Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
kreso
Fago
steva318
saso78
trnar
vladan bg
Branimir
xyz
žalacST
ticar
14 posters

    slike volijera i uzgajivačnica

    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost uto 10 vel - 23:06

    hvala na pohvalama i predlozima , vidjet cu kad dodje sestoperac kod mene i on mi predlaze neke stalaze pa cu ako budem sto prepravljao ponovo slikat i postavit da vidite
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost sri 11 vel - 0:05

    Ovde ti nista nemoze doci jeli,tice su ogradene staklom?
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost sri 11 vel - 1:54

    staklom i zicom tu gdje se vide ti prozori koje sam naumio da skidam kad prodje zima
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Branimir sri 11 vel - 16:16

    Jako dobro a slažem se sa prijedlozima da napraviš stelaže,to ti nije problem i stane ti puno više krletki!
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by sestoperac sri 11 vel - 20:21

    Ljudi moram da vam ispricam ovo:

    prije sigurno 15 godina, lovim ja stiglice, sam na jednoj poljani blizu vinograda agrokombinata. Desi se da cijeli dan ne prodje niko tuda, moza po neki sportista koji trci... U jedan vakat evo ga neki momak koji seta vucijaka, dosao do mene i pricamo tako o pticama. Krenuo da se pakujem polako, cistim uhvacene ptice i pustam. I tako jednu po jednu onaj vucijak gleda, malo umoran od setnje zinuo, isplazio jezik i dahce. Taman krenuo zadnju pticu da pustim i ja je onako zafrljeci iz ruke kad ona luping, skrenu lijevo, leti leti prema psu i ulece mu u usta. Ja umirem od smijeha, i dan danas mi je ta slika vucijaka kako mu vire dva krila iz zatvorenih usta. Ovaj momak uze neku dasku pa po psu, pustaj pustaj i stvarno je pusti i necete vjetovat ptica polece.

    Prije mjesec dana ja primjetim nick batostanisic iz podgorice i na pm posaljem moj broj telefona da se upoznamo. Dje zivis, u kom dijelu grada, sta drzis i tako i malo po malo pita mene covjek - da nisi ti onaj sto si lovio stiglice prije 15 godina kad ti je moj vucijak pojeo stiglica

    Very Happy

    e tada je zavolio ptice Very Happy
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka sri 11 vel - 20:28

    ŠESTOPERAC,
    OVA PRIČA TREBALO BI JE SMESTITI U NOVU TEMU "VEROVALI ILI NE"
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by sestoperac sri 11 vel - 20:29

    ovo ne bih nikad pricao da nemam svedoka Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost sri 11 vel - 21:30

    odlično Bato sve je super i ja se slažem s kolegama za regal dobio bi puno više mjesta za smještaj tica Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost sri 11 vel - 21:40

    ma nije od tad zavolio sam ja ptice mnogo prije toga , a jeli bila fora ono jes , a bocka u pravu si ova prica je za vjerovali ili ne , a ziva je istina
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by ticar čet 12 vel - 4:56

    toni b. je napisao/la:odlično Bato sve je super i ja se slažem s kolegama za regal dobio bi puno više mjesta za smještaj tica Very Happy


    kod mene dogodine strogo žica,ovako mi se uvuče miš iza regala pa muku mučim s njim,a i već pomalo postaje toplo i dolaze tikuti.
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost čet 12 vel - 22:41

    govorim to zato jer i ja razmišljam o regalu ali moji su svi u magazinu i zatvoreni tako da miš ne može doć iako uvijek postoji opasnost
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by zvrcko sen čet 12 vel - 23:24

    sestoperac je napisao/la:Ljudi moram da vam ispricam ovo:

    prije sigurno 15 godina, lovim ja stiglice, sam na jednoj poljani blizu vinograda agrokombinata. Desi se da cijeli dan ne prodje niko tuda, moza po neki sportista koji trci... U jedan vakat evo ga neki momak koji seta vucijaka, dosao do mene i pricamo tako o pticama. Krenuo da se pakujem polako, cistim uhvacene ptice i pustam. I tako jednu po jednu onaj vucijak gleda, malo umoran od setnje zinuo, isplazio jezik i dahce. Taman krenuo zadnju pticu da pustim i ja je onako zafrljeci iz ruke kad ona luping, skrenu lijevo, leti leti prema psu i ulece mu u usta. Ja umirem od smijeha, i dan danas mi je ta slika vucijaka kako mu vire dva krila iz zatvorenih usta. Ovaj momak uze neku dasku pa po psu, pustaj pustaj i stvarno je pusti i necete vjetovat ptica polece.

    Prije mjesec dana ja primjetim nick batostanisic iz podgorice i na pm posaljem moj broj telefona da se upoznamo. Dje zivis, u kom dijelu grada, sta drzis i tako i malo po malo pita mene covjek - da nisi ti onaj sto si lovio stiglice prije 15 godina kad ti je moj vucijak pojeo stiglica

    Very Happy

    e tada je zavolio ptice Very Happy

    ako ovo vidi M&L najebasmo

    svakako cheers affraid cheers affraid scratch scratch

    a što se tiće polica pa jel vi vidite da tamo ima dvora ima mjesta za voljere kakve police...
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by ticar pet 13 vel - 5:45

    toni b. je napisao/la:govorim to zato jer i ja razmišljam o regalu ali moji su svi u magazinu i zatvoreni tako da miš ne može doć iako uvijek postoji opasnost

    ne može njima miš ništa,ali štakor aaaaaa.čuda napravi
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost čet 26 vel - 16:04

    evo i konacna verzija mojih kaveza , naravno uz pomoc SESTOPERCA najperspektivnijeg pticara iz Crne Gore , znaci nema vise prepravki jedino sto mi jos fale tacne ispod ovih kaveza na sjevernoj strani a koje se vide na juznoj strani kad se zumira slika , koje inace sluze za lakse ciscenje , ali tu jos nemam ptica osim jedne anefle tako da ce i to bit spremno kad stigne "EKIPA" . Sta mislite vi , meni licno se svidja . Prve tri slike sjeverna terasa , druge tri juzna : slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum1.th slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum2.th slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum3.th slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum4.th slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum5.th slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Zaforum6.th E sad kad se uporede ove slike sa onim koje sam postavio na prethodnu stranu , uz malo truda i naravno para mora se reci da je ovo sad mnogo mnogo ljepse .
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by xyz čet 26 vel - 16:15

    Prekrasno i nadasve uredno, svaka ti čast! cheers
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka čet 26 vel - 17:21

    ALAL TI VERA BATO,
    U SLEDEĆIM SLIKAMA ŽELIM TI DA SVE KAFEZE BUDU NAPUNJENI SA PTICAMA cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost čet 26 vel - 17:28

    hvala , drago mi je da se i vama svidja , a to za pune kaveze Bocka nadam se kad prodje sezona parenja da ce bit puni
    avatar
    Gost
    Gost


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Gost čet 26 vel - 20:31

    svaka čast samo tako nastavi Very Happy
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by sestoperac čet 26 vel - 22:34

    meni se najvise svidja kako si uklopio boje Very Happy lol!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by bocka čet 26 vel - 22:40

    ČOČE,
    SIGURAN SAM DA SI TI FARBAO VOLIERU.
    AKO JE TAKO EVO JAVNO TE POHVALJUJEM DA SI DOBRO URADIO ŠTA SI POMOGO BATI.
    POZDRAV
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso čet 26 vel - 23:20

    SVAKA CAST!!!!!
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Branimir pet 27 vel - 13:05

    E to je super i ima dosta mijesta i preglednije je! Very Happy
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso ned 22 oľu - 12:37

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Svastapomalo001.thEvo ljudi stigla volijera ranim jutrom
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by saso78 ned 22 oľu - 13:14

    Ljepa je,a zasto na dva sprata.Bar ja tako vidim na slici.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by kreso ned 22 oľu - 22:57

    moze bit na dva kata i moze se izvuc podnica u sredini pa postaje u jednoj cjelini tako da mogu kombinirat dimenzije su visina 165cm ,sirina 60 cm a dubina 50 cm sad cekan hranilice i pojilice i mislin se koje precke da postavim i koliko

    Sponsored content


    slike volijera i uzgajivačnica - Page 3 Empty Re: slike volijera i uzgajivačnica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sub 27 tra - 21:41.