Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+27
bizar
koce
mrzlo mliko
zadranin
zoranV
baltic
komiza
DOMO
jere
saso78
Dax BG
DjordjeVet
PESTI
Senior
bocka
japirko1
lord189
krele
kreso
Miljenko
vansal
zvrcko sen
malinois
franeperuzovic
ticar
xyz
MARIN
31 posters

    vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Poll

    Kakav je po Vama grdelin koji pjeva : Čiste batude.. tri puta VISLI, VISLI,VISLI + odlična DZIJA

    [ 5 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left9%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [9%] 
    [ 5 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left9%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [9%] 
    [ 10 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left19%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [19%] 
    [ 6 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left11%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [11%] 
    [ 16 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left30%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [30%] 
    [ 11 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_left21%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Bar_right [21%] 

    Ukupno glasova: 53
    avatar
    DOMO
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 68
    Age : 47
    Location : KAŠTELA
    Registration date : 27.08.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by DOMO pon 25 lis - 16:51

    Tičar moj dobro ga čuvaj,da ga nebi netko ukra, cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by lord189 pon 25 lis - 18:09

    ja bi ga pod katanac stavija Very Happy Very Happy kao sta je MRIN reka dobro je samo sta je čist
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by lord189 pon 25 lis - 18:11

    lord189 je napisao/la:ja bi ga pod katanac stavija Very Happy Very Happy kao sta je MRIN reka dobro je samo sta je čist

    sa ovako laganim pletivima i kratkom zijadom mis ih izvuć sto mladaca haha nasmija san se kad je reka 200 eura Razz Razz Razz Razz
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by baltic pon 25 lis - 18:19

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by lord189 pon 25 lis - 18:25

    ja bi ga drža
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by koce pon 25 lis - 22:40

    MARIN je napisao/la:Kakav je grdelin koji tuče čiste batude


    Tri puta VISLI, VISLI, VISLI + odlična DZIJA





    Molim da uz glasanje date i svoj komentar

    Evo Marine,stara tema,ali uvik aktualna.
    Po meni odlican grdelin (5).Ovdje necu ulazit u zijadu,jer svaki grdelin koji piva odlicne zije,zapiva i "pravu".Stvar je u pletivima, jer i bogata tri takta "visli",nisu dovoljna za ocjenu "pravi pravcati".Drugim rijecima da tuce tri puta visli+tri puta nešto drugo (cibli,slivi,pivici, nije bitno)i da stavlja najmanje odlicnu ziju,pa još klepa batude,onda je to PRAVI GRDELIN.
    avatar
    DOMO
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 68
    Age : 47
    Location : KAŠTELA
    Registration date : 27.08.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by DOMO pon 25 lis - 22:42

    bravo balta,pokazi tim neznalicama, Wink
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by PESTI pon 25 lis - 23:56

    DOMO je napisao/la:bravo balta,pokazi tim neznalicama, Wink


    Domo , pokaži ti neznalicama .Nemožeš odoliti svojoj doktorskoj tituli a drhte ti ruke kad treba nešto napisati o grdelinu.
    Nemožeš se uvjek izvlačiti na nekoga , stavi jednom nešto ,možda se svi budemo nasmijali od srca kad čujemo tvoje ptice.
    Nego, objasni ti meni kako prepoznaješ batudu iz verše i znaš kakva če biti dzijada u batudi.
    Ja mogu predpostaviti nešto ,ali nikad nisam siguran kakva je grdelinu dzijada dok se ne digne u formu.

    Imam još puno pitanja ,molio bi te da odgovoriš ako ti nije problem.
    Nemoj biti ljut kad odgovaraš , lipo, polako, smireno....unaprjed hvala na odgovorima!
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by bizar uto 26 lis - 11:49

    [quote="PESTI"]
    DOMO je napisao/la:bravo balta,pokazi tim neznalicama, Wink


    Domo , pokaži ti neznalicama .Nemožeš odoliti svojoj doktorskoj tituli a drhte ti ruke kad treba nešto napisati o grdelinu.
    Nemožeš se uvjek izvlačiti na nekoga , stavi jednom nešto ,možda se svi budemo nasmijali od srca kad čujemo tvoje ptice.
    Nego, objasni ti meni kako prepoznaješ batudu iz verše i znaš kakva če biti dzijada u batudi.
    Ja mogu predpostaviti nešto ,ali nikad nisam siguran kakva je grdelinu dzijada dok se ne digne u formu.

    Imam još puno pitanja ,molio bi te da odgovoriš ako ti nije problem.
    Nemoj biti ljut kad odgovaraš , lipo, polako, smireno....unaprjed hvala na odgovorima!


    Domo poštovani, prvi si se "itnija" izjavama (sa neznalicama), sad te je Petsi, fino kulturno smireno "prozvao", ajde Domo raspali, nema povlačenja...ne se povlačiti kao neki, nešto izjave pa onda.......nisam, neznam, nesićam se:Pozzzzz
    Samo smireno, ja Vam se neću mišat ( Ja sam NEZNALICA).HAHAHAAAAAAAAAA
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zijada uto 26 lis - 14:15

    Kad bi ima ovakvog grdelina mislim da bi to ipak bila svjetska klasa i sljedeči 100 godina bi bija prvak garantiran da me niko nebi skinija sa trona.Znam da to neču imat pa se moram zadovoljit sa ovim šta imam.
    avatar
    Gost
    Gost


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Gost uto 26 lis - 15:49

    zijada je napisao/la:Kad bi ima ovakvog grdelina mislim da bi to ipak bila svjetska klasa i sljedeči 100 godina bi bija prvak garantiran da me niko nebi skinija sa trona.Znam da to neču imat pa se moram zadovoljit sa ovim šta imam.

    bravo slažem ce s tobom da ga imaš da bi bija.......
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Sina BL uto 26 lis - 16:21

    lord189 je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:ja bi ga pod katanac stavija Very Happy Very Happy kao sta je MRIN reka dobro je samo sta je čist

    sa ovako laganim pletivima i kratkom zijadom mis ih izvuć sto mladaca haha nasmija san se kad je reka 200 eura Razz Razz Razz Razz

    Pozzz Lorde! cheers

    Moze li meni koji ovako cist sa ovim laganim pletivom i kratkom zijadom, dosao bih ja uzeti par komada ako tebi ne valjaju, ne moras 100 mladaca izvuci, 4-5 pa da dodjem cuti i uzeti?

    Zivio! cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by lord189 uto 26 lis - 18:49

    Sina BL je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:ja bi ga pod katanac stavija Very Happy Very Happy kao sta je MRIN reka dobro je samo sta je čist

    sa ovako laganim pletivima i kratkom zijadom mis ih izvuć sto mladaca haha nasmija san se kad je reka 200 eura Razz Razz Razz Razz

    Pozzz Lorde! cheers

    Moze li meni koji ovako cist sa ovim laganim pletivom i kratkom zijadom, dosao bih ja uzeti par komada ako tebi ne valjaju, ne moras 100 mladaca izvuci, 4-5 pa da dodjem cuti i uzeti?

    Zivio! cheers

    zašto ne ako tebi to paše onda dobro
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by vlado uto 26 lis - 23:06

    Bizar ti ovde imaš jako velike šanse da uspiješ srvoriti tića jer još nisam kod nikoga na forumu vidija toliku volju i trud za uspjehom.

    Svakako ti želim sve najbolje i samo hrabro naprid.


    Zadnja promjena: vlado; uto 26 lis - 23:12; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by bizar sri 27 lis - 10:54

    WD-40, Poštovani, nisi mi odgovorio na pitanja?
    Unaprijed hvala.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by ikayke sri 27 lis - 22:24

    Odredjenima su dodjeljeni zuti kartoni.... ponovite gradivo u pravilima foruma ili ce bit crvenih....
    Nesuglasice rijesavajte u 4 oka...blizu ste si...
    Postovi obrisani...
    avatar
    Gost
    Gost


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Gost čet 28 lis - 1:37

    baltic je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=ay4Br7MNP_Y

    evo u 3 pletiva ide tic Very Happy


    Svaka čast,nije sve pet al je 4.5 al meni se ta pisma ne sviđa...ja gonin svoje Laughing

    Sponsored content


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 5 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sub 27 tra - 5:29.