Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+64
bivanzg
karlo
grdelin-omiš
ERVINO
čajka
pippo
malinois
zadranin
crv
vlado
Siskin
koce
komiza
brabus
zoranV
krstokljun
korkut
Ad3l
franc92
zlaja11
DAMIAN
DOMO
Dule
Dax BG
refa95
tefik1
kekic123
MilanNish
baltic
dr.nenad86
Carduel
topaz
PESTI
Belobradi
Miljenko
MARIN
krnjolac
krele
Petar
plafonko
Branimir
franeperuzovic
sgrguro3
sestoperac
riberi
vansal
japirko1
kreso
Merlo
zvrcko sen
Fago
lord189
bocka
Zvrcko
Sina BL
seadriver
ikayke
Dean
Lazar
DjordjeVet
steva318
ticar
saso78
xyz
68 posters

    Video Klipovi

    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by saso78 ned 27 lip - 0:46

    Pa samo za pletiva 1 mjesto?
    A sta je minimalna a sta maximalna greska?
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost ned 27 lip - 0:48

    saso78 je napisao/la:Pa samo za pletiva 1 mjesto?
    A sta je minimalna a sta maximalna greska?

    To je bio cisto moj komentar, neznam kako su ocjenjivali na Ramskom,nisam bio prisutan.

    saso78 je napisao/la:Pa samo za pletiva 1 mjesto?
    PS. zasto da ne,samo za pletiva 1.mjesto ? Jel ti smatras losim tica koji ima 3x 4x pletivo i koji je cist,pa makar da nema ziju...? On moze biti prvak sa tim , sigurno.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV ned 27 lip - 1:19

    Evo da stavim pticukoja ide u Livno za poklon.Ptica je ostala kod mene samo zato što je bio dosta žestok i voli zapjevati.Danas sam ga iznio da ga snimim ,ali je zagrmilo i počela je padati kiša,a poslije sam morao ići u goste ,sad sam tek došao,a sutra ću ga snimiti i staviti 4-5 minuta ,pa poslušajte.To je ptica koja je bila sa pticama ,koje nisu radi pjesme,već je slučajno ostao.




    Snimljeno 22.05 2010god.

    Saso78,moj komentar,iako sam rekao da neću komentirati tuđe ptice,ali ovo je Ničiji grdelin Very Happy Very Happy Very Happy ,zato ću reći svoje mišljenje ,a onda očekujem da se uključi i Marin i ostali ,pa da kažu svoje.Ovdje se nema tko šta ljutiti ,jer je riječ o ptici iz prirode.

    Komentar:Pitao si za zijadu,prvu koju je odpjevao ,stavio je ziju na strilu,točnije ,povezao je u jedno strilu i ziju,točnije vrciii.


    P.S. Saso 78,ako se ljutiš radi mog komentara,tj. ako ti ne odgovara moj komentar,zato sam stavio svog grdelina ,pa mi vrati milo za drago Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ,sve u svemu u mog je puno bolja zija od tog "tvog",iako je i kod mog daleko od dobre zijade.Ali se nadam ,kad ptica primitari,da će pjevati puno bolje,ali me strah da će nastavljati ,a to je ono što meni ne paše .Sutra ću ga staviti malo duže,pa ćemo ga svi komentirati,ko ga hebe Very Happy Very Happy Very Happy cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV ned 27 lip - 2:10

    I još nešto,vjerovatno ga je netko pustio ,tko se razumije u pjev Very Happy Very Happy Very Happy

    P.S. Mala šala,nemoj ovo uzeti za zlo Very Happy
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV ned 27 lip - 2:13

    Pošto si tražio komentar za ziju,zaboravio sam reći,fino je što staje iza.A šta se tiče pletiva,krene dosta fino.Meni zvuči dosta fino ,u drugom dijelu snimka,od 0,28 sec - 0,39 sec.Kažu da je greška ako ptica nastavi iza zijade,tj.ako strilu baci iza zijade,ali po meni je mnogo gore ako ptica strilu stavi prije zijade.Ako griješim,ispravite me Question Question
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 35 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic ned 27 lip - 10:49

    zoranV je napisao/la:Evo da stavim pticukoja ide u Livno za poklon.Ptica je ostala kod mene samo zato što je bio dosta žestok i voli zapjevati.Danas sam ga iznio da ga snimim ,ali je zagrmilo i počela je padati kiša,a poslije sam morao ići u goste ,sad sam tek došao,a sutra ću ga snimiti i staviti 4-5 minuta ,pa poslušajte.To je ptica koja je bila sa pticama ,koje nisu radi pjesme,već je slučajno ostao.