Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
ikayke
zvrcko sen
Branimir
kreso
seadriver
bocka
10 posters

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost ned 1 vel - 23:52

    Branimir je napisao/la:
    takav sam i moram reći ono što mislim!


    Nisu baš za sve suci krivi,ima malo krivnje i na drugima.Očito pratiš samo svjetsko prvenstvo.Sve ove krepaline tipa,Čupić,Duvnjak itd u Hrvatskom rukometu nisu pokazali skoro pa ništa.Ovo im je bila prilika da se dobro prodaju u Europu i postanu roblje bogatih stranaca."Proud to be a Croat"
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by xyz pon 2 vel - 14:14

    Žalosno ali istinito, a oni Karabatić se smije ko živo zlo, sudije Pedersoni su sudili za njih dok naši nisu psihološki pali..

    Eto, bilo je dobro i časno sa naše strane, šta je najvažnije.

    Neće nas europa, nato, svjetske izložbe ptica, pa neće ni sudci bit bar neutralni, joj kako bi bilo ljepo sve to poslati u 3 P.M. (private message) cheers cheers
    pa bi pitali onda europski fazani, zašto je Hrvatska odustala od svega, više nam se ne dodvoravaju?

    Uh, kako me to sve ljuti..

    bounce
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost pon 2 vel - 16:01

    Mater svim sudcima redam,e kad sam sinoc ono vidio,razboi sam stol,tri Francuza kidaju Vorija u prostoru i nista,a nas jedan malo u prostoru odma penal zuti karton,ja vam kazem da ja zivim u zagrebu,virujte mi da ona dva sudca nebi izasla ziva,ja bi ih ubija pa makar i u robiju,jer ono je prestrasno,Francuzi se tuku maksimalno,MORA IMAT TU NEKE SURADNJE!!!!
    NAMA JE BAREM CAST STO SMO BILI POSTENI,I IGRALI POSTENO,MOZE SE RECI,HRVATSKA JE DOBILA FINALE,POSTENOSCU DUHOM I TIJELOM,A FRANCUZI NIKAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A francuzima i sucima moze bit samo na srecu,ali to je jadno i pateticno,da se tako ponasaju suci i Francuzi u nasoj zemlji!

    TREBA CIJELI IHF POUBIJAT I POVISAT IH,MAJKU IM MRTVU MITSKU I KORUPCIJSKU,MRS SVI!!!

    fRANCUSKA NEBI DOBILA FINALE I U NIJEDNOM TRENU NIJE BILA BOLJA,NASI SU IZGUBILI VOLJU,I NISU HJELI IGRAT TAKO,ALI TREBALI SU SE POCET TUC,A VORIJU CRVENI KARTON,MA ONO...NECU NISTA GOVORIT,AJME BOZE,JOS U NASOJ ZEMLJI,MA KREPALI SVI... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Suspect Mad affraid
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir pon 2 vel - 16:33

    Boško baš ti ta teorija ne pije vodu jer su baš te krepaline bile naši najbolij igrači, a ikone poput balića su izgubile živce i počeli luditi po terenu umijesto da poslože redove i pokušaju preokrenuti utakmicu!
    Što reći za karabatića, tipično pokvaren i onda ga ovi nazivaju našim, moj sigurno nije jer on je za mene jedno obično đubre!!!!
    čitavo j eprvenstvo bilo u cilju da Francuzi osvoje zlato što im je i uspijelo uz pomoč Danaca i onog govnara Mustafe!
    Marko što češ mi govoriti kako se ponašaju u našoj zemlji kad je uvijek bilo i bit če Juda koji če je prodati da bi se uvukli u guzicu Europi!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost pon 2 vel - 17:05

    Malo bolje proćitaj moj post,pa ćeš vjerovatno shvatit što sam napisao
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka uto 3 vel - 2:07

    KADA SAM VEČ OTVORIO OVU TEMU OSEČAM SE DUŽNIM DA NA KRAJU DAM MOJ KOMENTAR SVEMU ONOME ŠTA SE DEŠAVALO NA S.P. U RUKOMETU.
    MORAM PRIZNATI DA SAM OČEKIVAO VIŠE VAŠIH KOMENTARA ZATO SAM I SAČEKO DA SE DOJMOVI MALO SREDE.
    MOJE PRETPOSTAVKE SU SE OBESTINILE I SADA SAM 1000% SIGURAN DA IHF JE MAFIJA.
    U FINALE SUDIO JE REZERVNI PAR NA OVO PRVENSTVO. (nije potreban komentar)
    OVE DANSKE PI4KE KOJE SU SUDILE TAČNO SU ZNALI KAKO TO TREBA ODRADITI JER KO SE RAZUME U SUĐENJU ZNA KADA I KAKO DA POMAŽE ILI ODMAŽE, JA MOGU DA ELABORIRAM ALI NIJE MI CILJ PRAVITI SE PAMETAN.
    OVE SUDIJE VIŠE NEČE SUDITI NEGO ČE BITI UNAPREDJENI U MEĐUNARODNE KONTROLORE.
    E TU JE MAFIJA, TAKVE LJUDE RAKOVODE U IHF.
    VIDITE SAMO KAKVE KALKULACIJE SU NAPRAVLJENE U SASTAVU OLD STARS TIMU, TRI HRVATA, TRI FRANCUZA I DESNI BEK POLJAKA (ILIEVSKI) KOJ NA POLA UTAKMICE NIJE ULAZIO U IGRI.
    NA TOJ ISTOJ POZICII IGRAO JE KIRO LAZAROV KOJ JE POSTIGO 92 GOLOVA I IMAO JE NAJVIŠE ASISTENCIJA A OPET NIJE STAVLJEN U NAJBOLJI TIM.
    OVO GOVORI DA NEMA NIKAKVIH SPORTSKIH NORMI.
    IGRAČ KOJI JE PRIJE UTAKMOCE BIO PROGLAŠEN ZA NAJBOLJI IGRAČ BEZ IKAKVE GRIŽE SAVESTI IZBACIŠE GA SA TERENA. ( kod sudija to se kaže zaštita svog lažnog autoriteta.)
    NA KRAJU HRVATSKA JE TE ISTE FRANCUZE PREGAZILA U POLUFINALE, ALI MORALA JE PLATITI CEH SVETSKOJ MAFII KOJA SE ZOVE IHF.
    PO MOME HRVATSKA JE MORALNI PRVAK SVETA A TA JEBENA EVROPSKA ZAJEDNICA ZNA ŠTITITI SAMO NJENE ČLANICE.

    ZAPAMTITE !!!
    KADA SVE DRŽAVE BUDU UČLANJENI U EVROPSKU ZAJEDNICU, EVROPA ČE SE RASPASTI.

    POZDRAV SVIM LJUBITELJA SPORTA.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir uto 3 vel - 16:16

    Bocka baš sam nedavno polagao ispit iz kolegija "Europsko pravo" i mogu ti reči da ti je ta Europa jedna obična glupost, koja uopče nema budučnosti jer je zasnovana na nekim idealima koji nemaju veze sa zdravom pameti, pa na posljetku i ova kriza se ne bi osjetila da nisu sve te države povezane-domino efekt! sve što si napisao stoji ali mi se ne da dalje pisati jer mi je ta tema o europi dosadna! Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost uto 3 vel - 20:37

    FENOMENALNO RECENO,FENOMENALNO!

    SEREM SE NA CIJELI IHF PA NEKA CUJU MAJKU IM LOPOVSKU DI GOD STIGLI I CULI!!!

    HRVATSKA JE POBJEDILA SVEJEDNO,FRANCUZI SU LUZERI CIM SU MRALI POTPLATITI,VIDI SE DA IMAJU "VELIKU CAST",JEBENO VELIKU,MA DAJJJJ PUN MI IH JE "Q"URAC...ETO PA NEK SE ZNA,NEMAM NISTA PROTIV FRANCUSKE,ALI JEBEM CIJELI IHF KREPANI PICKE JEDNE,KO IM DADE TITULU SUDIJE!

    O JEBOTE DABOG DA SE EU RASPAO PRVI DAN I KAD SE SASTANE,DA IH JEBO EU MRTVI...

    PRVO I OSNOVNO KAD SE SAZNA ZA MITO,I TO SAD ODMA TREBA PONOVIT UTAKMICU,JEL SU DUZNI!!! TO JE OD MENE..............
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost uto 3 vel - 20:38

    A KIRO JE ZAKON IGRAC,NEMOJ SE UVRIJEDIT,DA MU IMA TKO POMOC BIO BI PRVA LIGA!
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by seadriver uto 3 vel - 23:00

    Ne bi se slozio sa nijednim od vas. Za mene je u ovoj utakmici Francuska bila bolji protivnik i zasluzeno pobjedila. Rukomet je grub sport i takvog ga treba prihvatiti, a onima koji prate rukomet poznato je da Francuzi igraju najcvrsci rukomet na svijetu. Suci su dosta grijesili, ali to nije razlog zasto je Hrvatska izgubila. Pogledajte snimku pa obratite malo pozornost na Francusku obranu u drugom poluvremenu, mi nismo imali rjesenja, gubili smo lopte i potpuna bezidejnost u napadu bez realizacije gotovo trecinu drugog dijela.
    Bocka cuo sam na jednoj utakmici kako Makedonci vicu IHF mafija, ne znam odakle si to izvukao da su mafija. Kiro Lazarov je vrhunski igrac ali on sam ne moze rjesavat utakmice, po onome sta je Makedonija pruzila njeno mjesto na prvenstvu je sasvim realno. Dalje, M.Lijewski svakako zasluzuje mjesto u all star timu, pokazao je to protiv Hrvatske gdje je od prvih 5 golova, 4 sam zabio i bio najbolji igrac po meni u tom polufinalu, a vrlo dobru partiju je pruzio i u utakmici za 3 mjesto!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost sri 4 vel - 0:22

    Jeeeeee dragi,ali cilj sudija je PRVENSTVENO BIO NASIMA PSIHU POREMETITI I DA IZGUBE VOLJU,TO TI ODAVDE SVAKO MOZE POTVRDIT,,,!!!!!

    CIJELI IHF JEBALO STO PEDERA GOVNARI!!!!!!!!!!
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by seadriver sri 4 vel - 1:02

    Suci su marko bili katastrofa ali opet ponavljam da oni nisu razlog zasto smo mi izgubili. Ko tebi moze poremetit psihu u najvaznijoj utakmici prvenstva? Onome nasemu sa krila , ne mogu se sad sitit kako se zove Omeyer je skinia 4 cista zicera. Francuzi su nas malo navukli u onoj utakmici grupe a onda su u finalu sa Omeyerom i Dinartom odigrali strasnu obranu i potpuno zatvorili vrata. Dinart je Vorija stavia u mali dzep, nije ga se bilo ni cut ni vidit. Gledaj to malo realno, za osvojit svjetsko zlato treba tih 60 minuta odigrat besprijekorno a Hrvatska to nije napravila ili nije bila u stanju to napravit
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by ticar sri 4 vel - 5:38

    seadriver je napisao/la:Suci su marko bili katastrofa ali opet ponavljam da oni nisu razlog zasto smo mi izgubili. Ko tebi moze poremetit psihu u najvaznijoj utakmici prvenstva? Onome nasemu sa krila , ne mogu se sad sitit kako se zove Omeyer je skinia 4 cista zicera. Francuzi su nas malo navukli u onoj utakmici grupe a onda su u finalu sa Omeyerom i Dinartom odigrali strasnu obranu i potpuno zatvorili vrata. Dinart je Vorija stavia u mali dzep, nije ga se bilo ni cut ni vidit. Gledaj to malo realno, za osvojit svjetsko zlato treba tih 60 minuta odigrat besprijekorno a Hrvatska to nije napravila ili nije bila u stanju to napravit

    je ali isto su nam malo psihu sjebali nekorektnim suđenjem i na kraju smo odustali jer nismo mogli protiv sudaca,a da se nismo mogli približiti golu to je istina.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir sri 4 vel - 15:20

    Pa di te neče sjebat kad se igrači boje uopče približiti francuzu jer suci sviraju prekršaj, a naši dobivaju batine i nikom ništa, našima se odma svira pasivna igra a oni napadaju tri minute itd. I ko je tu lud!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost sri 4 vel - 17:48

    Tako je sjebali su nas totalllll,daj ko je zva one suce,ja ti kazen:HRVATSKA JE BILA U STANJU DOBIT I SRCEN JE DOBILA A PEDERI SUCI,NJIMA NA DUSU,PITAM SE OCE LI SE IKAD TAKVI PEDERI KAZNITI!!!!AAAAA???
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir čet 5 vel - 15:21

    Za mene je ovo the end tema! Pozdrav rukometu!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost čet 5 vel - 20:52

    POZDRAV JEBEM IM RUKOMET BEZ RUKU HRVATA!!!!!!!!! Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by xyz pet 6 vel - 10:31

    Eto sad, bilo pa prošlo..

    Hehe, mogu pisat i u zaključanoj temi cheers
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by ticar pon 18 sij - 5:48

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Icon_cheers SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Icon_cheers
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir pon 18 sij - 15:53

    Tićar je li ovo navlakuša da se počme pisati! Very Happy

    Sponsored content


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ - Page 3 Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 15:40.