Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+77
kovac rupa
emirgrdelin
Chakala
Sokoly
zako
picolet
skopski slavejar
vrabac
toni mostar
mipticar
gramofon
angelo
skopski maestro
Darko
euzebio
Renato.M
echeberija
zijada
zoke007
tomi.st
bizar
ziko
veso09
Dadoni
DjordjeVet
Vrbanja
DAMIAN
Merlo
ticar
danijelvr
pippo
bocka
dr.nenad86
Boban NA
Drago_Nin
toni69
refa95
damir64
Dean
seadriver
komiza
IGOR 72
Siskin
krstokljun
Ad3l
grdelin-omiš
zvrcko sen
zadranin
aurora2000
Miljenko
Dax BG
ssarava1
saso78
krnjolac
mutacija
Dule
crv
vlado
Said_the_great
branimirf
Carduel
ikayke
lord189
zoranV
antonio
many
PESTI
malinois
kreso
riberi
MARIN
baltic
brabus
plafonko
Sina BL
Santa
zoran ptice pjevice
81 posters

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by toni mostar pon 10 lis - 8:28

    dobri ti šipci Very Happy
    vrabac
    vrabac


    Broj postova : 166
    Age : 34
    Location : mostar
    Registration date : 25.11.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by vrabac pon 10 lis - 9:06

    pozz toni. kad ces ovamo dolazit:D govorio mi je pakleni da bi trebo ooko 10 mjeseca Razz
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by gramofon pon 10 lis - 9:11

    toni mostar je napisao/la:dobri ti šipci Very Happy

    Dobri. Glavaši. Da mi je sve ko šipci...
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by toni mostar pon 10 lis - 9:36

    planirao sam doći u 1o mjesecu ,da idem malo na blato i u gorance,ali mi šef na daje godišnji.možda dođem na svinjokolj,,, Very Happy
    vrabac
    vrabac


    Broj postova : 166
    Age : 34
    Location : mostar
    Registration date : 25.11.2010

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by vrabac pon 10 lis - 10:10

    ahaa Very Happy eto ako dolazio javise se obavezno:D
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro pon 10 lis - 19:25

    nisam mogo .a,,, ,da ne odgovorim na vase gluposti..kao prvo nisam sipac kao drugo ..ako ve interesuje ,jasm .sandzaklijaaa Very Happy ...moji teski franjevci,,iz mostara ito teski ,franjevski glavasi afro
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by gramofon pon 10 lis - 19:54

    skopski maestro je napisao/la:nisam mogo .a,,, ,da ne odgovorim na vase gluposti..kao prvo nisam sipac kao drugo ..ako ve interesuje ,jasm .sandzaklijaaa Very Happy ...moji teski franjevci,,iz mostara ito teski ,franjevski glavasi afro

    Ti si, Maestro, malo pogrešno razumio moju prepisku s Tonijem. To nema veze s tobom, a ako sam te nečim povrijedio ispričavam se. Da bih ti bio do kraja jasan, onda trebaš znati da je šipak isto što i nar, mogranj ili kako se već kaže kod vas u Makedoniji. A glavaš ti je vrsta tog šipka, to su oni malo veći plodovi, razumiješ? Na kraju, nemam ništa ni protiv Albanaca ni Makedonaca ni protiv Sandžaklija, ja sam ovdje zbog štiglića. Pozdrav!
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro pon 10 lis - 21:01

    oprosti brate mozda sam pogresio ,mozda sam ja protumacijo drugacije .i tako da me to dodirnulo mnogo .izvini na moj post sto sam napisao .jer i jasam ovde radi stiklica .dase druzimo i tako dalje.pa pozdrav
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by toni mostar pon 10 lis - 22:16

    pogolemo si pogrešuvao,mi smo komentirali šipke sa slike ili narove.riječ šipak se kod nas u mostaru rabi više stotina godina,i ne trebaš se ljutiti zbog toga.u skopju već dugo živi mostarac - štiglićar anton-toni markić,možda si čuo za njega.
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by gramofon pon 10 lis - 23:14

    skopski maestro je napisao/la:oprosti brate mozda sam pogresio ,mozda sam ja protumacijo drugacije .i tako da me to dodirnulo mnogo .izvini na moj post sto sam napisao .jer i jasam ovde radi stiklica .dase druzimo i tako dalje.pa pozdrav

    U redu je, drago mi je da smo riješili nesporazum.
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro uto 11 lis - 0:29

    poz toni mostar bas me zanima odakle ti si cuo za vasega mostarca antonija toni mar kic .daje kod nas u makedoniju .ili tije neko iz foruma rekao,a sto se tice mog prijatelja .a vaseg zemljaka on mije drugo pricao o vasoj tradiciji .i kad sam se logirao .nema veze sto on mije govorijo .vasoj tradiciji pjeva .mozda .sam naleteo na pogresne ljude koje slabo razumevaju pjesmu pravu .nadam..se da ti nisi jedan od njih . moj prijatlj toni vas zemljak nesto mi govorio o vasoj tradiciji ali ja nista o toga nism se uvjerio sta mije on govorijo .i na kraju cu opet napomenti mozda sam naleteo na amatere .........i ...nemojte .....brukati vaseg zemljaka koi stanuje kod nas u makedoniju..ako ste.me razumeli sto sam hteo pricati.
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by toni mostar uto 11 lis - 8:21

    dobro jutro maestro-profesionalni ptičaru, Very Happy samo da ti kažem da većina članova ovog foruma živi za ptice,a ne od ptica.možeš li mi objasniti što za tebe znači profesionalac-štiglićar,i još da dodam,mislim da je vrijeme da se prebaciš na neki profi-forum o grdelinima.šteta da gubiš vrijeme sa nama amaterima,,,,cvr,đav,đav,đav Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Gost uto 11 lis - 9:12

    toni mostar je napisao/la:dobro jutro maestro-profesionalni ptičaru, Very Happy samo da ti kažem da većina članova ovog foruma živi za ptice,a ne od ptica.možeš li mi objasniti što za tebe znači profesionalac-štiglićar,i još da dodam,mislim da je vrijeme da se prebaciš na neki profi-forum o grdelinima.šteta da gubiš vrijeme sa nama amaterima,,,,cvr,đav,đav,đav Very Happy

    lol!
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by gramofon uto 11 lis - 9:36

    skopski maestro je napisao/la:poz toni mostar bas me zanima odakle ti si cuo za vasega mostarca antonija toni mar kic .daje kod nas u makedoniju .ili tije neko iz foruma rekao,a sto se tice mog prijatelja .a vaseg zemljaka on mije drugo pricao o vasoj tradiciji .i kad sam se logirao .nema veze sto on mije govorijo .vasoj tradiciji pjeva .mozda .sam naleteo na pogresne ljude koje slabo razumevaju pjesmu pravu .nadam..se da ti nisi jedan od njih . moj prijatlj toni vas zemljak nesto mi govorio o vasoj tradiciji ali ja nista o toga nism se uvjerio sta mije on govorijo .i na kraju cu opet napomenti mozda sam naleteo na amatere .........i ...nemojte .....brukati vaseg zemljaka koi stanuje kod nas u makedoniju..ako ste.me razumeli sto sam hteo pricati.

    Maestro, taj Markić koji živi u Skoplju ima u Mostaru brata Miljenka, čija je kuća udaljena ni stotinu metara od Tonijeve... Eto kako ga zna, he he...
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro uto 11 lis - 15:05

    poz brate .onda oprosti ako sam pogre sijo nesto o tebi i nemoj se ljutiti.valjda me ti razumes kad nesto napisem o vezi stiklica i njihov pjev .i uvjek kad ponesto prokomentiram o stiklicima misle da ih provociram sto nije tacno .ja komentiram moje misljenje o njihovom pjevu .znaci moje mislenje izrazujem .nadam se da me ti razumes brate gramafon .i nije mi jasno zasto kad pomenem neko ime majstora koi je clan foruma daje br1. oni se ljute mnogo .mozda im je krivo sto nisu profesionalci kao vi i poneki clanovi foruma .za sad toliko od mene brate gramafon .pozdravicu vaseg tonija koi je kod nas u mk
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 uto 11 lis - 15:43

    skopski maestro je napisao/la:uskro ce dobit 2 posto od ostalih 98 posto

    oho još zanimljivog materijala..jedva čekamo Very Happy
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro uto 11 lis - 18:33

    pozdrav lorde.nije mi jasno zasto toliko me napadaju po neki stari forumasi.stvarno mi nije jasno zasto tako se oglasavaju o vezi mene ,sta sam im skrivio.ako ima nesto neka kazu jasam tu.mozda su ljuti sto im ja klasiram njihove ptice odnosno njihov pjev.pa trebamo biti realni kad je rec o pjevu zar ne brate lorde .pa konacno je dosao trenutak istine ........moraoje neko da razbudi ovu raju koja se bavi pjevanjem stiglica ,mislim na profesionalni pjev .....brate lorde........ako si me razumeo .mislim da jesi .....i na kraj treba znati staje dobro a sta lose i dase ne brukamo vise sa ponekim klipovima na forumu
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro uto 11 lis - 18:37

    a za moje ostale klipove strpise malo jer ja neznam obesiti klip .slabo baratam s kompjuterom..onaj moj klip je obesio neko drugi.i nebrini brate lorde bice i ostalih klipova uskoro
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 uto 11 lis - 19:38

    nemoj se ti obazirat samo ti stavljaj vide ja brate guštan lol!
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by toni mostar uto 11 lis - 19:46

    i ja lorde
    avatar
    Gost
    Gost


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Gost uto 11 lis - 22:16

    skopski maestro je napisao/la:pozdrav lorde.nije mi jasno zasto toliko me napadaju po neki stari forumasi.stvarno mi nije jasno zasto tako se oglasavaju o vezi mene ,sta sam im skrivio.ako ima nesto neka kazu jasam tu.mozda su ljuti sto im ja klasiram njihove ptice odnosno njihov pjev.pa trebamo biti realni kad je rec o pjevu zar ne brate lorde .pa konacno je dosao trenutak istine ........moraoje neko da razbudi ovu raju koja se bavi pjevanjem stiglica ,mislim na profesionalni pjev .....brate lorde........ako si me razumeo .mislim da jesi .....i na kraj treba znati staje dobro a sta lose i dase ne brukamo vise sa ponekim klipovima na forumu

    Jeli ti misliš da možeš iskomentirati jednog prolaznog grdelina po pitanju dalmatinske tradicije pjeva?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by lord189 uto 11 lis - 23:14

    brate maestro slažem se s tobom samo nastavi i razvaljuj
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro sri 12 lis - 1:52

    prvo pozdrav ,brte lordu .hvala sto me podrzavas o mom komentaru sto se tice pjeva stiglica .kao prvo nisamse logirao radi provokacije .nego sam se logirao da raznjasnimo neke stvari o pjevu modernome i staro vremskog pjeva .i nemojteme vise uznemiravat molimvas .jasam dobro naglasio da nisam provokator . nego sam isto kao i vi meraklije za stiglice i njegov pjev .znase kakav treba biti profesionalni pjev .pa zato je ovaj forum da se zna ko je ko a ko nista .ali nekom ne odgovara stosam se logirao na forumu .pa nek se ne srame njihovom znjanju o vezi pjeva .znaci dosao je kraj naznalicima koji su dangubili sa stiglicama i njihovog pjeva .znaci ja bi dao neki primer a to je celi zivot jedes a neznas sta jedes.ja nemislim na sve forumase. mislim da ima ko se razume o vezi pjeva ..valjda i kod vas ima profesionalaca .ali mnogo se retko ukljucuju diskutirat o pjevu .jasam primetijo da oni se ne ubacuju u komentare jer znaju skim imaju posla ......i za kraju i jasam svatio skim imam posla sa ponekim amaterima . i ja njima nemogu se naljutiti jer toliko im bog dao .....pozdrav brate lordu
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by skopski maestro sri 12 lis - 2:18

    pozdrav brate markopx..kao prvo ja nemam nista protiv vase dalmatinske pjesme i vase tradicije pjeva . jer mnogo su mi pricali o vasoj tradiciji pjeva .ali ja nisam ni cuo ni video nista o tome sto su mi neki pricali o dalmatinskoj tradiciji pjeva ,ja poznajem samo jednoga iz vase tradicije . znase na kog se odnosi . jer nesmem da mu spominjem ime .zato sto ce me bonirati ovi forumasi ,jer imam opomenu iskljuceja iz foruma .a sto se tice tradicije nema veze dali je dalmatinska ili mostarska ..treba znati sta je dobro a sta lose .ona moze biti i necija druga tradicija dali me razumes brate markopx .ona moze biti i africka tradicija . znaci nema veze cija je i koja je tradicija brate .jos jedan primer brate markopx .fudbal se igra svugde po svetu ali znase gde se igra najbolji fudbal ,mislim da si me svatio brate markopx
    avatar
    Gost
    Gost


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Gost sri 12 lis - 10:28

    skopski maestro je napisao/la:pozdrav brate markopx..kao prvo ja nemam nista protiv vase dalmatinske pjesme i vase tradicije pjeva . jer mnogo su mi pricali o vasoj tradiciji pjeva .ali ja nisam ni cuo ni video nista o tome sto su mi neki pricali o dalmatinskoj tradiciji pjeva ,ja poznajem samo jednoga iz vase tradicije . znase na kog se odnosi . jer nesmem da mu spominjem ime .zato sto ce me bonirati ovi forumasi ,jer imam opomenu iskljuceja iz foruma .a sto se tice tradicije nema veze dali je dalmatinska ili mostarska ..treba znati sta je dobro a sta lose .ona moze biti i necija druga tradicija dali me razumes brate markopx .ona moze biti i africka tradicija . znaci nema veze cija je i koja je tradicija brate .jos jedan primer brate markopx .fudbal se igra svugde po svetu ali znase gde se igra najbolji fudbal ,mislim da si me svatio brate markopx

    A jeli ti poznaješ uopće osobu koju stalno spominješ? Po čemu je ona ostavila utisak na sebe? Mostarska i dalmatinska tradicija nemaju veze jedna s drugom. Nego kaži ti meni kakva je tica dobra za tebe, šta ona mora pjevat da tebe zadovolji?

    Sponsored content


    TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA - Page 37 Empty Re: TAKMICENJE PIJEVA STIGLICA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 17 svi - 15:14.