Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+80
plafonko
Pash031
Milos Stalac
pippo
zako
emirgrdelin
relja
kovac rupa
StarMo
dejzi
grk
topaz
saly
markoxp
Ive Labin
Merlo
kreso
grdelin-omiš
neznalica
gramofon
zelandur
toni mostar
skopski maestro
turbozd
zvrcko sen
vrca
Darko
rossi
vlajkobl
euzebio
zoran ptice pjevice
Renato.M
stiglica
echeberija
zoke007
edoMo
carduelismo
crv
Ranko Labovic
Maghellano
DAMIAN
Dule
Said_the_great
veso09
CUBA
angelo
bocka
saso78
ikayke
komiza
pavao
Sina BL
ssarava1
vlado
toni ilići
bizar
seadriver
sasar_le
brabus
krstokljun
tomi.st
refa95
ticar
riberi
DjordjeVet
Carduel
zijada
zoranV
Dax BG
DOMO
koce
lord189
baltic
karlo
krnjolac
Miljenko
MARIN
zadranin
PESTI
klapa-sinj
84 posters

    Video Klipovi

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 uto 6 ruj - 14:37

    čuja san potvrdu jednog od "kumova" da je na onom snimku lirski hahahaha a koja ludnica ,volija bi da san bija tu kad je Debo to reka hahahaha
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj uto 6 ruj - 14:48

    Vidiš lorde da su sada prišli na gos.Čudinovo i gos. Inoxsovo držanje ,hranjenje ,učenje ,samo nemaju novca da ulažu u aparaturu kao što ima gos. Sopta pa to rade preko baštarda ,a svi smo svjedoci šta su pričali,pa kako onda da priznaju nešto poput ovoga lirskoga,evo ovim putem da pozdravim gospon Čudinu i gospodina Soptu .pozzz.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 uto 6 ruj - 14:57

    pazi klapa neki od tih su govorili da su to sve kunci,umitno vamo tamo čak je i yogi to govorija za tiće svoga kuma a sad i on drži "kunce"

    neki se "tićarćići" neznaju složit sami sa sebon jer djeluju kako vitar puše i kako in se zapovidi no opet možda sami su sebi gospodari i sluge
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by zijada uto 6 ruj - 18:50

    klapa-sinj je napisao/la:Vidiš lorde da su sada prišli na gos.Čudinovo i gos. Inoxsovo držanje ,hranjenje ,učenje ,samo nemaju novca da ulažu u aparaturu kao što ima gos. Sopta pa to rade preko baštarda ,a svi smo svjedoci šta su pričali,pa kako onda da priznaju nešto poput ovoga lirskoga,evo ovim putem da pozdravim gospon Čudinu i gospodina Soptu .pozzz.

    Od aparature treba imat samo skale i dobru špricu ne virujem da je to tako skupo a koliko su imali uspjeha to su mogli prezetirat na zlatnoj brokvi. cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 uto 6 ruj - 19:20

    zijada kako si ti proša na zlatnoj brokvi..??
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by vlado uto 6 ruj - 22:39

    zijada je napisao/la:

    Od aparature treba imat samo skale i dobru špricu ne virujem da je to tako skupo a koliko su imali uspjeha to su mogli prezetirat na zlatnoj brokvi. cheers

    E vidi se da si iskusan tičar i da ti mnoga pomagala nisu strana.
    Svestranost je vrlina pa šteta da to malo bolje ne opišeš da ljudi znaju šta im je činit.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN uto 6 ruj - 23:19

    Vidim da mi niko ne odgovara na pitanje.
    Ma da budem iskren znao sam kako se nitko neće javit da je Miline sluša uživo.Znao sam da sam jedini na ovom forumu.
    A ima vas dosta koje užasno zabavlja kako je ono Lirski.Ko zna možda i je snimljen dan prije negoli je krepa,dok je bija u kapotu.A zašto vas zabavlja?.Ima jedna izreka:što se babi tilo to se babi snilo.Jer to bi značilo kako su svi spličani,koji su te tiće cijenili totalne neznalice i gluvaši.A oni koji nisu zlobni mogli su primjetiti da nitko te tiće nije hvalio kao vrhunske tiće ,nego kao vrhunske dzijade.I ona najbolja na ovom snimku niti ne podsjeća na tako nešto.Gdje je tu lirika?
    Slušao sam te tiće u više navrata.Ali u punoj formi.Nije bilo cjacjavanja,strilavanja,malih dzija.Dzije su varirale od vrlodobre do prave pravcate.Priznali su ih svi koji nešto znače u ovom hobiju.Ali kao i u svemu ima onih koji ne priznaju nikom ništa.Samo svoje.
    Da budem otvoren do kraja reći ću i to da sam jedan od rijetkih koji nije trča na Murter.Nisu me zadovoljavali,jer su imali brzometna,kratka,neodređena pletiva.I nisu toliko bili skloni batudi.Ali ljudi moji sasvim sigurno nikad više takvih dzija.Uspoređivati ih sa bilo čime danas postoječim ili ovakvim snimkama teška je uvreda za te dzije i sve one koji su ih cijenili.Zato molim vas uozbiljite se ,jer niste ni svjesni koliko ste daleko od stvarne istine.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 sri 7 ruj - 10:38

    fredi ja ga nisna sluša ali raspita sna se dobro i kod ljudi koje ti poznajeeš a koji nisu na forumu i to ne samo jednoga nego više njih šta su znali milu i odali slušat njegove tiće pa čak mi je i branko ninčević(trener) priča kakav je taj tić bija i priča da mu ga je Mile tija prodat kod Majina kad ga je donija..puno njih je potvrdilo da je to ta pisma no mene nije zanimalo to tija san potkopat ovih par mudraca sta remete i nište cilj,sredstva i način

    profesori pogledajte malo u libre study study može bit da ima di koja legenda zapisana o starin duhovima murterana ako se budu priviše spominjali lol!
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj sri 7 ruj - 11:55

    HAHAHAHAHA.Tu je dakle leža zec.Samo mi je ža jednoga čovika šta mu nisam moga vidit facu kada je ovo pročita.pozzz
    avatar
    Gost
    Gost


    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Gost sri 7 ruj - 12:09

    Odjednom sva dobrota i svitlost ovoga svita usmjerena na Soptu i Čudinu, jako interesantno i zanimljivo!!!

    Ti ljudi bar rade, pokušavaju, proučavaju i nisu zapekli na "cipi pi vici iju"...

    Do nedavno su se blatili kunci a sad vidin svako druga kuća ima baštardu i CD player.

    Rodit će se novi trend među dicon, kupovat će baštarde i CD playere umisto ovi starki i rebatinki lol! lol!

    A ovo Lirski je samo je snimak loš i pari nategnuto, jer ima 20 starih tičara koji su potvrdili i koji su odma rekli i pitali jel to ono govno!

    Dobar je Fredi samo ga glatki dave i dosađuju mu Smile
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sri 7 ruj - 18:46

    MARIN je napisao/la:Vidim da mi niko ne odgovara na pitanje.
    Ma da budem iskren znao sam kako se nitko neće javit da je Miline sluša uživo.Znao sam da sam jedini na ovom forumu.
    A ima vas dosta koje užasno zabavlja kako je ono Lirski.Ko zna možda i je snimljen dan prije negoli je krepa,dok je bija u kapotu.A zašto vas zabavlja?.Ima jedna izreka:što se babi tilo to se babi snilo.Jer to bi značilo kako su svi spličani,koji su te tiće cijenili totalne neznalice i gluvaši.A oni koji nisu zlobni mogli su primjetiti da nitko te tiće nije hvalio kao vrhunske tiće ,nego kao vrhunske dzijade.I ona najbolja na ovom snimku niti ne podsjeća na tako nešto.Gdje je tu lirika?
    Slušao sam te tiće u više navrata.Ali u punoj formi.Nije bilo cjacjavanja,strilavanja,malih dzija.Dzije su varirale od vrlodobre do prave pravcate.Priznali su ih svi koji nešto znače u ovom hobiju.Ali kao i u svemu ima onih koji ne priznaju nikom ništa.Samo svoje.
    Da budem otvoren do kraja reći ću i to da sam jedan od rijetkih koji nije trča na Murter.Nisu me zadovoljavali,jer su imali brzometna,kratka,neodređena pletiva.I nisu toliko bili skloni batudi.Ali ljudi moji sasvim sigurno nikad više takvih dzija.Uspoređivati ih sa bilo čime danas postoječim ili ovakvim snimkama teška je uvreda za te dzije i sve one koji su ih cijenili.Zato molim vas uozbiljite se ,jer niste ni svjesni koliko ste daleko od stvarne istine.


    Marine izgleda da si ti jedini sa ovoga foruma sto je slusao pravoga lirskog a ne ovoga laznjaka kako ga prestavljaju.

    Malo mi je glupa kako i dalje pojedinci pisu i po ovome i po drugome forumu i dalja nevjerujuci da to nije lirski.
    Nevjerujuci ljudima koji su slusali uzivo..... MARIN Sad
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj sri 7 ruj - 20:40

    Baltiću ti stvarno ko da si pao sa marsa grdelin je Murterski, 100% Splitski ,a Murter se zna čiji je, to šta svi peru ruke od njega to moraš pitat njih,a mi i dalje virujemo i dalje da je Milin ,Ako su i svi ti šta su donešeni, a koji su bili bogati sa onakvim veršom, i strilama ,malim zijama ja stvarno neznam čemu sva ta priča oko tih Murterana biće se tebi svidila verša sad imaš snimku pa poturi baštarda da primi verš pa da imaš kompletno pivanje sa veršom čistim glatkom zijadom imatit ćeš orginal Murtersko pivanje pa se rugaj sa svima.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 sri 7 ruj - 20:41

    baltic je napisao/la:


    Marine izgleda da si ti jedini sa ovoga foruma sto je slusao pravoga lirskog a ne ovoga laznjaka kako ga prestavljaju.

    Malo mi je glupa kako i dalje pojedinci pisu i po ovome i po drugome forumu i dalja nevjerujuci da to nije lirski.
    Nevjerujuci ljudima koji su slusali uzivo..... MARIN Sad

    balta puno spavaš,čuvaj stražnjicu ovih dana glatki vrebaju ne zaboravi se osvrnit iza sebe koji put kad budeš pisa vako nešto opet, ili me je straj da te već nije krstilo tongue Sleep Sleep Sleep scratch lol!
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by baltic sri 7 ruj - 21:24

    Lijepo lorde bas ti je dobar vic. Ako se to zove krstenje onda u tvojoj mahali sigurno nema puno krsteni,jedino da nisu tebe krstili Smile
    Kod nas se to zove drugacije naprimjer jedan od dvojice je TOBĐIJA elephant lol!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 čet 8 ruj - 10:20

    baltic je napisao/la:Lijepo lorde bas ti je dobar vic. Ako se to zove krstenje onda u tvojoj mahali sigurno nema puno krsteni,jedino da nisu tebe krstili Smile
    Kod nas se to zove drugacije naprimjer jedan od dvojice je TOBĐIJA elephant lol!

    DA DA lol! lol!
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj čet 8 ruj - 14:10

    Evo jedno pitanje za Marina.Jesteli vi ikada slušali Miline tiće kad su bili zeleni,ako jeste kako su pivali?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 čet 8 ruj - 14:12

    lord189 je napisao/la:zijada kako si ti proša na zlatnoj brokvi..??

    ja još čekan odgovor na ovo i neku štoriju iz imotskog... Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question lol!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by lord189 čet 8 ruj - 18:42

    jedan je umra čekajući flower
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN čet 8 ruj - 21:35

    klapa-sinj je napisao/la:Evo jedno pitanje za Marina.Jesteli vi ikada slušali Miline tiće kad su bili zeleni,ako jeste kako su pivali?

    O ovome sam se već izjasnio ,ali evo opet.
    Slušao sam ih 5-6 puta u top formi.
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj čet 8 ruj - 21:40

    MARIN je napisao/la:

    O ovome sam se već izjasnio ,ali evo opet.
    Slušao sam ih 5-6 puta u top formi.
    Sad mi je sve jasno kao dan
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN čet 8 ruj - 21:56

    Ajde Klapa podijeli to sa nama.
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj pet 9 ruj - 13:52

    Evo tio sam te samo priupitat vidio sam na onom forumu da si odgovorio Damjanu da si sluša Jenjićove i O-Harine ,i da si rekao da su Jenjićovi bolji tići, ali bez ikakvoga obrazloženja zašto, i šta su pivali jedni ,a šta drugi.Eto toliko.pozzz.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by MARIN pet 9 ruj - 14:06

    Interesantan si ti Klapa.
    Na pitanje odgovaraš pitanjem.
    Prvo odgovori što ti je"jasno ko dan",a onda možemo dalje.
    klapa-sinj
    klapa-sinj


    Broj postova : 120
    Registration date : 13.09.2010

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by klapa-sinj pet 9 ruj - 14:13

    Ništa strašno,eto tio sam samo znat jesili ih sluša zelene.pozzzz.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Carduel pon 12 ruj - 0:46

    Pozdrav svima,

    zamolio bi nekoga da mi objasni koja su pravila takmičenja grdelina sa video clipa. Kako se određuje pobjednik? Hvala! Very Happy


    Sponsored content


    Video Klipovi - Page 27 Empty Re: Video Klipovi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: uto 7 svi - 21:55.