Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+9
works
saso78
zvrcko sen
Said_the_great
sestoperac
xyz
ticar
ikayke
Merlo
13 posters

    Meka hrana za mozaike

    Rasko
    Rasko


    Broj postova : 220
    Age : 49
    Location : Backa Palanka
    Registration date : 13.11.2008

    Meka hrana za mozaike - Page 2 Empty Re: Meka hrana za mozaike

    Postaj by Rasko uto 22 oľu - 21:16

    Matija ova Ticareva receptura je sasvim OK i nije kvarljiva slobodno je mozes drzati na sobnoj temperaturi, provereno Very Happy
    matija
    matija


    Broj postova : 345
    Age : 56
    Location : pazin
    Registration date : 19.09.2010

    Meka hrana za mozaike - Page 2 Empty Re: Meka hrana za mozaike

    Postaj by matija uto 22 oľu - 22:34

    Rasko je napisao/la:Matija ova Ticareva receptura je sasvim OK i nije kvarljiva slobodno je mozes drzati na sobnoj temperaturi, provereno Very Happy
    Ja sam je raio prije par mjeseci, sad sam pri kraju...koristim je kao bazu za klijavo ili kuhana jaja a ptice su je odlično prihvatile i samu, potšto su bile na balkonu čitavu zimu dodao sam malo sušenog voća (brusnice,banane,grožđice...) spiruline,maslinovog ulja, ljuštenog suncokreta, lana i malo više meda, u hladne zimske dane jeli su baš dobro... čuvao sam je u kanti na balkonu ali temperature su bile relativno niske pa nije bilo straha, sada moram napravit još, imam materijala za jedno 5kg.pa da ne bude problema... Very Happy
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Meka hrana za mozaike - Page 2 Empty Re: Meka hrana za mozaike

    Postaj by crv sri 23 oľu - 1:17


    Matija , sjeti se da hranjenje treba biti ,,stađunsko''. Sada navali na maslačak i ostalo bilje a pripravljenu hranu drži ,,na hladnom i tamnom''.koristi je baš samo kao osnovu .Npr. jutarnje hranjenje tom hranom , a popodnevno zelenjavom.Bez obzira na starost mladunaca. Sada su pupoljci i cvijetovi vočaka puni peluda ...
    Jedan naš kolega forumaš (iskusni uzgajivač ) mi priča da je prvu kovadu izvukao samo zelenjem , klicama i osnovnom sjemenskom hranom .Sa izvrsnim rezultatom. I kanarince i faunu.
    matija
    matija


    Broj postova : 345
    Age : 56
    Location : pazin
    Registration date : 19.09.2010

    Meka hrana za mozaike - Page 2 Empty Re: Meka hrana za mozaike

    Postaj by matija sri 23 oľu - 9:09

    crv je napisao/la:
    Matija , sjeti se da hranjenje treba biti ,,stađunsko''. Sada navali na maslačak i ostalo bilje a pripravljenu hranu drži ,,na hladnom i tamnom''.koristi je baš samo kao osnovu .Npr. jutarnje hranjenje tom hranom , a popodnevno zelenjavom.Bez obzira na starost mladunaca. Sada su pupoljci i cvijetovi vočaka puni peluda ...
    Jedan naš kolega forumaš (iskusni uzgajivač ) mi priča da je prvu kovadu izvukao samo zelenjem , klicama i osnovnom sjemenskom hranom .Sa izvrsnim rezultatom. I kanarince i faunu.
    Primljeno na znanje...cvjetova voćaka i maslačka kod nas još nema u izobilju, vegetacija kod nas kasni barem 15-tak dana u odnosu na primorje ali ponudi se ako se nađe nešto iole kvalitetnije. Very Happy Very Happy

    Sponsored content


    Meka hrana za mozaike - Page 2 Empty Re: Meka hrana za mozaike

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 9 svi - 2:55.