Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+4
vansal
crv
zoranV
vlajkobl
8 posters

    ne odustajem

    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by DjordjeVet pet 24 ruj - 18:14

    vlajkobl je napisao/la: Smile Smile Smile Smile
    necu je pustat sigurno jedino ako zena nepusti sto joj oduzimam prostor na balkonu

    nego ima i jedan dio kuhinje viseci sa dvoje vrata sta mislite jel to maleno da napravim letac
    dimenzije su stadardne 80x60x25 taj mogu obesiti na zid a uklapa mi se na balkonu zbog prostora i koliko bi tu mogao drzati ptica


    od gornjeg dijela visece mozes napravit sjajan letac za pet-sest i koju pticu vise...mozda je samo malo plitak, ali za stiglice to i nije toliko bitno...
    ako hoces da vidis kako to izgleda, pogledaj temu " moja terasa", tu ima slika mog letaca koji je radjen bas od visece...
    vlajkobl
    vlajkobl


    Broj postova : 103
    Location : banjaluka
    Registration date : 05.04.2010

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by vlajkobl pon 27 ruj - 10:46

    DjordjeVet je napisao/la:
    vlajkobl je napisao/la: Smile Smile Smile Smile
    necu je pustat sigurno jedino ako zena nepusti sto joj oduzimam prostor na balkonu

    nego ima i jedan dio kuhinje viseci sa dvoje vrata sta mislite jel to maleno da napravim letac
    dimenzije su stadardne 80x60x25 taj mogu obesiti na zid a uklapa mi se na balkonu zbog prostora i koliko bi tu mogao drzati ptica


    od gornjeg dijela visece mozes napravit sjajan letac za pet-sest i koju pticu vise...mozda je samo malo plitak, ali za stiglice to i nije toliko bitno...
    ako hoces da vidis kako to izgleda, pogledaj temu " moja terasa", tu ima slika mog letaca koji je radjen bas od visece...

    e gledao sam tvoj letac i oducio da cu ga tako i napraviti kod Mome sam narucio prednju stranu da mi napravi bice gotovo do kraja sedmice pa cu staviti slike da vidis
    vlajkobl
    vlajkobl


    Broj postova : 103
    Location : banjaluka
    Registration date : 05.04.2010

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by vlajkobl uto 28 ruj - 18:27

    vlajkobl je napisao/la:
    DjordjeVet je napisao/la:
    vlajkobl je napisao/la: Smile Smile Smile Smile
    necu je pustat sigurno jedino ako zena nepusti sto joj oduzimam prostor na balkonu

    nego ima i jedan dio kuhinje viseci sa dvoje vrata sta mislite jel to maleno da napravim letac
    dimenzije su stadardne 80x60x25 taj mogu obesiti na zid a uklapa mi se na balkonu zbog prostora i koliko bi tu mogao drzati ptica


    od gornjeg dijela visece mozes napravit sjajan letac za pet-sest i koju pticu vise...mozda je samo malo plitak, ali za stiglice to i nije toliko bitno...
    ako hoces da vidis kako to izgleda, pogledaj temu " moja terasa", tu ima slika mog letaca koji je radjen bas od visece...

    e gledao sam tvoj letac i oducio da cu ga tako i napraviti kod Mome sam narucio prednju stranu da mi napravi bice gotovo do kraja sedmice pa cu staviti slike da vidis


    evo i moj prvi letac gotov jos tacna sutra i stavljam ptice nego sta unutra predlazes kako i koje vrecke da stavim ili mozda da stavim neku granu unutra Wink
    ne odustajem - Page 2 Dsc01733p.th

    vlajkobl
    vlajkobl


    Broj postova : 103
    Location : banjaluka
    Registration date : 05.04.2010

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by vlajkobl sri 29 ruj - 1:42

    Interesujeme da posto imam dva stiglica skoro uhvacena i jednog starog oko godinu i po,
    jel mogu da i stavim zajedno u letac ili da ostavim starog u kavezu preko zime
    letac mi je 80x60x30 koliko ptica mogu drzati unutra
    vlajkobl
    vlajkobl


    Broj postova : 103
    Location : banjaluka
    Registration date : 05.04.2010

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by vlajkobl sri 29 ruj - 2:07

    unaprijed se zahvaljujem na odgovorima cheers
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by DjordjeVet sri 29 ruj - 17:26

    vlajkobl je napisao/la:
    evo i moj prvi letac gotov jos tacna sutra i stavljam ptice nego sta unutra predlazes kako i koje vrecke da stavim ili mozda da stavim neku granu unutra Wink
    ne odustajem - Page 2 Dsc01733p.th


    letac dobro izgleda, samo mu je ladica malo plitka za moj ukus...a opet, to znaci da ces ga morati cesto cistiti, sto je dobro... Very Happy

    Sponsored content


    ne odustajem - Page 2 Empty Re: ne odustajem

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pon 20 svi - 0:16.