Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+45
Jack Sparrow
echeberija
marijanovic tino
grdelin-omiš
zoran ptice pjevice
seadriver
brabus
pavao
čajka
bizar
SasaBL
batke
vlajkobl
krstokljun
zoranV
Renato.M
Ivan Z
MilanNish
Sina BL
mipticar
Dax BG
refa95
komiza
laza50
MARIN
krnjolac
Tihy
plafonko
cigo
japirko1
vladan bg
Rasko
kreso
steva318
zvrcko sen
saso78
DjordjeVet
ticar
Dean
ikayke
bocka
lord189
Branimir
sestoperac
xyz
49 posters

    Najbolja hrana za češljugare?

    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by seadriver sub 15 sij - 12:47

    ja isto za sad koristim ovu manitobinu cardellino premium iako je jos uvijek nema u spomenutom dućanu i siguran sam ako dodje da će biti 2-3 kune skuplja ali to je tako jer je to već druga ili treća ruka. Isto tako je nevjerojatno koje su razlike od jedne do druge hrane u kvaliteti mjesavina i vrsti sjemena.
    p.s vidio sam ovu witte molen od alire i ta mi se isto čini jako dobra a dosta je jeftinija
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by krnjolac sub 15 sij - 15:39

    jel koristite ošebat,tj. divlje sjeme za faunu?
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by zoran ptice pjevice sub 15 sij - 17:45

    Moze li mi neko reci kolika je cjena Manitobe na vrecu u HR,otprilike?Zvali smo u Rijeku doticnog covjeka, necu ga imenovati i rekao da vreca stoji 60 eura! Cini mi se da je to previse,ili se varam Question
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by seadriver sub 15 sij - 19:17

    postoji više vrsta manitobine hrane, za koju mješavinu ti je rekao 60 eura?
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by zoran ptice pjevice sub 15 sij - 20:01

    seadriver je napisao/la:postoji više vrsta manitobine hrane, za koju mješavinu ti je rekao 60 eura?


    Ne znam tacan naziv, uglavnom su zastupljena sitna sjemena, nesto kao ona siskins extra. Ta hrana je jos kvalitetnija od siskinsa.
    grdelin-omiš
    grdelin-omiš


    Broj postova : 40
    Age : 39
    Location : omiš
    Registration date : 04.10.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by grdelin-omiš sub 15 sij - 21:11

    gospon zorane dobro vam je rekao. ona manitobina hrana za grdeline sta ima sitni suncokret u sebi dode 350kn ta je sigurno skuplja a ja kako sam svatija gospodina iz rijeke ima hrana king za grdeline 250kn i manitoba sa slikom indijanca ona je 350kn pa naprid a isti proizvodac on tvrdi. Rolling Eyes
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by čajka ned 16 sij - 19:42

    zoran ptice pjevice je napisao/la:


    Ne znam tacan naziv, uglavnom su zastupljena sitna sjemena, nesto kao ona siskins extra. Ta hrana je jos kvalitetnija od siskinsa.
    Postoji više vrsta hrane za grdeline od manitobe ja mislim da najskuplja dođe priko 420 kn vreća a to je upravo 60 eurića ," mislim" da se zove premium.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by seadriver ned 16 sij - 19:50

    nije čajka najskuplja je cardeulidi, premium je nesto jeftinija oko 50 eura
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by čajka ned 16 sij - 20:00

    seadriver je napisao/la:nije čajka najskuplja je cardeulidi, premium je nesto jeftinija oko 50 eura
    onda je vjerovatno ta cardeulidi oko 60 eura jer znam da je neka s tim sjemenjem sitnijim
    avatar
    marijanovic tino


    Broj postova : 15
    Location : Split
    Registration date : 13.11.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by marijanovic tino ned 16 sij - 22:29

    šta je to za vas,pd
    avatar
    marijanovic tino


    Broj postova : 15
    Location : Split
    Registration date : 13.11.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by marijanovic tino ned 16 sij - 22:29

    šta farmeru znači jedna krava ?
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar sri 19 sij - 0:06

    zoran ptice pjevice je napisao/la:Moze li mi neko reci kolika je cjena Manitobe na vrecu u HR,otprilike?Zvali smo u Rijeku doticnog covjeka, necu ga imenovati i rekao da vreca stoji 60 eura! Cini mi se da je to previse,ili se varam Question

    Molim pogledaj moj post br 140, naveo sam cijene za kilogram (malo sam se namučio da preračunam), te lokaciju gdje i kad sam kupio, ne znam jeli postoji sajamski-natjecateljski popust.....
    Zorane već ti je napisano manitoba za grdeline ima nekoliko vrsta, nama se najbolja pokazala cardellino Premium.
    Eur zadnje vrijeme skače u Hr, a pada u odnosu na dolar????
    Ne znam u eurima.
    Pozzzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar sri 19 sij - 0:25

    krnjolac je napisao/la:jel koristite ošebat,tj. divlje sjeme za faunu?

    Mi ne,
    samo kupimo u Renata u Rijeci, KARDO, mislim da je pakiranje od 1.kg bilo 140 kuna.
    Kupili u Splitu, kad je bilo u deseti misec natjecanje, znači samo kardo pojačamo u šešulicu odvojeno, posebno.
    Pozzzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar sri 16 vel - 2:43

    seadriver je napisao/la:ja isto za sad koristim ovu manitobinu cardellino premium iako je jos uvijek nema u spomenutom dućanu i siguran sam ako dodje da će biti 2-3 kune skuplja ali to je tako jer je to već druga ili treća ruka. Isto tako je nevjerojatno koje su razlike od jedne do druge hrane u kvaliteti mjesavina i vrsti sjemena.
    p.s vidio sam ovu witte molen od alire i ta mi se isto čini jako dobra a dosta je jeftinija


    -Jučer sam bio u Dvornika, još nije dobio Manitobu cardellino premium (dolazi u slijedećoj isporuci), kupio sam samo Fertivit-oropharma, 250gr. za 53,oo kune(lagano se pripremam za parenje) te sjeme za klijanje orginal pakiranje Manitobe 32,oo kune za kilogram. Pozzzzz
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by komiza sri 16 vel - 18:14

    A di je ono ta butiga od Dvornika ?
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by ticar sri 16 vel - 19:43

    bizar je napisao/la:


    -Jučer sam bio u Dvornika, još nije dobio Manitobu cardellino premium (dolazi u slijedećoj isporuci), kupio sam samo Fertivit-oropharma, 250gr. za 53,oo kune(lagano se pripremam za parenje) te sjeme za klijanje orginal pakiranje Manitobe 32,oo kune za kilogram. Pozzzzz

    od 250gpakiranje ne postoji nego samo od 25 i od 200g,kupija si malu kutijicu od 25g za tu lovu.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by seadriver sri 16 vel - 20:07

    Pa si dosao u Split kupovati? Zadar ima ne duplo nego troduplo bolji izbor svega za ptice od Splita!
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar pet 18 vel - 12:03

    ticar je napisao/la:

    od 250gpakiranje ne postoji nego samo od 25 i od 200g,kupija si malu kutijicu od 25g za tu lovu.

    U pravu si, imam pakiranje 250 grama ESB3, ........ a Fertivit je od 25 grama.Moja greška.
    Hebi ga malo godine, malo zub vremena Hahaha...čovjek pogriješi. Pozzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar pet 18 vel - 12:10

    komiža je napisao/la:A di je ono ta butiga od Dvornika ?

    Molim da pogledaš prijašnje postove , postavio sam sliku ,tel.... sve. Svi ti u Kalaharija znaju za Dvornika, jer je blizu kafića (molim pročitaj prijašnje postove).

    VEZANO za sjeme za klijanje, znači prijašnjih godina smo imali velike probleme za naći normalno sjeme da klija, svi trgovci kažu da klija ali ujedno i lažu. E pa kad potrefimo da sjeme za klijanje kod kuće stvarno proklija, onda (za dva tri dana ) se vratimo u butigu kupit opet isto sjeme za klijanje, jer stvarno klija, kad ono trgovac prodao tu vreću ,te nam da sjeme iz druge vreće....pa opet zajeb.
    Da skratim, ovo sjeme od Manitobe za klijanje ( ma gdje ga kupili, u rijeci ili u splitu) je stvarno super, provjereno, i mi ga koristimo. Te ga savjetujem i preporučujem. Pozzzzz
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by komiza pet 18 vel - 22:56

    Ok Bizar,pogledaću,zahvaljujem !
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by bizar sri 9 oľu - 12:17

    -NAPOKON
    je došla sjemenska hrana u Dvorina od Manitobe, Premium, cijena na malo (na kilogram) je 22,4o kuna/kilogram.
    echeberija
    echeberija


    Broj postova : 209
    Age : 35
    Location : Leskovac
    Registration date : 07.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by echeberija sri 9 oľu - 17:23

    U Srbiji je ceka oko 2.5 evra po kg.
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by komiza sri 13 tra - 17:09

    Oće mi neko od spličana reč di kupit vriču mišane za divlje tiće. Dobra a povoljna,ako ima takve. Sutra iman priliku ukrcat u kombi za Vis pa me zanima. Dosad sam uvik kupova refužo tako da nisam u toku na veliko.Zadnji put sam kupio par kili na firule,ali mi se nije svidila jer su zrna konoplje veličine manjeg suncokreta ! Pozdrav....
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by komiza sri 13 tra - 22:56

    komiža je napisao/la:Oće mi neko od spličana reč di kupit vriču mišane za divlje tiće. Dobra a povoljna,ako ima takve. Sutra iman priliku ukrcat u kombi za Vis pa me zanima. Dosad sam uvik kupova refužo tako da nisam u toku na veliko.Zadnji put sam kupio par kili na firule,ali mi se nije svidila jer su zrna konoplje veličine manjeg suncokreta ! Pozdrav....
    Basketball Mad Shocked Twisted Evil bounce bom drunken jocolor
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by komiza čet 14 tra - 22:29

    Jeste neki,spiza je već došla u Komižu. 22 kila-oko 330 kuna ! Da sam čeka vas,nikad doma(rekli bi komižani).

    Sponsored content


    Najbolja hrana za češljugare? - Page 7 Empty Re: Najbolja hrana za češljugare?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sub 27 tra - 7:29.