Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    najranija starost kanarinke za parenje

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    najranija starost kanarinke za parenje Empty najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by ticar pet 19 pro - 5:23

    evo zanimaju me iskustva.

    ja sam znao stavit kanarinku sa 6 ipo mjeseci na parenje i radila bi ko luda.
    možda bolje i od starijih.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Branimir pet 19 pro - 11:36

    Ja sam do sad prakticirao kanarinke od prethodne godine i uvijek su mi se pokazale dobre, čak i bolje od nekih starijih.
    avatar
    Gost
    Gost


    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Gost sub 31 sij - 4:40

    A krajnja granica ako kanarinka nije imala mnogo gnijezda?Neko kaze do 4-5 godina a koliko je to tacno?
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by ticar sub 31 sij - 4:56

    pile je napisao/la:A krajnja granica ako kanarinka nije imala mnogo gnijezda?Neko kaze do 4-5 godina a koliko je to tacno?

    ja neke čuvam do 4 godine,ako su dobre naravno pa makar i kao dadilje.
    avatar
    Gost
    Gost


    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Gost sub 31 sij - 19:32

    ja isto nisam provivao ranije od 10mj. starosti i zadovoljan sam
    Rasko
    Rasko


    Broj postova : 220
    Age : 49
    Location : Backa Palanka
    Registration date : 13.11.2008

    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Rasko sub 31 sij - 20:03

    A sta radite kad ptica ode u
    penziju ( mirovinu ) ???
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Branimir sub 31 sij - 21:30

    Dobije otpremninu i penzija ali sve ovisi o radnom stažu i kakav je bila radnik! Laughing
    cevap
    cevap


    Broj postova : 189
    Age : 55
    Location : Kopenhagen, Danska
    Registration date : 14.02.2009

    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by cevap sub 14 vel - 10:57

    10 mjeseci najranije pa do max 3 godine je kod mene. Doduse, zavisi i od ptice do ptice,..... cuvam uvijek one stare zenke i po 5-6 godina ako su se pokazale kao dobre majke i koristim ih kao dadilje. Znaci, ako neka kanarinka nece da lezi na jajima ili ne hrani mlade, onda ovi idu pod ovu staru zenku i ona to odradi po pravilu bez problema.

    Sponsored content


    najranija starost kanarinke za parenje Empty Re: najranija starost kanarinke za parenje

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon 13 svi - 0:21.