Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+27
bizar
koce
mrzlo mliko
zadranin
zoranV
baltic
komiza
DOMO
jere
saso78
Dax BG
DjordjeVet
PESTI
Senior
bocka
japirko1
lord189
krele
kreso
Miljenko
vansal
zvrcko sen
malinois
franeperuzovic
ticar
xyz
MARIN
31 posters

    vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Poll

    Kakav je po Vama grdelin koji pjeva : Čiste batude.. tri puta VISLI, VISLI,VISLI + odlična DZIJA

    [ 5 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left9%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [9%] 
    [ 5 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left9%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [9%] 
    [ 10 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left19%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [19%] 
    [ 6 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left11%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [11%] 
    [ 16 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left30%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [30%] 
    [ 11 ]
    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_left21%vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Bar_right [21%] 

    Ukupno glasova: 53
    avatar
    Gost
    Gost


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Gost čet 8 tra - 12:29

    baltic je napisao/la:Hehe izgleda EUMOx da je taj tvoj bolji od ovog unjulog sa odlicnom zijom .Steta sto kad bi ih imo vise nebi rjesavo posto bi i ja se pretplatio a i gace skinuo Basketball

    meni bolji,a ako ovo u anketi nije izmisljen tic samo zbog primjera,onda je lako uporediti. Jedini problem kod postavljanja videa/audia u svrhu poredjenja je taj da tic isto zvuci,i mali sporkulj a i krupni major koji ima duplo veca pluca i veci kapacitet glasa od njega,u audio snimku ispada isto ali slusati uzivo velika je razlika. Rekao sam ti vec,i to mozes biti siguran,zija kod mog tica ledi.

    I sta se svi poceli skidat gace,prvo MARIN pa onda svi za njim,a jesu vam te gace neka vrijednost sigurno cheers

    ZoranV,ako mene pitas,cuce se,sada su tice zajedno i samo pregradom bi mogao dobiti materijal za snimanje,da to sada radim necu jer nije dobro odvajati posto su skoro zavrsili gnjezdo,lako se moze desiti da ga i pokvare mojom provokacijom.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV čet 8 tra - 14:14

    Ajde,onda,čekat ćemo kraj parenja pa ćemo slušati,a bolje ih ne razdvajati ,jer bi bila šteta da zbog gluposti izgubiš gnjezdo,bitno je da su oni tu,a možda ih dođemo i čuti,samo ne znamo gdje trebamo doći??? Very Happy Very Happy

    Bitno je da čovjek uživa u pjesmi,meni je drago sve poslušati,a držim ono šta volim i onu pjesmu koja me razveseljava Very Happy Very Happy
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zadranin čet 8 tra - 23:10

    POZDRAV ako mogu iskomentira bi to na nacin na koji mi je to objasnija jedan od utemeljitelja STP GOSP BRACO OZRETIC . Tic mladicu kao prvo mora znat zapivat, lipo , stekato sa mininimumom sporka a onda staviti batudu i pomogucnosti sto lirskiju i sto duzu ziju,,,,,, tic mladicu mora vesti. DAleko sam ja od ovoga a i tic koji se ocjenjuje .
    mrzlo mliko
    mrzlo mliko


    Broj postova : 47
    Age : 66
    Location : Zadar
    Registration date : 08.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by mrzlo mliko čet 8 tra - 23:27

    pesti imam ja dobrog grdelina što ima ziju , dobru , ali je u frižideru.- ako ne viruješ pokazat ču ti ga .
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pet 9 tra - 0:04

    zadranin je napisao/la:POZDRAV ako mogu iskomentira bi to na nacin na koji mi je to objasnija jedan od utemeljitelja STP GOSP BRACO OZRETIC . Tic mladicu kao prvo mora znat zapivat, lipo , stekato sa mininimumom sporka a onda staviti batudu i pomogucnosti sto lirskiju i sto duzu ziju,,,,,, tic mladicu mora vesti. DAleko sam ja od ovoga a i tic koji se ocjenjuje .

    Šjor Bracu ,a i njegove tiće tijekom godina poznajem bolje od bilo koga od ovdje prisutnih.
    I sasvim sam siguran da bi ovog hipotetskog tića ocjenio istom ocjenom ,kao i ja.Odličan!
    I to ne stavivši ga u kontekst današnje neimaštine ,već po onim najstrožim,izvornim kriterijima. Very Happy
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zadranin pet 9 tra - 0:10

    zanima me dali bi prosa tic koji ajmo rec ima to i zijadu u spic oliti ga spicanu ali dobre duzine.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pet 9 tra - 0:16

    zadranin je napisao/la:zanima me dali bi prosa tic koji ajmo rec ima to i zijadu u spic oliti ga spicanu ali dobre duzine.

    Danas bi i takav prošao,ali daleko je to od ovoga.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 0:17

    od kojega Marine? nisam u toku
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pet 9 tra - 0:19

    zoranV je napisao/la:od kojega Marine? nisam u toku

    Razgovaramo o hipotetskom tiću koji tuče same batude.Tri puta visli i na kraju odlična dzija.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 0:23

    nadam se da ćemo ga brzo čuti,samo da prođe još dvadesetak dana Twisted Evil
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zadranin pet 9 tra - 0:27

    vidite takvih ima samo ja ih nebi drzao odnosno necu a cetri ih piva u jednom mijstu kraj zadra
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 0:30

    ja želim držati samo koji će tući pletiva i dzijuu ,a pletaduri me ne osobno ne zanimaju puno,danas sam slušao svog i kreće pomalo,pa ćemo vidjeti
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pet 9 tra - 0:34

    zadranin je napisao/la:vidite takvih ima samo ja ih nebi drzao odnosno necu a cetri ih piva u jednom mijstu kraj zadra

    E pa onda se možemo dogovoriti.Jer mene takvi interesiraju.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 0:36

    I mene Smile
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zadranin pet 9 tra - 0:50

    prijatelju moj ja sam ga lani slusa pa uvidjevsi da ljudi nemaju nista otisa sam prekjuce opet slusati , tic je sa zenkom , slusa sam ga 30 minuta tic nije falija batudu al zijada je kao sto rekoh u spic al duzinski ima prolaz, sad samo batuda.Povascu vas ako vas to veseli.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pet 9 tra - 0:58

    zadranin je napisao/la:prijatelju moj ja sam ga lani slusa pa uvidjevsi da ljudi nemaju nista otisa sam prekjuce opet slusati , tic je sa zenkom , slusa sam ga 30 minuta tic nije falija batudu al zijada je kao sto rekoh u spic al duzinski ima prolaz, sad samo batuda.Povascu vas ako vas to veseli.

    Prijatelju moj!
    Ovdje je izgleda došlo do nesporazuma.Mislio sam da govoriš o onom "mome" sa odličnom dzijom.Radi takvoga bi otišo i dosta dalje od Zadra,A nekad ih je bio pun Marjan.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 1:03

    marine evo sad ću staviti malo mog grdelina,danas je 5 put da ga iznosim,bio sam prije dvadesetak dana počeo ,ali sam obustavio širenje i sad ga pomalo iznosim,ti znaš da je imao dupli mitar,boja mu je narandžasta i crn kljun,pa bi volio da mi daš svoj komentar,na ovo šta čuješ,ali iskreno,ne brini,nema ljutnje ,a i neću se uobraziti ,ako bude pohvalno,za pola sata na Livanjski grdelini u Poreču.stavljat ću ga svaki tjedan,da skupa pratimo njegovo napredovanje.

    P.S. jedan od dva mlada koja su sa njim,danas je bacao odličnu dziju,prezadovoljan sam
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Dax BG pet 9 tra - 18:53

    Marine,idi poslušati toga "špicastoga", ja ću poslat pineze pa o mome trošku, da se vidi ima ili nema! cheers
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by zadranin pet 9 tra - 23:53

    Ima kolega ono sto sam napisa.Samo je to zavaravanje samog sebe da bi se od toga dalo nesto napraviti, bar ja tako mislim.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by ticar pon 12 tra - 5:02

    evo jednog vrlo dobrog,ako če ko ići po njega ja znam di je vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Icon_biggrin.od druge minute pa dalje je počeo.na 2.05 je duplo i zija.

    https://www.youtube.com/watch?v=MXWr5O6bQxs&feature=player_embedded
    jere
    jere
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 69
    Location : split
    Registration date : 28.03.2010

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by jere pon 12 tra - 9:26

    AKO STVARNO MISLIS DA JE OVO VRLO DOBRO ONDA SE OSTAVI TICI I NEMOJ OVDE VISE NISTA PISAT JER STVARNO NISTA NEZNAS OD TICIMA .ILI SI GLUVAS JEDNO OD TOG SI SIGURNO. vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Kopfschuettel

    VRIJEĐANJE I POTCJENJIVANJE. 30 DANA.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by MARIN pon 12 tra - 13:10

    Tić je apsolutno čist.To mu je ujedno i jedina vrijednost.
    Daleko je to od onoga što Jere traži.Nema tu 4-5 taktova jednog ,pa 4-5 taktova drugog pletiva.Dziju ne treba ni komentirati.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by PESTI pon 12 tra - 13:31

    Grdelin je malo skromniji u taktovima ali je čist.......

    .,,IMALI KO KOJEG GRDELINA BATUDASA SA SREDNJOM DZIJOM ZA PRODAT ,SAMO NEKA IDE U DVA PLETIVA DA JE SVAKO NAJMANJE CETRI PET PUTA PONAVLA A DZIJU NEKA IMA KAKVU OCE SAMO DA JE CIST DA NEMA SPORKICE . .............

    Srednja dzija nije isto kao i ,,neka ima kakvu oce ,, , jer ni ti jere nisi ,,stručno,,tražio što želiš a tičar je na tvoje pitanje stavio baš ono što si tražio.
    ČISTU TICU SA DZIJOM KAKVU OCE .
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by ticar pon 12 tra - 14:26

    MARIN je napisao/la:Tić je apsolutno čist.To mu je ujedno i jedina vrijednost.
    Daleko je to od onoga što Jere traži.Nema tu 4-5 taktova jednog ,pa 4-5 taktova drugog pletiva.Dziju ne treba ni komentirati.

    za mene tić je čist ko suza,nema šporkavanja ni malo,zija je kratka,ali od 70 posto tića postavljenih na ovom forumu je bolja,čak nije ni učena.
    avatar
    Gost
    Gost


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Gost pon 25 lis - 16:34

    ajmo malo oživit ovu dobru temu.....

    Sponsored content


    vezano za S.T.P vaše mišljenje - Page 4 Empty Re: vezano za S.T.P vaše mišljenje

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 9 svi - 2:52.