Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+56
sestoperac
aratinga
vjekon
vlado
seadriver
ssarava1
mrzlo mliko
zadar
Carduel
Branimir
NAVI
Fago
DjordjeVet
komiza
CUBA
zoranV
damir64
Boban NA
Mate Bekavac12
ahatko
ERVINO
kreso
dva grdelina
crv
malinois
Sina BL
imarij71
Merlo
markozd
MARIN
bocka
ikayke
Rasko
dzemal_sa
zoran ptice pjevice
krstokljun
mipticar
srdjan nis
ELVIR ALIDZANOVIC
Renato.M
Orthodox_Celt
čajka
dr.nenad86
zvrcko sen
marina
Dean
topaz
turbozd
faganel
PESTI
dragutin rajnović
mutacija
bembo
ticar
BOSKO
sgobin
60 posters

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 14 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by turbozd uto 21 pro - 1:41

    Tako je Crve cilo sam vrime mislija i to spomenut ali nisam bija siguran kod koga sam to vidija i da nebi ispalo da samo pričam bez argumenata.Na kraju suđenja sam pitao jednog od najstarijih sudaca gosp. Žuvića jeli mu bilo hladno na to mi je odgovorio da nije.U djelu di su bili izloženi papagaji bio je mjerač temperature možda niste to ni primjetili ali kad sam nekima rekao da je 10 stupnjeva odgovorili su mi da sigurno ne valja.A to je bilo u sridu prije suđenja oko 8 sati.Eto to je moj osvrt u vezi uvjeta još jednom kažem da je teško udovoljiti svakom ponaosob.
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 14 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by malinois uto 21 pro - 1:45

    pozdrav svima

    Propusti !!! Toga je uvjek bilo i bit ce .Nista ne postoji idealno pa tako ni uvjeti za organiziranje izlozbi . Kontinentalno se skoro svi prostori griju u Dalmaciji to nije slucaj .

    HOS je kazete propisao minimum 12 stupnjeva temperaturu !!! A sta mislite o Drzavnom prvenstvu u Osjeku i temperaturi prostora ???
    Uzgaivaci kanarinaca npr., jer ih je najvise ,dal su mogli ptice vratiti u volijere ?Na onoj temperaturi pticama dati malo jajcane i objesiti gnjezda odma na izlozbi Very Happy

    Ajde ,ajde treba nac neku sredinu .Ljudi koji zive kontinentalno vecinom tempiraju reproduktivni ciklus ptica uz centralna ili bilo koja druga grijanja .ljudi koji zive uz more ptice drze vani i krecu u reprodukciju prirodnim ciklusom ( milim na temperaturu)

    Kako jedan uzgaivac iz recimo Zadra nakon Drzavne u Osjeku moze ptice vratiti u volijeru i cekati proljece ,NIKAKO .
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" - Page 14 Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by zoranV uto 21 pro - 1:50

    Evo još malo pjesme,udri brigu na veselje Very Happy Very Happy cheers cheers