Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+43
Miljenko
olanik
Sina BL
Dule
Siskin
komiza
kreso
saso78
zadranin
Sasha
seadriver
Renato.M
bocka
dr.nenad86
toni69
ssarava1
MrMaki74
vlado
zvrcko sen
PESTI
malinois
zoran ptice pjevice
ticar
xyz
ikayke
Edi
Dean
refa95
Carduel
riberi
DOMO
krstokljun
MARIN
brabus
richie
Edi-labin
baltic
ERVINO
plafonko
branimirf
antonio
zoranV
dzemal_sa
47 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 1:53

    Počeo sam širiti svoje ptice,i sad upravo skidam video na You tube,pa ću ga staviti na forum,ptica je još zelena ,kljun mu je crn kao gar. Sva tri su mi u verši,ali mislim da će biti nešto od njih,s obzirom da su imali dupli mitar,ja ću biti zadovoljan i sa 70% od onog šta bi trebali pjevati. Malo me zeza internet i ne ide mi po planu skidanje snimke,ali se nadam da će se brzo skinuti i da ću staviti.Ja se nadam da ćemo za mjesec dana čuti ono šta ja želim ,a ja ću stavljati svakih par dana snimke i skupa ćemo pratiti napredovanje pjeva.Ja bi volio da se Marin uključi maksimalno u kritike i pohvale ovih mojih grdelina,i da bez stida kaže sve šta misli i ništa mu se neće uzeti za zlo,jer kako ja tako i mnogi početnici u pjevu grdelina će moći naučiti šta valja,a šta ne.Ovo neka bude neki tečaj za učenje o pjesmi grdelina Very Happy . Ujedno bi mi bilo drago da još netko stavi svog grdelina ,radi usporedbe ,da možemo uvidjeti i razlike(ali u obzir dolaze samo video snimke,a ne namještene audio snimke). Marine,na tebi je da kreneš sa kritikama ,a mi smo tu da učimo,a stavit ću i još neke Livanjske ptice ,od prije 25 godina ,samo što su snimani na kasetofon ,pa ćemo i njih prokomentirati,to su Kebin Vuk i Bracin Livnjak
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 13 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 9 tra - 2:32

    evo i snimke ,napokon,svi spavaju ,a ja radim Smile