Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+69
brabus
damir64
zoke007
riberi
lord189
euzebio
vlajkobl
baketin
DOMO
seadriver
Said_the_great
imarij71
BOSKO
emar
ssarava1
krepat ma ne molat
dr.nenad86
mutacija
batke
Border
DjordjeVet
topaz
pavao
dragutin rajnović
zvrcko sen
toni69
saso78
Hrvoje omis
grdelin-omiš
plafonko
Dule
zadranin
tomi.st
zoran ptice pjevice
matija
Edi
krnjolac
dva grdelina
turbozd
ticar
Dean
bizar
koce
Renato.M
bocka
kreso
zijada
malinois
baltic
MARIN
crv
toni ilići
patrik
vlado
Siskin
richie
grujo
PESTI
komiza
branimirf
refa95
Sina BL
antonio
ikayke
ERVINO
sestoperac
krstokljun
zoranV
Carduel
73 posters

    Livanjski grdelini u Poreču

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV pet 22 lis - 15:45

    Bizar mislim da se nemas razloga ustrucavati pisati kad je rijec o hormonima. To je posast koja je zavladala i kod ljudi i kod zivotinja, konkretno i ptica. Sve je vise podataka koji potvrdjuju neke stvari koje sam ja pricao prije par godina da uzgajivaci majora daju svojim pticama hormon rasta i to oralno. Neki se hormoni daju intramuskularno neki oralno. Da skratim pricu, kazu major mora biti od 18-20 cm. Ja kazem malo sutra!!! Sa hormonima da ali bez njih nema teorije! Ovde prednjace Holandjani i Belgijanci.
    Sto se tice probiotika iz licnog iskustva ja sam znao dati i mladima cim se izlegu, nisam imao nikakvih problema.E sad dali je to dobro ili nije zakljuci sam...




    Zoki oprosti,greška.Pošto je Bizar pisao da sam davao neke hormone i da sam o tom pisao,ja sam se samo nadovezao na njegovo pisanje,a nisam provjerio,oprosti još jednom,nije mi bila namjera
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoran ptice pjevice pet 22 lis - 15:59

    Nije problem prijatelju, znam da nisi namjerno napisao. Mogli su ljudi stvoriti pogresnu sliku o meni.
    Iz gornjeg teksta se vidi moje misljenje o hormonima i ja stojim iza toga!!! pozz
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by PESTI pet 22 lis - 16:03

    Koji hormoni ,treba pod rengen grdeline ,zračenje je budučnost .
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by ticar pet 22 lis - 16:06

    zoran ptice pjevice je napisao/la:Nije problem prijatelju, znam da nisi namjerno napisao. Mogli su ljudi stvoriti pogresnu sliku o meni.
    Iz gornjeg teksta se vidi moje misljenje o hormonima i ja stojim iza toga!!! pozz

    malo bolje vas dva pročitajte,on je rekao da je zoranv u temi o hormonima pisao da je davao probiotik...........
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoran ptice pjevice pet 22 lis - 16:58

    ticar je napisao/la:
    zoran ptice pjevice je napisao/la:Nije problem prijatelju, znam da nisi namjerno napisao. Mogli su ljudi stvoriti pogresnu sliku o meni.
    Iz gornjeg teksta se vidi moje misljenje o hormonima i ja stojim iza toga!!! pozz

    malo bolje vas dva pročitajte,on je rekao da je zoranv u temi o hormonima pisao da je davao probiotik...........


    O probiotiku mozemo razgovarati, ovde je bila rijec o hormonima upuceno na moje ime Ticar!!! lol!
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by bizar sub 23 lis - 8:52

    zoranV je napisao/la:Bizar,ja nisam nigdje spomenuo da sam davao mladima hormone.Ne znam od kud ti to,možda si to pročitao od ZORAN PTICE PJEVICE,jer je on to neki dan spomenuo da je davao majorima. EEEEE,Bizar,Bizar,brkaš nas,hahahahhahaa.


    Pašton je ono šta i ti imaš ,šta si kupio u Rijeci,gotova jajčana smjesa,to je taj paštoćino ili tako nekako,ja slomim prste dok to napišem,a kamoli da ne slomim jezik dok to izgovorim, Very Happy Very Happy Very Happy

    ZoraneV, brkam ja , a brkaš i ti,....NEMA VEZE zaboravimo sve.
    Tičar ti je dobro napisao u postu br:405. Ja sam ti rakao da si u temi "hormonalne promjene" pisao da si davao probiotike.... a nisam nigdje rekao da si davao hormone. Zaboravimo sve.
    Hvala ali o hormonima neću pisati, jer su NElegalni(kao i nabava ptica), i bojim se da me ne baniraju za pizdariju, a to mi se već desilo, kad sam spomenuo da je u Italiji čovjek kažnjen sa 700.eura jer je zimi skidao materijal za gnijezda...... za koju sam pizdariju dobio 3.dana. Obrazloženje da se o "lovu" ne smije pisati??? Nadam se da me neće opet "roknuti".
    -Vezano za paštoncinee ili jajčanu hranu: Kad je ja pravim osobno u svojoj kući ona je polu tekuća( također ima video gdje je Talijan pravi kući s mljekom u prahu), u PET šopovima je ima kupiti VLAŽNU, a ima je ( kod Renata ja kupujem) suha jajčana hrana. To sam te pitao, u kakvom stanju je paštoncin (jer ga ima sa više ili manje vlage ili bez vlage).... A SVE JE PAŠTONCIN. Nismo se razumili, nije paštoncin samo suh???, nema veze. Pozzz
    ps
    Mi i kad se ne razumimo, prijatelju razumimo se .
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV sub 23 lis - 9:00

    Tako je legendo,hahahahha. Malo ste me bili zbunili sa hormonima,probioticima ,antibioticima ,mekim pastoćinima,tvrdim paštonima,jajčanim smjesama,tako da nisamznao gdje mi je glava,a gdje rep,uff čuj mene rep,eto vidite koliko ste me zbunili ,umislio sam se da sam štiglić,upss GRDELIN. Very Happy Very Happy cheers
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by zoranV ned 24 lis - 0:58

    branimirf
    branimirf


    Broj postova : 268
    Age : 41
    Location : mostar-hercegovina
    Registration date : 10.02.2010

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by branimirf uto 26 lis - 14:06

    plafonko je napisao/la:pogledajte ovog kralja lopova Razz




    za ovoga nema krize heheheheheh Laughing
    grdelin-omiš
    grdelin-omiš


    Broj postova : 40
    Age : 39
    Location : omiš
    Registration date : 04.10.2009

    Livanjski grdelini u Poreču - Page 17 Empty Re: Livanjski grdelini u Poreču

    Postaj by grdelin-omiš uto 26 lis - 21:15

    zorane vidin da u tebe uvik ima svega zanimljivog pa evo jedan video jos me stomak boli....... pozdrav