Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+40
riberi
Vrbanja
Edi
lord189
damir64
komiza
zvrcko sen
zijada
srdjan nis
zoran ptice pjevice
matija
turbozd
grdelin-omiš
bizar
sasar_le
baltic
krnjolac
pavao
dr.nenad86
čajka
Sina BL
Dean
budisic
vlada nish
sestoperac
Said_the_great
toni69
zoranV
refa95
carduelismo
brabus
seadriver
korkut
MARIN
bocka
Siskin
Branimir
kreso
krstokljun
Renato.M
44 posters

    EVROPSKI NOGOMET

    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost sub 22 svi - 20:46

    pozdrav branimire ja ipak navijam za inter
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun sub 22 svi - 23:43

    Los sam prognozer, cestitke Interu i Renatu M. cheers cheers cheers
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun sub 22 svi - 23:54

    bocka je napisao/la:Moja prognoza je pobeda Intera sa dva gola razlike Basketball


    Tek sad vidim da je Bocka jedini dao tacnu prognozu. Bravo.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 0:01

    Da eto mozemo bit zadovoljni finalom jer ipak to nije bila dosadna utakmica puna nadmudrivanja i taktike oba pocetka obaju dva poluvremena bolji Bayern ali klase pojedinih igraca plus toliko vec spominjana losa obrana kod Bayerna odlucila je ovi susret ,apsolutno virujen da Bayern zadrzi Van Galla uz renoviranje obrane a novac in nije problem mozemo i dogodine tu momcad gledat dugo dugo u ovom natjecanju
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun ned 23 svi - 0:04

    DEMICHELIS I VAN BUYTEN su kao sto smo i ranije pricali kreso , apsolutno van svake forme, i po meni su glavni krivci sto pehar nije posao u Njemacku.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 0:12

    apsolutno to stoji pazi malo cu van rec i neke statistike Bayern je momcad koja gotovo svaku utakmicu prima gol i u Njemackoj takodje i to od malih momcadi jer to su spori igraci i posebno losi u situacijama na sirokom polju evo pogledajte samo prvi gol iz tri poteza su izbaceni i to od ispucane lopte od protivnickog golmana to je nedopustivo i to visoki stoperi a drugi gol jedan na jedan vrlo losa reakcija opet van Buytena,s druge strane cini mi se da je u puno vecen postotku bila lopta u nogama Bayerna i zadovoljan sa opcenito kako je Bayern odigra utakmicu ne zaboravimo veliki zicer Millera na samom pocetku drugog poluvremena,ali ovu noc Inter zasluzeno slavi jer kompletniji su a to je najbitnije u nogometu bit jak na svin pozicijama
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun ned 23 svi - 0:18

    A moramo priznati da je i Milito zasluzio da na ovaj nacin krunise sezonu.
    Sve sto je Inter postigao ove godine, veliku zahvalnost duguje odlicnom timu i treneru, ali bih malo iznad svih stavio Milita i Hosea koji je maestralno vodio tu ekipu.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 0:27

    Apsolutno di je Interova moc pojedinci vanserijski pocmimo od vratara br.1 na svitu apsolutno dva stopera Samuel plus Lucio bekovi ,Maicon po meni najaci bek na svitu trenutno na svojoj strani naravno sredina samo Snijder je dovoljan a o Militu da ne prican jedan Etoo koji igra u obrani i napadu jednako dobro plus jos puno igraca koji mogu adekvatno zaminit te sve klase pa jos sve to vodjeno pod rukon velikog Murinha uspjeh ovi njihov me ne cudi apsolutno jer pazi njih u seriji A nema ko ugrozit vec duze istina Roma se priblizila ali sve je na tomu i ostalo ,Inter apsolutno kako bi mi rekli je sazrija za uzet sve ove godine!
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun ned 23 svi - 10:42

    Murinho najavio odlazak na prvoj konferenciji za novinare.
    Vec se govori da je dogovorio prelazak u Real Madrid i da sa sobom vodi Maicona,
    sto ce sa Serhio Ramosom? Oni su po meni dva najbolja igraca na toj poziciji ne samo trenutno vec zadnjih 10 godina.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 11:52

    ja tu samo mogu rec jedno po meni Maicon puno bolji od Ramosa fizicki jaci te puno ofenzivniji i mocniji igrac ,naime Mourinho je takav lik da ga ne drzi jedno misto pogotovo sta je s Interon osvojia sve i tu on nema sta vise trazit pogotovo sta je talijanski nogomet za njega niti malo dopadljiv ,siguran san da Real je novi izazov koji pase njemu a nije iskljucena ni opcija da se jednom vrati u Chelsea !
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost ned 23 svi - 14:04

    Renato čestitke za INTER,
    možda čemo i nešto popit za 3 krune.
    cheers sunny cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 17:14

    evo da iznesen jednu informaciju za naseg Branu navijaca Milana naime Pippo Inzaghi je produzia kako stvari stoje sa Milanon te je u mogucnosti napravit zaista veliki rekord pocevsi od prvog strijelca u eurokupovima di mu fali jos samo jedan gol cini mi se pa do najboljeg strijelca i italije svih vremena di mu takodjer fali malo golova ,coviku je 37 godina i svaka mu cast i neka obori sve te rekorde jer je zaista velika Milanova legenda|
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by bocka ned 23 svi - 20:06

    Redovno pratim ovu temu i puno puta uzdržavam se komentarisati neke postove jer imam u obzir da vi koji pišete Italijanskom ili Njemačkom fudbalu imate i sveže i preciznije informacije.
    Evo sada imam jedan drugi predosečaj, Murinjo u Realu neče imati nikakve šanse da ponovi uspeh koji ga je pratio tokom nekoliko godina unazad.
    Drugo, samim odlaskom Murinja, u Interu nastače velika pometnja i klubu se ne piše dobro odnosno neće moći dogodine da Inter igra onako kao ove sezone.
    Znajuči da u fudbalu je sve moguče, da sačekamo početak iduče sezone pa čemo imati neke parametre po kojima čemo znati nešto konkretnije.

    Pozdrav Bocka
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir ned 23 svi - 21:48

    Točno Bocka, ovo sa Interom sam i ja htio napisati, mislim da če sada mnogi bogati klubovi pohrliti u kupnju Interovih igrača, a i teško je nači adekvatnu zamijenu za Morinha! Več sam početak je dao do znanja da če ovo ljeto biti velikih prelazaka i prava slika če se znati tek nakon završetka prijelaznog roka!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 23 svi - 23:09

    nikom to dosad nije uspilo da obrani titulu i svakako ni ovaj put nece to bit lako,virujte da je i osta Mourinho sa svim igracima nije to lako eto vidicemo kako ce Inter u novu sezonu uc ,ja samo znan ono sta za sad cujen Milan ne zeli puno trosit ,Roma vise manje isto tako misli a Juve treba veliki remont i tako da ja mislin da ce Inter i dalje bit kandidat ozbiljniji za scudetto jer virujte mi Moratti voli puno,puno potrosit na pojacanja sad sve ovisi ko ce i trener bit evo zadnje sta cujen i Mihajlovic je kandidat!
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun ned 23 svi - 23:40

    Ja se nebih slozio sa Bockom da se SPECIJALNI nece pronaci u Realu, iako je cudak, veliki je on strateg, zna on posao. A slazem se sa Kresom da je inter opet NO 1 u Italiji, mada se ne zna sto ce Juve uraditi ovo ljeto.
    Volim Mihajlovica, mislim da ce biti dobar trener, samo mi se cini da bi bilo za njega bolje da ostane jos godinu dvije u manjem klubu.
    Neznam sto je sa Spaletijem, on je po meni odlican trener i treba da vodi veliki klub?
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso pon 24 svi - 0:05

    Spaletti je u Zenitu cini mi se i veliki san ljubitelj njega i njegovog nacina igre i dok je jos u Udineseu bia ,pa onda je ima dobre rezultate i u Romi al eto trenerski posal je pasji posal i samo nekoliko losih rezultata te izbaci na ulicu ko da nisi nista nikad napravija i to ga je kostalo otkaza u Rimu ,zato san sam sebi obeca da kad zavrsin svoju karijeru nikad necu bit trener ! Very Happy
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by krstokljun pon 24 svi - 0:12

    Spaleti se osjecao u igri Rome u zadnjem kolu, bez obzira sto je Claudio vodi, njegov trag se neda lako izbrisati. A trener je uvijek kriv, na njega se koplja uvijek lome.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir pon 24 svi - 14:22

    Tako je uvijek bilo, jer trener određuje kojim če igračima raspolagati i normalno tome snosi odgovornost za rezultate, ali i bere vrhnje ako bude dobro!
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost pon 24 svi - 15:05

    Inter je ove godine osvojio sve.
    Narednih 45 god.je miran,zato Renato
    slavi kolko god možeš do naredne titule češ se načekat.
    bounce Basketball bounce
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Renato.M pon 24 svi - 20:59

    Evo nije me bilo tri dana. Zahvaljujem se svima na pohvalama.
    Slavio sam tri dana cheers cheers cheers
    Sergio nemoj tako, siječaš se šta si pisao prije mijesec dana.......a sad.
    Forza Inter cheers cheers cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost pon 24 svi - 21:05

    renato i ja ti cestitam na pobedi intera i ja sam navijao za inter cheers
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Renato.M pon 24 svi - 21:19

    Hvala Gasa pročitao sam post pa znam,pa naravno Stanković je vaš a na talijanskim vijestima nešto spominju i Mihajlovića pa ............Pozdrav!
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost pon 24 svi - 21:23

    da sad ce verovatno sinisa mihajlovic da ih preuzme ali 1 je murinjo cheers pozdrav i tebi renato cheers
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso pon 24 svi - 21:35

    evo ljudi moji potvrda da Milan ove godine stvarno ne zeli odrisit kesu ni na trenera naime iman informaciju da je Aleggri vec potpisa sa njima za trenera inace proslogodisnji trener Cagliaria koji je istina dobro vodija taj klub ali po meni daleko od trenera koji bi triba bit u jednom takvon klubu ka sta je Milan, inace to je bivsi igrac Milana ,po meni bi vrlo vjerojatno za njim moga i Matri prvo ime Cagliaria prosle sezone!

    Sponsored content


    EVROPSKI NOGOMET - Page 13 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 19:02.