Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+12
seadriver
ikayke
vasa_vr
krnjolac
srdjan nis
dr.nenad86
Siskin
MARIN
kreso
Branimir
refa95
krstokljun
16 posters

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso ned 4 srp - 0:17

    Ljudi moji jedan igrac igra u zivotnoj formi u Africi to je nas Svajni ,ono sta je danas demonstrira protiv Argentine je remek djelo zatvoria je sve zada a isto tako radia i darmar naprid asistencija i setnja pored obrane gaucosa i serviran onako gol Kloseu stvarno me odusevilo ,svakako sritan san jer moji favoriti kroz trnovit put idu dalje nadan se do kraja , Furija jos nije na svojoj razini imali su danas raspolozenog Cassilasa ipak!
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun pon 5 srp - 0:49

    Mislim da ce sampion biti pobjednik susreta Spanija - Njemacka.
    kakva su Vasa misljenja?
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by MARIN pon 5 srp - 0:52

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso pon 5 srp - 0:55

    krstokljun je napisao/la:Mislim da ce sampion biti pobjednik susreta Spanija - Njemacka.
    kakva su Vasa misljenja?
    Nikako se ne mogu otet dojmu da su ove godine tulipani zrili za titulu ,vrlo,vrlo opasna momcad pogotovo s Sneiderom i Robbenom na ovom nivou, a sta se tvog misljenja tice s ovon igrom koju imaju ja spanjolce jednostavno ne vidin da dvi utakmice moze dobit do kraja ako se napokon ne probude jos neki igraci tu prvenstveno mislin na el nina ,a Njemci prodju li ih, mislin da momcad koja je izbacila Engleze ,Argentice i budu li i Spanjolce definitivno zasluzuje bit na krovu svita jer ipak najtezi put imaju do kraja !
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by bocka pon 5 srp - 12:12

    krstokljun je napisao/la:Mislim da ce sampion biti pobjednik susreta Spanija - Njemacka.
    kakva su Vasa misljenja?

    U potpunosti slažem se stobom, dosada nisam hteo ulaziti u nikakve komentare i prognoze jer nikada nitu jedno svetsko prvenstvo nije imalo ovako izednjačen reprezentativni kvalitet.
    Vidise da su svi savladali ovaj danjasni fudbal i da samo neke male nijanse odlučuju a po najviše sreča.

    Pozdrav Bocka
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost pon 5 srp - 14:42

    Dečki tu je i Nizozemska nemojte zaboravit na nju.
    Finale Buba švabe i Tulipani.
    Renato što ti kažeš.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by bocka pon 5 srp - 15:42

    Evo jedna dobra vest iz UEFA, naime Poznati međ. sudac Kolina potpisao ugovor sa UEFA da pređe iz Kalco lige i preuzme suženje u evropskim okvirima.

    Koliko je poznato Kolina je zastupnik uvođenja IT tehnologuju u fudbalskim takmičenja i po svemu sudeči ubrzo če se primenjivati pravila kao što su uvedeni u tenisu.

    Od ovoga moze se zaključiti da je ovo svetsko prvenstvo u mnogome doprinelo da dođe do velikog preokreta u sudiskim pravilima jer fudbalska mafija je uzela veliki zamah u fudbalu.

    Ako je tako ja sam veoma zadovoljan jer fudbal če veoma brzo napredovati.

    Pozdrav Bocka
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Renato.M pon 5 srp - 21:12

    Sergio.I je napisao/la:Dečki tu je i Nizozemska nemojte zaboravit na nju.
    Finale Buba švabe i Tulipani.
    Renato što ti kažeš.
    Takvo finale se i ja nadam ali sad kad si ti to spomenuo (a tvoje prognoze su več poznate- vrijedi pravilo kladi se obrnuto od onoga što Sergio kaže)........... cheers cheers cheers
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Renato.M pon 5 srp - 21:14

    bocka je napisao/la:Evo jedna dobra vest iz UEFA, naime Poznati međ. sudac Kolina potpisao ugovor sa UEFA da pređe iz Kalco lige i preuzme suženje u evropskim okvirima.

    Koliko je poznato Kolina je zastupnik uvođenja IT tehnologuju u fudbalskim takmičenja i po svemu sudeči ubrzo če se primenjivati pravila kao što su uvedeni u tenisu.

    Od ovoga moze se zaključiti da je ovo svetsko prvenstvo u mnogome doprinelo da dođe do velikog preokreta u sudiskim pravilima jer fudbalska mafija je uzela veliki zamah u fudbalu.

    Ako je tako ja sam veoma zadovoljan jer fudbal če veoma brzo napredovati.

    Pozdrav Bocka
    cheers cheers cheers Dobro jutro nogomet! cheers cheers cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost pon 5 srp - 23:51

    Renato živi bili pa vidili.
    Ja tipujem na Tulipane.
    bounce bounce bounce
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun pon 5 srp - 23:57

    U svakom slucaju Holandiji su vrata finala sirom otvorena.
    Urugvaj ce biti znatno oslabljen, a i da nije mislim da nebi imali nikakvu sansu.
    Pa Urugvaj dosad nije imao niti jednog ozbiljnog protivnika.
    Francusku onakva kakva je bila na ovom sampionatu, ne mozemo svrstati u ozbiljne.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso uto 6 srp - 0:28

    ponavljan najtezi put imaju Njemci i da bog da sutra hobotnica Paul obgrli njemacku zastavu jos nijedanput nije pogrijesila cheers
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 6 srp - 8:04

    kreso je napisao/la:ponavljan najtezi put imaju Njemci i da bog da sutra hobotnica Paul obgrli njemacku zastavu jos nijedanput nije pogrijesila cheers


    Ma i ako pogrijesi, mislim da ce njemci u finale a Paul ce u LONAC. cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost uto 6 srp - 13:11

    Krstokljune velika šteta bi bila staviti ga u lonac,
    treba ga razmnožit za nagradu.Smatram da je to zaslužio.
    bounce bounce bounce
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun uto 6 srp - 20:33

    Sergio.I je napisao/la:Krstokljune velika šteta bi bila staviti ga u lonac,
    treba ga razmnožit za nagradu.Smatram da je to zaslužio.
    bounce bounce bounce

    Daj da ga kupimo, pa cemo poceti da kockamo! Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost uto 6 srp - 23:30

    Di bi nam bilo kraja Krstokljune. cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso uto 6 srp - 23:35

    Dobra utakmicama reka bi ocekivano ipak je Urugvaj dobro i igra s obziron da po meni veliki je nedostatak taj Suarez ,bez obzira na sve zasluzeno tulipani ,izdvojija bi prvi njihov gol ,nevjerojatan sut i misto di je to uslo moran priznat ovako lip gol davno nisan vidija!
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost uto 6 srp - 23:43

    Evo Holandija u finalu čeka Švabe.
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Renato.M uto 6 srp - 23:46

    Sergio.I je napisao/la:Renato živi bili pa vidili.
    Ja tipujem na Tulipane.
    bounce bounce bounce
    Ljudi moji po prvi put danas je Sergio pogodio, tko zna možda če hobotnica Paul sutra kiksati???? cheers cheers cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost uto 6 srp - 23:50

    Renato hobotnica mi je šapnula da će Holandija biti prvak svijeta
    cheers cheers cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by kreso sri 7 srp - 0:03

    Sergio malo mi je muke hobotnica danas dala nemoj jos i ti gatat Very Happy !!
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Siskin sri 7 srp - 0:12

    Ko sutra pobjedi osvaja prvenstvo... obje ekipe su bolje od Holandije!
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by krstokljun sri 7 srp - 0:23

    Siskin je napisao/la:Ko sutra pobjedi osvaja prvenstvo... obje ekipe su bolje od Holandije!

    Da obije sjutrasnje reprezentacije imaju VECE ime, to se slazem, ali da su bolje? to cemo vidjeti.
    Navijam u finalu za sjutrasnjeg pobjednika ali moram reci da je Holandija prikazala izuzetno zrelu igru i da ce u finalu spremna docekati bilo kojeg protivnika.
    Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Gost sri 7 srp - 20:12

    Dečki slažem se sa vama ali ipak nemojmo zaboravit i na Holandiju.
    bounce bounce bounce
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Dule sri 7 srp - 21:11

    HOlandija Će biti Svjetski Prvak cheers cheers

    Sponsored content


    SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010 - Page 7 Empty Re: SVETSKO PRVENSTVO JUZNA AFRIKA 2010

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 17 svi - 10:51.