Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+67
Jack Sparrow
krepat ma ne molat
zelandur
skopski maestro
Mozaik
many
gramofon
sanchez33
colic
Starac_Mostarac
brunomarko
evmolp
dva grdelina
echeberija
Sina BL
matija
BOSKO
pavao
bizar
veso09
zijada
batke
brabus
Antonio-Kovac
toni69
Ranko Labovic
dr.nenad86
zoranV
ERVINO
Dule
damir64
MARIN
malinois
carduelismo
mutacija
Carduel
komiza
refa95
PESTI
kreso
Merlo
zoran ptice pjevice
krnjolac
crv
Miljenko
Zac16
Dax BG
deny
vansal
sestoperac
armin71
zvrcko sen
kemo89
žalacST
steva318
Zvrcko
bocka
lord189
Fago
ikayke
saso78
seadriver
milos0205
xyz
ticar
DjordjeVet
Dean
71 posters

    priprema grdelina za parenje

    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by xyz čet 1 tra - 12:24

    A jesi ih maka od arsenala mladaca, je li to pomoglo?
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by krnjolac čet 1 tra - 16:18

    lord189 je napisao/la:evo kolege kao što sam predpostavio danas sam dobio drugo jaje i to u gnjezdo izleženo čini se da je doša kraj razbijanja jaja dakle evo peti četvrti misec a u mene druga kovada već

    peti četvrti misec,ne kužim?? drunken
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 čet 1 tra - 17:58

    drazenxp je napisao/la:A jesi ih maka od arsenala mladaca, je li to pomoglo?

    mladi su u škuru a neki su ostali no mislim da je problem bija u gnjizdu sad san stavija ono obično za kanarine i dobro ga sakrija i evo malopri gledan leži na jajima

    evo malo dokaza da potkrijepimo priču https://2img.net/r/ihimizer/img717/9025/slika083.jpg jučer

    https://2img.net/r/ihimizer/img256/2348/slika084.jpg danas
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 čet 1 tra - 17:59

    krnjolac je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:evo kolege kao što sam predpostavio danas sam dobio drugo jaje i to u gnjezdo izleženo čini se da je doša kraj razbijanja jaja dakle evo peti četvrti misec a u mene druga kovada već

    peti četvrti misec,ne kužim?? drunken

    evo krnjolac sve san ispravija
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by zoranV čet 1 tra - 18:08

    svaka čast,Lorde,krenulo znači
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by dr.nenad86 čet 1 tra - 19:16

    Samo napred lorde.......... cheers Jos kad bi ti nasao jednu grdelinku za sebe, e to bi bio pun pogodak...... Razz


    Pozdrav cheers
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by ticar čet 1 tra - 19:45

    zoranV je napisao/la:svaka čast,Lorde,krenulo znači

    kod lorda ti je rađe grdelinka na gnijezdu nego cura u ruci priprema grdelina za parenje - Page 13 Icon_tongue
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 čet 1 tra - 19:56

    ticar je napisao/la:
    zoranV je napisao/la:svaka čast,Lorde,krenulo znači

    kod lorda ti je rađe grdelinka na gnijezdu nego cura u ruci priprema grdelina za parenje - Page 13 Icon_tongue

    kako kad kolega
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by PESTI čet 1 tra - 21:19

    Bravo lorde , počelo je žestoko , samo naprid !
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by seadriver čet 1 tra - 22:02

    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Miljenko čet 1 tra - 22:37

    PESTI je napisao/la:Bravo lorde , počelo je žestoko , samo naprid !

    Ma di zestoko? Ovo je kod njega "tek zagrijavanje"!
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by zoranV pet 2 tra - 1:47

    ali moramo svi priznati da je Lord legenda

    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by dr.nenad86 pet 2 tra - 3:57

    Ziva legenda dalmacije, samo napred lorde.............. Very Happy


    Pozdrav cheers
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Carduel pet 2 tra - 12:06

    Puno uspjeha Lorde!

    Pozzz
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Dax BG pet 2 tra - 12:48

    Dobro ljudi, jeste da je naš Lord king i stručnjak study i ima znanje, nego di je Marko? Lorde, ima li di Markana, znaš onega iz poštene kuće Kaluna...


    lol! lol! lol!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by lord189 pet 2 tra - 13:59

    ma fala van svima nadan se i ja uspjehu.....aaa naš marko a di će bit eno da doma taj je malo pomirisa žene pa je šta prije stavija tiće u škur da može nastavit mirisat hahahaha
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Dax BG pet 2 tra - 14:06

    Znao sam ja da ima razloga za nepisanje na forumu, ne daj se Markane i pazi se žena sa čupavim grudima lol!
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Miljenko sub 3 tra - 2:20

    Evo, mogu rec da su se i kod mene malo razestili...ma ne grdelini...nego????

    Pri dva dana, usri noci (oko tri-i-po ujutro), budi me zena povicima: Miljenko, Miljenko! Nesto urlice vani u dvoristu (straznjem), di su ti ptice!!! Ma zeno-bozja (odgovaram ja iz sna), sto ce sad urlikati usri noci??? Nema druge, odem u dnevni boravak...i stvarno, cuje se urlikanje izvana! Uzmen toljagu (bezbol bat od maloga,...pomislim na rakune, koji znaju biti agresivni) i izletim vani...a tamo PAR MACKETINA RADI POSAL ispri mog kajbuna. Je...bemu, di ce macor donit macketinu nego ispri mojih ptica???? Potegnem se ja toljagom,... ma di ces ih pogodit..brzi su od munje. Za divno cudo, ptice spavaju ko angeli!!! Nikakve pomutnje u kajbunu...valjda ih sex ne zanima???

    Vratim se u posteju, a zena pita ko je bio? Kazem...macketine! Pa zar tako urlicu (ko da nije iz Like, nego gradsko dite...) cudi se zena? Ma tija sam joj nesto rec, ma sam presutio da na miru odspavam jos koju uru...pri posla.

    Eto, razestile se kod mene...MACKETINE!
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by MARIN sub 3 tra - 13:10

    Miljenko je napisao/la:Evo, mogu rec da su se i kod mene malo razestili...ma ne grdelini...nego????

    Pri dva dana, usri noci (oko tri-i-po ujutro), budi me zena povicima: Miljenko, Miljenko! Nesto urlice vani u dvoristu (straznjem), di su ti ptice!!! Ma zeno-bozja (odgovaram ja iz sna), sto ce sad urlikati usri noci??? Nema druge, odem u dnevni boravak...i stvarno, cuje se urlikanje izvana! Uzmen toljagu (bezbol bat od maloga,...pomislim na rakune, koji znaju biti agresivni) i izletim vani...a tamo PAR MACKETINA RADI POSAL ispri mog kajbuna. Je...bemu, di ce macor donit macketinu nego ispri mojih ptica???? Potegnem se ja toljagom,... ma di ces ih pogodit..brzi su od munje. Za divno cudo, ptice spavaju ko angeli!!! Nikakve pomutnje u kajbunu...valjda ih sex ne zanima???

    Vratim se u posteju, a zena pita ko je bio? Kazem...macketine! Pa zar tako urlicu (ko da nije iz Like, nego gradsko dite...) cudi se zena? Ma tija sam joj nesto rec, ma sam presutio da na miru odspavam jos koju uru...pri posla.

    Eto, razestile se kod mene...MACKETINE!
    Miljenko i bolje ti je bilo mučat.
    Da je makar prominit jednu od 50 za dvi od 25
    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost sub 3 tra - 15:14

    al da ne pričaju puno marine lol! jer onda bi sranje bilo,u mene se čeka na nježniji spol da se smiluje(mislim na ptice) sad kad će i oće li vidićemo scratch
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by xyz sub 3 tra - 16:03

    pleya je napisao/la:al da ne pričaju puno marine lol!

    Ali to postoji? Da bar pivaju ka grdelin dok prigovaraju, onda bi i sluša cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost sub 3 tra - 22:57

    je pivaju ka grdelini dražene..kad se u ovo doba godine sretnu 2 mužjaka u tisnom prostoru lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by xyz ned 4 tra - 9:45

    To je onda "čr čr čr čr čr čr" po cjeli dan Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Gost ned 4 tra - 10:20

    scratch scratch ljudi dajte dvi tri pametne kao sto znate,a za one koji neznaju affraid ovo mi je prva sezona da pokušavam s parenjem,e sad.. moj alfa mužjak uređiva gnjezdo,tj.oblikuje ga polako onda piva vrti repom a ženska samo to gleda i ne jebe ga čini mi se baš mnogo Question jel to normalno ili da je davim Twisted Evil Twisted Evil
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by zoranV ned 4 tra - 11:58

    Pleya,zavisi kako si ih pripremao,dali skupa ili odvojeno i gdje ih držiš,vjerovatno se on prije spremio,ali ako si pripremu dobro odradio ,trebalo bi biti u redu. Koliko imaju svjetla ,jer to je jedan od glavnih čimbenika u pripremi ptica. Evo ja na primjer ,u prostoriji ,gdje grijemi i gdje mi je temperatura između 12-15 stupnjeva ,imam tri para grdelina ,i svi se različito ponašaju ,jedan par se stalno ljubi,ali jošne diraju gnjezdo,jedan par radi gnjezdo (ona ga radi),ali se stalno svađaju,dok treći par , jedno na drugo pjevaju i vrte repovima,a niti se ljube,niti prave gnjezdo,čak sam jučer nju vadio iz gnjezda da provjerim dali je žensko, jer pjeva kao mužijak),ali kad krene,onda se to sve desi u tri dana,kad dođeš u jutro,kad tamo gnjezdo gotovo i par dana poslije krenu jaja, i za četrnaest dana

    Sponsored content


    priprema grdelina za parenje - Page 13 Empty Re: priprema grdelina za parenje

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 18:00.