Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
kreso
Fago
steva318
saso78
trnar
vladan bg
Branimir
xyz
žalacST
ticar
14 posters

    slike volijera i uzgajivačnica

    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Branimir pon 23 oľu - 14:48

    To je dobro da možeš kombinirati ili 2 para ili odvojiti roditelje od mladih!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka pon 23 oľu - 22:08

    AKO OVA VOLIERA JE NAMENJENA ZA KUČNE PROSTORIJE ONDA JE OK, MEĐUTIM AKO JE ZA NA BALKON ONDA TREBA PAZITI DA NEBUDE STAVLJENA NA SUNCE.
    DRUGO PRIMETIO SAM DA VRATNICE SU PREVELIKE, BOLJE BI BILO DA TE VRTNICE BUDU OD DVA DELA TAKO DA PRILIKOM RADA, ČIŠČENJA ILI HVATANJA PTICE NE BI IMALO PUNO PROSTORA DA PTICE POBEŽU ISPOD RUKE.
    POZZ
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso pon 23 oľu - 23:13

    je bocka za kucnu upotrebu je ali sta se tice otvora je malo su veci al ciscenje se moze obavljat bez puno diranja vrata doli ispod su skrovade za vadjenje
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso pet 27 oľu - 1:37

    ljudi dajte mi savjet sta cu stavit na dno voljere ,dosta su velike skrovade ,zvrcko oni posebni papir sta ti upotrebljavas kakav je jer pijesak ne znan tribalo bi ga dosta
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Branimir pet 27 oľu - 13:34

    Najbolje ti je staviti papir (ne novinski), a sve ostalo nemoj jer kad se pijesak napije te vode i izmetina jako zaudara, ja sam najzadovoljniji sa papirom!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka sub 28 oľu - 0:02

    KREŠO, JA U VANJSKU VOLIERU ISKLJUČIVO KORISTIM BOROVU PILJEVINU, TO U KUČNOJ VOLIERI NIJE PREPORUČLIVO JER PILJEVINA LETI VANKA.
    SITAN PESAK NEMOJ STAVLJATI NI SLUČAJNO, NAJBOLE TI JE DA POSTAVIŠ ONAJ DROBLJENI KAMEN ZA TERACO, SAMO PRIJE DOBRO GA OPERI A PO MOGUČNOSTI ISPECIGA U RERNU PA NAKON TOGA POSTAVIGA.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso sub 28 oľu - 1:20

    i svako koliko se ta vrsta drobljenog kamena mijenja

    evo danas san nasa neki papir impregniran sa pijeskom i s mirison limuna od marke friskies dimenzije lista su 46x26 cm tocno mi dva lista pasu za skrovadu pa cu provat s tin za pocetak, jel ko upotrbljava takav papir?
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka ned 29 oľu - 2:10

    PREDNOST KOD DROBLJENOG KAMENA JE TA ŠTO TAJ KAMEN SE MOŽE OPRATI SJAKIM MLAZEM VODE A NAKON TOHA STAVITI GA U KOFU SA DEZIFEKTANTOM, OSUŠITIGA I OPET VRATITIGA U VOLIERU.
    ŠTO JE VEČI GRANULAT TO JE BOLJI.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso ned 29 oľu - 12:20

    taj drobljeni kamen da to nije ono sta se misa sa cimenton takozvana nula sta se upotrebljava u gradjevini
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost ned 29 oľu - 18:24

    ja isto koristim nulu ili sitnu pržinu morsku (sarbun),pržinu u gajbe gdje su gnjezda da se ne bi dogodilo da slučajno koji kamenčić dospije u gnjezdo i eto ti problema a oni pomalo nulu kljuckaju
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka pon 30 oľu - 0:05

    KOD NAS DROBLJENI KAMEN SE ZOVE RIZLA I KALIBRAŽA JE RAZLIČITA.
    UOBIČAJENO KORISTI SE ZA TERACO IMA I DRUGIH PRIMENA, PO BOJI MOŽE BITI BELA , CRNA , CRVENA ITD.
    ISTO TAKO POZNATA JE I POD PEREN KAMEN
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Branimir pon 30 oľu - 14:53

    Rizla je kod nas pjesak mješan sa soli za posipanje cesta protiv leda.
    Pjesak je u raznim granulacijama a najmanja je nula ili fina a koristi se za zidarske radove, žbukanje i slično.
    Ima i veče granulacije a to se koristi za grublje građevinske radove npr. betoniranje temelja, večih površina i nasipavanje, a naziva se tampon ili tucanik.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka pon 30 oľu - 21:48

    BITNO JE DA SE RADI O SITNOM KAMENU KOLI SE DROBI U RAZLIČITOJ KALIBRAŽI.
    TAJ DROBLJENI KAMEN MOŽE BITI OD NULE DO RECIMO ONOG KAMENA KOJEG POSTAVLJAJU KAO OSNOVA ZA AUTOPUTEVE.
    MOJE OBJAŠNJENJE JE DA BOLJE JE STAVLJATI DROBLJENOG KAMENA U PODNJAČI VOLIERE NEGO PJESAK.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by zvrcko sen pon 30 oľu - 22:38

    uzmi grita to jest imaš baš orginalno

    znači
    tu su samo samljevene školjke


    cijena u hr je do 100,oo-130,ookn 25 kg


    ijako da si bliže ja bi ti napravio rešetke koje staviš u škrovadu a ispod nje najobičniju novinu

    Sponsored content


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 4 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 28 tra - 21:27.