Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+11
matija
DjordjeVet
Santa
Carduel
ticar
crv
zoranV
bizar
grdelin-omiš
kreso
zoran ptice pjevice
15 posters

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by bizar ned 17 lis - 2:34

    zoran ptice pjevice je napisao/la:Ocekuje nas najhladnija zima u poslednjih 1000.g prognoziraju Ruski meteorolozi!!! No
    Oni koji drze ptice napolju neka se polako pripremaju! santa

    Zoran ptice pjevice, prijatelju, izgleda da su rusi popušili-pogriješili, gledam jučer HR vremensku prognozu...predviđaju da su rusi dali krivo, da nema ništa od milenijske zime?????????
    Da znaš da si me prepao, ja da volim zimu i maglu živio bih u ...... nije to za nas iz Dalmacije. Pozzz
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by zoran ptice pjevice ned 17 lis - 12:35

    Daj boze da nema jake zime.A zivio sam u Zadru i kazu gdje si rodjen da ti ta klima odgovara. Vjeruj da mi ova klima ovde uopste ne odgovara. Dalmacija je zakon sto se tice klime.
    avatar
    Gost
    Gost


    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by Gost ned 17 lis - 14:40

    zoran ptice pjevice je napisao/la:Daj boze da nema jake zime.A zivio sam u Zadru i kazu gdje si rodjen da ti ta klima odgovara. Vjeruj da mi ova klima ovde uopste ne odgovara. Dalmacija je zakon sto se tice klime.


    Dalmacija je jedna i jedina... cheers
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 57
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by imarij71 sub 11 pro - 17:01

    WD-40 je napisao/la:
    zoran ptice pjevice je napisao/la:Daj boze da nema jake zime.A zivio sam u Zadru i kazu gdje si rodjen da ti ta klima odgovara. Vjeruj da mi ova klima ovde uopste ne odgovara. Dalmacija je zakon sto se tice klime.


    Dalmacija je jedna i jedina... cheers
    A JEE
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by zoran ptice pjevice pon 27 pro - 0:04

    Ponovo minus i snijeg Very Happy
    Ovo je prava prilika da se vidi stanje ptica u pticarniku, tj sa kakvim nadama ulazimo u slijedecu reproduktivnu sezonu. Ovi moji sto je hladnije to su veseliji i raspjevaniji. Basketball
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by bizar uto 28 pro - 1:08

    zoran ptice pjevice je napisao/la:Ponovo minus i snijeg Very Happy
    Ovo je prava prilika da se vidi stanje ptica u pticarniku, tj sa kakvim nadama ulazimo u slijedecu reproduktivnu sezonu. Ovi moji sto je hladnije to su veseliji i raspjevaniji. Basketball

    Poštovani Zorane, pred neki si mi dan pao na pamet, slušam na radiju da se u Splitu ne pamti kad je bio "bijeli Božić", htjeli su reći da se ne sijećaju kad je pao snijeg 25.12.??????????
    Sinoć-jučer odem sa sinom u kino "Central" u Splitu, čovjek ispred mene skine jaknu i ostane gledat film u kratkoj(kratki rukav) bijeloj majici( i meni je bio malo čudan, ali stvarno varljiva zima).
    - U subotu, jutro, odvedem cijepiti redovno psa , u veterinara, leti velika muha "zanzura", kao da je u sred ljeta???
    Pozzzzzz

    Sponsored content


    Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica - Page 2 Empty Re: Klimatske promjene i njihov uticaj na odgoj ptica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 19:41.