Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+45
Jack Sparrow
echeberija
marijanovic tino
grdelin-omiš
zoran ptice pjevice
seadriver
brabus
pavao
čajka
bizar
SasaBL
batke
vlajkobl
krstokljun
zoranV
Renato.M
Ivan Z
MilanNish
Sina BL
mipticar
Dax BG
refa95
komiza
laza50
MARIN
krnjolac
Tihy
plafonko
cigo
japirko1
vladan bg
Rasko
kreso
steva318
zvrcko sen
saso78
DjordjeVet
ticar
Dean
ikayke
bocka
lord189
Branimir
sestoperac
xyz
49 posters

    Najbolja hrana za češljugare?

    MilanNish
    MilanNish


    Broj postova : 47
    Age : 44
    Location : Niš
    Registration date : 20.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by MilanNish pet 6 stu - 0:25

    @ Dax Bg

    Ja sam imao prilike da vidim kod pojedinih starih pticara u Nisu, neki su vec duze pokojni Sad plavu vodu u poilici u volijeri i to 3-4 puta. Kako sam ukapirao, u obicnu vodu se stavi kora mladog jasena, onog divljeg iz sume (pokusacu da nadjem lat. naziv) i to je kao lek i preventiva protiv svega i svacega.
    Od te kore voda bukvalno poplavi, bude nebo plave boje i kao tada se izvadi kora i voda daje pticama.
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by refa95 pet 6 stu - 0:26

    hmmmmmmmmm
    Ivan Z
    Ivan Z


    Broj postova : 6
    Registration date : 08.05.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Ivan Z pet 14 svi - 16:08

    Ja mojim Stiglicima dajem mesavinu za kanarince uz pojacanje na 1kg ide 300gr konoplje i nigera a suncokreta ide 200gr,jos nakupim ceslje,ciska,cibuka sve to pomesam i dajem po 1,5 kafenu kascicu po ptici.Interesujeme sta je to Perila vidim da je daju neki odgajivaci
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Renato.M pet 14 svi - 23:18

    Ivane, da puno ne pišem : Perilla bianka
    Sijeme je super, Talijani sa njom totalno zamijenili repicu.......Pozdrav.
    avatar
    Gost
    Gost


    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Gost sub 15 svi - 0:10

    Ivane imaš za kupiti gotovu hranu za divlje ptice,
    a i perila nije loša slažem se sa Renatom.
    Ako možeš doči i do sijeme di salute(sijeme zdravlja).
    Isto jako dobro sijeme nema šta nema,ja ga dajem mojim kanarincima idivljim pticama.

    cheers sunny cheers
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bocka sub 15 svi - 0:24

    Po onome šta je meni poznato perila je nešto bolja i od nigera a i sama cena to potvrđuje.
    Raniih godina ja sam je davao pticama ali ove godine cena 1 kg je 15 eur da je momentalno pala na 11 eura, što je mnogo , mnogo je.
    Pozdrav Bocka
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by zoranV sub 15 svi - 0:27

    Bocka, tu je perila oko 30 kuna (4 €) ,a lani je bila 11 €
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by krstokljun sub 15 svi - 15:59

    bocka je napisao/la:Po onome šta je meni poznato perila je nešto bolja i od nigera a i sama cena to potvrđuje.
    Raniih godina ja sam je davao pticama ali ove godine cena 1 kg je 15 eur da je momentalno pala na 11 eura, što je mnogo , mnogo je.
    Pozdrav Bocka

    E mnogo Bocka, skupo i preskupo.
    avatar
    Gost
    Gost


    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Gost sub 3 srp - 20:10

    od prije nekoliko godina počeo sam sa mješavinom za grdeline i pokazala se dobra.
    vlajkobl
    vlajkobl


    Broj postova : 103
    Location : banjaluka
    Registration date : 05.04.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by vlajkobl pet 24 ruj - 19:38

    kakvo je vase iskustvo sa hranom Major Extra malo je skuplja a kazu da je kvalitetna italijanskog je porjekla
    batke
    batke


    Broj postova : 45
    Age : 63
    Location : Makarska
    Registration date : 26.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by batke čet 30 ruj - 19:56

    Tičar, dok sam se bavio crvenim kanarincima koristio sam BOGENU vrlo uspješno
    SasaBL
    SasaBL


    Broj postova : 7
    Age : 40
    Location : BANJALUKA
    Registration date : 05.06.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by SasaBL sub 20 stu - 19:04

    Da li neko zna gdje se moze kupiti Blattner hrana u Minhenu?
    avatar
    cigo


    Broj postova : 19
    Location : Zagreb
    Registration date : 09.02.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by cigo uto 7 pro - 20:31

    SasaBL je napisao/la:Da li neko zna gdje se moze kupiti Blattner hrana u Minhenu?

    Ja je kupujem u Beču,a imaš je i u Zagrebu.
    SasaBL
    SasaBL


    Broj postova : 7
    Age : 40
    Location : BANJALUKA
    Registration date : 05.06.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by SasaBL uto 7 pro - 20:34

    Hvala!! Uspio sam naruciti direktno od njega!!
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar pet 14 sij - 14:17

    https://2img.net/r/ihimizer/img59/6783/scanoty.jpg

    Na početku se nadam da sam na pravoj stranici, ....
    Svima nam je interes da razmjenjujemo informacije, da jeftinije prođemo....
    Gore navedena slika se odnosi na ( novootvorenu)Pet shop Nemo, u SPLITU, telefoni su : 021/462-001, mob: 091/514-9762, 099 240 2402
    Navedeni prodaju sjeme Manitoba,:
    - (uzgojna mješavina za divlje ptice) cijena na malo (ne na vreću) 17,99 kn/kg
    -T-1 mješavina vitaminska(Za kanarince) 14,99 kn/kg
    -T-3 mješavina za kanarince+repica 16,99 kn/kg
    - suncokret mali 39,99 kn/kg
    ***Još nije dobio "Premium Cardellino", od Manitobe (koji ja koristim, jer mi se pokazao najbolji), a istog sam platio na izložbi u Splitu od Renata iz RI,17,00 kuna/kilo-uzeo dvije vreće.
    ***** Nadam se da su ovi podaci nekome bili od koristi, jer smo svi u istoj situaciji....
    -Veoma smo blizu ostvarenju jedne ideje da smanjimo broj ptica, te da naručimo najbolju (najskuplju) hranu npr.Blatner, razlog je da kod ovih što postoje na tržištu grdelini pola ne pojedu????
    -Onda (razmišljamo) je bolje uzeti skupu, ali si siguran da će grdelin sve pojest...????
    Ovo su samo naša (glasna) razmišljanja, ako netko ima neki prijedlog-iskustvo, samo naprijed.... Pozzzzz
    Ideja je hvale vrijedna, ali onda hladan tuš jer je Blatner 700 kuna/vreća.??
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by xyz pet 14 sij - 15:16

    Zamišati repicu, konoplju, niger, malo ljuštene zobi i pojest će sve 100%



    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by čajka pet 14 sij - 17:13

    bizar je napisao/la:https://2img.net/r/ihimizer/img59/6783/scanoty.jpg

    Na početku se nadam da sam na pravoj stranici, ....
    Svima nam je interes da razmjenjujemo informacije, da jeftinije prođemo....
    Gore navedena slika se odnosi na ( novootvorenu)Pet shop Nemo, u SPLITU, telefoni su : 021/462-001, mob: 091/514-9762, 099 240 2402
    Navedeni prodaju sjeme Manitoba,:
    - (uzgojna mješavina za divlje ptice) cijena na malo (ne na vreću) 17,99 kn/kg
    -T-1 mješavina vitaminska(Za kanarince) 14,99 kn/kg
    -T-3 mješavina za kanarince+repica 16,99 kn/kg
    - suncokret mali 39,99 kn/kg
    ***Još nije dobio "Premium Cardellino", od Manitobe (koji ja koristim, jer mi se pokazao najbolji), a istog sam platio na izložbi u Splitu od Renata iz RI,17,00 kuna/kilo-uzeo dvije vreće.
    ***** Nadam se da su ovi podaci nekome bili od koristi, jer smo svi u istoj situaciji....
    -Veoma smo blizu ostvarenju jedne ideje da smanjimo broj ptica, te da naručimo najbolju (najskuplju) hranu npr.Blatner, razlog je da kod ovih što postoje na tržištu grdelini pola ne pojedu????
    -Onda (razmišljamo) je bolje uzeti skupu, ali si siguran da će grdelin sve pojest...????
    Ovo su samo naša (glasna) razmišljanja, ako netko ima neki prijedlog-iskustvo, samo naprijed.... Pozzzzz
    Ideja je hvale vrijedna, ali onda hladan tuš jer je Blatner 700 kuna/vreća.??
    zašto ovo sve raditi preko nečije ruke ako si me dobro razumio a ta se ruka može izbjeći nikako mi nije jasno
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by ikayke pet 14 sij - 17:38

    bizar je napisao/la:Veoma smo blizu ostvarenju jedne ideje da smanjimo broj ptica, te da naručimo najbolju (najskuplju) hranu npr.Blatner, razlog je da kod ovih što postoje na tržištu grdelini pola ne pojedu????
    -Onda (razmišljamo) je bolje uzeti skupu, ali si siguran da će grdelin sve pojest...????
    Ovo su samo naša (glasna) razmišljanja, ako netko ima neki prijedlog-iskustvo, samo naprijed.... Pozzzzz
    Ideja je hvale vrijedna, ali onda hladan tuš jer je Blatner 700 kuna/vreća.??


    Mjesamo moalo kruske i jabuke.... Hrana cardelino premium je bazirana na skajoli sa dodacima, i izbalansirana je tako da odgovara cesljugarima, ukoliko ih naucimo da pojedu sve komponente koje se nalaze u njoj. Najveca je greska kada uzgajivaci u vec izbalansirane hrane dodaju niger, konoplju i ostala masna sjemenja. Koja je onda svrha hrane, naravno cesljugar najprije pojede ono sto mu se svidja, mozda zato ostaje pola hrane u hranilicama, isto tako treba odrediti optimalnu kolicinu hrane koja se daje, recimo svaki drugi dan.

    Nije 'skupa hrana Blattner' sveta krava, nego jednostavno sadrzi komponente koje sve grdelinima pasu pa stoga sve i pojede, uz to u njoj kao ni u jednoj drugoj hrani za 'cesljugare majore' nema skajole. Upravo skajolu grdelini, tj niti jedna divlja ptica bas ne obozava, ali kako znamo da je izrazito zdrava za pticu treba se malo pomuciti i nauciti ptice da jedu sve sto im se ponudi, ili bar veliku vecinu, jer samo tada ce biti u potpunosti zdravi.

    Sve ostale recepture su odavno zastarjele, i osobno ih izbjegavam te to preporucujem i ostalim uzgajovacima.

    Znaci treba se odluciti koju hranu davati te postepeno nauciti price da sve pojedu, vjerujte moze se uspijeti Smile
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar pet 14 sij - 18:33

    ikayke je napisao/la:


    Mjesamo moalo kruske i jabuke.... Hrana cardelino premium je bazirana na skajoli sa dodacima, i izbalansirana je tako da odgovara cesljugarima, ukoliko ih naucimo da pojedu sve komponente koje se nalaze u njoj. Najveca je greska kada uzgajivaci u vec izbalansirane hrane dodaju niger, konoplju i ostala masna sjemenja. Koja je onda svrha hrane, naravno cesljugar najprije pojede ono sto mu se svidja, mozda zato ostaje pola hrane u hranilicama, isto tako treba odrediti optimalnu kolicinu hrane koja se daje, recimo svaki drugi dan.

    Nije 'skupa hrana Blattner' sveta krava, nego jednostavno sadrzi komponente koje sve grdelinima pasu pa stoga sve i pojede, uz to u njoj kao ni u jednoj drugoj hrani za 'cesljugare majore' nema skajole. Upravo skajolu grdelini, tj niti jedna divlja ptica bas ne obozava, ali kako znamo da je izrazito zdrava za pticu treba se malo pomuciti i nauciti ptice da jedu sve sto im se ponudi, ili bar veliku vecinu, jer samo tada ce biti u potpunosti zdravi.

    Sve ostale recepture su odavno zastarjele, i osobno ih izbjegavam te to preporucujem i ostalim uzgajovacima.

    Znaci treba se odluciti koju hranu davati te postepeno nauciti price da sve pojedu, vjerujte moze se uspijeti Smile

    -Slažem se s ovim što si rekao. Ako su stručnjaci sve smiksali, šta ja imam miksat, misliti koliko sam dao ugljikohidrata..... sve si dobro rekao.
    -Draženxp, izvini ali mi se ne miksa, uostalom gdje nabaviti JEFTINO I DOBRO, pa da mogu miksati, da nije užeglo i staro, mislim da je prijedlog od Ikayke daleko prihvatljiviji.
    -Čajka poštovani, nisam te ništa razumio, niti razumjem zašto je zatvoren "prozor" Alira????? Pusti ti priče i kaži kako da smanjimo cijenu ??? Daj neki prijedlog, da napravimo Udrugu, da kupujemo bez davanja??? Molim nešto konkretno ponudi??? Pozzzz
    ps
    Da svoj gornji navod potkrijepim, GARANTIRAM da Zoohoby-veleprodaja kad isporuči u Splitu trgovcu sjeme, da trgovac u butigi radi na 40 %(poslovni prostor, radnici, struja, voda, knjigovođa, davanja....), pa ti sad pobroji koliko nas ima, pa vidi jeli se isplati....ima li matematike, još te trgovac pravi budalom, i kaže: Dobra je hrana, ali vam ne valjaju ptice????
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by čajka pet 14 sij - 19:21

    bizar je napisao/la:https://2img.net/r/ihimizer/img59/6783/scanoty.jpg

    Na početku se nadam da sam na pravoj stranici, ....
    Svima nam je interes da razmjenjujemo informacije, da jeftinije prođemo....
    Gore navedena slika se odnosi na ( novootvorenu)Pet shop Nemo, u SPLITU, telefoni su : 021/462-001, mob: 091/514-9762, 099 240 2402
    Navedeni prodaju sjeme Manitoba,:
    - (uzgojna mješavina za divlje ptice) cijena na malo (ne na vreću) 17,99 kn/kg
    -T-1 mješavina vitaminska(Za kanarince) 14,99 kn/kg
    -T-3 mješavina za kanarince+repica 16,99 kn/kg
    - suncokret mali 39,99 kn/kg
    ***Još nije dobio "Premium Cardellino", od Manitobe (koji ja koristim, jer mi se pokazao najbolji), a istog sam platio na izložbi u Splitu od Renata iz RI,17,00 kuna/kilo-uzeo dvije vreće.
    ***** Nadam se da su ovi podaci nekome bili od koristi, jer smo svi u istoj situaciji....
    -Veoma smo blizu ostvarenju jedne ideje da smanjimo broj ptica, te da naručimo najbolju (najskuplju) hranu npr.Blatner, razlog je da kod ovih što postoje na tržištu grdelini pola ne pojedu????
    -Onda (razmišljamo) je bolje uzeti skupu, ali si siguran da će grdelin sve pojest...????
    Ovo su samo naša (glasna) razmišljanja, ako netko ima neki prijedlog-iskustvo, samo naprijed.... Pozzzzz
    Ideja je hvale vrijedna, ali onda hladan tuš jer je Blatner 700 kuna/vreća.??
    Htio sam samo reći da se ista hrana u ovom slučaju MANITOBA može kod nabavljača gdja nabavljaju i oni u zoo naći po znatno nižim cjenama
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar pet 14 sij - 22:45

    čajka je napisao/la:Htio sam samo reći da se ista hrana u ovom slučaju MANITOBA može kod nabavljača gdja nabavljaju i oni u zoo naći po znatno nižim cjenama

    ??? Molim, jesam li dobro razumio, znači postoji "glavni" uvoznik (veleprodaja za Hr) te oni svi od njega uzimaju????
    A pošto se ja trenutačno bavim trgovinom, jeli to moguće?
    Htio sam reći da tvrtka iz italije koja meni daje robu ,mene čuva više nego ja sam sebe...nema šanse da daju drugima u Hr, znači imam ekskluzivu ili predstavništvo.
    -Sad bi trebalo provijeriti koja je politika tvrtke-glavnog uvoznika??
    Znam da Dvornik, (danas došao u Kalaharija i počastio cijelo društvo pićem) još ne može prodavati na vreće(Manitobu)???
    PONAVLJAM, slučajno sam vidio otpremnicu-račun od ZooHoby-ja(znači uvoznika Prestige-verseLaga), prema malim splitskim dućanima, 40% im je marža ili zarada, ovo je provijereno, ljude ne osuđujem, nego samo konstatiram ono što znam. Pozzzz
    ps
    Već je Batuda o tome pisala, svakog prvog u mjesecu, Austrija, 15.km južno od Graza je sajam (ptica i svega što ima perje), ja otišao i po SMIJEŠNO maloj cijeni kupio hranu za grdeline??????
    pavao
    pavao


    Broj postova : 100
    Age : 43
    Location : makarska
    Registration date : 25.04.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by pavao sub 15 sij - 0:05

    ako vrica manitobe npr.stoji 250kn. i stavlja marzu 40posto budite sigurni da je tu jos uracunato i cijena prijevoza u hrvatsku,a on placa robu u eurima i sigurno kad eure racuna u kune za nase trziste obracunava sa 1euro kao 7,5kn a ne po 7,3kn. u biti da pojednostavnim on tu vricu plati oko 100kuna a prodaje po 250kuna,tako sve trgovine rade koje uvoze robu i ako je marza 40posto cak nas i nedere sa cijenama kako marza zna bit velika affraid
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by čajka sub 15 sij - 0:23

    bizar je napisao/la:

    ??? Molim, jesam li dobro razumio, znači postoji "glavni" uvoznik (veleprodaja za Hr) te oni svi od njega uzimaju????
    A pošto se ja trenutačno bavim trgovinom, jeli to moguće?
    Htio sam reći da tvrtka iz italije koja meni daje robu ,mene čuva više nego ja sam sebe...nema šanse da daju drugima u Hr, znači imam ekskluzivu ili predstavništvo.
    -Sad bi trebalo provijeriti koja je politika tvrtke-glavnog uvoznika??
    Znam da Dvornik, (danas došao u Kalaharija i počastio cijelo društvo pićem) još ne može prodavati na vreće(Manitobu)???
    PONAVLJAM, slučajno sam vidio otpremnicu-račun od ZooHoby-ja(znači uvoznika Prestige-verseLaga), prema malim splitskim dućanima, 40% im je marža ili zarada, ovo je provijereno, ljude ne osuđujem, nego samo konstatiram ono što znam. Pozzzz
    ps
    Već je Batuda o tome pisala, svakog prvog u mjesecu, Austrija, 15.km južno od Graza je sajam (ptica i svega što ima perje), ja otišao i po SMIJEŠNO maloj cijeni kupio hranu za grdeline??????
    Ja samo znam da je hrana u ovom slučaju MANITOBA u drugih dosta jeftinija nego u dotičnog gospodina DVORNIKA i samo mi recite koja bi to budala išla kupovati tamo di je skuplje i neznam na koji način g. DVORNIK dolazi do te hrane. Sam iz iskustva znam da se u Hrvatskoj trgovci oće obogatiti preko noći što je Pavao i rekao nabavna cjena mu je 100 kn sada me samo zanima kako mu je završna cjena po vrići 250 kn ili čak i više
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by brabus sub 15 sij - 0:50

    Ja samo znam da je hrana u ovom slučaju MANITOBA u drugih dosta jeftinija nego u dotičnog gospodina DVORNIKA i samo mi recite koja bi to budala išla kupovati tamo di je skuplje [/quote]

    a gdje se može kupiti ta Manitoba koja je dosta jeftinija u Splitu?
    hvala
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar sub 15 sij - 12:40

    Ja samo znam da je hrana u ovom slučaju MANITOBA u drugih dosta jeftinija nego u dotičnog gospodina DVORNIKA i samo mi recite koja bi to budala išla kupovati tamo di je skuplje i neznam na koji način g. DVORNIK dolazi do te hrane. Sam iz iskustva znam da se u Hrvatskoj trgovci oće obogatiti preko noći što je Pavao i rekao nabavna cjena mu je 100 kn sada me samo zanima kako mu je završna cjena po vrići 250 kn ili čak i više[/quote]

    E sad hebi ga prijatelju, ja stavim ime ,telefon, adresu, cijene.... stavim sve konkretno.
    A tvoj odgovor je sve samo ne konkretan, šta to znači (nama forumašima ) da ti znaš, ili da te pitam: Kako mi to možemo znati?
    -Već sam rekao, da ne optužujem trgovce (koji istina rade s velikom zaradom, jer su im i davanja velika)jer da je to tako lako i na brzinu, svi bi trgovci odmah kupili i vozili Mercedese... ali da ne idemo OFF TOPIC.
    Ako znaš kaži i pomozi savijetom-informacijom... iskreno, je Ja sam ta budala koja kupuje skupo, jer ne znam jeftinije.
    ps
    Mislim da je riješenje za sve nas, ako se trgovci(njihovi troškovi) preskoče, to jest ako ne ide u skupe dućane(najam, radnici, rasvjeta,davanja...) nego da se roba uzima iz nekog skladišta....nešto tako slično je (po meni) jedino riješenje. Pozzz

    Sponsored content


    Najbolja hrana za češljugare? - Page 6 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 28 tra - 14:18.