Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+77
kovac rupa
emirgrdelin
Chakala
Sokoly
zako
picolet
skopski slavejar
vrabac
toni mostar
mipticar
gramofon
angelo
skopski maestro
Darko
euzebio
Renato.M
echeberija
zijada
zoke007
tomi.st
bizar
ziko
veso09
Dadoni
DjordjeVet
Vrbanja
DAMIAN
Merlo
ticar
danijelvr
pippo
bocka
dr.nenad86
Boban NA
Drago_Nin
toni69
refa95
damir64
Dean
seadriver
komiza
IGOR 72
Siskin
krstokljun
Ad3l
grdelin-omiš
zvrcko sen
zadranin
aurora2000
Miljenko
Dax BG
ssarava1
saso78
krnjolac
mutacija
Dule
crv
vlado
Said_the_great
branimirf
Carduel
ikayke
lord189
zoranV
antonio
many
PESTI
malinois
kreso
riberi
MARIN
baltic
brabus
plafonko
Sina BL
Santa
zoran ptice pjevice
81 posters

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar pet 7 sij - 23:16

    ziko je napisao/la:koja je procedura za prijavu na natjecanje.....ili je to ako dođeš dobro doša....datum ovisi o vrimenu....

    Iz pitanja nije točno precizirano-jasno jeli misliš na Split ili Ramu????
    Ako misliš na Split , pitaj jer smo samo dvojica na forumu, a takmičimo se u Splitu, znači ja i V.Ćorić.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by zoranV pet 7 sij - 23:18

    Samo je u Splitu tajno takmičenje Very Happy Very Happy Very Happy No
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar pet 7 sij - 23:37

    zoranV je napisao/la:Samo je u Splitu tajno takmičenje Very Happy Very Happy Very Happy No

    Poštovani ZoraneV, ne znam jeli ti poznato da neke banke u Engleskoj plaćaju da im reklama ne izlazi..
    Ja osobno imam NAJVEĆU tvrtku u Dalmaciji vezano za nehrđajući čelik, a nigdje nećeš moju reklamu vidjeti(osim Total Split, jer je to adresar)....
    Židovska tradicija koja je stara preko 5000.godina, a u nas je 2011.godina kaže: Daj mi Bože zdravlje, novac i anonimnost.
    Vezano za sve gore navedene, mislim da nam velika reklama nije potrebna....šta više, mislim da dobrim stvarima REKLAMA nije potrebna????
    Ali da ne pizdim puno, te dižem (nepotrebne )tenzije, molim dođi, vidi osobno se uvjeri gdje je bolja kvaliteta ( ja osobno mislim da nema ptice ni u Rami niti u Splitu, ali moje mišljenje zanemarite).
    Također molim nemojte "padati" na baketinu, da ti netko servira "škart" pticu, te te lagano uvijerava s reklamama da je to dobro i ispravno, čuvajte se reklama i lažnih proroka.
    ps
    Svima, što slave Božić po Julijanskom kalendaru, Čestit Božić.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by zoranV pet 7 sij - 23:45

    Prijatelju,Rama je za druženje,a ptice su samo izgovor Very Happy
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Dax BG sub 8 sij - 9:39

    Svima, što slave Božić po Julijanskom kalendaru, Čestit Božić
    Hvala Bizar.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by vlado sub 8 sij - 16:13

    bizar je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:a u dalmaciji svake godine ima zlatna brokva samo fali reklame jer obično ona većina koja bi tila ić na natjecanje sazna tek 2 tjedna poslje natjecanja da je bilo

    Lorde poštovani, evo te ja pozivam, (za slijedećih nekoliko godina UNAPRIJED, bože zdravlje), znaći prva nedjelja u šestom mjesecu (barem je tako svagdje u svijetu).
    Sad ne možeš reći da nisi znao za natjecanje u Splitu.
    Vezano za Ramu (sve čestitke organizatorima i sudionicima), Lorde možeš ići jedino kao turista( i dobro marendat), jer pticu ne možeš prenijeti preko granice legalno, a u Splitu možeš doći s pticom.
    ps.
    Pozdravljam organizatore Rame, te molim ako je moguće da pomaknu termin (Splitsko je natjecanje starije), možda-sigurno bi više Splićana došlo????? Unaprijed hvala na razujevanju.

    Koliko ja znam biće pomaknuto na kasniji termin.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by vlado sub 8 sij - 16:16

    bizar je napisao/la:
    zoranV je napisao/la:Samo je u Splitu tajno takmičenje Very Happy Very Happy Very Happy No

    Poštovani ZoraneV, ne znam jeli ti poznato da neke banke u Engleskoj plaćaju da im reklama ne izlazi..
    Ja osobno imam NAJVEĆU tvrtku u Dalmaciji vezano za nehrđajući čelik, a nigdje nećeš moju reklamu vidjeti(osim Total Split, jer je to adresar)....
    Židovska tradicija koja je stara preko 5000.godina, a u nas je 2011.godina kaže: Daj mi Bože zdravlje, novac i anonimnost.
    Vezano za sve gore navedene, mislim da nam velika reklama nije potrebna....šta više, mislim da dobrim stvarima REKLAMA nije potrebna????
    Ali da ne pizdim puno, te dižem (nepotrebne )tenzije, molim dođi, vidi osobno se uvjeri gdje je bolja kvaliteta ( ja osobno mislim da nema ptice ni u Rami niti u Splitu, ali moje mišljenje zanemarite).
    Također molim nemojte "padati" na baketinu, da ti netko servira "škart" pticu, te te lagano uvijerava s reklamama da je to dobro i ispravno, čuvajte se reklama i lažnih proroka.
    ps
    Svima, što slave Božić po Julijanskom kalendaru, Čestit Božić.

    Bizar sve je to ok ali ne i kod takmičenja jer ako nije javno obznanjeno onda nije ni transparentno i time se jedino utiče na smanjenje zdrave konkurencije.

    Ovo je ipak hoby a ne posao.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 sub 8 sij - 16:30

    bizar je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:a u dalmaciji svake godine ima zlatna brokva samo fali reklame jer obično ona većina koja bi tila ić na natjecanje sazna tek 2 tjedna poslje natjecanja da je bilo

    Lorde poštovani, evo te ja pozivam, (za slijedećih nekoliko godina UNAPRIJED, bože zdravlje), znaći prva nedjelja u šestom mjesecu (barem je tako svagdje u svijetu).
    Sad ne možeš reći da nisi znao za natjecanje u Splitu.
    Vezano za Ramu (sve čestitke organizatorima i sudionicima), Lorde možeš ići jedino kao turista( i dobro marendat), jer pticu ne možeš prenijeti preko granice legalno, a u Splitu možeš doći s pticom.
    ps.
    Pozdravljam organizatore Rame, te molim ako je moguće da pomaknu termin (Splitsko je natjecanje starije), možda-sigurno bi više Splićana došlo????? Unaprijed hvala na razujevanju.

    fala na poštovanju bizo,ma zna san ja da je natjecanje u splitu svake godine u 6 misecu samo nikad nisan zna lokaciju ni uru već dvi godine za redon ja san tija doć na tu brokvu..ma rama je daleko ko bi iša gori dobro si kaza može se ić samo turistički jist i pit Smile
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by DjordjeVet sub 8 sij - 17:26

    kao sto je vec receno, Rama i nije smisljena zbog ptica vec zbog nas, da se druzimo i upoznajemo....i to je bas tako...
    ipak, i kada je Rama i kada je Zlatna Brokva u pitanju, trebalo bi da bude javno objavljeno kada ce se odrzati...takmicenje za koje zna i na kome ucestvuje samo par ljudi i niej takmicenje vec privatna zabava Smile
    ili se mozda neko boji konkurencije? Question
    da napravim paralelu na izlozbe (mada i nije bas neko poredjenje)...
    da li vise volite pobijediti ako posaljete na takmicenje pticu koja je jedina u svojoj klasi (i koja svakako ima potreban broj bodova za sampiona) ili ako ih ima vise u klasi, pojednakog kvaliteta, pa vasa bude ocijenjena kao najbolja?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 sub 8 sij - 17:32

    đorđe to je neizvedivo jer kao prvo nemamo iste standarde sto su temelj natjecanja Smile
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by DjordjeVet sub 8 sij - 17:42

    lord189 je napisao/la:đorđe to je neizvedivo jer kao prvo nemamo iste standarde sto su temelj natjecanja Smile
    Lorde, nema veze to sa standardima...
    mislio sam na ta dva takmicenja odvojeno...U Splitu splitski standard, u Rami ramski...ali sto veci broj ucesnika, veca konkurencija i zanimljivije takmicenje...

    p.s. dobra ptica je svugdje dobra cheers
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Dule sub 8 sij - 19:52

    Ljudi moji zašto nekazete pravi odgovor?Zašto nebi moglo biti javno takmičenje ? Zato što bi sve ptice trebale biti pravilno prstenovane i svaki učesnik bi morao imati dozvolu od ministarstva za držanje istih ptica.
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by DjordjeVet sub 8 sij - 20:00

    Dule je napisao/la:Ljudi moji zašto nekazete pravi odgovor?Zašto nebi moglo biti javno takmičenje ? Zato što bi sve ptice trebale biti pravilno prstenovane i svaki učesnik bi morao imati dozvolu od ministarstva za držanje istih ptica.
    u HR to ne i trebalo biti problem...u Bosni bi to vec komplikovalo stvari...
    to me podsjeca na jednog tipa iz mog grada koji gaji malinoe...skora ja svratim do njega, a on prodaje kanarinku trgovcu i moli ga da je ne proda nikome ko gaji malinoe, kako ne bi imao konkurenciju...
    uz duzno postovanje svima i svacijem stavu, j**** i izlozbu i takmicenje ako nema konkurencije...

    dakle, ako prevazidjemo problem oko prstenova i standarda, ostaje ono sto niko ne zeli da kaze javno...KONKURENCIJA.... affraid
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 sub 8 sij - 20:22

    Dule je napisao/la:Ljudi moji zašto nekazete pravi odgovor?Zašto nebi moglo biti javno takmičenje ? Zato što bi sve ptice trebale biti pravilno prstenovane i svaki učesnik bi morao imati dozvolu od ministarstva za držanje istih ptica.
    silent Neutral
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar ned 9 sij - 10:18

    zoranV je napisao/la:Prijatelju,Rama je za druženje,a ptice su samo izgovor Very Happy

    Prijatelju, vezano za druženje , feštu, harmonikaša, posjet jezeru, gostoprimstvu... tu skidam kapu, stvarno ste dobri.
    Kod nas ti je druga situacija, prošli put nas je bilo 11.natjecatelja, većinom su to ljudi u godinama ( g.Mikas iz Omiša ima preko 80., g.Dvornik -prošlogodišnji pobjednik,oko 70.godina.....)
    Htio sam reć da je drugi pristup, pojede se pečeno,( mora biti žensko kozle ,težine prije pečenja max.13.kg)popije koja čaša vina, malo se družimo i to je to.
    Inače napominjem da je naše natjecanje prijavljeno ornitološkom u ZG.
    Vezano za "javno" objavljivanje, kome objaviti, kako, preko novina, oglas......ponavljam da smo samo nas dvojica na forumu. .....kako rješiti problem oglašavanja??? Stvarno ne znam.
    Još napominjem, da imamo ocjenske liste, i da svatko ocjenjuje sve ptice (osim svoje), sistem se pokazao dobar, jer nema odstupanja u krajnjem zbiru bodova.Nemamo "vanjske"suce.Ptica pjeva 1o.min, na brokvi.
    Molim ovo nije javni poziv, reklama, ali tko ima volje doći je dobrodošao. Npr, pola Kalaharija dolazi svake godine, a pola Kalaharija niti da čuje????? Tko će nama ugoditi..........Tko ima volje doći naći će razlog i obrnuto, tko nema volje doći naći će stotine mana, mi se barem tudimo.
    Prve godine je pobijedio z.Radosavljević iz Omiša, druge neno iz Zagreba, treće Dvornik iz Splita, mislim da nismo (barem po pobjednicima) baš sakriveni i tajni. Pozzzzzz
    ps.
    Nešto mi je riknija kompjuter, pa ću poslije poslati "standard" po kojem se ravnamo. Molio bih ako netko ima bolji (standard, uvjete ocjenjivanja...)neka ga postavi. Unaprijed hvala.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar ned 9 sij - 10:21

    vlado je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:a u dalmaciji svake godine ima zlatna brokva samo fali reklame jer obično ona većina koja bi tila ić na natjecanje sazna tek 2 tjedna poslje natjecanja da je bilo

    Lorde poštovani, evo te ja pozivam, (za slijedećih nekoliko godina UNAPRIJED, bože zdravlje), znaći prva nedjelja u šestom mjesecu (barem je tako svagdje u svijetu).
    Sad ne možeš reći da nisi znao za natjecanje u Splitu.
    Vezano za Ramu (sve čestitke organizatorima i sudionicima), Lorde možeš ići jedino kao turista( i dobro marendat), jer pticu ne možeš prenijeti preko granice legalno, a u Splitu možeš doći s pticom.
    ps.
    Pozdravljam organizatore Rame, te molim ako je moguće da pomaknu termin (Splitsko je natjecanje starije), možda-sigurno bi više Splićana došlo????? Unaprijed hvala na razujevanju.

    Koliko ja znam biće pomaknuto na kasniji termin.

    Vlado , unaprijed hvala, ipak je nama četvrto, a vama drugo natjecanje.
    Drago mi je da si to napisao, jučer sam s g.Brabusom baš o tome ratgovarao, mislim da je prva nedjelja 5. a vi se pomaknite 12. sve u šestom mjesecu(sve za druženje)????? Pozzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar ned 9 sij - 10:30

    [quote="lord189"]
    bizar je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:a u dalmaciji svake godine ima zlatna brokva samo fali reklame jer obično ona većina koja bi tila ić na natjecanje sazna tek 2 tjedna poslje natjecanja da je bilo


    fala na poštovanju bizo,ma zna san ja da je natjecanje u splitu svake godine u 6 misecu samo nikad nisan zna lokaciju ni uru već dvi godine za redon ja san tija doć na tu brokvu..ma rama je daleko ko bi iša gori dobro si kaza može se ić samo turistički jist i pit Smile

    Lorde tu si u pravu, vezano za lokaciju, to je stvarno tajna, jer da netko od natjecatelja ne bi vježbao pticu na tom mjestu, znači svima isti uvjeti, skupimo se u kafiću Mendula i odlazi se na "lokaciju" za natjecanje.
    Uvijet za dolazak je donijeti pticu, i stotinjak kuna, koje ćeš konzumirati u pečenom mesu.
    Uvijek do sada je vino, papiri ocjenske liste...... bilo gratis.
    Mislim (ponavljam) tko god ima volje, doći će lako.....Lorde, prošlu su godinu tvoji susjedi Ćorići (jun i sen)bili na natjecanju. Pozzzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar ned 9 sij - 10:43

    DjordjeVet je napisao/la:kao sto je vec receno, Rama i nije smisljena zbog ptica vec zbog nas, da se druzimo i upoznajemo....i to je bas tako...
    ipak, i kada je Rama i kada je Zlatna Brokva u pitanju, trebalo bi da bude javno objavljeno kada ce se odrzati...takmicenje za koje zna i na kome ucestvuje samo par ljudi i niej takmicenje vec privatna zabava Smile
    ili se mozda neko boji konkurencije? Question
    da napravim paralelu na izlozbe (mada i nije bas neko poredjenje)...
    da li vise volite pobijediti ako posaljete na takmicenje pticu koja je jedina u svojoj klasi (i koja svakako ima potreban broj bodova za sampiona) ili ako ih ima vise u klasi, pojednakog kvaliteta, pa vasa bude ocijenjena kao najbolja?

    Poštovani DjordjeVet,
    ODLIČNO, pomaknite sedam dana Ramu i još će mo se više družiti.
    Vezano za javne objave, kako?gdje?Jeli može u NarodneNovine (službeni glasnik RH)....što se priznaje?
    Evo ja sada javno objavljujem za slijedeće tri godine, jeli to OK ???Treba li službena pozivnica?
    Vezano za konkurenciju, Hahahaaaaa, mogu se samo nasmijati , u ovo vrijeme nejebice-neimaštine, moje mišljenje je da nema konkurencije..... obišao je čovjek Makedoniju, Ramu i Split, sve u svemu jedno veliko g.... Pozzz
    ps
    Kad popravim kompjuter šaljem ti naš "skromni" standard, pa ako imaš primjedbe, molim da se očituješ, da javno obznaniš.Molim do tada ne dizati tenzije (bodovi, klasa, standard, kvaliteta...).
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by DjordjeVet ned 9 sij - 13:16

    bizar je napisao/la:
    Poštovani DjordjeVet,
    ODLIČNO, pomaknite sedam dana Ramu i još će mo se više družiti.
    Vezano za javne objave, kako?gdje?Jeli može u NarodneNovine (službeni glasnik RH)....što se priznaje?
    Evo ja sada javno objavljujem za slijedeće tri godine, jeli to OK ???Treba li službena pozivnica?
    Vezano za konkurenciju, Hahahaaaaa, mogu se samo nasmijati , u ovo vrijeme nejebice-neimaštine, moje mišljenje je da nema konkurencije..... obišao je čovjek Makedoniju, Ramu i Split, sve u svemu jedno veliko g.... Pozzz
    ps
    Kad popravim kompjuter šaljem ti naš "skromni" standard, pa ako imaš primjedbe, molim da se očituješ, da javno obznaniš.Molim do tada ne dizati tenzije (bodovi, klasa, standard, kvaliteta...).

    naravno da cemo se druziti, to i jeste poenta...ako se uz to cuje i neka dobra ptica, jos bolje...Smile
    javna objava? ma, dovoljno je ovdje na forumu Smile, oni koji su na forumu, prenijece onima koji nisu clanovi i to je to...
    i ja bih volio da vidim standard, tj. ocjensku listu...mozda i u Rami ove godine bude neka ocjenska lista...mora od necega da se pocne...
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar ned 9 sij - 15:16

    Poštovani forumaši,
    pošto sam sam sebe uhvatio (ne u laži, hahahaa) nego u ponavljanju neke moje misli a to je: Da nema nitko ništa,( mislim na kvalitetnog grdelina) a pošto sam ja ozbiljan i konkretan čovjek ovim putem se obraćam preko foruma (poslušat ću DjordjeVet-a) s MOLBOM.
    Molim (ja i g.Čudina) da nam se omogući studijsko snimanje zijade , plaćamo 1000.kuna /ili 130.E cca.
    -Objašnjenje, nama za naš projekt treba dobra zijada, a ista se treba snimiti u studiju u Splitu(ne mora ptica zapjevat u studiju, postoji mogućnost da se mikrofon (od 8000.Eura)provuče kroz prozor, znači ptica treba zapjevat SAMO zijadu( u dvorištu studija, na suncu), ostalo nas ne interesira, ostalo imamo.
    *****Normalno, g.Čudina će prije poslušati pticu, da se uvijeri jeli se istu isplati nositi u studio.
    Nije uvijet da zijadu ispjeva grdelin, može i baštadra, samo se mora studijski-uživo snimit, snimke(CDova ili kazeta) ne dolaze u obzir, samo u ŽIVO( u ili ispred studija).
    Ponuda-MOLBA traje do daljnjeg(neograničeno), dok ne snimimo zijadu.
    Unaprijed zahvalni(plaćanje "solarno"-lova ohmah na sunce).
    ps
    Zadnju "dobru" zijadu smo snimili u g.Maina iz Kaštela, dana o1.1o.2006.godine.
    Gore navedenu molbu, smo jučer javno iznijeli u Kalaharija, nitko se nije ponudio(da ima pticu i uzme novce).
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 ned 9 sij - 15:31

    [quote="bizar"]
    lord189 je napisao/la:
    bizar je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:a u dalmaciji svake godine ima zlatna brokva samo fali reklame jer obično ona većina koja bi tila ić na natjecanje sazna tek 2 tjedna poslje natjecanja da je bilo


    fala na poštovanju bizo,ma zna san ja da je natjecanje u splitu svake godine u 6 misecu samo nikad nisan zna lokaciju ni uru već dvi godine za redon ja san tija doć na tu brokvu..ma rama je daleko ko bi iša gori dobro si kaza može se ić samo turistički jist i pit Smile

    Lorde tu si u pravu, vezano za lokaciju, to je stvarno tajna, jer da netko od natjecatelja ne bi vježbao pticu na tom mjestu, znači svima isti uvjeti, skupimo se u kafiću Mendula i odlazi se na "lokaciju" za natjecanje.
    Uvijet za dolazak je donijeti pticu, i stotinjak kuna, koje ćeš konzumirati u pečenom mesu.
    Uvijek do sada je vino, papiri ocjenske liste...... bilo gratis.
    Mislim (ponavljam) tko god ima volje, doći će lako.....Lorde, prošlu su godinu tvoji susjedi Ćorići (jun i sen)bili na natjecanju. Pozzzzzz

    bizo znan da su susidi bili al nisi mi rekli na vrime ove godine smo ja marko i naš učitelj na brokvi dolazimo pokazat nešto iz svog arsenala a ponajprije se dolazimo dobro zabavit
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 40
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by tomi.st ned 9 sij - 21:17

    bizar je napisao/la:Poštovani forumaši,
    pošto sam sam sebe uhvatio (ne u laži, hahahaa) nego u ponavljanju neke moje misli a to je: Da nema nitko ništa,( mislim na kvalitetnog grdelina) a pošto sam ja ozbiljan i konkretan čovjek ovim putem se obraćam preko foruma (poslušat ću DjordjeVet-a) s MOLBOM.
    Molim (ja i g.Čudina) da nam se omogući studijsko snimanje zijade , plaćamo 1000.kuna /ili 130.E cca.
    -Objašnjenje, nama za naš projekt treba dobra zijada, a ista se treba snimiti u studiju u Splitu(ne mora ptica zapjevat u studiju, postoji mogućnost da se mikrofon (od 8000.Eura)provuče kroz prozor, znači ptica treba zapjevat SAMO zijadu( u dvorištu studija, na suncu), ostalo nas ne interesira, ostalo imamo.
    *****Normalno, g.Čudina će prije poslušati pticu, da se uvijeri jeli se istu isplati nositi u studio.
    Nije uvijet da zijadu ispjeva grdelin, može i baštadra, samo se mora studijski-uživo snimit, snimke(CDova ili kazeta) ne dolaze u obzir, samo u ŽIVO( u ili ispred studija).
    Ponuda-MOLBA traje do daljnjeg(neograničeno), dok ne snimimo zijadu.
    Unaprijed zahvalni(plaćanje "solarno"-lova ohmah na sunce).
    ps
    Zadnju "dobru" zijadu smo snimili u g.Maina iz Kaštela, dana o1.1o.2006.godine.
    Gore navedenu molbu, smo jučer javno iznijeli u Kalaharija, nitko se nije ponudio(da ima pticu i uzme novce).


    A tko sad gubi janje,nije valjda da će Koce pobjediti bez borbe?????
    A kamera?


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Fotografija0061

    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by zadranin ned 9 sij - 21:41

    hahahaha 1000 kn i još snimiti , donit ispred studija , i još triba proć stručni sud , koji bi moga i proć sa onom poznatom konstatacijom , GREZAČA , NATEZAČA , A NIJE ME DIRNILA , itd , sa poštovanjem gospodine BIZAR aLI NA TAJ NAČIN TEŠKO ĆE TE JE ČUT , A KAMOLI SNIMIT , jel ko ima takvu zijadu u kući netriba mu revizija stručnog ocjenjivačkog suda , a najmanje omalovažavanje sa 1000 kn , nemojte me svatit ko provokatora , nego ko dobronamjernika , možete je snimit bez novaca , i omalovažavanja i internetske pompe , pozzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar pon 10 sij - 0:34

    zadranin je napisao/la:hahahaha 1000 kn i još snimiti , donit ispred studija , i još triba proć stručni sud , koji bi moga i proć sa onom poznatom konstatacijom , GREZAČA , NATEZAČA , A NIJE ME DIRNILA , itd , sa poštovanjem gospodine BIZAR aLI NA TAJ NAČIN TEŠKO ĆE TE JE ČUT , A KAMOLI SNIMIT , jel ko ima takvu zijadu u kući netriba mu revizija stručnog ocjenjivačkog suda , a najmanje omalovažavanje sa 1000 kn , nemojte me svatit ko provokatora , nego ko dobronamjernika , možete je snimit bez novaca , i omalovažavanja i internetske pompe , pozzzz

    Poštovani Zadranine,
    ja sam te do sada doživljavao kao ozbiljnog-pametnog čovjeka, zbog toga molim održi taj nivo.
    -Kao prvo, nama treba živa snimka, a ako ima neki dobar studio u ZD, nije problem mi ćemo doći( ne trebaš ti dolaziti) .
    -Kao drugo, ako ti ptica zapjeva (odmah) za desetak minuta si zaradio 1000.kuna???? Mislim da to nije malo, i mi smo ti zahvalni, tko zna kad ćeš ti nešto od nas trebat?? Nikad se ne zna.Sigurno je neću staviti na forum, uvjeravam te.
    -Kao treće,(ljepo sam napisao, molim bolje pročitati) dolazi SAMO JEDAN ozbiljan čovjek, star 55.godina, profesor u školi u Omišu, NAJTROFEJNIJI živući Hrvat (mislim na svijetska odličja iz baštardiranja), s 29.godišnjim iskustvom tičarskim, a NIJE NA FORUMU(ponavljam zijadu ti nećemo staviti na forum, ona treba nama, znači nema OMALOVAŽAVANJA ZA 1000.KUNA).... htio sam samo reći da smo ozbiljni, da g.Čudina nije "mlatimudan", da se ne bavi pozdarijama tipa (grezača,natezača.....)po forumu.
    Molim i ja tebe da me shvatiš dobronamjerno, uostalom ja NISAM NIKAD KOMENTIRAO NIJEDNU pticu( na forumu niti bez foruma), znači ni omalovažavao nikog. Pozzzzzz
    ps
    Molim, nama se ne žuri, ako će ti ptica bolje pjevati kasnije-u proljeće, nije problem.Unaprijed hvala.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by bizar pon 10 sij - 23:52

    [quote="vlado"]
    bizar je napisao/la:
    zoranV je napisao/la:Samo je u Splitu tajno takmičenje Very Happy Very Happy Very Happy No



    Bizar sve je to ok ali ne i kod takmičenja jer ako nije javno obznanjeno onda nije ni transparentno i time se jedino utiče na smanjenje zdrave konkurencije.

    Ovo je ipak hoby a ne posao.


    Vlado poštovani,još (glasno) razmišljam o "javnom obznanivanju"????...
    A nitko mi nije odgovorio( od forumaša) kako se to javno obznanjuje???? Jeli forum sve i sva???????
    Htio sam reći da naš dragi forum nije centar svijeta, evo ti sutrašnji primjer, idemo slušati kod gospodina Kebe pticu (zahvaljujući ZoranuV) a g.Keba nije na forumu??? Kako je to moguće da čovjek ima dobre grdeline a nije na forumu???
    Kako to da se od 500.tinjak forumaša NITKO nije ponudio da snimimo zijadu, da nam pomogne????
    Jeli moguće da od toliko pametnih na forumu, koji tako ljepo pišu o pjevu a kući nemaju ništa....?
    S druge strane imaš "ljepši spol" na forumu, već je napisala nekoliko pisama na forumu o temi :Takmičenje-natjecanje pjeva grdelina, a mislim da uopće ne zna kako grdelin izgleda ??????
    Molim da me savijetuješ što je to "javna obznana"???? Jesi li siguran da je to forum (jesi li uopće na forum mislio)?
    Također se slažem da je ipak ovo hoby (barem za našu grupu) ali kojeg smo ZAPOPIZDIT ozbiljno shvatili. Pozzzzzz
    ps
    ne provociram nikoga, samo glasno razmišljam-rezimiram događanja od zadnja dva dana......

    Sponsored content


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 31 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 17 svi - 12:19.