Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+8
echeberija
Branimir
PESTI
ERVINO
MARIN
bocka
seadriver
jope
12 posters

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    avatar
    Gost
    Gost


    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by Gost sub 30 sij - 20:14

    Iako je već pri kraju ;nitko se nije sitija,a momci su zaslužili..........pa da im tu posvetimo par slova.Koštali su me večeras protiv poljaka dosta živaca(pri kraju falija penal,zicer,dobili isključenje),"satrali" su me.....
    jope
    jope


    Broj postova : 55
    Age : 52
    Location : Split
    Registration date : 07.11.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by jope sub 30 sij - 21:10

    Angel,

    Infarktna završnica bez pogovora

    Treba cestitat momcima,
    bez obzira kako će sutra "ispast" sa Francuzima, pokazali su da imamo snage i buducnost u Rukometu,
    Ne smjemo smetnuti sa uma da imamo NAJMLAĐU reprezentaciju i po meni su ovo dobri temelji za Olimpijske igre u Londonu 2012 g.

    Ja sutra tipujem HRVATSKA pa di puklo. RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Icon_cheers

    Pozzz
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by seadriver ned 31 sij - 0:13

    Oprezno, jer Francuzi su iznad svih reprezentacija. Ista stvar je bila i na svjetskom u Hrvatskoj, kad je doslo finale mislia sam dobit cemo i to, medjutim Francuzi su strasno jaki, na svjetskom im jednostavno nismo mogli nista. Sad cemo vidit, to je jedna utakmica, za mene Francuzi su favoriti.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by bocka ned 31 sij - 1:57

    Pozdrav svim ljubiteljima sporta,
    Primetičete da dosad nisam se javio sa komentarom na ovo Evropsko prvenstvo a največi razlog je što Makedonija nija uspela da se plasira u završni deo Evropskog prvenstva.
    Naša televizija nije preduzimala utakmice sve do polufinala tek sada se uključila u ove polufinalne utakmice.
    Jedinu utakmicu koju sam gledao to je kad je Hrvatska pobedila Dansku.
    Što se tiče protif Francuza ja tipujem na Hrvatsku jer igra francuza odgovara Hrvatskoj a i ako ima boga onda mora da se vrati dug Hrvatskoj.
    Ako je Hrvatska izgubila Svetsko prvenstvo onda trebala bi dobiti Evropsko prvenstvo koje smatram da je puno kvalitetnije.
    Srećno
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by MARIN ned 31 sij - 2:09

    Malo nas je al nas ima!

    Naprid naši! cheers cheers cheers
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by ERVINO ned 31 sij - 21:06

    Rukometna reprezentacija je ponos naše HRVATSKE čestitke našim momcima borili su se kao lavovi ......čestitke i Francuzima ali u LONDONU ih imamo.....
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by PESTI ned 31 sij - 21:15

    Za mene su prvaci !
    Hrvatska rukometna reprezentacija je za hrvatski rukomet učinila ČUDO .

    ČESTITKE MOMCI... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by Branimir ned 31 sij - 21:52

    Bravo Hrvatska, još jedanput je naša mladost ostavila srce na terenu i priredila nam trenutke sreće i veselja! Nastavlja se uspiješno proces pomlađivanja repke o to treba veseliti! Nažalost dekoncentracija i nedostatak iskustva su nas koštali zlata, ali nema se za čim žaliti! Jedino mi je žao da nitko nije nabio onog smrada Karabatića i još se on hvali da je podrijetlom iz Hrvatske, je ko i ja iz Afrike! Jako antipatićan tip!
    echeberija
    echeberija


    Broj postova : 209
    Age : 35
    Location : Leskovac
    Registration date : 07.06.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by echeberija ned 31 sij - 22:01

    Koliko sam ja upoznat on je poreklom iz Srbije, konkretno Nisa. Mada je i moguce da mu je jedan roditelj iz Nisa. Bez obzira na poreklo stoji da je on najbolji igrac sveta vec 2,3 godin. Usput , cestitam na osvojenom srebru.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by Branimir ned 31 sij - 22:05

    Jadna mu majka, onako iči igračima u glavu i s namijerom da ozljedi, baš mu nije za pohvalu,rukomet je čvrsta igra ali on je baš prešao granicu, izgleda da ima nešto protiv Hrvata, a baš ruku na srce, ne volimo ni mi njega!
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by Dean ned 31 sij - 22:13

    svaka čast našima ali i Francuzima, stvarno su TRENUTNO bolji od nas, taman za toliko da nas svaki put nabiju :-), Što se tiče namjernih brutalnih prekršaja siguran sam da toga nema, tj. ima ali u žaru igre i ima ih sa obije strane, pa nije za ništa baš rukomet proglašen najbrutalnijim sportom.

    Uopstalom, zamislite sudare grdosija od 2 metra i 100 kg samih mišića u punom zaletu, affraid još ima i malo povreda kad se sve to uzme u obzir.

    Nije bitno otkud je Karabatić, igra za Francusku, i igra vrhunski, čvrsti rukomet Very Happy

    ali doci ce zeko na meko, kad tad cheers
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by japirko1 pon 1 vel - 1:05

    echeberija je napisao/la:Koliko sam ja upoznat on je poreklom iz Srbije, konkretno Nisa. Mada je i moguce da mu je jedan roditelj iz Nisa. Bez obzira na poreklo stoji da je on najbolji igrac sveta vec 2,3 godin. Usput , cestitam na osvojenom srebru.
    Majka mu je iz Niša a otac mu je iz okolice Trogira,znači mišancija Srpkinje i Hrvata.............Eto toliko o Francuzima i njihovom rukometu,A da im nema Karabatića nebi osvojili ništa.......
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by kreso pon 1 vel - 1:16

    imaju imaju oni aduta Omeyer, Dinart cine najacu obranu na svitu a di je brzi Abalo jaki su oni svugdi Japirko
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by japirko1 pon 1 vel - 1:30

    kreso je napisao/la:imaju imaju oni aduta Omeyer, Dinart cine najacu obranu na svitu a di je brzi Abalo jaki su oni svugdi Japirko
    Ja to gledam na način da je svaka momčad jedan orkestar i tko ima boljeg dirigenta taj pobjeđuje što je i ovi turnir pokazao,FRA imaju Karabatića,HRV ima Balića,ISL ima Stefansona i te su momčadi osvojile medalje......Po meni danas je presudilo ono naše isključenje kod 18-19,jer tad su se FRA odlipili sa igračem višem a taman smo ih bili stisli..............
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by bocka pon 1 vel - 1:42

    Najpre da uputim čestitke Hrvatskim rukometaša što su uspeli igrat u finale i realno su osvojili drugo mesto, jer ruku na srce iskustvo je bilo na strani Francuza i zasluženo su osvojili šampionat.
    Što se tiče sudija sudili su sa velikim oscilacijama i to na štetu oba dve reprezentacije pa bilo je momenata kada su se i gubili na terenu praveči neobjasnive greške.
    Mladost i perspektiva su na strani Hrvatske i tek sada dolaze prava vremena za hrvatski rukomet.
    Svima bode oči Karabatić a niko nepita zašto taj najbolji rukometaš sveta ne igra nit za Hrvatsku nit za Srbiju, on je pravi sportista i ponaša se sportski jer sagoreva na terenu.
    Na kraju da čestitam Hrvatskoj jer rukomet Vam je najuspešnii sport nekoliko godina unazad.
    Pozdrav Bocka
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by kreso pon 1 vel - 1:49

    je to je taj trenutak al brajo moras priznat Dinart ide malu dicu kako u solinu slikovito kazu ,daleko najaci obrambeni igrac pa sigurno zadnjih desetak godina
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by krnjolac pon 1 vel - 11:15

    šteta je jer smo ih imali u prvom poluvremenu u šahu,a izgubili smo utakmicu u one dvije minute kad su nam dali tri gola a imali su igrača manje,a mi njima ni jedan!ali svejedno,veliki uspjeh i sve čestitke!
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by seadriver pon 1 vel - 23:50

    izgubili smo jer nismo mogli drzat tempo svih 60 minuta. njihov trener od njih trazi da se tempo drzi cilu utakmicu pogotovo u finalu i ka sta je i reka cim smo mi malo pali oni su nas jednostavno progutali

    Sponsored content


    RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO Empty Re: RUKOMET-EUROPSKO PRVENSTVO

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 6:47.