Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+43
Miljenko
olanik
Sina BL
Dule
Siskin
komiza
kreso
saso78
zadranin
Sasha
seadriver
Renato.M
bocka
dr.nenad86
toni69
ssarava1
MrMaki74
vlado
zvrcko sen
PESTI
malinois
zoran ptice pjevice
ticar
xyz
ikayke
Edi
Dean
refa95
Carduel
riberi
DOMO
krstokljun
MARIN
brabus
richie
Edi-labin
baltic
ERVINO
plafonko
branimirf
antonio
zoranV
dzemal_sa
47 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by krstokljun pet 26 oľu - 17:10

    kada mi je sestoperac dao adresu ovog foruma, prije 5 mjeseci, rekao mi je da svaki dan bude na njemu po 1 sat.
    Mislio sam da nije normalan.
    Ja sam svaki dan na forumu 3 sata.
    Veliki pozdrav za sve i hvala na vremenu koje provodim sa vama.


    Zadnja promjena: krstokljun; pet 26 oľu - 17:13; ukupno mijenjano 1 put.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 17:12

    krstokljun je napisao/la:fg6wsdw

    Može prijatelju,nema problema Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 17:13

    Generacijo,i tebe smo danas spominjali ,ali u pozitivnom smislu. Bilo bi mi drago da te i osobno upoznam,za sad sve 5+
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by krstokljun pet 26 oľu - 17:18

    Zorane hvala sto ste me se sjetili, onaj post maloprije je djelo mojeg sina. Nema stoi njemu ste svi prisli srcu. cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 17:23

    Odmah mu stavi pticu iznad kreveta Very Happy Very Happy Very Happy
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by vlado pet 26 oľu - 23:15

    Evo da se i ja očitujem na komentare kolega sa kojima sam bio na kavi u Mostaru, SVE NAJBOLJE O NJIMA i evo pozivam ih kad god im se pruži prilika da navrate kod mene da ih ugostim.
    Iskreno mogu reć da ovaj forum obiluje kvalitetnim i dobrim ljudima i uzgajivačima ptica tako da mi je drago što sam član foruma i evo pozivam svakoga ko želi da navrati kod mene kad god mu se pruži prilika i ovo je moj kontakt broj 00387-63-825-576.
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio pet 26 oľu - 23:53

    vlado je napisao/la:Evo da se i ja očitujem na komentare kolega sa kojima sam bio na kavi u Mostaru, SVE NAJBOLJE O NJIMA i evo pozivam ih kad god im se pruži prilika da navrate kod mene da ih ugostim.
    Iskreno mogu reć da ovaj forum obiluje kvalitetnim i dobrim ljudima i uzgajivačima ptica tako da mi je drago što sam član foruma i evo pozivam svakoga ko želi da navrati kod mene kad god mu se pruži prilika i ovo je moj kontakt broj 00387-63-825-576 begin_of_the_skype_highlighting              00387-63-825-576      end_of_the_skype_highlighting.

    A vlado ti si isto iz mostara ili ?? jer mi je nepoznato mjesto a u mostaru cu biti 10 dana i sa slavkom se druzit pa bi volio doci do tebe
    branimirf
    branimirf


    Broj postova : 268
    Age : 41
    Location : mostar-hercegovina
    Registration date : 10.02.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by branimirf sub 27 oľu - 0:52

    pozdrav ekipi vidim da je palo novih poznanstava i to mi je drago...al ste se raznježili pravo čitam ove zadnje postove i moram još jednom ponoviti da jedva čekam ramu da sva ova prijateljstva utvrdimo i nadopunimo...Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 000202B2





    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Sig
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sub 27 oľu - 1:48

    Ovaj forum bi trebao ovako da izgleda,da se ljudi druže i zabavljaju,a usput i da nešto nauče.
    Ali ono šta sam napisao,to sam stvarno i mislio,u zadnjih pola godine sam upznao super ljude i šta je najvažnije, da nisam naišao niti na jednog da bi se mogao izdvojiti po tom pitanju,što znači da ona narodna vrijedi:

    TKO VOLI ŽIVOTINJE(PTICE), TAJ VOLI I LJUDE

    a svi koje sam upoznao , svi su veliki ljubitelji ptica Very Happy Very Happy Very Happy

    zato pzdravljam svih 410 članova foruma,bez obzira odakle se javljali i odakle bili i ovim ih putem pozivam da se i oni malo uključe u rasprave,sa pitanjima i savjetima,bit će nam svima interesantnije(nije valjda da mislite da je meni lako tipkati po tipkovnici,i po minutu tražiti svako slovo na tipkovnici Laughing Laughing ).Vjerujte,da sve šta vas zanima ,na ovom forumu možete naći odgovore i siguran sam ,da će na svako vaše pitanje ,barem trojica odgovoriti iskreno i od srca,zato navalite,što nas bude više ,bit će nam ljepše cheers cheers
    toni69
    toni69
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 78
    Age : 54
    Location : mostar istra novigrad
    Registration date : 23.03.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by toni69 pon 29 oľu - 11:39

    POZDRAV ZORANE .JA SAM TONI IZ MOSTARA ,VEĆ 2 GODINE ŽIVIM U NOVIGRADU ISTARSKOM.GRDELINE VOLIM OD SVOJE7GODINE.TRENUTNO IMAM 1 SLABOG PJEVA ,ALI BOLJE IŠTA NEGO NIŠTA.TVOJE PTICE SAM VIDIO NA INTERNETU, SVAKA ČAST.VIDIM DA SI UPOZNAO MOSTARSKE ŠTIGLIĆARE ,PA IH OVIM PUTEM POZDRAVLJAM,
    MISLIM DA IMAMO ZAJEDNIČKOG POZNANIKA ,IVETA IZ RIJEKE,KUKULJANOVA.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pon 29 oľu - 13:15

    toni69 je napisao/la:POZDRAV ZORANE .JA SAM TONI IZ MOSTARA ,VEĆ 2 GODINE ŽIVIM U NOVIGRADU ISTARSKOM.GRDELINE VOLIM OD SVOJE7GODINE.TRENUTNO IMAM 1 SLABOG PJEVA ,ALI BOLJE IŠTA NEGO NIŠTA.TVOJE PTICE SAM VIDIO NA INTERNETU, SVAKA ČAST.VIDIM DA SI UPOZNAO MOSTARSKE ŠTIGLIĆARE ,PA IH OVIM PUTEM POZDRAVLJAM,
    MISLIM DA IMAMO ZAJEDNIČKOG POZNANIKA ,IVETA IZ RIJEKE,KUKULJANOVA.

    Naš stari Ive Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ,ja sam u Višnjanu,a i u Novigradu i Umagu poznajem dosta uzgajivača,pa kad si slobodan,zovi i navrati,bit će mi drago,ja sam sutra popodne u Poreču
    toni69
    toni69
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 78
    Age : 54
    Location : mostar istra novigrad
    Registration date : 23.03.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by toni69 pon 29 oľu - 13:20

    HVALA NA POZIVU ,ČIM NADJEM SLOBODNOG VREMENA.
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by krstokljun pon 29 oľu - 14:36

    Kako tece sezona reprodukcije livanjskih grdelina u Porecu? ZoraneV ima li tica zasad? Sto bi sa onom zenkom bastara? Pozdrav Smile
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pon 29 oľu - 15:35

    Imao sam 4 puna jajeta,bastarda, i trinaesti dan mi se kanarinka digla sa jaja,a sad se nadam da će iduća tura biti 99% puna,bit ćete informirani, videom i slikama Laughing Laughing Laughing
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sri 31 oľu - 0:21

    bit će nešto,kreće pomalo cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 1 tra - 2:08

    ja sam pokušao otvoriti novu temu ,ali se nisam snašao i nisam mogao da otvorim,pa zato pišem na ovoj ,moj prijedlog je:


    Pošto uvijek imamo neku budalu koja se ubaci sa lažnim imenom i vrijeđa ljude ,a osjeća se siguran ,jer zna da moderatori i administrator neće da objave o kome se radi,ja sam imao već jednu neugodnost i zato predlažem:

    -Da Admin. i moderatori ,ako se žali više od dest članova foruma ,uzmu sebi za obavezu da nam svima objave šta se desilo( da ne brišu,već da svi vide tog jadnika čim se služi) i da provjere tko je taj biser koji se lažno predstavlja i da ga se sa orginalom banira zauvijek.
    Isto tako da na forumu otvore temu ,gdje će upisati pravo ime i prezime tog bisera,tako da se smanji zezanje,ljudi željnih druženja i zabavljanja na ovom forumu.

    Jer to su jadnici koji liječe svoje frustracije,i maltretiranja od strane svojih roditelja ,dok su bili mali Twisted Evil ,ja sam imao jedan okršaj sa Fromom,preko foruma,i kad sam mu najavio da dolazim u Mostar ,jadnik se sakrio u mišju rupu,iako sam mu ostavio broj telefona,a to što se nije javio ne znači da je gotovo,jer kad ti netko preko PP kaže da si pilićar i govno,a kad ga pozoveš da dođe ,da se nađemo,a ja dođem u centar Mostara ,a on se ne pojavi ,onda vam je sve jasno,a taj gospodin Filip Sulenta,će mi se izviniti ,to vam ja obećavam ,a i njegovi pomagači. I da ne bi dolazilo do ovakvih situacija,nadam se da će svi pravi forumaši podržati moj prijedlog,idemo u napad lešinarima bom bom
    branimirf
    branimirf


    Broj postova : 268
    Age : 41
    Location : mostar-hercegovina
    Registration date : 10.02.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by branimirf čet 1 tra - 9:50

    bravo zoki sa uz tebe sam Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 0002014E







    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Sig
    toni69
    toni69
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 78
    Age : 54
    Location : mostar istra novigrad
    Registration date : 23.03.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by toni69 čet 1 tra - 10:06

    pozdrav zorane i branimire.u Mostaru sam živio 39 godina,nikada nisam čuo za tog filipa ,je li to neki ljubomorni štiglićar.osobno te ne znam zorane ,ali kad vidim kako te ljudi sa našeg foruma hvale ,vidim da si ljudina.ovog šulentu ću ti pomoći pronaći.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by xyz čet 1 tra - 13:51

    Administratori i moderatori čine sve što je u njihovoj moći da održe red i udalje takve s foruma.

    Puno bi nam pomoglo da nam i vi prijavljujete povratak takvih pod novim nadimcima - ni mi nismo svemogući.

    Malo Zorane prouči situaciju, za ulaz u forum nitko ne traži ni ime ni prezime, a osobi koja pravi nered i provocira treba praktički 5 min za otvorit mejl, resetirat modem, ponovo se registrirat i ponovo provocirat..

    Zato surađujte s nama, čim primjetite da se provokator vratio, odmah mejl meni, Iki, Senu, Tićaru ili Seadriveru, i provokator opet leti.

    Drugog načina nema, jer da ima, mi bi trajno blokirali povratak.

    A to da ga nađete u privatnom životu, u to se nećemo mješati.
    Samo molim to preko privatnih poruka, između vas da nije javno.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 1 tra - 14:52

    Dražene,ne treba se prijetiti niti preko privatnih poruka,a niti preko ovih divnih tema,jer provokator se odmah provali,ali ga zato trebamo svi skupa javno prozvati i odma
    h ga eliminirati.
    Ja mislim da svi ovi ,nazovimo ih tj. nas,normalni članovi ovog forumasu tu da nešto na
    uče ,a i da prenesu znanja na mlade ptičare,ja sam spreman svakom,ako vidim da je ok, pomoći koliko je u mojoj moći ,a i drago mi se družiti na ovom forumu,da nije tako,ne bi večernje izlaske po kafićima i birtusima zamjenio ovim forumom,tu mi se sviđa i tu sam upoznao divne ljude,a ane samo tu na forumu,već sam ih imao i čast i osobno upoznati,i opet ponavljam,oduševljen sam sa svakim od njih na poseban način i želim sva ta poznanstva proširiti u jedna divna prijateljstva,zato ,ponavljam,odstranimo svakog tko nije za ovo druženje i tko želi da minira ovaj forum.

    P.S. Svaka čast Moderatorima i administratoru na svemu šta nam omogućavaju ova druženja,od mene imate glas za sve što radite,samo se nemojte mješati u politiku
    Very Happy Very Happy .

    ja se izvinavam zbog onih par grubih riječi,ali kad bi vam stavio 4 poruke kije sam dobio od Froma,ja mislim da bi svi vi postupili isto ,ako ne i gore,ali nema veze,ja opraštam svima ,pa ću i njemu,samo neka se prijavi i pođe normalno komunicirati i bit će sve ok
    Edi
    Edi


    Broj postova : 244
    Age : 63
    Location : Pula
    Registration date : 11.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Edi čet 1 tra - 17:23

    Zorane, pa opet su mi te naidili.Nedaj se prika jer od nervoze moze srce otic,pa ces propustiti Ramu ,turnir u 6 misecu,jooooooooj. sunny
    toni69
    toni69
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 78
    Age : 54
    Location : mostar istra novigrad
    Registration date : 23.03.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by toni69 čet 1 tra - 17:29

    Zorane,ne daj se isprovocirati.interesira me jesi li preslušavao štigliće kad si bio u Mostaru.primjetio sam da voliš splitski pjev ,koji se puno razlikuje od mostarskog ,odnosno žvatićkog pjeva .ja volim tzv.dugi blicjer iz pirlita .slušao sam od branimira starca iz vitine stvarno dobar štiglić ,naravno ne uživo već preko interneta.volio bih poslušati uživo tvoje livnjake,znam da tice iz tvog kraja imaju jake glasovne mogućnosti.interesira me kakvi su tići iz okoline grahova ,ako imaš iskustva sa njima.moji štiglićari iz mostara su prošle godine donijeli par staraca iz tog kraja i govore da imaju dug blicjer,bez cvr ,ili đav đav.volio bih se predbilježiti za bjelogrlog tića iz tvog uzgoja . pozdrav.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 1 tra - 18:03

    Nisam ljut ,niti isprovociran,već samo napominjem da svi skupa trebamo pomagati moderatorima i ukazivati im na provokatore.

    Toni , šta se tiče bjelogrlih ,ja imam sad momentalno jedan par za dati,pa ako te zanima navrati,dajem ga po nabavnoj cijeni Very Happy
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 1 tra - 18:05

    Edi,pozdrav i tebi,oprosti teka sad sam vidio tvoj komentar,nisam ljut ,stvarno,samo kažem da je puno ljepše se družiti nego svađati Very Happy Very Happy
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by vlado čet 1 tra - 23:59

    Meni je jedino krivo što ne postoji mogućnost da se takvim tipovima zauvijek zabrani dolazak na ovaj forum a potrudit ću se ubuduće da pomognem da se takvi bolesnici što prije maknu sa foruma.

    Sponsored content


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 8 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 12:20.