i pogotovo oni van nje...ima vijesti na informativnim emisijama.

    Zanima me koje su to neprimjerene riječi koje sam iznio na ovom forumu...
    Koji su to propisi koje mi ne znamo, a vi znate, i zašto to niste savijetovali na vrijeme da bi mogli poslati tice na SP prošle godine,pa i ove, pa nebi bilo ko je kriv.
    ...a Vi gosp. Miki imate iskustva sa transportom životinja u EU.Ja, da sam znao što triba pročitati u našim zakonima,a pogotovo u zakonima EU,ja bi obavijestio rukovodstvo HOS-a,i time pomogao svima nama,i nebi izazivao na način da je nesposoban, a to su malo neprimjerene riječi...

    Carinici i veterinari rade samo svoj posao i mi nemamo problem sa njima mi uvijek prođemo OK...ako vi imate problem nešto ne štima u "EU"...ili je neki drugi problem...
    miki zg
    miki zg


    Broj postova : 25
    Registration date : 16.11.2011

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by miki zg ned 15 sij - 22:38

    ticar je napisao/la:

    koliko ja znam rusija nije prijavila tice,pričao sam sa ljudima i što su mi rekli to sam prenio i tu.jesi li siguran da će maroko i turci doniti ptice,to ćemo još viditi.ćuo sam da su i turcima tražili ono što i nama.

    do ove godine nikad nismo ni prijavili tice na svijetsku,ove smo to napravili.dogodine ja se nadam ćemo i sudjelovati,

    evo pa vidi prijavu tica

    http://81.img.v4.skyrock.net/815/diegogarcia71/pics/3059847961_2_3_NRKUj3AS.jpg
    Sory mislio sam na Tursku a ne Rusi.
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ERVINO ned 15 sij - 22:38

    Merlo je napisao/la:Momci moji ja cu dodat jos malo ulja u vatru da bolje gori.Moje osobno misljenje u vezi neodlaska na svjecko su samo novci,pare,soldi,pinezi ili po domaci Kune.Da se imalo bar malo od ovog navedenog moglo je se sve sredit !!!

    Pozdrav,evo samo kratak rezime ....
    Hrvatski ornitološki savez osigurao je sredstva za konvojera, stoga je i kaveznina najeftinija , i iznosi 10 € po ptici sto je propozicija organizatora + katalog 12 €. Sve ostale zemlje dodatno poskupljuju kavezninu kako bi pokrili troskove odlaska i dolaska konvojera, npr. Njemačka 17 €, Belgija 18 € , čak i Španjolska 12 €.

    Dakle gosp. Merlo novci su bili osigurani....

    Ujedno Vam ovdje prezentiram zadnji službeni e-mail odgovorne osobe u Upravi za
    Veterinarstvo pri Ministartvu Poljoprivrede Republike Hrvatske.
    Poštovani,
    U veterinarskom certifikatu koji se također nalazi na službenim web stranicama organizatora
    navedeno je u točki 3. da sve životinje/ptice moraju biti 30 dana u izolaciji u karantenskim uvjetima
    prije odlaska i u točki 4.1 da se između 7 i 15 dana treba uzeti uzorak za virološku pretragu na
    Newcastle bolest i influencu ptica pri Hrvatskom veterinarskom institutu kao referalnom laboratoriju.
    Karantenske uvjete u kojima borave životinje potvrđuje službeni ili ovlašteni veterinar koji dolazi u
    inspekciju istih.
    Bez provedenih izolacije i navedenih pretraga ne možete otići na svjetsku izložbu 10. siječnja 2012.

    Crvenim slovima je razlog ili uvjet koji realno nismo mogli ispuniti i otići...

    I za kraj razmišljanje našeg Faga koji je isto sudjelovao i pomogao i zato mu se zahvaljujem)

    Iako se nova garnitura HOS-a uistinu potrudila još uvijek nije jednostavno, a kamoli jeftino, posložit uvjete da zadovoljimo sve standarde koji se nameću od strane organizatora koji je, iako članica COM-a, ustvari samo članica EU. Tako RH još jednom mora zadovoljiti nedostižne uvjete koje EU nameće onima koji nisu članice EU. Sve mi je jasno... ali opet me zgražava činjenica da politika svuda ima svoje prste. Direktno ili indirektno.

    Dogodine ćemo biti pametniji jer smo bogatiji za puno novih i konkretnih saznanja. Možemo li sudjelovati sljedeće godine na svjetskom prvenstvu u Belgiji bez da postanemo članica EU? Čisto sumljam. Barem je bliže, pa postoji vjerojatnost da se organiziramo i posjetimo tu najveću manifestaciju ovog hobija.

    Pozdrav svima...
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by ikayke ned 15 sij - 23:01

    Evo i da se ja javim... svi koji su iole sudjelovali u ovom projektu znaju koliko se i sto napravilo (mozda i malo, mozda i sve)... Ptice iz Republike Hrvatske NISU sada na svjetskom iz razloga koji su objavljeni na sluzbenim stranicama saveza. Ukoliko netko smatra da je mogao bolje, ili da je mogao ispuniti sve zahtjeve koji su postavljeni pred savez ja mu drage volje predam sve svoje znanje vezano uz predmetnu problematiku.

    Gospodine Miki (Miodrag) bi puno bolje da ste se javili prije 15 siječnja i da ste svojim zalaganjem pridonijeli da uspijemo zadovoljiti postavljene uvjete. Svakako je i realno očekivati nezadovoljstvo, i to je u potpunosti opravdano, a ujedno i preuzeti odgovornost za neuspjeh. Sve u svoje vrijeme i na mjestu predvidjenom za takve razgovore...

    Lijep pzdrav


    Zadnja promjena: ikayke; uto 28 vel - 18:07; ukupno mijenjano 1 put.
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by malinois ned 15 sij - 23:39

    Veliki pozdrav svima .

    Ovakve diskusije su nepotrebne .Svima nam je zao sto ne ucestvujemo na Svijetskom prvenstvu .Prijavio sam 16 ptica (mislim da je to najveci broj) i zao mi je svog truda i vremena koje sam ulozio u pripremu .Svaki dan sam 3 sata ptice trenirao i to punih 50 dana al nema veze bar sam UZIVAO U NJIMA .

    Ovim putem se zelim ZAHVALITI RUKOVODSTVU HOS-a i svim ljudima koji su ucestvovali u pripremi za odlazak ,na ulozenoj energiji ,volji i nadasve trudu .

    Svijetsko prvenstvo je izgubilo svoj smisao .Broj drzava ucesnica to pokazuje .Ako nekad i udemo u EU onda cemo ucestvovati na tom prvenstvu Europske Unije a do tada ne treba niti pokusavati i trositi energiju .

    Sponsored content


    SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA - Page 3 Empty Re: SVJETSKO PRVENSTVO ˝ ALMERIA 2011˝ ŠPANJOLSKA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 14:24.