Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+43
Miljenko
olanik
Sina BL
Dule
Siskin
komiza
kreso
saso78
zadranin
Sasha
seadriver
Renato.M
bocka
dr.nenad86
toni69
ssarava1
MrMaki74
vlado
zvrcko sen
PESTI
malinois
zoran ptice pjevice
ticar
xyz
ikayke
Edi
Dean
refa95
Carduel
riberi
DOMO
krstokljun
MARIN
brabus
richie
Edi-labin
baltic
ERVINO
plafonko
branimirf
antonio
zoranV
dzemal_sa
47 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pon 22 oľu - 16:20

    uffffffffff,našao sam ,samo mi nije jasno zašto je zaključana????
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by vlado pon 22 oľu - 23:05

    Ma nisam ja baš neodlučan po pitanju držanja ptica već je problem što bi najrađe drža sve. Very Happy
    Drago mi je čut da je Zvrcku bilo ugodno kod mene a i meni je bilo kod njega.
    Za rakiju sam reka prvi i Zorane kad idući put kreneš ovamo nadam se da ćemo se vidit da ti je mogu uručit pa ćemo se dogovorit i za Štigliće a volio bi da i ti vidiš moje ptičice.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pon 22 oľu - 23:22

    bit će mi drago,a možda i u petak skoknem do Mostara ,imam nekog posla ,pa se možda i vidimo Laughing
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by vlado pon 22 oľu - 23:46

    Triba bi bit kući pa će mi bit drago.
    MrMaki74
    MrMaki74


    Broj postova : 2
    Age : 49
    Location : frankfurt
    Registration date : 30.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by MrMaki74 uto 23 oľu - 23:35

    bog rodak jesili posluso moga tica
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV uto 23 oľu - 23:52

    da,pusti ga da na slobodi Very Happy Very Happy
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio čet 25 oľu - 0:10

    Sta nam je tema zaspala Sad
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 25 oľu - 0:13

    oooooooooo,Antonioooooooooo,evo se spremam na put u jutro ,za Livno,a prekosutra ću najvjerovatnije u Široki brijeg,jer moram auto voziti na servis ,pa ako ne nađem nekog da se provoza ,morat ću ja ići,pa ako budem išao,onda bi produžio do Mostara
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio čet 25 oľu - 0:15

    A pomalo i desnom stranom Smile a opet kod tebe turneja hehe a dobro je pomalo .. kako ptice ima li prinova ista
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 25 oľu - 0:17

    sutra-prekosutra bi trebali prvi bastardi da izađu,danas sam vidio jedno jaje malo razbijeno,nisam siguran,dali se počelo otvarati,ili ga je ona slučajno razbila
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio čet 25 oľu - 0:18

    a pomalo bit ce ih Smile onaj moj pjeva ko lud samo zvoni cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 25 oľu - 0:22

    to mi je drago
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio čet 25 oľu - 0:23

    ma pjevaju ko ludi Very Happy al cu sad morat udomit ptice na 15 dana dok se ne vratim iz mostara
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 25 oľu - 11:57

    put putuje moj jaran,a putujem i ja,oba nas je zanijela ašik žena ta,moj jarane ,jarane ,jarani smo mi nedaj,nedaj jednoj ženi da nas zavadi,tra la la,tra la la.
    Na putu sam prema Sinju ,Livnu i Mostaru,danas ću se naći sa Brabusom na kavi u Sinju i idemo kod Kebe da poslušamo ptice,a sutra krećem prema Mostaru da se vidim sa starim prijateljima ,a nadam se da ću se upoznati i sa nekim novim sa kojima sam se čuo telefonom ali se nisam još upoznao,kao na primjer sa Vladom,a bilo bi mi drago i da se upoznam sa ljudima koji su jaki na jeziku preko interneta i skrivenog identiteta,pa bi volio da se i on javi,ja ga neću imenovati,jer će se on sam prepoznati,pa bi volio i sa njim popiti kavu,tako da ću ja staviti još jednom svoj broj telefona da se čujemo ,a i tko želi i vidimo,da popijemo kavu i da se upoznamo
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 25 oľu - 12:04

    evo moj broj telefona,danas do 15 sati će me moći kontaktrirati na 00385-98-224720 , a poslije na eronet 00387-63-371541, bit će mi drago da se čujem sa svim ljudima koji vole ptice i druženje,kao i sa ljudima koji su hrabri da pričaju gluposti o ljudima koje uopće ne znaju,pa možemo razgovarati sa svim jezicima ,na koji se oni odluče ,ja sam za sve opcije
    branimirf
    branimirf


    Broj postova : 268
    Age : 41
    Location : mostar-hercegovina
    Registration date : 10.02.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by branimirf čet 25 oľu - 16:30

    zoranV je napisao/la:evo moj broj telefona,danas do 15 sati će me moći kontaktrirati na 00385-98-224720 , a poslije na eronet 00387-63-371541, bit će mi drago da se čujem sa svim ljudima koji vole ptice i druženje,kao i sa ljudima koji su hrabri da pričaju gluposti o ljudima koje uopće ne znaju,pa možemo razgovarati sa svim jezicima ,na koji se oni odluče ,ja sam za sve opcije


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 0002053E







    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Sig
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 2:05

    gdje je ekipa,svi opet spavaju
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by krstokljun pet 26 oľu - 2:07

    zoranV je napisao/la:gdje je ekipa,svi opet spavaju
    grdelinasi kad tebe nema svi spavaju, cak i danju. evo se i ja umorih paodoh spavati.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 2:26

    Very Happy Very Happy ,pozdravljam vas sve iz Livna.Danas je prvi dan prošao super,bio sam sa Brabusom u Sinju,malo smo obišli ptičare,malo slušali ptice,ali nismo baš imali sreće, jer ptice nisu bile baš raspoložene za pjesmu,ali se nadam da ćemo uskoro svi moći poslušati livanjske grdeline u Sinju,ali bez obzira ,danas sam imao pozitivan dan,upoznao sam Brabusa,jednog divnog čovjeka i pravog ljubitelja ptica.
    U jutro sam u Mostaru i nadam se opet divnom druženju,sa mostarskim ptičarima,već sam sa dvojicom dogovorio druženje uz kavu i upoznavanje,a možda bude i marendica Very Happy Very Happy ,a o tom ćemo pisati sutra na večer,i da ne zaboravim,tu će biti i Plafonko i Denis,samo mi je žao što neće biti Branimira,otišao je za Banju luku kod Zokija da utvrde ture i pletiva za Ramsko jezero cheers ,čujemo se sutra,kako je krenulo ,mogao bi snimiti dokumentarni film o grdelašima i grdelinima sa naših područja Laughing Laughing Laughing
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by brabus pet 26 oľu - 11:47

    zoranV je napisao/la:Very Happy Very Happy ,pozdravljam vas sve iz Livna.Danas je prvi dan prošao super,bio sam sa Brabusom u Sinju,malo smo obišli ptičare,malo slušali ptice,ali nismo baš imali sreće, jer ptice nisu bile baš raspoložene za pjesmu,ali se nadam da ćemo uskoro svi moći poslušati livanjske grdeline u Sinju,ali bez obzira ,danas sam imao pozitivan dan,upoznao sam Brabusa,jednog divnog čovjeka i pravog ljubitelja ptica.
    U jutro sam u Mostaru i nadam se opet divnom druženju,sa mostarskim ptičarima,već sam sa dvojicom dogovorio druženje uz kavu i upoznavanje,a možda bude i marendica Very Happy Very Happy ,a o tom ćemo pisati sutra na večer,i da ne zaboravim,tu će biti i Plafonko i Denis,samo mi je žao što neće biti Branimira,otišao je za Banju luku kod Zokija da utvrde ture i pletiva za Ramsko jezero cheers ,čujemo se sutra,kako je krenulo ,mogao bi snimiti dokumentarni film o grdelašima i grdelinima sa naših područja Laughing Laughing Laughing

    dobro si to rekao zorane, da bi mogao snimiti dokumentarac o grdelinima i grdelinašima, koliko si po terenu i na razližitim lokacijama, bilo bi toga dosta za viditi i napisati,j er ovo što pišeš na forumu su sažeci svega lijepoga po turnejama.
    jučer me je oduševilo kod gosp. Iće mesara ...odavno nisam vidio onakve uvjete i volijere za grdeline,sve je pod špagom kako se kaže,mislim da ptice nemaju uopce predodžbu da su zatvorene,pravi prirodni ambijent.
    A što se tiče pjesme grdelina,kako si i sam rekao nismo imali sreće da nešto čujemo,takav nam dan pao... Rolling Eyes
    a ti zoki samo nastavi dalje kako si počeo, pa ćeš biti šetajuća enciklopedija za grdeline Very Happy
    pozdrav i uživaj sa ekipom u Mostaru...
    ssarava1
    ssarava1


    Broj postova : 146
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 31.03.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by ssarava1 pet 26 oľu - 15:26

    Ekipa,danas san bio sa Vladom i Zoranom na kavi ,gdje smo se i zvanično upoznali.Znate li kakvi su to momci?
    Da vam nebi dugo objašnjavao samo ću reći jedno: da sam žensko,odmah bi im dala i gledala da se svakako udam za bilo kojeg od njih.To vam sve govori.
    Momci svaka čast.Pala je "ćakula" i detaljnije upoznavanje uz jagnjetinu u restoranu Udovice na Sretnicama.Odavno nisam bio u boljem društvu.Brabusa su mi nahvalili na sva zvona,i nemam razloga da im nevjerujem.Jedva čekam Ramu da se upoznam sa ostalom ekipom sa foruma,i da ponovimo ovako dobro druženje.Pozdrav svima.
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio pet 26 oľu - 15:47

    ssarava1 je napisao/la:Ekipa,danas san bio sa Vladom i Zoranom na kavi ,gdje smo se i zvanično upoznali.Znate li kakvi su to momci?
    Da vam nebi dugo objašnjavao samo ću reći jedno: da sam žensko,odmah bi im dala i gledala da se svakako udam za bilo kojeg od njih.To vam sve govori.
    Momci svaka čast.Pala je "ćakula" i detaljnije upoznavanje uz jagnjetinu u restoranu Udovice na Sretnicama.Odavno nisam bio u boljem društvu.Brabusa su mi nahvalili na sva zvona,i nemam razloga da im nevjerujem.Jedva čekam Ramu da se upoznam sa ostalom ekipom sa foruma,i da ponovimo ovako dobro druženje.Pozdrav svima.

    Ma ovaj je forum pravo cudo upoznaju se ljudi i druze a uz to moze se dosta toga naucit cheers
    plafonko
    plafonko


    Broj postova : 191
    Age : 41
    Location : Mostar
    Registration date : 12.03.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by plafonko pet 26 oľu - 15:51

    E nek ste se proveli, svaka vam dala :-) ja nisam mogao doc od posla ali bice drugih prilika
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by antonio pet 26 oľu - 16:31

    plafonko je napisao/la:E nek ste se proveli, svaka vam dala :-) ja nisam mogao doc od posla ali bice drugih prilika

    prijatelju ja dolazim u mostar na obuku za posao 10 dana onda cemo se druzit dole Very Happy
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 26 oľu - 17:07

    Evo i mene ,upravo sam stigao iz Mostara,nemam komentara,već imam samo jedno pitanje za sve vas:

    Dali je moguće da su svi ptičari fantastični ljudi,druželjubivi i raspoloženi????

    Sa ovog foruma ,od kad sam na njemu,a to je oko 4 mjeseca, upznao samdesetak ,super ljudi ,sa kojima sam oduševljen. Danas sam uživao .Svaka čast našem forumu PTICE PJEVICE,dečki ,najjači ste forum na internetu.

    Dečki,nadam se da će većina vas doći u Ramu ,da se družimo,veselim se tom...... cheers

    Sponsored content


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 7 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 22:45.