Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+3
Dean
žalacST
Branimir
7 posters

    Razne pritužbe

    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Razne pritužbe

    Postaj by Gost sri 29 lis - 21:14

    Pisao sam par postova ali su dugi pa ih vjerojatno nece prihvati!

    Samo par rijeci!

    Cuo sam od korisnika po imenu "ja" da je vidio nekog momka na utakmici u solinu,tj.u mom gradu,koji zivi par kuca od mene,koji me zna i koji mu se kunuo na glavu da ja sve lazem u vezi ptica!

    Znam koji je to momak,ali to nije bitno,sada je samo bitno da vam objasnim!

    Znam koji je to momak jer mi iz dana u dan nesto prigovara i govori da ja lazem,ali ja se ne obracam na to,naime taj momak ima dva lugarina i ljubomoran je na mene i na moje tice i jednako na prijatelje!

    Ljubomoran je zbog toga sto ja ucim i druzi se sa starijim ljudima pticarima od kojih ucim i obogacujem znanje o ticama!Vjerojatno i vi imate nekoga tko vas nevoli,ili ko je ljubomoran na Vas!

    Zato Drazene,Milane,Ticaru i drugi,molim vas da me shvatite,shvatite to da imam osobu koja me previse mrzi!

    Mene ne zanima materijalizam,mene zanima razmjenjivanje pokojeg savjeta i slike sa vama!Nije mi bitno da budem u centru pozornosti!

    Ja sam se dugo pokusavao registrirati na forume ali nisam mogao,kroz to vrijeme citao sam sve vase postove,i kroz te postove vas sve zavolio iako vas nikad nisam vidio!

    Zato bih volio da se svi medusobno slazemo i da dugo razmjenjivamo savjete o ticama kroz zivot,koliko god budemo i vise mogli!

    Molim vas da uvazite moj problem,i shvatite ga kao zaboravljenu stvar!

    U meni sada ima nesto,kao da bih vas ja sada sviju pozvao da vidite moje ptice i da vidite da ne lazem,jer ja sam takvi,dao bi ruku ako bi nekome trebala!

    Kolega "ja" ne zelim biti nekorektan,kao sto si rekao,zelim biti korektan prema svima i prema tebi,zelimti samo reci da imas svoje misljenje!

    KOLEGE VOLIO BIH DA UVAZITE MOJ PROBLEM I DA JOS DUGO PISEMO POSTOVE O TICAMA,NADAM SE DA CU ODRAST U COVJEKA KOJI CE POSVETIT ZIVOT TICAMA!

    JA SAM VAS SVE ZAVOLIO KROZ OVE POSTOVE I MISLJENJA,I BILO BI PREGLUPO DA NE UVAZITE MOJ PROBLEM I DA SE SAD RASTAMO ZBOG NEKOGA TKO JE LJUBOMORAN SAMO NA MENE!

    HVALA!

    markoxp
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Branimir čet 30 lis - 17:40

    Ništa se ti ne živciraj još si mlad da gubiš živce, a ovo neka ti samo bude škola za daljnji život, Uvijek je bilo i bit će ljudske zlobe i zavisti, pa danas ide brat na brata a kamo li što drugo!!! Iz svega ovoga samo izvuci pouke i snagu za daljnje životne uspone A možda i padove za koje ti želim da ih bude što manje. Mislim da ovo mišljenje dijele i ostale kolege sa ovog foruma.I dalje ti želim puno uspjeha u životu i u uzgoju kojem si tako srčano prionuo. ONe koji te ne vole ne obaziri se na njih,idi svojim putom dignute glave, jer znaš da si čist u duši. Pozdrav!
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost čet 30 lis - 17:51

    Hvala ti puno na potpori!
    Pozdrav!
    cheers
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by žalacST čet 30 lis - 18:31

    ja ne kužim ništa....
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost čet 30 lis - 19:45

    EVO OVO MI JE POSLAO FORUMAS "JA",PROCITAJTE ONO NA VRHU PA CETE SVATIT,NEKO ME MRZI,NJEGOV CITAT:Jutros na utakmici u solinu sam upoznao jednog momka koji te zna,da ti iskreno kazem nisam bas zadovoljan svime sto sam cuo o tebi.mislim ako ces nam svima lagati onda nisi nimalo fer ni korektan...momak mi se kunuo na zivu glavu da nam svima lazes na forumu.posavjetovat cu se sa kolegama o ovom slucaju pa ce mo se jos cuti,a u najgorem slucaju mogao bi biti blokiran sa foruma!!!
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Dean čet 30 lis - 23:18

    "dragi Lastane, gledala sam dečke dok se tuširaju...dali sam trudna ? lol! Rolling Eyes
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost pet 31 lis - 13:03

    Dean je napisao/la:"dragi Lastane, gledala sam dečke dok se tuširaju...dali sam trudna ? lol! Rolling Eyes
    Po duhu svetome je Very Happy cheers lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by xyz pet 31 lis - 13:19

    Marko ne obaziri se na tu osobu, i jednostavno briši te privatne poruke.
    Malo se smiri i ne shvaćaj sve tako ozbiljno, burno reagiraš zbog gluposti.

    Imaš i privatnu poruku od mene u vezi tvog problema.

    Pozdrav i smiri se..
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost pet 31 lis - 15:11

    Nedaj se isprovocirat Marko,i neka on tebi pokaže svoje tice..........
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost pet 31 lis - 21:04

    haha,svi ce oni platjeti,moja je zadnja,deane ne kuzim ali je smjesno?!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by lord189 pet 31 lis - 21:35

    tako je marko ma..u mu je..n neće on ada zajebaje mog druga marka ,a usput čuja san ja njegove tice zamalo san oglušija od tišine Laughing Laughing Laughing
    ma nije za smijat ozbiljno Laughing Laughing Laughing
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost pet 31 lis - 22:02

    ma mos jedino cuti duplu tisinu i lugarina piu piu
    avatar
    Gost
    Gost


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Gost sub 1 stu - 20:38

    ahahahaha ahhaahhaaa,ko se zadnji smije najslade se smije!!! Twisted Evil Laughing mio karlito,ce idot
    dzemal_sa
    dzemal_sa


    Broj postova : 204
    Age : 45
    Location : Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    Registration date : 17.12.2009

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by dzemal_sa pon 4 sij - 15:30

    FROM - Filipe javise
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by many pon 4 sij - 18:57

    E Dean lud si al me nasmiješ,ne brini Marko šuti uči i radi pa neka svi svisnu od jada,u tvojim godinama me jedan prodavač ptica iz zoo butika uvjeravao da je jedan njegov čižak bez tri prsta najbolji a meni htio uvaliti pticu koju sam ja lud i kupio,ok bio mi je vabac pa sam uskoro imao i one sa prstom,za golubove dok sam se bavio imao sam "škarta"na lopate pa sam probrao da uzgojim takve koji su pobjeđivali njihove najbolje golubove,onda su se čudili,a nisu znali da ljubav i predanost čuda čini(govorim o pismonošama)hoču reči nepoštovanje mlađih ti je uvijek bilo kod nekih,to je tako!

    Sponsored content


    Razne pritužbe Empty Re: Razne pritužbe

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 12:52.