Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+77
jope
žutovoljka
lord189
Ive Labin
Zvonko Osijek
zmajcom
DAMIAN
ziko
krstokljun
vrca
seadriver
zako
markoxp
Dado
zelandur
sanchez33
orijanoc
mateg
baketin
ticar
Edi-labin
eddoze
dragutin rajnović
saso78
čajka
IvoR
ssarava1
turbozd
riberi
euzebio
cajzić
Dule
vansal
miki zg
svabo
emar
alija-zenica
topaz
skopski maestro
angelo
sestoperac
Border
toni mostar
zadranin
echeberija
vrabac
pavao
Renato.M
Edi
ERVINO
Dean
dr.nenad86
plafonko
antonio
baltic
dzemal_sa
zoran ptice pjevice
branimirf
dva grdelina
vlado
BOSKO
brabus
PESTI
toni ilići
damir64
refa95
Carduel
crv
malinois
ikayke
bocka
bizar
MARIN
komiza
zoranV
kreso
zijada
81 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 21 lis - 22:38

    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by skopski maestro sub 22 lis - 2:24

    pozdrav poreckom legendi i pravog majstora cheers

    zorane majstore odavno te nema ,kako ide posao i imal nesto novo ,,,,, ja ovo javno da svi znaju da sad za sad ti si numero jedan sto se tice poznavanja pjesme od svih dosad na forumu ,,,jer si ti dokazao barem nesto ,,,,a ne kao poneki sto mnogo replicirju a nemaju nista ama bas nista,,,,,jas sam ko iti barem po ponesto obesili i dokazali ,,,,,,,,,,,,,,malo a toliko ukusno lol!
    avatar
    angelo


    Broj postova : 72
    Registration date : 30.08.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by angelo sub 22 lis - 9:33

    Zorane najeba si...hahahahaha...gadno si maestru "zapeja za oko".....
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sub 22 lis - 10:18

    Angelo, Maestro je legenda,samo se želi šaliti,a svi su skočili na njega kao da je vanzemaljac.
    Svi su pomalo ljubomorni na njegove ptice,jer da nisu i drugi bi stavili svoje video klipove,a ne samo nas trojica .

    Maestro se nemoj da te izbace iz takta,samo nastavi stavljati snimke,pa kome ne paše neka ne sluša Very Happy cheers

    avatar
    angelo


    Broj postova : 72
    Registration date : 30.08.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by angelo sub 22 lis - 11:10

    Je,slažem se,maestro je legenda....ma kad malo bolje razmislim,možda sam i ja u jednom trenutku bija ljubomoran...eto,priznajem...
    avatar
    Gost
    Gost


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Gost sub 22 lis - 12:25

    zoranV je napisao/la:Angelo, Maestro je legenda,samo se želi šaliti,a svi su skočili na njega kao da je vanzemaljac.
    Svi su pomalo ljubomorni na njegove ptice,jer da nisu i drugi bi stavili svoje video klipove,a ne samo nas trojica .

    Maestro se nemoj da te izbace iz takta,samo nastavi stavljati snimke,pa kome ne paše neka ne sluša Very Happy cheers


    A moram priznat, ljubomora me nadvladala, koja štekata pletiva,svako slivi i visli, koja zavrčanja, kakva javljanja... Moran se ić ispovidit, nisan tija priznat evo do maloprije oni 3% a još mi noge drću kad pomislin na onih 97%.
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by skopski maestro sub 22 lis - 12:39

    ma necu markopxe obecavam i tebe ,,,smo ti budi na forumu ko sto si bio do sada Very Happy


    cekam na tvoj poneki klip ,,mozda se i ja uznemirim Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Gost sub 22 lis - 17:52

    skopski maestro je napisao/la: ma necu markopxe obecavam i tebe ,,,smo ti budi na forumu ko sto si bio do sada Very Happy


    cekam na tvoj poneki klip ,,mozda se i ja uznemirim Very Happy

    Nije u mene blizu kao u tebe Shocked affraid lol!
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by skopski maestro sub 22 lis - 18:48

    angelo je napisao/la:Zorane najeba si...hahahahaha...gadno si maestru "zapeja za oko".....



    zaborivih i ovo da ti kazem ,,,pa mene je mnogo milo kad neko ima dobre ptice mislim na negov pjev,,pa jasam i za tvoj zadni klip rekao da je bolji od onog tvog prvog,,,mislim na njegovu pjesmu
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pon 24 lis - 0:06

    zoranV je napisao/la:Evo da se i ja kratko javim,nakon 2 mjeseca Very Happy

    Rješavam se ptica,pa imam nešto i za prodati.Onaj tko bi volio bastardirati i to malo ozbiljnije,može kod mene nabaviti matično jato ,dva grdelina i 6 kanarinki,sve provjereno i 100% učinkovito. Jedan grdelin ima 5 godina i njega sam pario sa mozaik crvenim kanarinkama i izbacivali su šarene baštare,a drugi je pario (ovaj je star 3 godine)ahatne i satine kanarinke i njihovi sinovi su bili uspješni na izložbama u zadnje dvije godine.Uz njih dajem i još jedan par mojih leženih grdelina.uz moje savjete garantiram da će onaj tko kupi,izbaciti između 40 i 50 baštarda,a ja mu mogu garantirati prodaju za bar 20 komada.Svu zainteresirani se mogu javiti preko PP-a ili mog broja telefona 098-224720 ili na mail vukadin.zoran@yahoo.com .


    Još je aktuelno Twisted Evil Twisted Evil
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zijada pon 24 lis - 20:34

    zoranV je napisao/la:Evo jedan video od danas.Samo da napomenem ,nije mi cilj da se reklamiram, niti da pametujem,samo želim pokazati šta sam uspio uzgojiti ovu godinu . Ovo je pjesma koja se meni sviđa i koju ću pokušati razmnožiti kod sebe,u idućih 3-4 godine.Šta se tiče komentara,može komentirati tko god želi i neka piše šta hoće,to me neće puno nasekirati,jer znam šta ja hoću i šta želim.Ovo se meni sviđa i ovo je viđenje pjesme koju ja želim,a kome ne paše ,to je njegovo pravo.Znam da će tu biti komentara tipa(ako ne na forumu,bit će ih preko telefona ili u kafiću,ma to je mula ,kanarinčev glas,dupla zija ,ima grešku na nekoj sekundi ili tako nešto,ali to je za grdelaše normalno Very Happy Very Happy ,a njih se tu puno i ne pita ,jer je ovo MULA Very Happy cheers .
    Ovim snimkama bih pokušao da skupa pratimo napredak ili pad ove moje MULE,ups mog Ćićka Very Happy .

    P.S. samo još da napomenem ,uživo je bolje za 30-40%,a to će se moći uvjeriti svi putnici ,dobronamjernici koji dođu u Poreč,a takvih će biti dosta,bar koji su se najavili Very Happy (naravno ne zbog Ćićka,već posjeta i druženja,a uzput će biti i slušanje Mule&company)





    Sponsored content


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 9 svi - 1:21.