Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    vasa_vr
    vasa_vr


    Broj postova : 354
    Age : 38
    Location : Srbija-Vranje RS 7-64
    Registration date : 08.03.2010

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by vasa_vr pon 24 svi - 21:07

    Sto se tice golubova prskam i golubove i njihove rafove AVISAN sredstvom i EXTRA je , ne samo da unistava perojede nego unistava i sve bube i paukove u okolini.
    E sad me interesuje radi preventive hteo bih da naprskam ptice (guldove,kanarinke,magelana,stiglice) i njihove kaveze ali ne znam sa cim.
    Pitao sam proizvodjaca Eko San koji pakuje AVISAN i rekao mi je da mogu bilo koju pticu ali kad vidim kako okolo padaju bube i pauci ne bih se usudio da prskam male ptice sa tim sredstvom a na njemu pise da je otrovan samo za insekte i pcele.
    Kojim sredstvom naprskati ptice i kaveze ili ako ima neko sredstvo da im sipem u vodu i da se okupaju
    pozz
    avatar
    Gost
    Gost


    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by Gost pon 24 svi - 21:10

    avisan je vaso najbolji ja sam ga koristio zadnji put pre 8 godina i resio sam se vasi mislim kod ptica affraid
    vasa_vr
    vasa_vr


    Broj postova : 354
    Age : 38
    Location : Srbija-Vranje RS 7-64
    Registration date : 08.03.2010

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by vasa_vr pon 24 svi - 21:27

    Ma ja to koristim svake godine za golubove, ali me je strah da prskam ptice sa tim.
    Ptice moje nemaju vasi ali radi preventive,kad mogu golubove mogu i ptice nije mi tesko
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by topaz sri 17 stu - 0:12

    frontline......u spreju..

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Frontline



    Zadnja promjena: gloster; sri 17 stu - 0:16; ukupno mijenjano 1 put.
    Border
    Border


    Broj postova : 321
    Age : 68
    Location : zenica bih
    Registration date : 05.12.2009

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by Border sri 17 stu - 0:15

    samo to glosteru
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by Dean sri 17 stu - 9:06

    ja sam lani imao perojede, i nije mi pomogao frontline u spreju...pomogla mi je kapljica kombo frontlinea iza vrata ptice.
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by topaz sri 17 stu - 9:55

    moze i kombo frontline samo 1 kap navrat kao sto dean kaze....ona je jos ucinkovitiji.......

    Sponsored content


    Koje sredstvo protiv vasi i perojeda?????? Empty Re: Koje sredstvo protiv vasi i perojeda??????

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 15:33.