Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
PESTI
vansal
Ad3l
Sina BL
MARIN
armin71
Dean
Dalibor
seadriver
mipticar
14 posters

    Mutacije češljugara

    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Mutacije češljugara - Page 3 Empty Re: Mutacije češljugara

    Postaj by zoran ptice pjevice sri 3 stu - 22:38

    crv je napisao/la:
    Ne određuje životna dob starost uzgajivača . Evo ja priznajem da sam mladi uzgajivač češljugara u mutaciji Embarassed Zato vi stari igrači , mrdnite malo. Postoji uvriježeno mišljenje da skrivate znanje i iskustvo ko zmija noge ali osobno sam se uvjerio da nije tako.
    Evo , preglednosti radi , molio bih meštre da razluče mutacije kod češljugara na a) spolno vezane
    b) dominantne
    c) recesivne

    Ako može malo i ,, upustava za upotrebu'' i o preklapanju i miješanju mutacija.Neželjenim i poželjnim (cijenjenim) pojavama ili popratnim efektima.
    Molio bih da se koristimo nazivljem koja se koriste u našim službenim standardima.

    Poneki savjet za početnike nebi škodio , jer puuuuno je više početnika nego li se priznaje study

    Evo brzinski odgovor 1. dio posto odoh gledati ligu sampiona.
    Vidim da si uzeo mutacije a ispada da ne znas sta si kupio!!! Ne bih rekao da se slabo razumijes u ptice da ne znas sta je recesivno a sta polno...a taj od koga si kupio ti je trebao malo objasniti Crve!!! Exclamation ili mu se nije dalo Sleep

      Sada je: ned 19 svi - 3:32.