Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+56
sestoperac
aratinga
vjekon
vlado
seadriver
ssarava1
mrzlo mliko
zadar
Carduel
Branimir
NAVI
Fago
DjordjeVet
komiza
CUBA
zoranV
damir64
Boban NA
Mate Bekavac12
ahatko
ERVINO
kreso
dva grdelina
crv
malinois
Sina BL
imarij71
Merlo
markozd
MARIN
bocka
ikayke
Rasko
dzemal_sa
zoran ptice pjevice
krstokljun
mipticar
srdjan nis
ELVIR ALIDZANOVIC
Renato.M
Orthodox_Celt
čajka
dr.nenad86
zvrcko sen
marina
Dean
topaz
turbozd
faganel
PESTI
dragutin rajnović
mutacija
bembo
ticar
BOSKO
sgobin
60 posters

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    avatar
    CUBA


    Broj postova : 92
    Location : Split
    Registration date : 26.04.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by CUBA sri 22 pro - 17:58

    Pozdrav svima, a naročito Zadranima koji su odradili izložbu, uspješno, dobro i kvalitetno za primjer nama i ostalima.

    Uveli su neke novine koje treba u buduće nastaviti i razvijati.

    Što se tiče prostora i grijanja prostora mislim da je to iznimka vremena ove godine u Dalmaciji, potpuno sam siguran da im je netko skrenuo pažnju na taj segment ili da su predvidjeli ove hladnoće i taj segment bi uspješno riješili.

    Određeni broj ptica je uvjek ugibao na izložbama i organizator je tu nemoćan i uglavnom nije ništa kriv, najbitnije je da je velika većina zadovoljna izložbom, ove stvari se dešavaju na svim izložbama pa zašto bi ova bila izuzetak.

    Sve u svemu dobra izložba i još jednom čestitke organizatoru.
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sestoperac sri 22 pro - 19:35

    Ja na zalost nisam bio, ali ono sto mi pricaju Alan i Momo, sve je za cistu peticu.

    Posebno su mi naglasili vrhunsko druzenje i gostoprimnost domacina.

    Naravno i ove godine vrhunski primjerci ptica dobili su crnogorsko drzavljanstvo Very Happy
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by Siskin sri 22 pro - 20:01

    Je li stavljen katalog na ovoj temi, nabrzinu sam pogledao ali nisam upratio? Ako neko ima da postavi..
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by Renato.M sri 22 pro - 21:03

    Siskine-Siskine- 13-ta stranica, post 184. pozdrav
    alann
    alann


    Broj postova : 90
    Age : 50
    Location : Podgorica -Montenegro
    Registration date : 15.04.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by alann pet 24 pro - 21:54

    Evo da se i ja u zakasnjenju zahvalim svima na doceku i dobrodoslici u Zadar.Ekipa je bila odlicna i druzenje super nemam rijeci i posebno mi je drago sto sam upoznao dosta ljudi sa ovoga foruma i mimo njega.Steta sto je sve brzo proslo ali bit ce novih okupljanja pa se nadam da cu prisustvovati i na ta takmicenja.Puno pozdrava na ekipu Pestia , Zorana V ,Malinoisa , Duleta , Bemba , Faga , Damira64 ,Dragutina Rajinovica i pozdrav veliki za sve clanove i Zadar !!!
    ELVIR ALIDZANOVIC
    ELVIR ALIDZANOVIC


    Broj postova : 73
    Age : 49
    Location : Bosanska Krupa Bosna i hercegovina
    Registration date : 16.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by ELVIR ALIDZANOVIC pet 24 pro - 23:09

    Postovanje dragi prijatelji ovom prilikom bih cestitao svima koji slave cestit BOZIC i Nova Godina...pozdrav od obitelji Alidzanovic..
    vjekon
    vjekon


    Broj postova : 42
    Age : 52
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by vjekon pon 27 pro - 19:32

    pošto sam novi član ovim putem želim svim forumašima katoličke vjeroispovijesti sretan i blagoslovljen Božić!
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by DjordjeVet pon 27 pro - 23:17

    Dean je napisao/la:
    bastarde su ti slikane u profi tehnici :-)) imali smo i ja i Pesti spisak koji si tražio, samo češ se morati mao strpiti za slike...

    Ja sam pokušao poslije sa mojim aparatom kako tako slikati te bastarde, ali pogotovo one od fanganela to je bila gotovo pa nemoguća misija :-))
    sta bi sa slikama?
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by PESTI pon 27 pro - 23:26

    Slike trebaju izaći u batudi.


    Zadnja promjena: PESTI; sub 1 sij - 19:49; ukupno mijenjano 1 put.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by MARIN sub 1 sij - 19:01

    Podjela nagrada na specijalki mozaika -Zadar 2010.

    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by malinois uto 11 sij - 0:00

    Evo jedan mali dio slika ptica sa Drzavnog prvenstva Very Happy .nadam se da ce nam ostatak bit uskoro dostupan Very Happy

    http://www.ezadar.hr/clanak/sampioni-33-ornitoloskog-prvenstva-hrvatske
    avatar
    mipticar


    Broj postova : 844
    Location : ZAGREB
    Registration date : 01.05.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by mipticar uto 11 sij - 23:46

    Pratio sam gotovo sve tekstove na forumu u vezi izložbe Zadar 2010. Ima pohvala ,ima zamjerki , reklo bi se ima tu svašta dobroga i lošeg .Čekao sam dugo i skoro odustao od ovog komentara no ljudska narav neda .
    Svoje sam ptice osobno ostavio u utorak na prijemu ptica oko 15h , pa kako je sve bilo u potpunosti regularno i u redu (ptice su bile u top formi , pripremljene tretmanom za izložbu ) vidljivo i od ostalih članova uz sve pohvale dogodilo se slijedeče.
    Jedna je ptica ostala bez repa (naravno prije suđenja )a jednoj je stisnuta noga(isto prije suđenja )Na sam dan kod preuzimanja ptica moje ptice nisu imale hranu i bile su na izmaku snage.Ja vas sada pitam kako je to moguče i tko su ti ljudi koji to rade ( očito iz objesti )Koji cilj imaju neznam no svaka im nečast !
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by seadriver sri 12 sij - 0:06

    Vidio sam tu pticu bez repa, bas sam se na njoj malo duze zadrzao, i gledam ja nju i sve mislim ma jel ovo slucajno čovik isčupao rep pa poslao pticu na izložbu bez repa ili se dogodilo nesto drugo. Na ocjenskoj listi je bio komentar PTICA NEMA KOMPLETAN REP Very Happy i naravno ocjena nikakva
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by turbozd sri 12 sij - 0:41

    Tko je tici isčupao rep?Kavezi su bili plombirani a ne bombirani.Ptice nisu nestajale kao nekad kad je Zagreb radio izložbu.A vi gospodine mptičar sigurno imate neka loša iskustva sa nekim ljudima iz Zadra pa možda preko ovog foruma liječite svoje frustracije.Imate li zamjerke za ishranu ptica javite se na stranicu oglasi (pravne osobe)jer su ptice hranjene hranom od firme ALIRA pa vaše ptice nisu htjele jesti iz možda nekog protesta.





    Objašnjenja žutila je u donjem postu
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by zvrcko sen sri 12 sij - 8:05

    Molim sve koji učestuju u raspravi da budu na nivou ....

    Ja znam da su organizatori uložili golem napor da izložba bude na nivou...i natome im kapa dolje , ali bilo je i propusta(fala bogu ima ih svaka izložba).
    Svi znamo da je bilo padova par (desetak) kaveza za vrijeme ocjenjivanja, vrlo lako da su i spomenute ptice bile žrtve pada.........


    Odgovarat kontra napadom ne vodi diskusiju nikamo, .....
    damir64
    damir64


    Broj postova : 395
    Age : 59
    Location : Virovitica Hrvatska
    Registration date : 18.02.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by damir64 sri 12 sij - 20:18

    Pozdrav
    Ja sam među prvima izneo neke stvari koje su se mogle bolje napraviti ali to je bilo samo u smislu da se na greškama nešta nauči i da se one ne ponove. Griješiti i ispravljati greške je ljudski pa u tom pravcu treba i ići.Puno dobrih želja slijedećem organizatoru državne i ostalih izložbi želim na kraju. Very Happy
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by turbozd čet 13 sij - 0:48

    zvrcko sen je napisao/la:Molim sve koji učestuju u raspravi da budu na nivou ....

    Ja znam da su organizatori uložili golem napor da izložba bude na nivou...i natome im kapa dolje , ali bilo je i propusta(fala bogu ima ih svaka izložba).
    Svi znamo da je bilo padova par (desetak) kaveza za vrijeme ocjenjivanja, vrlo lako da su i spomenute ptice bile žrtve pada.........


    Odgovarat kontra napadom ne vodi diskusiju nikamo, .....
    Izgleda da u ovom postu ima neistina.Osoba koja dok je u društvu priča jedno a kad je u svom domu skrivena iza ekrana priča sasvim drugačije priče je za mene u najmanju ruku dvolična.Gospodine Ćoriću nisu padali kavezi nego podnice iz kaveza.Sad je to izgleda opet neka "hrpa" kaveza koja je ispadala iz ruku ljudima koji su nosili tice.
    I ovim putem ja molim vas da budete na nivou...bar pričajte istinu...bar nekad...
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dva grdelina čet 13 sij - 23:49

    još za koji misec i ispast će da u Zadru nije bilo tice na izložbi,hrpa umrlih tica iza panoa,pa hrpa bacanih ćiba,ozljeđenih i iščupanih (namjerno)....da nisam bija i vidija,nego samo čita šta pojedinci pišu,steka bi dojam da smo ptice slali u Benkovac na stočni sajam,a ne na državnu izložbu....tu je bilo ptica iz svih krajeva HRVATSKE,neke su iz grijanih prostorija,neke jedu ovakvu spizu,neke onaku,neka je pod stresom,neka divlja itd...pa ko može udovoljit svakoj jedinki,i uzgajivaču i ptici...nemoguće...a zima ka za inat iznenadila...pretvorili ste naše domačine od ljubitelja ptica u lešinare....što nije tako...hvala Zadranima-organizatorima na lipoj predstavi i druženju....POZDRAV!!!!!!!!!!!!!!
    avatar
    CUBA


    Broj postova : 92
    Location : Split
    Registration date : 26.04.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by CUBA pet 14 sij - 0:28

    Izložba u Zadru je uistinu dobro organizirana, domaćini su vodili računa o svim segmentima i sve nepravilnosti su sveli na minimum.

    Uveli su neke novine na čemu im treba iskreno zahvaliti i svima ostalima istaknuti izložbu u Zadru za primjer.

    Ono što ne valja u svezi te izložbe je ovo pisanje na forumu, i analiziranja mikro detalja u negativnom kontekstu.

    Izgubljeni rep na pitici je puno manja šteta nego uginuće ptice, to se dešava i na svjetskom i na ostalim izložbama, žalosno je što te stvari forsiramo kao loše i sve ostalo dobro stavljamo u taj kontekst.

    Predložio bi da u buduće o ovako dobro organiziranim izložbama kao ova u Zadru pišemo realnije i u pozitivnom kontekstu, a da nepravilnosti u koliko ih ima pokušamo analirat i smanjit na izložbama u budućnosti.

    Pozdrav svima
    avatar
    fringilid


    Broj postova : 8
    Location : dalmacija
    Registration date : 24.12.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by fringilid pet 14 sij - 0:50

    ovako ukljućio bi se da se razumimo svak ima pravo prigovora ako je to utemeljeno što se tiće zadnjih izložbi u Hrvatskoj pa ovako uvijek iasta priča predam ptice stavim svoju hranu sve je dobro dok ima moje hrane kad dođem pokupit ptice pola ptica za krepat napuvane loša hrana to mi se dogodilo i u Osjeku I u Zadru pa moram spašavat ptice svi su se pobrinuli da povise kavezninu a nitko da povisi agažman oko ptica bilo je raznih komentara kako je puno ptica 1600 pa da organizator nemože sve prispit pogledat to je žalosno netko se godinama muči da dobije neku rasu ptica pa mu je netko uništi za par dana a ako ne mogu nadzirati toliki broj ptica neka plati ljude koji ce hranit i odgovarat ako ne neka ne organiziraju a ponašaju se svi koda je kaveznina besplatna a što se tiče komentara da je zima iznenadila organizatore normalno ˙˙˙˙obično tako bude hladno u 7 mjesecu a ne u 12 kad je zima.žalosno opravdanje nema opravdanja za nemar i nebrigu u bilo ćeme zat nek svi organizatori znaju da ptice i njihovi uzgajivači čine izložbu pa tek onda organizaccija ...ne želim nokog prozivat ali nek svi malo razmisle o svemu.uz to počele su se izbjegavat nagrađivanje grupa i sad šta ljudi imaju od famozne kaveznine od 15 kuna ništa razočarenje pozdrav svim
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dva grdelina pet 14 sij - 1:08

    a fringilid tebe ima bit boli samo kaveznina od 15kn.ti očito nisi bija nikad u organizaciji neke izložbe,kad tako govoriš...pa znaš da sve košta od prostora,medalja,sudaca......itd,pročitaj čubin post,pa če ti bit sve jasno..koliko ih je on organizira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrav
    avatar
    fringilid


    Broj postova : 8
    Location : dalmacija
    Registration date : 24.12.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by fringilid pet 14 sij - 1:15

    tako je mene boli kad mi ptica od evropske faune mutacije koja košta , nako iscrpljenost od gladina izložbi posle krepa organiziralo je moje drušvo 2 puta izložbu i znam šta košta i nikad nismo štedili ni na hrani ni na medaljama ni na nagrađivanjima grup a moj gospodine kad nisiš popriličan broj ptica kaveznina je visoka ja imam novaca za platit ako triba i 100 kuna kavezninu samo da se vodi računa o ptica i nema ninkakakvog opravdanja za loš nadzor i hranjanje ptice krepaju neke od bolesti neke od stresa a večina od nebrige


    Zadnja promjena: fringilid; pet 14 sij - 1:35; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    fringilid


    Broj postova : 8
    Location : dalmacija
    Registration date : 24.12.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by fringilid pet 14 sij - 1:26

    koštaju i ptice jer da si pravi uzgajivać onda bi cijenio pticu da si je naša na putu bilo bi ti krivo da ispuniš svoje obaveze prema organizatoru a tebi kad dođeš pola tica za krepat ili krepano i neznači ako je organizacija skupa da moraju zato ptice krepavat
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by ikayke pet 14 sij - 1:55

    Svatko je imao priliu pismenim putem sa svojim imenom i prezimenom napisati primjedbu organizatoru, sto je prvi puta u povijesti da je organizator osigurao kao i jos puno stvari koje znace napredak u odrzavanju drzavnog prvenstva. Uvijek ce biti nezadovoljnika i kriticara, mogu samo reci da je bilo puno ptica faune medju kojima i moje kojima nije nista bilo, moglo bi se reci mozda su ipak bile pripremljene za izlozbu, tko zna... a mozda su imale srece. Ipak bi svatko trebao krenuti od sebe, a tek onda se usuditi suditi o drugima.

    Najbolje su mi ipak izjave da nije problem ni u 100 kuna kaveznine, ali nabija se kaveznina od 15 kn, haha.. jos je moje drustvo to bagatela kako je vani po izlozbama, samo sto je to vani europski rijeseno, prije prijavljivanja ptica potpisujes sam izjavu da se slazes sa cinjenicom da organizator ne odgovara za smrt ni za bilo koju nepogodu koja se ptici moze dogoditi.. na uzgajivacu je ukoliko misli da su mu ptice istrenirane i pripremljene za izlozbu da posalje ili da ih cuva doma za sebe... jer ipak postoji nesto sto se zove priprema ptice na izlozbeni kavez, izlozbu, transport i sve ostale nedace koje ju mogu snaci dok izbiva iz uzgajalista. Ipak je uzgajivac duzan razmisliti kakvi uvjeti ce bit na izlozbi i prilagoditi sve kako bi proslo na obostrano zadovoljstvo, malo je vjerovatno da organizator moze zadovoljiti potrebe i prohtjeve svih uzgajivaca.

    Na takmicenjima ce uvjek biti gubitaka, propusta, nezadovoljnika, glavno je da se napredak vidi, i da je 99% izlagaca zadovoljno ukupnim dojmom izlozbe....
    dva grdelina
    dva grdelina


    Broj postova : 118
    Location : split
    Registration date : 23.01.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dva grdelina pet 14 sij - 2:06

    fringilid je napisao/la:tako je mene boli kad mi ptica od evropske faune mutacije koja košta 200 eura nako iscrpljenost od gladina izložbi posle krepa organiziralo je moje drušvo 2 puta izložbu i znam šta košta i nikad nismo štedili ni na hrani ni na medaljama ni na nagrađivanjima grup a moj gospodine kad nisiš popriličan broj ptica kaveznina je visoka ja imam novaca za platit ako triba i 100 kuna kavezninu samo da se vodi računa o ptica i nema ninkakakvog opravdanja za loš nadzor i hranjanje ptice krepaju neke od bolesti neke od stresa a večina od nebrige
    drago mi je da imaš novaca,Još mi je draže šta gledaš tice kroz eure...ako ikad dođeš u Split na izložbu, javi mi se(DUŠKO MADŽARAC ERCEG)-stavit čemo veterinarku koja če brinit samo o tvojim pticama...

    Sponsored content


    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 15 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 16:40.