Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    zlajozd
    zlajozd


    Broj postova : 16
    Age : 58
    Location : Zadar
    Registration date : 13.03.2015

    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ... Empty Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    Postaj by zlajozd sub 14 oľu - 0:27

    pozdrav!!!!!!! ja sam novi član i gardelini me opuštaju i sve loše sa njima zaboravim ..prije kao klinac uzgajao sam kanarince..sad želim se okušati sa gardelinima..baš prije nekoliko sati dobio sam gajbu,sa pregradom i prelijepu gardelinku..čovjek bi se na prvi pogled prevario i pomislio da se radi o lijepom,mladom mužjaku ..sada sam spojio sa svojim neumornim pjevačen..normalno svak ima pola gajbe ..možda će mi se i posrećiti ....nadam se da čete mi pomoći oko nekih stvari koje sam zaboravio,a još više objasniti mi stvari koje ne znam ...
    matija
    matija


    Broj postova : 345
    Age : 56
    Location : pazin
    Registration date : 19.09.2010

    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ... Empty Re: Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    Postaj by matija sub 14 oľu - 0:45

    pozdrav i dobrodošao...
    zlajozd
    zlajozd


    Broj postova : 16
    Age : 58
    Location : Zadar
    Registration date : 13.03.2015

    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ... Empty Re: Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    Postaj by zlajozd sub 14 oľu - 0:56

    hvala !!!!!!!!!!!!
    avatar
    gricko


    Broj postova : 4
    Registration date : 24.03.2015

    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ... Empty Re: Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    Postaj by gricko sub 4 tra - 10:10

    pozdrav svima.novi sam clan na forumu uzgajam kanarince roller i nesto faune a interesireju me i malino tako da svaki savjet je dobrodosao

    Sponsored content


    Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ... Empty Re: Pozdrav ja sam zlatko jurinčić iz Zadra...Varoš ...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 13:18.