Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+15
supergirl
Dule
crv
krnjolac
many
bocka
Dax BG
ticar
Zvrcko
seadriver
zvrcko sen
kreso
lord189
Branimir
xyz
19 posters

    nova vlasnica grdelina

    avatar
    Gost
    Gost


    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by Gost uto 22 lip - 10:46

    Zakon glasi: čl.I kaže da je Marko UVIJEK u pravu, a ako slučajno nije, molim pozvati se na čl.I istog zakona.
    Glede Marfija, vjeruj mi da je veoma zajeban igrač ( kad god zapališ cigaretu na BUS stanici, dođe autobus.Kad god tražiš mjesto za parkirat automobil, ima mjesto na suprotnoj strani ulice....)
    Ne samo da se zakasnilo u nekim segmentima...nemam volje pisati već sam se istrošio na Siskina, mislim da nije zakašnjelo pitanje nego u najmanju ruku uvredljivo pitanje, pa se još čudi što mu nitko ne odgovara.
    Glede ... prošlog stoljeća... moram ti reći da ljudska uskogrudnost (čitaj glupost) stvarno nema granica, gdje sve drže ptice i kako, kako se ophode s pticama, ljudi ni sebi ne znaju dati ljek, vitamine... a tek pticama.Truju sebe, truju ptice.
    Žao mi ptica.
    p.s.
    Pitat ću Marka kako se preziva?
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by crv uto 22 lip - 13:10

    Ako znaš Marka onda si ili muž ili žena ili fratar Suspect
    avatar
    Gost
    Gost


    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by Gost čet 24 lip - 15:19

    Na početku se ispričavam Marku, malo sam se zezao, i vjerovatno prekoračio granicu ljepog ukusa....Marko isprika ,bilo je u zezanciji. Bio sam neozbiljan.Malo sam se zanio...
    A sad što ću vam reći je MAXIMALNO OZBILJNO , nadam se da nisam opet fulao temu.
    Ako vam je se ptica stukla u npr.potresu. Ptica može ( ako se nije totalno-skroz stukla) odmah nastaviti pjevati cca 5-10 dana, ti se opustiš i misliš nije ništa. Znači poslije 10 dana ptica prestaje da pjeva ( jer je srbi novo perje koje izrasta, a isto je puno krvi). Ovaj period- faza traje od potresa do završetka mode-mitarenja 45.( ČETRDESET PET) DANA i dragi forumaši ako vam se tad u tom roku od 45.dana ptica ponovo stuče, izgubili ste pticu za sva vremena, nema više popravnog.Ovo vam govori moje iskustvo( također Ivo Žitnik-svjetski prvak, Blatner već u forumu predstavio prozvanog), a volio bih čuti i vaše iskustvo.
    Marko , molim provijeri jesam li napokon JA u pravu?
    Ima li riješenje priče?, nekakva zaštita od mogućeg budućeg udesa.
    Ima, drži ptici ( barem ja tako radim) 24.sata upaljeno svijetlo, neka spava pod svijetlom,za navedeni rok od 45.dana, vjerujte mi da je Marfi zajeban igrač.
    Molim vaša iskustva, glede teme potres.
    supergirl
    supergirl


    Broj postova : 4
    Registration date : 11.09.2012

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by supergirl čet 13 ruj - 12:38

    pozdrav, ja sam također nova i iman dilemu di ću sad držat tića pošto je zaladilo. dosad je bija vani i čovik šta mi ga je da kaže da ga ostavin vani di je, da mu ništa neće bit a meni nekako nije drago ga tu držat jer ga vata vitar i možda i kiša ako ukoso pada. noćas san ga pokrila malo lancunom. sad ne znan bili nastavila tako ga pokrivat ili da ga ipak u lođu unesem, tu je ostakljeno ali nije toplo ko u stanu samo šta je ipak prometnije i šporkavat će mi. dobro to mogu rješit lako s nekom kutijom ali vani je ipak bija u miru svom. ne znan ni sama šta da radim. sad trenutno minja perje. imate li savjet kakvi? Wink
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by many čet 13 ruj - 13:20

    kad mjenja perje neka bude tamo gdje je i vani najbolje
    supergirl
    supergirl


    Broj postova : 4
    Registration date : 11.09.2012

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by supergirl uto 4 pro - 14:48

    alo iskusni tićari, pozdrav, naravno ja se opet brinem za grdelina, vani je i dalje, samo u velikoj ćibi i obložila sam je okolo sa nekim najlonom, sprida je skroz otvoreno...ne mogu drugačije radi čišćenja i davanja spize confused a brine me da mu je ladno tj da mu puše...i opet se mislim da ga ubacim unutra u lođu di je također hladno pa mu neće bit promjena ali ne puše jer je ostakljeno...ili da mu zagradim nekako cilu ćibu i ostavim ga di je...kažu mi svi da ga ostavim di je, da je to ipak grdelin ali mene opet nekako strah....aj pomagajte šta da napravim pleaseee I love you
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by seadriver uto 4 pro - 18:57

    Osobno moj stav je ubaci ga u lođu
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by Carduel uto 4 pro - 19:14

    seadriver je napisao/la:Osobno moj stav je ubaci ga u lođu

    lođa, lođa cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by zoranV uto 4 pro - 19:29

    I ja mislim da bi ga trebala ubaciti u lođu Wink
    avatar
    angelo


    Broj postova : 72
    Registration date : 30.08.2010

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by angelo uto 4 pro - 21:07

    Ja bi ga isto ubacija u lođu...
    zmajcom
    zmajcom


    Broj postova : 85
    Age : 46
    Location : Metković-Vid
    Registration date : 17.12.2011

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by zmajcom uto 4 pro - 22:10

    evo i ja da bude 5u1...u lođu!!
    supergirl
    supergirl


    Broj postova : 4
    Registration date : 11.09.2012

    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by supergirl uto 4 pro - 22:23

    uh, svaka čast na brzini i složnosti hehe ;)onda sutra ide definitivno u lođu, da mu se šta desi tamo baš bi mi bilo krivo. ovi mi se kao pravdaju da on vani isto živi u otvorenom gnjizdu i da mu neće bit ništa al neka...malo će mi šporkavat i možda neće imat mira ko vani al bolje i to nego cicikrep Very Happy
    fala vam!

    Sponsored content


    nova vlasnica grdelina - Page 4 Empty Re: nova vlasnica grdelina

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 17:53.