Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+77
jope
žutovoljka
lord189
Ive Labin
Zvonko Osijek
zmajcom
DAMIAN
ziko
krstokljun
vrca
seadriver
zako
markoxp
Dado
zelandur
sanchez33
orijanoc
mateg
baketin
ticar
Edi-labin
eddoze
dragutin rajnović
saso78
čajka
IvoR
ssarava1
turbozd
riberi
euzebio
cajzić
Dule
vansal
miki zg
svabo
emar
alija-zenica
topaz
skopski maestro
angelo
sestoperac
Border
toni mostar
zadranin
echeberija
vrabac
pavao
Renato.M
Edi
ERVINO
Dean
dr.nenad86
plafonko
antonio
baltic
dzemal_sa
zoran ptice pjevice
branimirf
dva grdelina
vlado
BOSKO
brabus
PESTI
toni ilići
damir64
refa95
Carduel
crv
malinois
ikayke
bocka
bizar
MARIN
komiza
zoranV
kreso
zijada
81 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 2 kol - 1:39

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Genijalnaslika

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV ned 5 kol - 23:07

    Evo da se malo javim iz lijepog i sunčanog Poreča.Lijepo je i sunčano,ali nam fali malo kiše.Imao sam trodnevni posjet ptičara iz Osjeka tj. iz Berlina, Čika Zvonke Smile,ovim ga putem još jednom srdačno pozdravljam.Bilo nam je lijepo ,ali smo se i umorili Smile Smile
    Evo par sličica sa našeg druženja,čak sam ga morao voditi i u Cafe bar Berlin Wink

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Slikica1





    Ispred volijera

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Slikica5






    U prostoriji za parenje (mislim na parenje ptica Wink )

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Slikica3


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Slikica4q

    Edi
    Edi


    Broj postova : 244
    Age : 63
    Location : Pula
    Registration date : 11.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Edi sri 8 kol - 17:00

    Sudeci po osmijesima ..............
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV uto 14 kol - 22:18

    Evo malo današnjih slika.Malo su ptice nemirne,jer ne vole da se slikaju,ali se ipak nešto uspjelo uslikati Smile . Imam još 3-4 bastarda za prodati ,pa ako nekog zanima ... Wink


    Mladi koji su već dobili boju,još malo i gotovo Smile

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3761jc


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3757c


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3755y


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3759s


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3765lm


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3769k




    Tu je i Bili sa obitelji Smile


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3776z


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3778fw


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3780wx


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3785ek





    A tu je i moj stari par 2007 godina,Livno - pazarišće (roditelji i braća prošlogodišnjeg prvaka Hrvatske)



    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3794hb


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3795q


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3796ns


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3797st





    i još par slika baštardi


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3786l


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3787il


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3789pe


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3793z


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img3791ru

    zelandur
    zelandur
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 244
    Age : 43
    Location : 30.7.80 split
    Registration date : 13.03.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zelandur sri 15 kol - 0:45

    svaka cast zoka utebe bolji mladi grdelini nego sta se mogu vidit u prirodi
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sri 15 kol - 0:51

    O Miro,ja ih ovu godinu nisam ni vidio u prirodi Smile
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 16 kol - 21:32

    Danas su mi izašli i posljednji grdelini iz gnijezda.Oni su došli iz ljubavi Smile
    Sory na skakutanju videa,žurilo mi se Wink Danas im je 14 dana

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sub 18 kol - 22:31

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sri 26 ruj - 17:06

    Evo mene opet Smile


    Kao prvo da se malo osvrnemo na cijene ptica i poklanjanja.
    Malo ,malo pa negdje pročitam kao "Čuj prodaje grdeline po 50 €", hm...
    Kad vidim koliko ima posla i obaveza oko njih,mislim da je to poklon,a pogotovo kad vidim koliko ljudi traže za kanarince.Interesantno da mnogi misle da svi uzgajivači ne potroše niti lipe na hranu,vitamine,lijekove,već da im to padne sa neba.
    Još mi se nikad nitko nije javio i rekao "KAd ćeš čistiti parilice,kaveze,ćibe i volijere,pa ću ti doći pomoći ,a ti ćeš mi dati grdelina ili baštara na poklon"
    A vidite kako je to mukutrpan rad Very Happy Very Happy Very Happy


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4796z


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4797tb


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4799xp





    Zato,molio bi sve koji žele da KUPE pticu,neka se jave,ostalo je još samo par komada ženki gredelina i dva baštarda Wink


    A sad malo slika.

    Kao prvo ,jedna ekipa


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4800p


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4801fy




    Zatim Bili sa svojim sinovima i ostalima

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012789


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012788


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012790





    A tu je i ekipa koja se sprema za izložbe

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012791




    Grdelini

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012787


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012786




    Kao i baštardi

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012792





    A tu je jedan koji će pomutiti nekima račune.
    P.S. Namjerno sam zamutio sliku ,da se vide samo konture Very Happy Very Happy Very Happy Wink
    Mala šala,bio je nemiran pa sam ga jedva uhvatio .Ali nije šala kad kažem da je odlična ptica cheers



    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012794

    DAMIAN
    DAMIAN
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 127
    Registration date : 27.09.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by DAMIAN sri 26 ruj - 20:15

    Tako je Zoki, nedaj nikome za mukte!!!! Neka se muce sami pa će vidit šta znaci uzgojit pticu i održat je zdravom. Svaka čast tebi na trudu i rezultatu.
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by topaz sri 26 ruj - 20:49

    bravo zoka..... cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sri 26 ruj - 20:59

    Hvala Damjane,znao sam da ćeš se javiti među prvima,jer tebe najčešće prozivaju Smile .TY Topaz
    Za prijatelje se uvijek nađe ponešto za poklon,samo je sve manje i manje prijatelja Wink.
    Šalim se,ja sam već obećao 3 para na poklon dragim prijateljima,,a i prošlu godinu sam poklonio 3 para grdelina i dvadesetak baštardi.
    A sutra sa mnom putuje i moj Ćićko,ide na poklon u Livno.Osim ako mi ga netko u putu ne otkupi Smile Smile.Opet šala,već je obećan,a i bit će mi kod dragog prijatelja,tako da ću uvijek kad budem dolazio u Livno,moći da ga posjetim i poslušam.

    A ovo mi je radio neku večer Very Happy Very Happy



    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by bocka sri 26 ruj - 21:08

    Zdravo Zorane,
    Ovom prilikom nisam mogo da se uzdržim na Tvoj komentar jer si me pogodio u nerv.
    Preko cele godine kod mene dolaze puno ptičara, medjutim kad je došlo vreme da rasturam boksove u volieru i da je generalno očistim nitu jedan ptičar nije me ni telefonom nazvao.
    Ovo navodim jer unazad mesec i po dana kako me je uhvatila diskus hernija i sam sa suprugom morao sam obaviti sve poslove, valjda su saznali moji prijatelji da sam u takvoj situacii i nigdje nikoga.(na muci poznaju se junaci)
    Što se tiče ptica pogotovo grdelina 100% slažem se stobom, ova godina bila je katostrofalna i jedva te jade uspeo sam očuvati desetak mladih grdelina pa zato i cena biče po mom ukusu.
    Nek svako proba na +45 stepena da izvede grdeline pogotovo ljetos vruči vetar je dehidrirao i stare ptice a za mlade da Ti ne pričam.
    Čekam da se ptice izmitare pa ču i ja postaviti jedan klip.

    Pozdrav Bocka

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sri 26 ruj - 21:38

    Bocka king ,
    ja ovako pišem samo kad moram raditi Very Happy Very Happy , pa sam nervozan i živčan,ali me to brzo prođe.
    Mnogi sa ovog foruma znaju kako to ide kod mene.
    Ljudi me nazovu da bi kupili baštarda ili grdelina,dogovorimo termin,oni dođu ,odaberu ptice,uredno plate,budu počašćeni i odu svojoj kući, uživati u onom šta su kupili.Ima čak jedan koji nije ništa kupio ,ali je dobio na poklon jedan par ptica koje sam ja platio 1.300€,može se javiti svojim nježnim "bokserskim" glasom Very Happy Wink . E, sad nastavak epizode,svi oni ponovno dođu da nešto kupe,ali tu kreće ono moje: opet ista priča,dolazak ,kavica i mezica,odabir ptičica i sretan put i mirno more im poželim .A ako ste primjetili ,nema plaćanja.Želim reći,da ja mogu prodati pticu samo nekom koga ne poznajem,a koga upoznam i ako mi se bar malo svidi ,drugi put je gratis.Ima isto tako i jedna stvar,ja sam sve do sada kupovao i plaćao ,tako da tim ljudima isto naplaćujem . Ako sam nešto slagao,neka mi netko demanantira ovo šta sam rekao.

    Ma , sve ovo na stranu,ali stvarno nije lako cijelo ljetu visiti oko parilica i volijera i čekati da li će sve biti u redu.Da li ženka leži uredno na jajima ,da li mužjak ide da ih polupa,kako mladi napreduju,kad se prstenuju ,gledati da li ih ženka dira,sad u mitaru ,svakih par dana uzimati ih u ruke i puhati u stomak i gledati i 100 drugih stvari.A o ishrani i da ne govorim.Kad berem maslačak ili divlju cikoriju,stotine ljudi mi trube sa autima i čude se šta radim po polju .A tek sad ovo iščekivanje zijice.Svako jutro po pola sata stojim ispred svake prostorije ,da bi reslušao da li ima nešto dobro ili loše.
    Ali sve to ima svoju čar i užitak,a ja u ovom uživam i zato sretno svima koji uživaju u ovom predivnom sportu.Jer ovo sve što sam gore naveo,to stoji,ali ja to gledam sa one ljepše strane i zato mi nemojte zamjerati na ovim mojim istinitim tekstovima Very Happy Very Happy .

    Bio sam mislio prekinuti sa forumom,ali vidim ,od kad sam ja ušutio da je i forum usporio,zato sam odlučio da ga malo oživim,a nadam se da ćete mi i vi u tom pomoći cheers cheers . Idemo malo da se bounce Basketball Basketball Basketball i tako dalje...
    Jedna lasta ne čini proleče... Zato uskačite u ovu najjaču temu i budite dio povjesti Very Happy Very Happy cheers .
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Dean sri 26 ruj - 22:28

    pa je... Zoki već 15 dana kukaš kako moraš očistiti tih par gajbi lol!

    Za poklonjen par majora potvrdjujem, zapravo to mora biti i negdje tu na forumu,samo ti još nisi bio član...ne sječam se kako je išla priča, ali postavio sam sliku one lutino ženke, i neko je pitao da koliko sam platio :-) Kad sam odgovorio da mi je par grdelina majora poklonio čovjek kojeg sam vidio prvi put u životu mislili su da lažem ko pas Very Happy Very Happy

    eto Zoki je taj koji čovjeku kojeg prvi put vidi, nakon 15 minuta pokloni par majora Very Happy Very Happy


    PS kutija je ugrubo gotova, sad malo kemijam sa rasvjetom, kad dobijem dobitnu kombinaciju lampi i postavki aparata čujemo se, (neče biti u dugo ne brini, trebaju mi slike za predavanje za sudački seminar (07.10) Very Happy Very Happy

    13.10 idem sa boxerom (pardon superboxerom) u Kopar...pa ono usput si mi, taman da se superboxer malo najede ....ovaj poigra sa onim tvojim nemanima :-)))

    E da i zašto ne kažeš ljudima da Ćićko zapravo ide za Livno zato jer žena ne može spavati od njega, i onda ti imaš problema lol! lol!
    Edi
    Edi


    Broj postova : 244
    Age : 63
    Location : Pula
    Registration date : 11.11.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Edi čet 27 ruj - 0:15

    Prika , evo da se i ja javim.Nemam vise ptica osim onih tvojih koji definitivno nemaju cijenu i nadam se da ce kod mene doziviti duboku i sretnu starost.Kad sam prvi put dosao kod Zorana dobio sam na poklon bastarda i drvenu cibu,nisam mogao vjerovati da postoje takvi ljudi ali eto nadje se.

    PS Deane kad vec prijetis sa tim tvojim dobermanom Very Happy ( nadam se buducim prvakom Hrvatske )svrati malo do mene, samo se najavi dan ranije da ne hranim svoje sampione.
    avatar
    Gost
    Gost


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Gost čet 27 ruj - 1:09

    Prelijepo zorane svaka cast,prelijepi mladi stiglici nek su zivi i zdravi.I da sam blize ja bih se odmah ponudio za pomoc oko ciscenja Very Happy sve najbolje i jos puno uspjeha zelim..
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Dean čet 27 ruj - 8:17

    Edi je napisao/la: Prika , evo da se i ja javim.Nemam vise ptica osim onih tvojih koji definitivno nemaju cijenu i nadam se da ce kod mene doziviti duboku i sretnu starost.Kad sam prvi put dosao kod Zorana dobio sam na poklon bastarda i drvenu cibu,nisam mogao vjerovati da postoje takvi ljudi ali eto nadje se.

    PS Deane kad vec prijetis sa tim tvojim dobermanom Very Happy ( nadam se buducim prvakom Hrvatske )svrati malo do mene, samo se najavi dan ranije da ne hranim svoje sampione.

    Edi samo da te malo ispravim...SADASNJIM mladim sampionom Hrvatske Very Happy Very Happy iako budimo iskreni ta titula ne znači szvarno ništa, a način na koi se dodijeljuje je isto apsolutno bezveze, ma ono, neko kaže da u ovom našem hobiju bude: izložbe ovako, suci onako, a u kinologiji je to... nemam pojma u blagu ruku tragikomično Sad

    a inače hraniš šampione svaki dan ?? Shocked Shocked

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV čet 27 ruj - 8:38

    Pozdrav ekipi i hvala Elas ,Deane i Edi,
    morao sam malo potaknuti ovu temu,a moramo malo potaknuti i uzgoj.
    Ja vjerujem da nitko ovo ne drži da bi se obogatio i li zaradio neke pare,ali je ipak lijepo da se nešto i proda ,pa da se pokrije makar dio troškova.Ali nije u šoldima sve Very Happy Very Happy .
    Da ovo ne volimo ,ne bi ni držali.Znate kad bi ja čistio nečije izmete ,pa i za bilo koju lovu,a ovo radim sa guštom.Sve u svemu,bitno je da se družimo,jer i kroz te kontakte kupnja- prodaja,stvaraju se divna poznanstva,a i prijatelji.
    Sad ću vam ispričati jednu anegdotu sa izložbe u Rijeci.Došao sam supotu popodne na izložbu ptica u Rijeku i malo obišao ptice i dođem do polica gdje su grdelini i baštardi i pored mene stoje neka trojica i komentiraju neke ptice i u jednom momentu slučajno čujem da spominju i pjev grdelina i tu famoznu ziju Very Happy Very Happy .I naravno,uključim se odmah sa njima u razgovor i krenu teme i snimke itd... Završimo na piću i dogovor da će doći do mene za par dana. Tako i bude,došli oni ,a glavna tema je bila pjesma grdelina.Jedan se nešto kužio u pjesmu,a ovaj drugi ama baš ni malo.Ali nakon par mjeseci i on se ušaltao u pjesmu i čak nabavio dva osrednja grdelina,ali on mene zove na telefon i veli mi: Dobro ti mene zaj..... sa ovom pjesmom,ja mu velim a zašto,a on će: Od kad sam počeo ganjati pjev,zanemario sam i ženu i posao i mesnice i telad i sve Very Happy Very Happy Very Happy .Pozdravljam moja dva prijatelja iz N.Vinodolskog,Dražena i Mesara Željka buduću legendu grdelinaštva. Very Happy


    P.S. Šta želim reći ovo nije hobi,ovo je zaraza i bolest.Trebalo bi otvoriti kliniku za ovisnost o pjevu grdelina.


    A saad kreć na put,a vi stavite koju sličicu,ako imate neku pticu porijeklim iz Livna,a bili ste u Poreču Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .Šala,stavite sve šta mislite da bi bilo interesantno,jer je sad vrijeme druženja i zabave.Ljeto je prošlo,idemo u zimske zijadeeeee Very Happy cheers
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zijada čet 27 ruj - 12:55

    zoranV je napisao/la:Evo mene opet Smile


    Kao prvo da se malo osvrnemo na cijene ptica i poklanjanja.
    Malo ,malo pa negdje pročitam kao "Čuj prodaje grdeline po 50 €", hm...
    Kad vidim koliko ima posla i obaveza oko njih,mislim da je to poklon,a pogotovo kad vidim koliko ljudi traže za kanarince.Interesantno da mnogi misle da svi uzgajivači ne potroše niti lipe na hranu,vitamine,lijekove,već da im to padne sa neba.
    Još mi se nikad nitko nije javio i rekao "KAd ćeš čistiti parilice,kaveze,ćibe i volijere,pa ću ti doći pomoći ,a ti ćeš mi dati grdelina ili baštara na poklon"
    A vidite kako je to mukutrpan rad Very Happy Very Happy Very Happy


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4796z


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4797tb


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4799xp





    Zato,molio bi sve koji žele da KUPE pticu,neka se jave,ostalo je još samo par komada ženki gredelina i dva baštarda Wink


    A sad malo slika.

    Kao prvo ,jedna ekipa


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4800p


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Img4801fy




    Zatim Bili sa svojim sinovima i ostalima

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012789


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012788


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012790





    A tu je i ekipa koja se sprema za izložbe

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012791




    Grdelini

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012787


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012786




    Kao i baštardi

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012792





    A tu je jedan koji će pomutiti nekima račune.
    P.S. Namjerno sam zamutio sliku ,da se vide samo konture Very Happy Very Happy Very Happy Wink
    Mala šala,bio je nemiran pa sam ga jedva uhvatio .Ali nije šala kad kažem da je odlična ptica cheers



    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 26092012794

    Ja bi ti da od gušta ruke za očistit bez ikakve naknade samo sam daleko pozzz,....... cheers cheers cheers cheers cheers
    zako
    zako


    Broj postova : 334
    Age : 55
    Location : Osijek
    Registration date : 02.02.2012

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zako čet 27 ruj - 13:51

    Što reći. Bravo Zorane.
    Nisam došao u 9. mjesecu kako sam planirao, ali ću navratiti prvom prilikom, pa makar čistili i kaveze. I u toj situaciji bi sigurno mogao nešto naučiti od pravog majstora.
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by skopski maestro čet 27 ruj - 15:56

    zoranV je napisao/la:

    ,od kad sam ja ušutio da je i forum usporio,zato sam odlučio da ga malo oživim, cheers cheers . Idemo malo da se bounce Basketball Basketball Basketball i tako dalje...
    Jedna lasta ne čini proleče... a ni jesen jedan list neuveli Very Happy Basketball Zato uskačite u ovu najjaču temu i budite dio povjesti Very Happy Very Happy cheers .

    poz zoka mestre

    evo i ja da ti uljepsam tvoju temu i zahvaljujem ti se ovako javno za onaj mladi grdelin sto si mi poklonijo od onog belobradestoga grdelina , nemos verovat da je o on ispao bjelobradast i uskoro ce bit ili video ili slika od tvog grdelina sto si mi poklonijo Cool Cool

    cheers cheers
    avatar
    angelo


    Broj postova : 72
    Registration date : 30.08.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by angelo sub 29 ruj - 18:44

    Evo Zoki gotove su.Malo ću ti sa ovim slikama izružnit ovu tvoju temu.

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Fotografija0005

    Evo sad mi palo napamet Very Happy .Vidiš ove sa otvorenim vratima.Došla jedna faca i pita me.... zašto držim otvorena vrata na ćibama (tek premazanim).Ja kažem ,pa da se malo prozrače.On veli: "ahhaa".Ja mu pogledam facu i vidim čovik nimalo ne sumnja u moj odgovor....hahahahhaa....

    Evo i ona mini ćibica (privjesak):

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Fotografija0006

    ps
    Kad se vraćaš?Javi porukom ili zovni dan prije da ja mogu uskladit svoje obaveze...
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by komiza sub 29 ruj - 22:02

    Lavuri za 5. Svaka čast !
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 5 lis - 19:02


    Sponsored content


    Livanjski grdelini u Poreču - Page 36 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 11:19.