Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
zvrcko sen
lord189
bocka
xyz
Zvrcko
sestoperac
10 posters

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by lord189 sub 17 sij - 11:03

    E ljudi moji lako je za ove domaće mačke ja doša na selo i obisija tića na 2 metra udaljija se 10-ak metara a mačaka jedno 3-4 ka muve na govno (oprostite na izrazu al tako je najslikovitije prikazano)
    avatar
    Gost
    Gost


    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by Gost sub 17 sij - 12:54

    Najbolja je varijanta da žena ima ljubimca koji je prljaviji i veći štetočina od grdelina...... Very Happy

    Moja ima kunića,i taj sere i ždere sve po kući...pojeo je kablova,i namještaja i dokumenata od firme da je stoput trebo u loncu završit.......ona stalno sa oniim mini-usisavačem piči po stanu za njim.....

    Tako da malo sjemenki od mog štiglica naspram ovoga dođe ko prava sitnica.....čak razmišljam da ubodem još jednu ćibu za konopljarku ili još jednog.... Very Happy
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by lord189 ned 18 sij - 17:37

    e cane da si pametan daj mu malo iza vrata pa pod peku i malo kumpira to ti je najbolje da iznenadiš ženu al nemoj joj govorit da je to taj zeko nego nabavi ako oš istog pa ga drži isto tako miseac dva malo ga nabi spze onda opet pod peku i tako sritan ti sritna žena.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by Branimir ned 18 sij - 21:19

    Da, pa se pohvali da si napravio ručak a ona neka pogađa što je! Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by Gost ned 18 sij - 22:53

    Ma sve to igra....al je meni najbolje to što mi sad ništa ne može srat ni da 10 ptica nabavim..... Wink

    Onako bi odma drugi dan počela o prašini i sjemenkama po podu.... Wink..a sad šuti...
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by lord189 pon 19 sij - 8:56

    pa to i je dobra ideja ti skupljaj tice dokle god žena šuti,e al postoji problem kad ženi kako bi reka dopizdi da ti i tice letite iz kuće. Razz Razz Razz
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by xyz pon 19 sij - 11:20

    Cane nabavi konopljara obavezno Wink

    Ja držim 5 na balkonu, 2 u kući, žena grinta i prigovara ali eto vidi da to volim pa se primiri, pogotovo jer perfektno očistim i balkon i pod u kući, pometem svaki dan ostatke sjemenki.
    avatar
    Gost
    Gost


    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by Gost pon 19 sij - 18:53

    drazenxp je napisao/la:Cane nabavi konopljara obavezno Wink
    .


    Apsolutno mi je to i bila prva ideja...iako mi je draže da ga ja ulovim,ali jebiga kad nemam ni gdje ni kad.......

    Ali za treću ćibu bi bolje još jednog grdelina..... Very Happy...nego ijednu drugu zebu.....eventualno Batokljuna.....jer je Kralj......a Zimovki nigdje nema,po nju bi išo pješke .....
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by many pet 16 lis - 14:41

    da ti ja nabavim zimovku dođeš do mene pješke,voliš li zimovke onda pada dogovor.Evo da ja dodam komentar i ratni izvještaj iz mijih 10-godišnjih ratova sa gamadi tj štakorima,izgubio sam tj ubijeno je oko:40 češljugara,crvendać skroz pitom,mužjak velike sjenice othranjen i pjeva češljugara i gringla vjerovali ili ne ali vjerujte da ste vidjeli kako je točno oponašao pjev,5 zimovki,kos,2 žutarice,10 strnadica,zeba na ruku othranjena,drozd cikelj,batokljunka,grlica ali smo zato moj pas i ja pobili brojeno je 197 štakora,bezbroj miševa.sad je rat završio i nema niti jednoga a ja sam pobjednik!Mačka nijer ni približno takvo smeče kao štakor ali ni mački nije za vjerovati jer mi je isto nanijela štete.Jednom sam ulovio(ne ljuti se moderator moram ispričati ovo)jednoga majora koji mi je bio tako krupan i miran da mi je jeo iz ruke par dana poslje,nisam nikada vidi tako nešto,valda jedan naprama milion da se takav ulovi,stavio sam ga slučajno van i ne unio u kuću,ujutro sam našao gajbu prekantanu a njega nema,ali našao sam ga i bio je u šoku ali se jadnik maleni spasio mačketine,čuvao sam ga drukčije ali desilo se opet situacija i ubila mi je još ptica uz češljugara a žalim da je nisam našao imao sam divne ideje o proučavanju anatomije mačke iznutra,šteta možda bih štogod korisno naučio,ovako ništa!

    Sponsored content


    da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-) - Page 2 Empty Re: da vam predstavim i ostale moje ljubimce :-)

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 2 svi - 11:51.