Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+80
plafonko
Pash031
Milos Stalac
pippo
zako
emirgrdelin
relja
kovac rupa
StarMo
dejzi
grk
topaz
saly
markoxp
Ive Labin
Merlo
kreso
grdelin-omiš
neznalica
gramofon
zelandur
toni mostar
skopski maestro
turbozd
zvrcko sen
vrca
Darko
rossi
vlajkobl
euzebio
zoran ptice pjevice
Renato.M
stiglica
echeberija
zoke007
edoMo
carduelismo
crv
Ranko Labovic
Maghellano
DAMIAN
Dule
Said_the_great
veso09
CUBA
angelo
bocka
saso78
ikayke
komiza
pavao
Sina BL
ssarava1
vlado
toni ilići
bizar
seadriver
sasar_le
brabus
krstokljun
tomi.st
refa95
ticar
riberi
DjordjeVet
Carduel
zijada
zoranV
Dax BG
DOMO
koce
lord189
baltic
karlo
krnjolac
Miljenko
MARIN
zadranin
PESTI
klapa-sinj
84 posters

    Video Klipovi

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by ticar pet 22 lis - 20:47


    ovo je bilač nebi se ja s njim ni trudija nešto postići.
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by koce pet 22 lis - 22:00

    baltic je napisao/la:


    Kroz versu pokoja zimska zijada da otvorim sezonu Wink

    Tocno tako Balta,verša,ali zija po mom guštu,jedna od rijetkih na ovom forumu.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI pet 22 lis - 23:41

    Da je nešto po nečijem guštu razumijem i poštivam (bitno je da se ne govori da je to najbolje),ali treba biti fer pa reći i ono drugo ,da ptica ima totalno prljavu veršu i batudu , totalna katastrofa od tice .
    Nije vrag da je toliki očaj trpiti takvu šporkicu od pjeva zbog dzijade koju nebi ni komentirao.



    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj pet 22 lis - 23:48

    Ja kad sam to rekao balti on se na mene naljutio imat ćeš i ti problema pesti.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI pet 22 lis - 23:55

    klapa-sinj je napisao/la:Ja kad sam to rekao balti on se na mene naljutio imat ćeš i ti problema pesti.


    Neka se balta ljuti koliko želi , upoznao sam ga i ovo mu govorim sa najboljom namjerom .Njegovi prijatelji ptičari su mu uvalili ono smeće od grdelina i još ga uvjerili da to vrijedi.To govori o njima i koliko ga cjene , takvog se ne daje prijatelju nego pušta .
    Učitelji su mu totalni gluvaši ,za njega ima nade ako bude realan pa RAZDVOJI U GLAVI što želi držati i ono što se cjeni ili ne kod grdelina .
    Onako prljavog sam rjetko u životu slušao duže od dvije sekunde .


    Zadnja promjena: PESTI; pet 22 lis - 23:56; ukupno mijenjano 1 put.
    karlo
    karlo


    Broj postova : 85
    Age : 61
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by karlo pet 22 lis - 23:55

    a šta mi niste rekli da je samo bitna i najbitnija zija...

    a ovo ostalo,ko šljivi...

    ljudi moji jeli se vi bavite grdelinima ili se sprdate sa normalnim sviton...

    ja stavin svog tića i očekujen dobru kritiku,samo zato šta je moj i ima dobru ziju...

    a more se sviđat samo meni,jer o ukusima se ne raspravlja...



    KAD NEMA STANDARDA,SVAKA SVIRKA JE DOBRA...AKO JA TAKO REČEN...


    ILI TRIBA IMAT AUTORITET????


    Rolling Eyes
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by koce sub 23 lis - 8:37

    Lako je pizdit,evo ponovit cu za one kojima triba crtat,necu kazat gluvaše.Balta ima snage stavit grdelina iz mode,koji se vjerovatno prominija ima misec dana.Grdelin je u teškoj verši i nije za ocjenjivanje.Ne poznam to pivanje,niti Baltu poznam,osim preko foruma.Grdelin u topu možda tuce batude,možda nije,ali sad je 10-ti mjesec i grdelin verša(vjerovatno nije bio uškuro), i kroz tu veršu stavlja zijadu koja je po mom guštu.Sad vi imajte muda i stavite svoga grdelina posli mode na video,da vidimo cistocu vaše pisme.Lako je pizdit sakriven iza ekrana.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV sub 23 lis - 9:05

    Koce ,tu se slažem sa tobom,i ja zovem ljude da stave ptice ,da se čuju.Ja sam stavio onog baštara,koji nije neka vrhunska klasa,ali sam sretan da ,što znam da ih ima malo boljih od njega,ali sam još sretniji što mislim da i to malo je JAKO MALO Very Happy Very Happy Very Happy .


    P:S: Balta ti si zenička legenda i svaka ti čast na kolegijalnosti i druželjubivosti na forumu.Jer kako tebe špricaju,a ti se samo smiješ,Bizara,vinka i mene bi do sada banirali bar 37 puta ,do sada. Very Happy Very Happy king
    karlo
    karlo


    Broj postova : 85
    Age : 61
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by karlo sub 23 lis - 9:10

    je koce more bit da si u pravu,ali mi moremo ocjenjivat samo ono šta vidimo na clipu,šta se mene tiće zia je pre mekana,to triba da tuće svon forcon,a ne da je piva u sebi...

    kakva mu je zija u batudi,to nismo čuli,nečemo nagađat,i u stvari ne znamo...

    a ko mu je govorija da stavlja tiča iz tek izašle mode...

    i onda nesmiš napisat ono šta čuješ i vidiš,a vi morete dat kritiku,i svi se moraju složit sa vama,inače...Mad

    koce moj,prijatelju iz ditinjstva ipak san ja bokun stariji od tebe,ali to ne znači da san pametniji i da iman bolje tiće od tebe...

    a jeli tako...

    nebi se ima ko šta jidit,ipak su to samo tići,a mi smo ljudi...

    cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zoranV sub 23 lis - 9:28

    karlo je napisao/la:


    nebi se ima ko šta jidit,ipak su to samo tići,a mi smo ljudi...

    cheers

    Karlo ,svaka čast na ovoj rečenici. Tu smo da se družimo i upoznajemo ,prvo na forumu,a onda i osobno.Treba da stvaramo prijateljstva,jer nas veže isti hobi i u društvu ljudi koji se bave ovim hobijem,meni nikad nije dosadno.Zato trebamo podržati svakog ptičara i čestitati mu na trudu i radu,ma šta on imao.Svatko voli ono svoje i svatko drži ono šta voli.Znate onu ,NEKA TVOGA I U GORI HAJDUKA, Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 23 lis - 9:39

    zoranV je napisao/la:Koce ,tu se slažem sa tobom,i ja zovem ljude da stave ptice ,da se čuju.Ja sam stavio onog baštara,koji nije neka vrhunska klasa,ali sam sretan da ,što znam da ih ima malo boljih od njega,ali sam još sretniji što mislim da i to malo je JAKO MALO Very Happy Very Happy Very Happy .


    P:S: Balta ti si zenička legenda i svaka ti čast na kolegijalnosti i druželjubivosti na forumu.Jer kako tebe špricaju,a ti se samo smiješ,Bizara,vinka i mene bi do sada banirali bar 37 puta ,do sada. Very Happy Very Happy king

    hahahha.....vidiš otkad mene nije baniralo....otkad san odlučija da se manje javljan......lipo mi je ovako.....niko se u mene dira.....pa neću ni ja u nikoga...
    a komentirat tuđe tiće...ma neću više brate mili...navika san reć ono šta mislin...a to se među grdelinašima,a pogotovo u ovom načinu komunikacije, uvik more krivo protumačit ....narušava mi moj mir...A on mi je najvažniji!
    Osim ako netko decidirano traži moje mišljenje...a koje i nije bog zna šta...
    Samo ću reći da ne bi bilo loše da ima malo više objektivnosti i realnosti....
    a grdelinaši su zaboravili šta te riči znače...


    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 23 lis - 11:25

    PESTI je napisao/la:Da je nešto po nečijem guštu razumijem i poštivam (bitno je da se ne govori da je to najbolje),ali treba biti fer pa reći i ono drugo ,da ptica ima totalno prljavu veršu i batudu , totalna katastrofa od tice .
    Nije vrag da je toliki očaj trpiti takvu šporkicu od pjeva zbog dzijade koju nebi ni komentirao.




    PESTI zamolio bi te samo da mi objasnis sta je sporko naprimjer u 1:30 sek.kada je tic otpjevao 2 batude i sta je to sporko kod 3 takta koja pjeva prije zije ako moze to mi objasni .pozzz
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 23 lis - 11:42

    koce je napisao/la:Lako je pizdit,evo ponovit cu za one kojima triba crtat,necu kazat gluvaše.Balta ima snage stavit grdelina iz mode,koji se vjerovatno prominija ima misec dana.Grdelin je u teškoj verši i nije za ocjenjivanje.Ne poznam to pivanje,niti Baltu poznam,osim preko foruma.Grdelin u topu možda tuce batude,možda nije,ali sad je 10-ti mjesec i grdelin verša(vjerovatno nije bio uškuro), i kroz tu veršu stavlja zijadu koja je po mom guštu.Sad vi imajte muda i stavite svoga grdelina posli mode na video,da vidimo cistocu vaše pisme.Lako je pizdit sakriven iza ekrana.


    Koce majstore bas je tako kosto si rekao tic je izaso iz mode prije 1 mjesec i snimio sam ga taj dan kad sam i stavio video klip .

    Niko nije rekao da nema sporke ali me cudi kako pojedini ne cuje i pokoje pletivo u versi vec cuju samo frkavanje Very Happy
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar sub 23 lis - 13:56

    ticar je napisao/la:

    ovo je bilač nebi se ja s njim ni trudija nešto postići.

    Poštovani Tičar, imam trenutačno kod sebe parcijalni albinizam,(još su ptice mlade, izležene su u 5.mjesec) mislim da je razlog stečen.????????????????????
    Znači nije genetika, niti su iz istog legla....... vidit ćemo, mislim da ima veze sa lječenjem-tretmanom. Jer su ptice bile bolesne, imaju bijela letna pera na krilima.
    Razlog mog javljanja je da su "parcijalni bilaći" a dobro (za sada) pivaju. Vidit ćemo što će biti(ja ću se truditi). Pozzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar sub 23 lis - 14:02

    VINKO je napisao/la:
    zoranV je napisao/la:Koce ,tu se slažem sa tobom,i ja zovem ljude da stave ptice ,da se čuju.Ja sam stavio onog baštara,koji nije neka vrhunska klasa,ali sam sretan da ,što znam da ih ima malo boljih od njega,ali sam još sretniji što mislim da i to malo je JAKO MALO Very Happy Very Happy Very Happy .


    P:S: Balta ti si zenička legenda i svaka ti čast na kolegijalnosti i druželjubivosti na forumu.Jer kako tebe špricaju,a ti se samo smiješ,Bizara,vinka i mene bi do sada banirali bar 37 puta ,do sada. Very Happy Very Happy king

    hahahha.....vidiš otkad mene nije baniralo....otkad san odlučija da se manje javljan......lipo mi je ovako.....niko se u mene dira.....pa neću ni ja u nikoga...
    a komentirat tuđe tiće...ma neću više brate mili...navika san reć ono šta mislin...a to se među grdelinašima,a pogotovo u ovom načinu komunikacije, uvik more krivo protumačit ....narušava mi moj mir...A on mi je najvažniji!
    Osim ako netko decidirano traži moje mišljenje...a koje i nije bog zna šta...
    Samo ću reći da ne bi bilo loše da ima malo više objektivnosti i realnosti....
    a grdelinaši su zaboravili šta te riči znače...

    Vinko poštovani, sve si dobro reka,jedina "mala" razlika je ni kad MENI decidirano traži,JA ne dajem komentar.
    Pozzzzzzzz



    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI sub 23 lis - 14:37

    koce je napisao/la:Lako je pizdit,evo ponovit cu za one kojima triba crtat,necu kazat gluvaše.Balta ima snage stavit grdelina iz mode,koji se vjerovatno prominija ima misec dana.Grdelin je u teškoj verši i nije za ocjenjivanje.Ne poznam to pivanje,niti Baltu poznam,osim preko foruma.Grdelin u topu možda tuce batude,možda nije,ali sad je 10-ti mjesec i grdelin verša(vjerovatno nije bio uškuro), i kroz tu veršu stavlja zijadu koja je po mom guštu.Sad vi imajte muda i stavite svoga grdelina posli mode na video,da vidimo cistocu vaše pisme.Lako je pizdit sakriven iza ekrana.



    Koce, ja sam bio uvjeren da ne trpiš prljavu veršu ,tako si se predstavljao.


    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 sub 23 lis - 15:35

    VINKO je napisao/la:
    karlo je napisao/la:a kako češ veršu ocjenjivat,tu tić drobi svašta,ka i svaka verša... Wink


    Fala bogu da verša nije za ocjenjivanje,ali da je baš ka i svaka....eee ne bi se baš sa tim složija...


    ee moji ljudi čuju se pletiva i zije u verši a i smeće se čuje škartaji tiće mlade dok in slušaš veršu paš vidit da će ti na kraju šampion ostat
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 23 lis - 15:44

    bizar je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..

    Marko, MOLIM te koja je to posebna metoda , s kojom uče Španjolci na CD ???
    Hvala unaprijed, ozbiljno pitam, ne provociram. Pozzzz

    Koce omotaju tica u kesu,provuku mu zvucnik i stave ga u škrovadu sa vodon. Evo moze ti Dražen potvrdit.
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by koce sub 23 lis - 16:05

    markoxp je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..

    Marko, MOLIM te koja je to posebna metoda , s kojom uče Španjolci na CD ???
    Hvala unaprijed, ozbiljno pitam, ne provociram. Pozzzz

    Koce omotaju tica u kesu,provuku mu zvucnik i stave ga u škrovadu sa vodon. Evo moze ti Dražen potvrdit.

    Molim.....?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 sub 23 lis - 16:15

    da da marko dobro kaže i kad su tići špiritani priviše i akd in puno brljaju pismu vežu ga koncen za nogu i pustu..to ti je njihov način "kako do čiste pisme "
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by koce sub 23 lis - 16:23

    PESTI je napisao/la:
    koce je napisao/la:Lako je pizdit,evo ponovit cu za one kojima triba crtat,necu kazat gluvaše.Balta ima snage stavit grdelina iz mode,koji se vjerovatno prominija ima misec dana.Grdelin je u teškoj verši i nije za ocjenjivanje.Ne poznam to pivanje,niti Baltu poznam,osim preko foruma.Grdelin u topu možda tuce batude,možda nije,ali sad je 10-ti mjesec i grdelin verša(vjerovatno nije bio uškuro), i kroz tu veršu stavlja zijadu koja je po mom guštu.Sad vi imajte muda i stavite svoga grdelina posli mode na video,da vidimo cistocu vaše pisme.Lako je pizdit sakriven iza ekrana.



    Koce, ja sam bio uvjeren da ne trpiš prljavu veršu ,tako si se predstavljao.

    Ma Pesti,ko to voli šporku veršu,ja nigdi nisam rekao da bi onoga grdelina drža,niti da nebi,samo kažem da se komentari daju u skladu sa godišnjim dobom,stanju grdelina itd.Balta ima volje stavit grdelina i odmah ga se pokopa.Moga ga je i ne stavit i biti miran.Grdelin verša,verša je šporka,batuda je lipa.Kad bi oni grdelin tuka batude iduce lito,bila bi sasvim druga ocjena.Dajmo mu nadu i gurajmo ga,a ne odmah udrit iz svih oružja.Zato pozivam grdelinaše da stavljaju grdeline na video bez obzira na komentare,jer bi i "pravi grdelin"sigurno doživija na forumu neke nebuloze.Zamislite da nitko ne stavlja ništa (od straja).Zato naprid.


    avatar
    DOMO
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 68
    Age : 47
    Location : KAŠTELA
    Registration date : 27.08.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by DOMO sub 23 lis - 17:45

    vidiš čovik i nezna kojiko ima meštara na ovom forumu.Pesti ti si najači al u ričima,ti kad si stavija svog tiča tad mi je sve bilo jasno,koliko znaš,al da znaš srat po tudim tičima vidim da znaš.Svaka ti čast.Eto i zbog tebe i takvi sve če bit manje video snimaka.Opet ču ponovit u ono što nisi siguran zašto govorit.E moj meštre svaka ti čast
    karlo
    karlo


    Broj postova : 85
    Age : 61
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by karlo sub 23 lis - 18:39

    ajde svitu lipite,svi su dobri,ma šta dobri ODLIČNI...

    neču više rič reč kontra i jednog grdelina...



    cheers
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI sub 23 lis - 19:45

    DOMO je napisao/la:vidiš čovik i nezna kojiko ima meštara na ovom forumu.Pesti ti si najači al u ričima,ti kad si stavija svog tiča tad mi je sve bilo jasno,koliko znaš,al da znaš srat po tudim tičima vidim da znaš.Svaka ti čast.Eto i zbog tebe i takvi sve če bit manje video snimaka.Opet ču ponovit u ono što nisi siguran zašto govorit.E moj meštre svaka ti čast



    Živio Domo, doktore tičarstva ,učitelju ,.....
    Nečeš se pohvališ da je ono bio tvoj grdelin (masni) Very Happy ,tica koja isto piva u največem špiritu i sada u verši.
    Takav se grdelin ne daje prijatelju.
    Pitaj Vinka kakvi se grdelini daju prijateljima .

    Gledao bi nečija videa ,onda stavi koje ili otvori temu kao ja pa pokaži što znaš ili neznaš.
    Na chatu znaš puno toga pisati ,otvori temu pa pokaži mladima kako se grdelin stvara.(čisto sumnjam)

    Očekivao si samo hvale i latice cvjeća kad si stavio onog svog strilaša ,ali vidiš da ima i drugačijih mišljenja od tvojih .Dobra prilika da se kvalitetno razgovara o tome , ali tebi je jedina kvalitetna rasprava ona ,,bravo doktore,, , ,,ajme koja dzijada,,, ....
    Tebi zvuči da netko sere o grdelinu kad spomene strile u batudi ili prljavu veršu.

    confused
    Ne brini opet za mene , brinuo si što bi iznio kad smo Dzijada i ja spomenili livadu ,on je pokazao pticu koja zaslužuje livadu ,pokazao sam i ja jednog sličnog ali sam skinuo video zbog odredjenih doktora koji su uvjereni da samo oni imaju grdelina.





    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sub 23 lis - 20:16



    Zadnja promjena: baltic; sub 23 lis - 21:03; ukupno mijenjano 1 put.

    Sponsored content


    Video Klipovi - Page 10 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: uto 7 svi - 23:11.