Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+12
seadriver
ikayke
vasa_vr
krnjolac
srdjan nis
dr.nenad86
Siskin
MARIN
kreso
Branimir
refa95
krstokljun
16 posters

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun pet 18 lip - 23:43

    Gori su od francuza,
    kako je krenulo mislim da ce polufinalni parovi biti
    Sjeverna Koreja - Honduras
    Alzir - Novi Zeland
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by refa95 sub 19 lip - 11:24

    sta mislite da li ce brazil ici na to da bude 2. u grupi da ne ide na spance??????? Question Question Question
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun sub 19 lip - 18:08

    Holandija teze od ocekivanog, ali pobjeda je pobjeda.
    Gana na poluvremenu 1-1, obzirom da ima igraca vise, za ocekivati je da pobijedi.
    Ali na ovom sampionatu, prognoze nisu bas zahvalne.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Branimir sub 19 lip - 20:41

    vasa_vr je napisao/la:
    Branimir je napisao/la:Nije ovo ona prava Njemačka, u ovoj ekipi fali ŠVABA kao što su imali prije igraće i vođe tipa Beckenbauer, Kann, Effenberg, ovo su sve neki naturalizirani njemci i vidi se da tu fali njemačke discipline, ipak imali su srbiju u drugom poluvremenu ali neiskorišteni penal i nekoliko zapucanih prilika nije moglo dovesti do uspijeha!

    Nije neiskoriscen penal , vec je iskoriscen ali je nas GOLMAN odbranio. Na njihovu zalost a nasu radost
    A dok je Nemacka dobijala utakmice niste pricali da ima glupi sastav i da hvali disciplina nego sad kad smo ih odrali
    SRBIJAAAAAAAAA, BRAVO SAMO NAPRED

    Stvarno ne znam što si htio napisati sa ovim postom, a buduči da si mene cititrao osjetio sasm se prozvanim pa ču ti i odgovoriti! U ovo malo vremena što si na forumu i po temama koje pratiš mogao si vidjeti da sam u svojim pisanjimam uvijek bio objektivan i nikada nisam pravio razlike po bilo kojoj osnovi bilo rasnoj vjerskoj ili nacionalnoj, te sam se trudio da ova tema živi zajedno uz suradnju Kreše a kasnije i Krstokljuna! Čini mi se da si se malo zaigrao i napisao neke stvari u zanosu euforije, koje ti neču uzeti za zlo, ali apeliram na tebe da ubuduče malo bolje čitaš ono što sam napisao!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost sub 19 lip - 21:08

    ma sve je u redu branimire vasa je samo hteo da kaze da i ekipa koju su svi otpisali posle poraza protiv GANE moze da pobedi NEMACKU. i hteo je da kaze da su svi hvalili nemacku ,a niko nije SRBIJU.nisu se sve reprezentacije kvalifikovale na svetsko.treba malo vise da postujete one koje jesu.pozdrav scratch Question
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by ikayke sub 19 lip - 21:11

    Malo ekipa treba na hladjenje... za sada samo zakljucano
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by seadriver ned 20 lip - 12:59

    sta mislite da li ce brazil ici na to da bude 2. u grupi da ne ide na spance???????

    a ko ti kaze da ce spanci bit prvi u grupi, pitanje je oce li bit i drugi
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Branimir ned 20 lip - 21:07

    Tu više ne komentiram selim se na Europski nogomet! Mad
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 14:27

    Dva dana mi nije radio komp, sin malo vjezbao i lap top posao u penziju.
    Drago mi je da se nije bilo velike prepiske nakon opomene administratora.
    evo danas pocinje rasplet u dvije grupe, vidjecemo ko ce moci taktizirzti ko bojkotovati a ko ce igrati fudbal, nadam se ovom posljednjem.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 16:28

    U Francuskoj reprezentaciji jos tri igraca idu kuci, Abidal, Galas i Anri.
    Mislim da ce im se i ostali pridruziti poslije utakmice sa Juznom Afrikom.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 18:59

    Argentina - Mexico, prvi par naredne runde,
    sa kim ce Urugvaj igrati osminu finala?
    Francuzi su se stvarno obrukali.

    Mislim da veceras Argentina nebi trebala imati obzira prema Grckoj, tako da ja mislim da ce Nigerija ili Juzna Korea ici na Urugvaj.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 23:32

    evo Urugvaj je dobio za protivnika Juznu Koreju, mislim da mu se smijesi cetvrt finale.
    Sto je za njih vise nego dobar uspjeh, obzirom na to da su plasman u Afriku obezbijedili tek u zadnjem kolu kvalifikacija.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso uto 22 lip - 23:35

    da Urugvaj veliki uspjeh za sad ,dobra tekma ova izmedju Argentine i Grcke , Grci su dobar otpor pruzili i uz malo prisebnijeg Samarasa mogli su i oni povest,daleko najveca blamaza do sad uvjerljivo su Francuzi
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 23:43

    Francuzi su svakako najvece razocarenje sampionata, mada me je strah da bi mogli imati drustva, nije ni Engleska mnogo vise pokazala.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso uto 22 lip - 23:45

    a nije ni Italija daleko ... Very Happy
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 22 lip - 23:47

    Kod Italije se bar primjecuje volja, makar individualni pokusaji a ovi?
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun sri 23 lip - 14:48

    Prognoza za danas, dalje idu Engleska i USA,
    Kao i Njemacka i Srbija.
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Siskin sri 23 lip - 18:43

    Kakvu sam glupost danas čuo - engleska prebacila prijenos utakmice na BBC zato što im je veća šansa da će proći u osminu finala ako utakmicu bude prenosila BBC a ne neka druga televizija koja je do sada prenosila utakmice Eng reprezentacije.
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Siskin sri 23 lip - 20:33

    Zabi SAD u sudačkoj nadoknadi - u 91. minuti i Slovenija ispade.... Šteta
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso sri 23 lip - 21:19

    obistinilo se to o cemu san pisa prije ako ste gledali utakmicu precka u pocetku utakmice je bilo sve od Alzira a sve drugo je bilo na strani SAD ,nevjerojatno je to sta su sve ispromasivali da san u trenutku mislija da ce primit gol kako to obicno biva u nogometu,danas ova momcad ima duh i prava su klapa i zasluzeno idu dalje protiv Slovenije im je sudac odnija cistu pobjedu te mislin da im je prolaz jos i sladji ,nevjerojatan je taj Donovan koji uvik prati situaciju do kraja i ja mislin da je to jedan od najboljih americkih nogometasa ikad a trener Bradley treba dobit spomenik do kipa slobode jer on je stvorija jednu opasnu ekipu ,rastrcanu dobru klapu koja moze svakog ugrozit ,od one godinama reprezentacije SAD di su protivnici nabijali gol razliku u svoju korist!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso sri 23 lip - 21:21

    svakako nije lako bit sad Slovenac jer na pragu su bili povjesnog uspjeha i malo in je falilo ,sta se vecerasnje prognoze tice svakako se slazen sve osin prolaza Srbije i NJemacke bi bilo iznenadjenje po meni su dvi najbolje ekipe ali Gana moze iznenadit treba ipak pricekat
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun čet 24 lip - 0:48

    kreso je napisao/la:svakako nije lako bit sad Slovenac jer na pragu su bili povjesnog uspjeha i malo in je falilo ,sta se vecerasnje prognoze tice svakako se slazen sve osin prolaza Srbije i NJemacke bi bilo iznenadjenje po meni su dvi najbolje ekipe ali Gana moze iznenadit treba ipak pricekat

    Nije Gana iznenadila, vec Srbija sa neiskoriscenim prilikama.
    Imali su prolaz, ali ne treba dati drugi komentar preko onog sto je Kreso dao.
    Ekipa koja moze pobijediti svakog, imaju imena koja to mogu, najteze im je pobijediti sebe.

    Evo sad prilike da ameri zaigraju u cetvrt finale, mislim da mogu pobijediti Ganu.
    Engleska - Njemacka, prvi vreliki duel u osmini finala.
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by dr.nenad86 čet 24 lip - 2:23

    ORAP PAO, prijem......
    KAd porastem bicu KENGUR, I DOVIDJENJA......... Nista vise.........

    Pozdrav cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso čet 24 lip - 13:40

    pomaknuto radno vrime na poslu stize se na Italija -Slovacka u 16 sati jeeeeeeeeee!
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun čet 24 lip - 14:52

    Trebalo bi da Italija bez problema dobije tu utakmicu.
    Montolivo ce pomeni biti kljuc te pobjede, do sada je bio najbolji kod azura.

    Sponsored content


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 4 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 17 svi - 10:28.