Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+80
plafonko
Pash031
Milos Stalac
pippo
zako
emirgrdelin
relja
kovac rupa
StarMo
dejzi
grk
topaz
saly
markoxp
Ive Labin
Merlo
kreso
grdelin-omiš
neznalica
gramofon
zelandur
toni mostar
skopski maestro
turbozd
zvrcko sen
vrca
Darko
rossi
vlajkobl
euzebio
zoran ptice pjevice
Renato.M
stiglica
echeberija
zoke007
edoMo
carduelismo
crv
Ranko Labovic
Maghellano
DAMIAN
Dule
Said_the_great
veso09
CUBA
angelo
bocka
saso78
ikayke
komiza
pavao
Sina BL
ssarava1
vlado
toni ilići
bizar
seadriver
sasar_le
brabus
krstokljun
tomi.st
refa95
ticar
riberi
DjordjeVet
Carduel
zijada
zoranV
Dax BG
DOMO
koce
lord189
baltic
karlo
krnjolac
Miljenko
MARIN
zadranin
PESTI
klapa-sinj
84 posters

    Video Klipovi

    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel pet 8 lis - 16:50

    bizar je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:

    E i ovo je lipo vidit.

    Da je stavit koju .......

    NESHVATLJIVO, stvarno je grdelin čudna ptica, ovaj video je sniman vjerovatno sa nekih desetak metara, koja je kvaliteta kamere???? Jeli stavio kod snimanja 24.ili 16 ili 12... bit-a???? jeli pojačao ton kad je snimao ili mu je automatski jeli prometna ulica, drugi zvukovi, puno pitanja...... ali ja u sobi gdje spavam imam mladog grdelina, kojem puštam CD, u kanti Jupola (poslušao sam g.Zijadu, hahahaaa) pod bijelom krpom, e kad pustim ovaj video ( ton otprilike na sredini) moj grdelin iz kante Jupola se počme javljati-poludi-zove-....(ispod krpe, u kanti, svira mu CD a on čuje) Ja jedva čujem a pola metra sam od laptopa, a on je tri metra i sve čuje?????????????
    Čovječe, koja je to frekfencija-decibeli-tonovi, šta sve može grdelin uhvatit-ćuti...... dobro je davno Koce reka da treba okrečiti stan jer da "strila" ostaje na inkartu od zida....
    Marine, je ovo je lipo vidit, ali samo da čuješ mog mladog (iz kante)kad popizdi. Pozzzz

    Evo i kratko objašnjenje ovog što bizar navodi. Radi se o tome da se zvukovi pojačavaju u kanti od jupola jer je kanta okruglog ili ovalnog oblika tako da "centar" pojačnog zvuka dolazi u sredini kante gdje se nalazi učenik. Ništa čudno! Čudni su putevi zvuka! :-) A k tome gdje njegovi mjeseci a gdje Bizarove godine. Jel tako prijatelju?
    Prijatelju sve si rekao.
    Čudni su putevi.....ima li rješenja-pomoći, godine ne mogu smanjit, a da promjenim kantu,....? hahahahaaPozzzz

    Treba promijeniti akustiku kante, tako da se varijacije frekvencija pravilno izvode u njoj. Naravno spriječiti pojavu eha da nam dzija nebi bila ko svirena od prve pomoći. :-) Toliko od mene! Nije dobro sve ni otkriti odmah! Jel tako Bizar? Very Happy Pozzz
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zijada sub 9 lis - 10:07

    karlo je napisao/la:je li mala kanta od jupola bolja od veće? jocolor
    Karlo koliko mogu procjenit čini mi se da ste vi pravi ST tičar i da vama nije potrebna nikakva kanta jupola.Vidite i sami koliko imamo video uredaka od tako učenih grdelina.Gledam te video uretke i neznam stvarno za kojega bi se odlučija.
    karlo
    karlo


    Broj postova : 85
    Age : 61
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by karlo sub 9 lis - 11:05

    by zijada Today at 9:07 am
    karlo je napisao/la:
    je li mala kanta od jupola bolja od veće?
    Karlo koliko mogu procjenit čini mi se da ste vi pravi ST tičar i da vama nije potrebna nikakva kanta jupola.Vidite i sami koliko imamo video uredaka od tako učenih grdelina.Gledam te video uretke i neznam stvarno za kojega bi se odlučija.




    e moj zijada,puno ti fala na tom komplimentu,a video uratke nebi skupno komentira,svak ima svoje gušte,je'l tako?
    a ja bi se lako odlučija,uzeja bi sve i nemoš falit... Smile
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar sub 9 lis - 16:43

    baltic je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:

    E i ovo je lipo vidit.

    Da je stavit koju .......

    NESHVATLJIVO, stvarno je grdelin čudna ptica, ovaj video je sniman vjerovatno sa nekih desetak metara, koja je kvaliteta kamere???? Jeli stavio kod snimanja 24.ili 16 ili 12... bit-a???? jeli pojačao ton kad je snimao ili mu je automatski jeli prometna ulica, drugi zvukovi, puno pitanja...... ali ja u sobi gdje spavam imam mladog grdelina, kojem puštam CD, u kanti Jupola (poslušao sam g.Zijadu, hahahaaa) pod bijelom krpom, e kad pustim ovaj video ( ton otprilike na sredini) moj grdelin iz kante Jupola se počme javljati-poludi-zove-....(ispod krpe, u kanti, svira mu CD a on čuje) Ja jedva čujem a pola metra sam od laptopa, a on je tri metra i sve čuje?????????????
    Čovječe, koja je to frekfencija-decibeli-tonovi, šta sve može grdelin uhvatit-ćuti...... dobro je davno Koce reka da treba okrečiti stan jer da "strila" ostaje na inkartu od zida....
    Marine, je ovo je lipo vidit, ali samo da čuješ mog mladog (iz kante)kad popizdi. Pozzzz

    Evo i kratko objašnjenje ovog što bizar navodi. Radi se o tome da se zvukovi pojačavaju u kanti od jupola jer je kanta okruglog ili ovalnog oblika tako da "centar" pojačnog zvuka dolazi u sredini kante gdje se nalazi učenik. Ništa čudno! Čudni su putevi zvuka! :-) A k tome gdje njegovi mjeseci a gdje Bizarove godine. Jel tako prijatelju?
    Prijatelju sve si rekao.
    Čudni su putevi.....ima li rješenja-pomoći, godine ne mogu smanjit, a da promjenim kantu,....? hahahahaaPozzzz


    Kada sam ja govorio ima 5-6 mjeseci da se tici trebaju skolovat u buretu da se cuje jasno zvuk a ljudi mi se smiju cheers

    Tako mene i moji prijatelji znaju zezat pa kazu ohhho a Balta sve lud affraid

    Prijatelju samo radi svoj posao, ako dođeš kod mene, možeš viditi "bure u buretu" ili kantu veću, a u njoj manja a između izolacija, a manja povezana s cijevima zbog zraka vanka..... samo radi svoj posao a oni neka se smiju...
    Carduel poštovani, ljepa vremena, oko kuće nešto radim(treba iskoristiti, vidiš da zovu milenijsku zimu), nemam trenutačno vremena za forum, zato ti nisam odgovorio....deseti mjesec, a vrijeme samo tako, jučer u Kalaharija Vele bio u majici s kratkim rukavima, navečer oko 2o.sati........ pozzzz svima
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost ned 10 lis - 14:28

    zijada je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    zijada je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    Miljenko je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=N9hBF7kIJw8

    loš snimak,al tica je zanimljiva,eh da joj je zijada na nekim pletivima flower

    Marko ima on dziju samo mu ne valja.
    Bija bi puno bolji da je nema.

    Znan fredi da ima ziju,samo sa njih par i sa par strila usere sav dojam lipoga pletaša,da je na nekim pletivima zija valjalo bi,al ona kakvu ja volin... Cool

    Marko, ako budes bira cure ka grdeline neces se okusiti 'prazovine"!

    Dragi puta nevalja svaka lol!
    Marko kad dođeš do dobroga grdelina onda traži curu.Jer ne ide skupa traženje cure i tića.Imam dosta iskustva u tome.Ali uvik imaj na pameti prvo tići a onda cura i to joj trebaš reć otvoreno.Pozdrav od Zijade...

    Zijada moja cura je upoznata sa mojin hobijen...lord je zivi dokaz lol! je da mi je rekla da san "malo" lud al eto...ja san naša tica,zatin curu i dosta mi je afro
    Eto Marine vidiš da sam bio u pravu.Naša je grdelina pa onda curu bravo Marko pravi si tičar.Sad je nauči da ih hrani i to je prava uživancija.Pozdrav Zijada.

    Pomirila se ona sa tin da je malo zbog tica zanemarin lol!
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by brabus pet 15 lis - 19:40

    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by brabus pet 15 lis - 19:47

    https://www.youtube.com/watch?v=bxQandNOyp4

    opet nešto učeno na cd...dotični vlasnik potvrdia,hebiga nema zije...
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by koce pet 15 lis - 21:55

    brabus je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=bxQandNOyp4

    opet nešto učeno na cd...dotični vlasnik potvrdia,hebiga nema zije...

    Vjecni problem zove se "zijada",mladi je više manje nauce,kasnije dolaze problemi sa dizanjem,sazrijevanjem i top formom.Od pamtivjeka su postojale "zimske zijade",grdelin zelen,hladan,piva kroz veršu zijade fantazija,reka bi;evo ga;je malo sutra.I ovaj grdelin na videu vjerovatno je ucen sa zijadom.
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zadranin pet 15 lis - 22:04

    ljudi moji da grdelini ne skreću , po stanju kako grdelini pivaju 11 , i 12 misec, 90 posto tičara BI IMALO SOLIDNE TICE, ali zvizdan kad udre , tu ko piva dobro , taj je mačak , i rišija je 90 posto problema, evo sta se ima sad čut u većine tičara , to je jako dobro , zije iz verse lete ko munje , a samo će neki imat tu sriću da im tići ne skrenu , tj , izgube zijadu, ko misli da je zijada stvar koja dolazi sama od sebe i da će to lako rišiti , bolje mu je da se ostavi grdelina, pozzzzz zadarski striladur
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sub 16 lis - 11:51

    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic čet 21 lis - 19:44

    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by refa95 čet 21 lis - 19:54

    dobarrrrr
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost čet 21 lis - 21:54


    Ja cu na ovo rec da iman boljega...

    Jel se ti šališ ili?
    karlo
    karlo


    Broj postova : 85
    Age : 61
    Location : Split
    Registration date : 22.12.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by karlo čet 21 lis - 21:58

    a kako češ veršu ocjenjivat,tu tić drobi svašta,ka i svaka verša... Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost čet 21 lis - 21:59

    Meni se čini da je jedino u ful njegovoj pismi dobra pokoja zija...
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic čet 21 lis - 22:35



    Kroz versu pokoja zimska zijada da otvorim sezonu Wink
    avatar
    toni ilići


    Broj postova : 122
    Age : 54
    Location : MOSTAR-NOVIGRAD-ISTRA
    Registration date : 13.08.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by toni ilići pet 22 lis - 9:25

    ima blicjer i to je najvažnije,a kritičari nek stave svoje tice,pa da vidimo.pozdrav.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar pet 22 lis - 10:40

    markoxp je napisao/la:
    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..

    Marko, MOLIM te koja je to posebna metoda , s kojom uče Španjolci na CD ???
    Hvala unaprijed, ozbiljno pitam, ne provociram. Pozzzz
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 pet 22 lis - 12:54


    ček da tić nije naučija nista s cda nebi bija zanimljiv al svakako je nista sta se tiče verše
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 pet 22 lis - 12:58

    bizar je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..

    Marko, MOLIM te koja je to posebna metoda , s kojom uče Španjolci na CD ???
    Hvala unaprijed, ozbiljno pitam, ne provociram. Pozzzz

    bizar španjolci uče tiće na djelove svaka pisma ima svoj cd i čovik zna kad će je puštat svojemu tiću
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar pet 22 lis - 14:01

    lord189 je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:
    brabus je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Plete.Apsolutno čist.Interesantno nema ama baš nikakvu dziju.


    sad će opet neki reći da grdelina nije moguće učiti preko tehnike (cd,dvd...)

    mislite da je ovo tić od prirodne pisme,ili ima kanarinske melodike...???

    Španjolci svi uče na CD posebnom metodom,taj san video negdi gleda........al ovaj tic nije po mome,nekazen da nema dobrih pletiva al ih zasere sa nekon glatkon strilon itd..

    Marko, MOLIM te koja je to posebna metoda , s kojom uče Španjolci na CD ???
    Hvala unaprijed, ozbiljno pitam, ne provociram. Pozzzz

    bizar španjolci uče tiće na djelove svaka pisma ima svoj cd i čovik zna kad će je puštat svojemu tiću


    Lorde, ako mogu zamoliti malo pobliže obijašnjenje, koji dijelovi??? Na što se misli, interesira me? Na doba dana, na starost mlade ptice, šta znači "svaka pisma"(više batuda)???? Unaprijed hvala.
    ps
    Ja trenutačno puštam (4. različita)četri CD-a, u jednom danu.........možda je malo, da pojačam? Hahaaaaa
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by PESTI pet 22 lis - 14:09

    Hahaha , bizar pojačaj do kraja možda slabo čuju .
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zijada pet 22 lis - 14:16

    PESTI je napisao/la:Hahaha , bizar pojačaj do kraja možda slabo čuju .
    Pesti čini mi se da si u pravu.G.Bizar željno iščekujemo video isječak vašeg GMO kako ga vi još nazivate i fakultetski obrazovanog grdelina.Pozdrav...
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by bizar pet 22 lis - 14:34

    zijada je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Hahaha , bizar pojačaj do kraja možda slabo čuju .
    Pesti čini mi se da si u pravu.G.Bizar željno iščekujemo video isječak vašeg GMO kako ga vi još nazivate i fakultetski obrazovanog grdelina.Pozdrav...

    Poštovani Zijada Vi ga sigurno nećete viditi ni dočekati, zbog takvih"tajanstvenih" kao Vi ga neću ni staviti na forum.Vi ga sigurno ne trebate željno iščekivati.Malo ste mi gospodine dosadni(već pet dana me niste spomenuli).
    Meni je dosta da su ga neki čuli, npr. g.Koce mi je dao ruku (znači čestitao mi je kad ga je čuo).
    Također vas molim da mi "sjašite s one stvari" (ovo je ponovljena molba) dok se ne predstavite.Unaprijed hvala.
    ps
    Koliko puta na ovom forumu treba ponoviti da je tajanstvenost- nepredstavljanje u najmanju ruku znak NEPRISTOJNOSTI.
    Također M O L I M da mi se GOSPODINI "tajanstveni" ne obraćaju, ni p.p. niti na forum.
    Pozdrav svim NEtajanstvenim
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost pet 22 lis - 20:30

    karlo je napisao/la:a kako češ veršu ocjenjivat,tu tić drobi svašta,ka i svaka verša... Wink


    Fala bogu da verša nije za ocjenjivanje,ali da je baš ka i svaka....eee ne bi se baš sa tim složija...

    Sponsored content


    Video Klipovi - Page 9 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 16:35.